Domov / Hlavná strana / Multikulturalizmus / Zvykajte si: Biela väčšina sa rozplynie v taviacom kotlíku Európy

Zvykajte si: Biela väčšina sa rozplynie v taviacom kotlíku Európy

Zvykajte si

S týmto názvom bol zverejnený článok v holandských národných novinách. V texte sa preberá demografický posun s Ericom Kauffmannom, ktorý vydal knihu s názvom „Biely posun“ o demografickej zmene, ktorej Európa čelí.

Európa bude svetlohnedá

Jeho hlavnou myšlienkou je, že v priebehu storočia bude každý v Európe svetlohnedý. Predpokladá, že imigrácia bude pokračovať a o niekoľko desaťročí bude mať čoraz viac a viac ľudí rasovo zmiešané deti. Napokon, podľa jeho prognóz, bude mať každý človek zmiešaný pôvod. Výsledkom bude hnedá koža na celom kontinente.

Podľa Kauffmanna je to neodvratné. Je to prirodzená udalosť, porovnateľná s premiešaním protestantov a katolíkov v Spojených štátoch.

Podľa jeho názoru si zmena vyžiada iba to, aby si na ňu Európania „zvykli“.

Ako chápať populistov

Kauffmann tvrdí, že chápe súčasné populistické hnutia, ktoré sú proti imigrácii. Považuje ich za prirodzenú reakciu ľudí, ktorí si všimli, že dochádza k takej veľkej zmene. Nesnaží sa popierať, že obyvateľstvo Európy sa mení, len tvrdí, že by si kvôli tomu ľudia nemali robiť starosti. Kauffmann si myslí, že populisti musia prijať ich presvedčenie a vítať premiešanie obyvateľstva.

Je to však len Európa, ktorá sa musí stať taviacim kotlom. Ostatné krajiny sveta si môžu zachovať svoju národnú identitu.

Ako bude Európa vyzerať?

Otázkou samozrejme je, kto koho pohltí? Svetlohnedá naznačuje menšinu ľudí z Afriky a iných častí sveta. Ale čo sa stane, ak bude imigrácia pokračovať donekonečna? Európa bude čoraz tmavšia a tmavšia. V určitom momente bude Európa taká čierna, ako niektoré časti Afriky. Napokon, niekoľko sto miliónov Európanov sa nemôže vyrovnať štyrom miliardám Afričanov do roku 2100.

Domáci môžu „pohltiť“ cudzie prvky a zmiešať sa s nimi len v tom prípade, ak je cudzí prvok menšinou. Ak sú menšinou domáci, sú to oni, ktorí budú pohltení cudzím obyvateľstvom. Budú to domáci, ktorí zmiznú a ktorých kultúra zmizne s nimi. Ak sa „populisti“ obávajú o zachovanie svojej kultúry a identity, zdá sa, že majú na obavy dobrý dôvod.

Rozmanitosť

Ale ak aj zostaneme svetlohnedí, nezničí to európsku rozmanitosť? V Kauffmannovej vízii budúcnosti už nie sú svetlé vlasy, ryšaví ľudia a zelené oči. Všetci budú vyzerať podobne. V tejto vízii budúcnosti nemajú národnosť a pôvod význam. Alebo to aspoň tvrdí.

Spojené štáty existujú ako krajina stáročia a stále majú odlišné etnické obyvateľstvo v podobe černochov, hispáncov a belochov. India existuje tisícročia a stále má zreteľné rozdiely v odtieňoch kože. To isté vidíme v krajinách ako Brazília. To isté vidíme v Rumunsku, kde vieme odlíšiť Rómov od domácich Rumunov. To isté sa dá vidieť kdekoľvek. Vidíme, že ľudia zjavne preferujú rozmnožovanie sa s členmi vlastnej skupiny. A čo vidíme? V Spojených štátoch je genetické testovanie na zistenie dedičstva veľmi obľúbené, ľudia sa radi dozvedajú, odkiaľ sú a aké majú korene. Mali by sme z nejakého dôvodu očakávať, že toto všetko z Európy zmizne?

Pravdepodobnejšie, než jeho predpoveď, že „každý bude mať rovnako svetlohnedú kožu“ je, že vzniknú skupiny ľudí rôzneho pôvodu, ktoré budú proti sebe neustále bojovať. Ak môžeme na základe histórie predpovedať budúcnosť, tak tento scenár je omnoho realistickejší.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: Clovis Institute

O ::prop

43 komentárov

 1. To o zmiešavaní rás v Európe je úplný nezmysel. Ide jedoznačne o genocídu Európanov. Problém nie je v tom, že budeme(?) hnedí, problém je v tom, kto bude hnedých živiť. Kto bude pracovať, kto bude stavať, konštruovať, liečiť, robiť vynálezy. Európa je kolíska (aj keď to prebrala od Arabov, ktorí to prebrali id Indov) novodobej civilizácie, takej ako ju poznáme dnes. Ak má byť toto cieľ, tak je to „cielený“ úder pre celú civilizáciu.

 2. Pozor na pakty! Merkelová říká, že pakt bude závazný pro všechny země. Stačí, když se na tom shodne víc jak 2/3 zemí. Takže jsme se asi nezachránili.
  https://www.epshark.cz/clanek/1416/lhali-nam-migracni-pakt-osn-je-pravne-zavazny-a-mohl-by-byt-platny-pro-vsechny-zeme

  • Ako môže byť záväzný? Veď všetci nám tvrdia, že ak by sme aj podpísali, tak je nezáväzný… 🙂

   • Roland Edvardsen

    On z právno-technického hľadiska má byť akože nezáväzný. Ale to ešte neznamená, že je z právneho hľadiska úplne bezcenný. Na jeho základe by sa mohli vytvárať medzinárodnoprávne obyčaje – a tie patria k prameňom práva, na základe ktorých rozhodujú i súdy.

    Na druhej strane si treba na rovinu priznať, že takýto zdrap papiera nie je ničím novým. Mnohé z toho, čo sa v ňom uvádza aj tak obsahujú iné medzinárodné dokumenty, ktoré už Slovenská republika dávno podpísala.

 3. Len máločo mi dokáže tak zovrieť krv, ako takéto žvásty judeo-liberálov o nejakom „taviacom kotlíku“. Arogancia bez hraníc a otvorené volanie po pomalej genocíde Európanov.

 4. Zieracie modely tak isto podporujú segregáciu komunít v rámci celku, takže hnednúť sa tak rýchlo nebude. Ono však medzi bielym, hnedým a čiernym, aspoň v politike už nie je taký rozdiel ako býval kedysi. Ak sa pozriete na energetickú politiku západu, tak si myslím, že černoch v Afrike ako minister, pri rovnakých zdrojoch by to riešil rovnako, alebo asi aj lepšie. V tomto smere sa nemôzeme porovnávať rasovo, ale skôr by to chcelo porovnanie s psychicky postihnutými jedincami – debilmi, imbecilmi a idiotmi a to by bolo adekvátnejšie.

  • Zvieracie modely chovania však nepodporujú sebadeštruktívne chovanie, pokiaľ na to nemajú dobrý dôvod. To je iba vlastnosťou ľudstva a obzvlášť belochov. Našou skazou bude práve to, čo nám v histórii umožnilo prežiť a dosiahnuť vysokú úroveň – súcit, snaha pomôcť bezmocným a slabým. Toto je našou najväčšou slabinou, pretože sa to dostalo na neúnosnú úroveň. Ak budeme neustále pomáhať slabým, tí sa nakoniec stanú väčšinou a už nebudú prosiť, ale prikazovať.

   • Ako vraví Greg Johnson, súčasná situácia, ktorej čelia bieli obyvatelia vo všetkých krajinách mimo niektorých krajín vo východnej Európe, zodpovedá učebnicovému príkladu príčiny vyhynutia (pod) druhov: strata biotopov, invazívne (pod) druhy, hybridizácia a predátorské stereoptypy správania alogénnych prišelcov. Táto situácia tiež spĺňa právnu definíciu genocídy z textu článku II Dohovoru OSN z roku 1948 o genocíde.

   • Dvoma slovami – patologický altruizmus.

    • Veľmi presne. 🙂 Altruizmus ako taký samozrejme nie je zlý, ale pokiaľ sa z neho stane pre niektorých životné poslanie, tak je koniec každej srandy. Namiesto toho, aby sme podporovali tých najlepších, ktorí by nás potiahli za sebou, radšej investujeme do „slabých“, ktorí nás (ľudstvo) ťahajú ku dnu.

     • Roland Edvardsen

      Do „slabých“ treba investovať, ale inak než sa to v súčasnosti robí. Treba zlepšiť ich životy tým, že budú mať menej detí. Takýto typ altruizmu si zaslúži podporu. 🙂

   • NIe, toto nevidím tak, že toto pochádza od nás. Ono mediálni vlastníci pochádzajú z určitého konkrétneho zahraničného štátu a velmi poctivo a cieľavedomo sledujú určitý trend, nie náhodný ale prísne účelový. Chcú aby ľudské spoločnosti, ktoré ovládajú, boli menej stabilné ako ich vlastná a tým pádom boli aj lepšie ovládateľné. Klientelizmus, ktorý je horší ako korupcia sa ako modré z neba otvorene propaguje, ba čo naviac, má to enormný úspech. Podporovanie nielen takýchto slabostí, závislostí ale aj dekadentného správania porcuje štandardnú spoločnosť a robí ju náchylnú na vznik konfliktu, ktorý sa vo vhodnú chvíľu dá iniciovať, využiť a speňažiť. Áno takto sa sejú semená vojny. Veľmoci riešia vlastnú korupciu a premnoženie svojej oligarchie asi tak radi ako my radi hovoríme nepríjemnú pravdu známym, ktorí nie sú našimi kamarátmi. Toto nie je nič nové. Západ po eliminovaní hrozby ZSSR a komunizmu ako takého nemá cieľ. Áno teraz propagujú a tlačia na znižovanie emisií CO2, ale tak dôverihodne, asi ako tlačnenie „ekologických“ SUV-čiek, zatváranie jadrových elektrární a ich náhrada plynovými, prípadne uhoľnými. Lepšia emisia a produkcia častíc u dieslov sa dosahuje DPF filtrami – zavedenie ktorých má dôsledok vo zvýšenej produkci CO2 u agregátov, pri tzv. čistení filtra, likvidácia celých nových automobilov, čo nespĺňajú tieto „normy“ a ďalšia producia CO2 pri výrobe nových exemplárov, čo tieto „normy“ spĺňajú. Len tak na okraj, starý dobrý trh, ktorý tu hája takí starí mastodonti ako my, má tendenciu podorovať agregát, ktorý z najdostupnejšieho paliva najúčinnejšie vyťaží energiu – teda namiesto oceňovania najúčinejšieho -a tým pádom najekologickejšieho agregátu bolševicky tlačia absurné pravidlá. O absurdnosti tlačenia solárnych panelov a veterných turbín tesne nesusediacich s vodnou elektrárňou sa nebudem ani vyjadrovať, a to čo porobili s ITER-om a ako zafinancovali výskum reálnej alternatívy …. to radšej ani nespomeniem, je to nadlho. Ešte štastie, že nás považujú za konšpirátorov, lebo si myslím, že im ide presne o opak (ako všetkým kontraproduktívnym slniečkárom v tomto režime)- roztopenie severného pólu a uvoľnenie nových a skrátenie starých obchodných ciest a využívanie fosilných ložísk na severe, novú stavebnú činnosť spôsobenú vyplavením prímorských miest a tým aj ďalšie zisky z ochodu s ľudmi a nemovitosťami a teda migráciou, ktorú tieto zmeny vyprovokujú a bude oproti tejto ešte lukratívnejšia pre bohatých, ktorí ešte viac zbohatnú na úkor celej spoločnosti.

 5. ronald,myslíš to tak,že bieli nacionalisti by mali založiť charitatívne tábory v itálii a dávať tam tým černoškom polievky zadara s primiešanými sterilizačnými tabletkami?
  to nestačí! treba si uvedomiť,že na plnej čiare zlyhala výchova bielych žien a od tých záleží pôrodnosť a budúcnosť belochov. napr. belošky idú na arabášov, ale arabáška ak by šla s belochom, tak ju jej otec zareže.bohužiaľ, biele ženy (väčšina) pestujú kurvičkovskú kultúru a proti tomu násilím nič nespravíme. a čierne fasy sú atraktívnejšie.
  my sa už môžeme len pripraviť na svoju smrť. či už časom, zabitím bodorovou armádou, alebo zabitím čiernymi.
  a jediným čo nás môže tešiť je,že deti dámičiek z kurvičkova budú žať to čo nasiali ich plemenníci a budú sa zabíjať medzi sebou.

  • Roland Edvardsen

   Hej, ženská otázka naozaj existuje a pre mnohých nacionalistov je najťažšia, mnohí budú dokonca cenzúrovať tých, ktorí chcú o nej otvorene hovoriť. Ale zase propagovať niečo na spôsob „white sharia“, tak to naozaj nie. To je ultimátna stupidita. To posledné čo treba robiť je brať si za vzor mohámedánskych hnedoidov.

   Vieš, pokiaľ ide o moslimský svet a Afriku, tak podporujem feminizmus, ženskú voľbu, zabezpečenie dostupnosti všetkých gynekologických služieb, najmä pre tých najchudobnejších a obdobné záležitosti. Bez srandy, ja som pomerne dosť pragmatik v tomto. 🙂

 6. “Ak budeme neustále pomáhať slabým, tí sa nakoniec stanú väčšinou…..”

  O to nám už dávno napísala “kňažka Národného Socializmu”, Savitri Devi Mukerdjee v jej knihe “The Lightning and The Sun”, str.395):

  “Pokročlý svet Doby Temna (Kali Yuga) nenávidí ‘supermana’ a je viac a viac anti-Árijský. Miluje “človeka”, priemerného človeka; čím priemernejší, tým lepšie! – ‘človek” ako predpokladaný “boží miláčik” (a skutočný ‘darling’ všetkých filozofií zakorenených, alebo pomiešaných so židovským myslením), miluje “úbohú trpiacu humanitu”; nevyliečiteľne chorých; kriplov; degenerátov a zúrivých slabochov všetkých rás, pre ktorých by radi obetovali všetkky zdravé stvorenia tohoto sveta”.

  • Christian Freeman

   nič v zlom, ale argumentovať osobou Savitri Devi, ktorá, ak sa nemýlim (a to sa nemýlim) sa sama vydala za klasického počerného Inda…hmmm. Úplne árijský prístup, a potom sa čudujeme Burdimu, že sa zamiloval do nejakej Hindi dievčiny… 🙂

   • Roland Edvardsen

    Keď sa povie A, malo by sa dopovedať aj B. Manželstvo Savitri s Dr. Mukherji malo celibátny a čisto spirituálny charakter. A aj praktický. Vydala sa za neho, aby nemusela byť deportovaná z Indie. Nemali žiadne deti (Savitri nebola zrovna materinský typ, skôr „cat lady“).
    Btw, Dr. Mukjerji bol brahman – to je v podstate samostatný genetický klaster s veľmi vysokým priemerným IQ. To len, aby si niektorí hneď nepredstavovali, keď sa povie počerný Ind, nejakého nášho osadníka…

    • čo je síce pekné, ale na veci to nič nemení. Ja si neviem predstaviť, ako by sa moji priatelia tvárili, keby som si zobral, ja neviem, Nigérijčanku, trebárs aj s IQ 140 🙂 a tvdil by som, samozrejme, že je to len čisto celibátny a spirituálny charakter. Síce dnes by som mohol v dome rozmiestniť online kamery, aby som to mohol nejako dokázať…ale úprimne, brahman či nie, počerný Ind stále nie je biely. A zbytočne sa snažiť to nejako zaobaliť.
     Ak by nešlo o NS aktivistku, tak sa to dá pochopiť, aj vzhľadom na tú možnú deportáciu, takéto manželstvá sa dejú (neviem ako vtedy, dnes sa to označuje aj za sobášny podvod, podobne ako naša podarená poslankyňa so svojím pakistanským manželom, ale u nás jej to prešlo), ale NS má mať istú úroveň. Len toľko k tomu.

     • Roland Edvardsen

      No neviem, ale zrovnávať Nigérijčanov s brahmanmi je trochu od veci. Savitri konvertovala na hinduizmus, pretože je to posledné živé náboženstvo, ktoré obsahuje autentickú árijskú tradíciu. Jej manželstvo s hinduistickým Indom bolo akoby symbolickým mostom medzi Európou a jej strateným dedičstvom na Východe. To je naozaj také ťažké pochopiť?

      NS má mať istú úroveň…Počkaj, a kto tú úroveň určuje? Ty? Nejeden nacista mal sexuálne vzťahy aj so židovkami, aj s nebielymi. Z pragmatických dôvodov sa u niektorých top-nacistov ticho tolerovali i intímne vzťahy s neárijcami. Podstatnejší bol konkrétny prínos pre NS, než konkrétny intímny život jednotlivca. Savitri Devi spravila pre NS po vojne viac než akákoľvek iná žena. Ale samozrejme dodrbávať ženu, a ešte k tomu takú, ktorá ani len nemala deti či pravdepodobne i sex s nebielym, to ide 1488 puristom vždy najlepšie, to je také typické. Každopádne tie vzťahy a postoje k nebielym boli u NS ďaleko komplexnejšie než by sa niektorým páčilo pripustiť: https://inconvenienthistory.com/1/3/3102

 7. Christian Freeman

  Nie, zrovnávať Nigérijčanov s brahmanmi je úplne k veci. Hinduizmus ako posledné živé náboženstvo, obsahujúce autentickú árijskú tradíciu? Sa mi dovoľ zasmiať. Áno, kedysi boli Radžputovia bieli (to bola tá brahmanská kasta), ale ako je evidentné, aj tí sa začali miešať s farebnými…toľko k autentickej árijskej tradícii, lebo tá o miešaní rás nebola.
  Kto určuje úroveň? Jednoduchá matematika = bieli s bielymi (vynecháme istú rasu, ktorá sa tvári, že je biela, ok?).
  Na pragmatizmus ja osobne kašlem. To je presne tá cesta do pekla – čestní árijci a podobne. Pretože ak vodu kážeš a víno piješ, ako dôveryhodný si? Pre mňa nijako, ale tak ja som ešte stále asi ten blbý idealista.
  No, a argumentovať diverzitou Wehrmachtu či SS, keď už bol dobrý každý, kto bol ochotný sa pridať k nemeckým silám, je trošku scestné.
  Toľko môj pohľad na vec a na Savitri Devi.

  • Roland Edvardsen

   Neviem čomu sa smeješ. Prebiehalo to tak, že árijci sa začali miešať s dravidmi a až následne vytvorili prísny kastový systém, aby aspoň zvyšok árijskej krvi nejako udržali. Každopádne ja tu hovorím o duchovnej tradícií, nie zákaze rasového miešania. A táto duchovná tradícia bola prijatá vo Východnej Ázii veľkou časťou nebielych.

   Áno, si naivný idealista, čo je z istého pohľadu i chválihodná vlastnosť, ale problém je v tom, že niečo iné je teória a iné zase prax – reálpolitika.

   Práve idealisti a puristi, ako si ty spôsobujú, že sa pro-biele hnutia dostávajú do izolácie a nemajú väčšiu šancu na úspech – práve to je tá pomyselná cesta do pekla. Dalo sa to vidieť aj nedávno na takej americkej „Alt right“, kde sa nasáčkovalo príliš veľa sektárskych rigidistov, ktorí vypudzovali zvyšok sympatizantov. Výsledkom bolo akurát izolovanejšie a retardovanejšie hnutie s menšou šancou niečo dosiahnuť.

   V praxi jednoducho musíš nejako akcentovať a rešpektovať základný pluralizmus modernej spoločnosti a najmä komplexnosť ľudskej psychológie. Môžeš mať predstavu nejakého pomyselného spoločenského ideálu, ale základné porozumenie je, že nie všetci sa do tohto ideálu zmestia.

   Píšeš tu o nejakej jednoduchej matematike. No veď základná matematika je taká, že zopár farebných a miešancov v krajine nie je problém, postupom času sa aj tak rozpustia. Problém je masová imigrácia a hromadné miešanie. Preto je správna imigračná politika absolútna priorita.

   A je dosť otázne, či by národní socialisti a fašisti dosiahli taký úspech, aký dosiahli, ak by neboli zdravo pragmatickí. Reálpolitika nie je len o nejakom presadení moci/sily, ale najmä o tom,“kto čo dostane“, je o alokácii zdrojov a jej značnú časť tvorí diplomacia, vyjednávanie, dohody, spojenectvá a kompromisy. Niektoré svoje nápady fašisti jednoducho neboli schopní zrealizovať – a museli sa správať viac pragmaticky. A reálpolitika si vyžiadala aj také veci ako ich spoluprácu s moslimami, s nebielymi, ba dokonca aj so sionistami (https://en.wikipedia.org/wiki/Haavara_Agreement) a komunistami (spoločný protest počas štrajku v Berlíne, napríklad: https://forum.axishistory.com/viewtopic.php?t=140990).

   • Christian Freeman

    Americká alt-right scéna skončila, pretože bola všetkým možným, len nie „right“. Mnohé osoby z danej scény boli buď Židia, či už úplne otvorene, alebo krypto, homosexuáli a podobne, ktorí skrátka medzi NS miesto nemajú (nie, nechoďte tu s Röhmom). Čo chceš s takými dosiahnuť, akú duchovnú obrodu?
    Idealizmus a purizmus síce nevytvára masové hnutie, ale z praxe je to najlepšie riešenie. Samozrejme, nie v zmysle nejakého pseudo-náboženského kultu, ale ono by Ti asi aj dnes ešte žijúci členovia The Order napríklad vysvetlili, ako super pre nich bolo prijímať ľudí, ktorí skrátka nezdieľali celkové hodnoty ako oni (viď. T. Martinez z National Alliance).
    O imigračnej politike som nič nepísal, preto nekomentujem.
    Zdravý pragmatizmus? Odchod Židov z Nemecka bol cieľom nemeckých NS a na základe tohto cieľa spolupráca so sionistami bola iba krokom k tomuto. Ale nemám ten dojem, že vzhľadom na takúto spoluprácu nemeckí NS súhlasne prikyvovali takto zmiešaným manželstvám a zväzkom, mám dojem, že to bolo stále opačne, preto dávať na jednu úroveň takúto spoluprácu a rasové miešanie je, slušne povedané, scestné.
    S komunistami to je o tom istom. Spolupráca je spolupráca, aj keď v obmedznej miere, s rasovým miešaním a jeho nebodaj ešte obdivom a súhlasom s ním to nemá nič spoločné.
    Naším problémom nie je nič iné, len tento rasový relativizmus, ktorý vo veľkej miere vyplýva z toho, ako si správne napísal, že mnohí významní činitelia – predovšetkým súčasní – majú sklony k rasovému miešaniu alebo majú rasovo miešaných potomkov. To sa potom ťažko dodržiava pro-White postoj, to je evidentné.

    • Roland Edvardsen

     Hmm? Nie, je to presne naopak, ako píšeš. Alt-right scéna skončila zle z dôvodov aké som už naznačil: príliš veľa Neo-nazi LARPingu a otvoreného hejterstva a stupidity, ktoré sú s ním takmer vždy prepojené. To väčšinu normálnych ľudí bude pochopiteľne odpudzovať a vystraší ich to. To by mal vedieť každý, kto má IQ nad 88.

     Nevidím, že by tu nejaký radikálny idealizmus a purizmus viedol k niečomu úspešnému – len k izolovaným sektám fungujúcim mimo majoritu. Opak je teda pravdou. NS je beztak mŕtve hnutie, takže čo tu vlastne chceš akože riešiť? O akom hnutí sa tu vlastne chceme baviť? Mnohé z tých amerických spolkov a hnutí sú dosť na smiech, s takým odpadom naozaj nechcem mať nič spoločné, obzvlášť to platí, keď robia NS LARPing. A hlavne ja ani nie som NS, a ani Alt right: keď už pre nič iné, tak minimálne preto, že neo-nazi trash túto značku totálne zdiskreditoval a navyše je to cudzia, americká záležitosť – aby sme si to teda poriadne vyjasnili. Mohli by sme sa dlho baviť o tom, čo podporujem a čo nie, ale extrémizmus a fanatizmus to určite nebudú. Je mi teda pomerne šumafuk, koho si medzi seba súčasní americkí a iní „larperi“ berú alebo nie. Mňa akurát trochu zaujíma (skutočná a objektívna) história NS a niektoré osobnosti. Predovšetkým, toto sú aj tak americké záležitosti, ich neschopnosť a hlúposť, to treba zdôrazniť. Tu na Slovensku je úplne iný spoločenský kontext a napodobňovať Američanov je od veci.

     Mne tu nemusíš vypisovať dôvody spolupráce so sionistami. Tu ide o to, že je to v rozpore s častým silne proti-izraelským postojom niektorých ľudí z takejto scény.
     A ja som nepísal, že by zmiešané manželstvá so Židmi boli schvaľované, len o tom, že sa niekedy pragmaticky privreli oči, obzvlášť, ak išlo o niekoho vyššie postaveného.

     Neviem tiež, prečo tu spomínaš obdiv k rasovému miešaniu. Kto presne z WN kruhov schvaľuje rasové miešanie? Niektorí sa mohli stať WN až potom, čo už mali potomkov zo zmiešaného vzťahu. Názory sa totiž vyvíjajú. Čo majú teraz robiť? Vzdať sa vlastných detí? A reč bola predovšetkým o Savitri Devi a o tom, že je nezmyslom tvrdiť, že bola zapojená do rasového miešania alebo ho propagovala.

     • Christian Freeman

      Hollywood Nazis (to je ten tvoj Neo-Nazi LARPing) existovali uz od doby ANP a George Lincolna Rockwella, to nie je nic nove a je viac ako evidentne, ze tudy cesta rozhodne nevede, ako by povedali kolegovia z Ciech.
      Radikalny idealizmus a purizmus k nicomu uspesnemu nevedie – predosvetkym preto, ze furt sa najde niekto, kto preferuje rychle riesenia a hlavne, predovsetkym u veducich osobnosti, moc korumpuje.
      NS ani neo-NS nie je americka zalezitost, to ze je ich najviac vidiet, je jedna vec, ale zuzovat problematiku len na USA je smiesne.
      To, ze Devi k historii NS patri, to je fakt. Neznamena to vsak, ze ju (a ine osoby) budem teraz neviem ako adorovat.
      „Niektorí sa mohli stať WN až potom, čo už mali potomkov zo zmiešaného vzťahu. Názory sa totiž vyvíjajú. Čo majú teraz robiť? Vzdať sa vlastných detí?“

      Sorry, toto je co za hlupy nazor? Bud som pro-White alebo nie som. A ako by si bol vnimany ako zastanca bielej rasy s rasovo miesanymi detmi a – ja neviem – cernoskou po boku? Ako budes vykladat ludom o zachrane bielej rasy a tradicii?
      Poznal som jedneho chlapika, ktory ma rasovo miesane dieta. Odkedy sa stal rasovo uvedomelym, styk medzi nimi nie je ziaden a vobec nie je na to, ze ma takehoto potomka, hrdy. Asi o tom to je.

      „A reč bola predovšetkým o Savitri Devi a o tom, že je nezmyslom tvrdiť, že bola zapojená do rasového miešania alebo ho propagovala.“

      Nikto nehovoril o tom, ze by bola Devi zapojena do rasoveho miesania (viem, ze bola bezdetna) alebo ho propagovala. No ak budem hlasat NS a pro-White myslienky a budem mat za zenu, ja neviem, ciganku z Chminianskych Jakubovian, bude mi prd platne, ze s nou nebudem drichmat. Lebo budem rovnako doveryhodny ako Devi so svojim pocernym manzelom. 🙂 Teda nijako.

      Ale to je presne ten „pragmatizmus“. A prave z tohto dovodu ho neuznavam.

     • Roland Edvardsen

      Nebudem už predlžovať túto debatu: jednoducho sa zhodneme na tom, že sa (v niečom) nezhodneme.

      Viem, kto je to G.L.Rockwell a že jeho prístup zlyhal. O to viac sa musí človek chytať za hlavu z niekoho ako je Richard Spencer, ktorý sa ho pokúšal napodobniť. Ono zase je fajn tieto prípady trochu študovať, aby človek vedel, čo sa nemá robiť, múdry sa učí na chybách druhých.

      Rýchle riešenia sú v skutočnosti potrebné – a to obzvlášť v prípade krajín ako USA či západoeurópskych štátov. Potrebujú si čo možno najrýchlejšie zaistiť hranice. Dokedy sa má čakať? Samozrejme, že z večera do rána zmena nepríde, ale nemôže sa tiež večne vyčkávať na Godota, ako to mnohí alternatívci radi robia. To je jednoducho chyba, ujde im akurát vlak. Na druhej strane si však myslím, že zmena bude spôsobená viac tlakom okolností než nejakou činnosťou nacionalistických skupín. A navyše takáto zmena nemusí byť presne taká, akú by si mnohí z WN kruhov želali. Ten vývoj v Európe dnes smeruje k národnému populizmu – a ten určite nie je charakterom fašistický, naopak je za ešte viac demokracie.

      Vieš, ja by som sa skôr vyhol prílišnému odsudzovaniu nejakých minulých zlyhaní (ak teda nejde o niečo príliš kriminálne závažné) u ľudí, s ktorými sa názorovo zhodnem, obzvlášť ak ide o inteligentných ľudí, ktorí majú potenciál niečim prispieť. Radšej budem tolerovať inteligentného bieleho nacionalistu s farebným deckom, ktorý má potenciál presvedčiť ľudí, než nejakého primitívneho, klišoidného neo-nazi puristu, ktorý bude ľudí len odpudzovať. Ja som pomerne dosť meritokrat, a viac eugenik než rasový purista, keď už sme pri tom. 🙂

 8. ………….Zaujímavá diskusia. Poukazuje na to, že pomenovanie biely, pravičiar, identita a orientácia niekde v hmle a chaose začínajú, majú oblasť, kde dávajú perfektný zmysel a je miesto, kde pojem a význam sa láme, podľahne entropii a vyšumí. Ja tiež som zástanca multi-kulti v oblastiach, kam multi-kulti patrí. Sú to miesta, kde konkurečný boj medzi jedincami a skupinami je enormný a žiaduci a hodnotovo obohacuje národ. V súčastnosti je to fotbal (potiažmo šport) a veda. Kultúra je previazaná na národ, tak tá je od toho viac-menej oslobodená. V prípade miešania je dôležitá pre prežitie individua sekundárna identita. Pre individuum, ktoré sa presťahovalo za lepšími životnými podmienkami, je dôležité preto, aby sa nerozplynulo v anonymnom dave oblbnutom liberalizom určenom na kapitálové jatky udržať sekundárnu identitu. Moslimovia to v Británii, Nemecku a Švedsku robia perfektne – už nie sú síce poriadne 100 percentnými Pakistanskými Pandžábmi, Paštúnmi, aj keď vznikli z ich zväzku, ale sú 100 percentnými životaschopnými moslimami.
  ………….Služby samozrejme nespia a využívajú tieto slabosti, ISIL je toho perfektným dôkazom, zabíjalo sa s dvojnásobnou účinnosťou. Jednak na bitevnom poli títo identitári zabíjali nepriateľa v prospech kapitálu a jednak tým, že boli zabíjaní, prispievali k vyššej homogenite pôvodného obyvateľstva materskej krajiny.
  ………….Aj preto si myslím, že individuá s nejasnou a premenlivou identitou by nemali vstupovať do Štátnych služieb ako policajti, dôstojníci a nemali by vykonávať politickú a mediálnu činnosť mimo svoj identitný región. Je to jediná defenzíva proti tak kontraproduktívnym slniečkárskym diverzantom snažiacim sa o povýšenie, akým bol z pohľadu Maďarov Appony (národnosť slovenská). Vznikajú z toho zbytočné vášne ako napríklad v Černovej, alebo aj dnes to, čo zvykli robiť poniektorí militantní slovenčinári na juhu.

  • Typický názor maďaróna z juhu Slovenska, je to ako cez šablónu.

   • Asi ste z tých čo by pre slovenskú vec obetoval aj posledného Slováka. Nie som si úplne istý, ale takých onakvejších ľudí nenazývajú tu inak, len ako užitočnými idiotmi, pracujúcimi na dobrovoľnej báze bezplatne pre Nepriateľa. Čo sa týka maďarónstva, tak by ste si Miroslav moholi uvedomiť, že Maďari strácajú na identite Maďarov žijúcich mimo územia Maďarska približne 10 000 ľudí ročne. Nehovorím, či je to dobré alebo zlé, je to tak a je to principiálny jav. Ak im nasadíte na vyučovanie nejakú sekeru podobnú typu Fedorová a tých je tam veľa, zareagujú na to podobne ako reagovali moji dedovia na pomaďarčovanie. Miroslav, nie som veľmi pobožný, ale mali by sme sa asi za Vás modliť, aby ste v umiernenosti našli rovnováhu a aby ste porozmýšlali skôr nad dôsledkami ako začnete konať, prípadne si zmyslíte niekoho onálepkovať.

 9. Christian Freeman

  Roland Edvardsen: Prečítal som si Tvoj výplod na FB pod názvom „O jednej americkej sekte“, a v podstate si ma len utvrdil, že minimálne jednu vlastnosť si si od mainstreamu adaptoval – keď nemám argumenty, tak očierňujem.
  Mimochodom, píše sa „bizarný“ nie „bizardný“ a čerpať svoje „info“ z Wikipédie, predovšetkým vzhľadom na preberanú problematiku, je vskutku obdivuhodné.
  Článok ako taký škoda komentovať, je presne v štýle mainstreamu. To ešte aj poniektorí novinári/autori v USA, hoci vôbec nie naklonení WN, si dali väčšiu námahu.

  P.S.: A potom skús niečo vravieť o spolupráci medzi rôznymi skupinami v rámci WN či nejakom pragmatizme. To vždy pobaví.

  • Máš pravdu, že nijakú väčšiu námahu som si s tým nedal – za to mi totiž tá tvoja sekta nestojí. Ani nepopieram, že išlo v prvom rade o výsmech a dištanc od takýchto smerov. Ale myslím, že na odmietanie si si už musel asi zvyknúť. U Slovákov s týmto nemáš šancu pochodiť. Klasická anglická Wikipédia je v skutočnosti celkom ok zdroj, s jej textom som nemal väčší vnútorný problém. S Rationalwiki je to už o dosť problematickejšie, to uznávam, ale mne o žiadnu hlbokú analýzu ani nešlo, len predstaviť mojim čitateľom, že existuje aj niečo takéto. Ja nefungujem na tej báze, že mainstream je vždy zlý a alternatíva vždy dobrá, to len na upresnenie. Každopádne, za gramatickú kontrolu ďakujem. Predstav si, že aj ja robím chybičky. 🙂

  • Máš pravdu, že s tým textom som si nedal väčšiu námahu – za to mi totiž tá tvoja sekta nestojí. Myslím, že na odmietanie si si už musel asi zvyknúť. S týmto u Slovákov veľmi nepochodíš. Pozri sa, ja ani nepopieram, že ten text bol výsmech a môj pokus o dištanc od takýchto smerov, nie nejaká hĺbková analýza danej problematiky. Jednoducho ma tento kresťanský smer zaujal a chcel som svojich čitateľov oboznámiť s tým, že existuje aj niečo takéto. Klasická anglická Wikipédia vôbec nie je zlý zdroj. Horšie je to už s Rationalwiki, to uznávam. Ale keďže s jej textom som nemal vnútorný problém, tak som ho použil. Vieš, ja nefungujem na tej báze, že mainstream je vždy zlý a tzv. alternatíva vždy dobrá, to len na upresnenie. Každopádne, ďakujem za gramatickú kontrolu. Predstav si, že aj ja robím občas chyby. 🙂

   • „s jej textom som nemal vnútorný problém“ No ono je to jedno, či máš alebo nemáš vnútorný problém s nejakým textom, ktorý niekto napísal. Dôležité je, nakoľko zodpovedá pravde, resp. realite.

    • Ja som sa snažil vyhľadať na webe o KI toho čo najviac. Navštívil som aj jeden ich web a Freemanovu stránku. A nie, nepresvedčilo ma to. Mne KI príde ako prevrátený judaizmus – pre bielych. A celá tá ich hypotéza o biblických Židoch ako árijcoch, to bolo už na mňa priveľa. Nie je to pravda. Indoeurópske náboženské systémy boli odlišné ako semitské, a nie je tu žiaden solídny dôkaz pre spojenie biblických Židov a dnešných Anglosasov. Mne to pripomína trochu S-A védy, ktoré Freeman rád kritizuje, pritom sám robí niečo obdobné. Ale uznávam, že som mohol ísť viac do hĺbky. Ak bude viac času a chuti, možno sa pokúsim o nejaký kvalitnejší debunk, naozaj poriadne ľuďom vysvetliť v čom presne KI zavádza alebo v čom sa mýli, resp. prečo sa mýli.

   • Christian Freeman

    jáj, priateľu, tak to sme sa asi nepochopili. V prvom rade, nesmieš byť tak popudený, keď Ti niekto siaha na modlu. Holt, nie každý je z ezoterického hitlerizmu a lá Savitri Devi či Miguel Serrano paf. Ono sranda je najviac to, že keby to, čo písali vo svojich knihách, hlásali aj v 30. rokoch v Nemecku, tak buď skončia na šibenici alebo v nejakom lágri. Hoci o ich NS presvedčení nemožno pochybovať, ale keď sa veci preháňajú, tak končia približne takto nejako.
    Za druhé, ak už idem niečo kritizovať, tak by som o tom mal mať aspoň minimálny prehľad. Takto to vyzerá, že si skrátka musel napísať nejakú urazenú reakciu, čo sa Ti aj podarilo. Skús miesto Wikipedie pozrieť Barkun „Religion and the Racist Right“ autor je jednoznačne anti-CI, ale má zároveň aj prehľad.
    Úprimne, ten text z Wikipedie by sa dal zmiesť zo stola pár základnými argumentami, toľko k nej ako „nie zlému zdroju“.
    Chyby ako chyby. Niektoré „termity“ asi je „rizoto“ používať. 😀

    • Pozri sa Freeman, ja viem, že to asi zabolelo čítať, ale ber to, ako typickú reakciu Slováka, keď sa dozvie, čo to vlastne vyznávaš. Nerob si z toho veľmi ťažkú hlavu, ok? 🙂 Fajn, som ochotný pripustiť, že som mohol byť vyváženejší, menej osobný a využiť viac zdrojov než len wikiny. Ale ako som už písal – ja som sa na nezaujatosť ani nehral.

     Savitri Devi nie je moja modla – len jedna z mnohých inšpiratívnych osobností, o ktoré sa zaujímam. Neviem na základe čoho usudzuješ, že by ona a Serrano skončili v lágri? Ty očividne rád preháňaš, že?

     Ja nie som včerajší, o rôzne WN spolky sa zaujímam už dlhšiu dobu a o KI som počul už dávno. Veď napokon ty si tiež propácka stálica a o KI si nám tu v minulosti už niečo trochu popísal. Jednoducho ma napadlo, že je to atraktívna téma a keďže o KI ešte nikto na Slovensku nič nenapísal, teda okrem teba, tak som sa rozhodol, že ukážem zopár mojim priateľom na FB, že v Amerike existuje aj niečo takéto. Buď rád, že ti niekto spravil reklamu. 🙂

     Dík za knižný tip. Rád si rozšírim chýbajúce vedomosti. Niečo mi však vraví, že aj tak to môj postoj ku KI nezmení.Vieš, ja veľmi na ten abrahámizmus nie som. To fakt radšej ten ezoterický hitlerizmus. 🙂

     • Christian Freeman

      Vidíš, vidíš, Roland…keď som napísal, že si sa svojím článkom vôbec nelišil od mainstreamového bullshitu, tak som pravdu mal, a aj to priznávaš. Niečo také si viem predstaviť na SME 😀
      A presne o to ide. Bol si a si zaujatý. Preto je jasné, že budeš vyhľadávať len tie veci, ktoré môžeš „použiť“ v snahe dokázať, ako je KI zlá atď…
      Prečo by aj so Serranom Devi skončila v lágri? Ty máš od nich aj čosi načítané? Aj by som sa divil, keďže obaja považovali Hitlera za posledného Avatara, ktorému bolo súdené neuspieť, a po ňom už mal prísť, teraz neviem…Krišna či Višnu? Nepamätám a hľadať sa mi nechce (nakoniec som pohľadal, Višnu).
      Tak si predstav v 1933 alebo 1939 hlásať, že Adolf nevyhrá. To je na popravčiu čatu alebo pásikovaný úbor v Ravensbrücku (pre Devi). Takže nepreháňam, ja sa snažím najskôr si čo-to prečítať, aby som si vedel utvoriť názor.
      A k tomu Tvojmu článku len toľko…Biblia rozhodne koncept rasy neodmieta, pretože ho, naopak, presadzuje. Ak by si vedel čosi o helenistickej a júdejskej tradícii v Judey 1. storočia (to je ten Tvoj „Grék“ a „Žid“), vedel by si, že autor vôbec univerzalizmus nepropagoval, ale nemám chuť tu písať traktáty k tomuto. Že debunk…skús si naštudovať 6. prikázanie (podľa LXX, 7. podľa Maroretského textu) a potom budeme v obraze. Teda, ako kto, pravdaže…
      Inak, v tom svojom článku o KI máš v bode 1 až 3 kopec bludov. Bod 4, otázka proroctva, ale to by som chcel od Teba veľa.
      Takže podčiarknuté, zhrnuté…vôbec si nenapísal, v čo ja verím, ale to, čo si myslíš, že ja verím.
      Mne osobne reklamu netreba, ak by som o to stál, viem si ju urobiť aj sám. Ale mám dojem, že to už by aj Benčík vedel napísať vyváženejší článok, ale to už tak býva, keď ide o konkurenciu, že, pán kolega? 😀

     • To si vykladáš zle. Ja nepovažujem ten text za zlý, stojím si za ním a za tým, že som poukázal na tvoju fascinujúcu sektu. Iba som uznal, že sa to dalo napísať aj sofistikovanejšie, menej zaujato, to je všetko. Ale kto si bude toľko špiniť ruky s takouto obskúrnosťou? Dôležité je, že aspoň zopár ľudí bolo varovaných pred týmto nezmyslom. Ja rád robím osvetu. 🙂
      S tou Savitri Devi zase trepeš. Savitri považovala Hitlera za desiateho avatára Višnua tzv. Kalkiho, ktorý mal ukončiť Kali Yugu. Až po jeho prehre skonštatovala, že sa mýlila a Hitler nebol Kalki, ale len jeho predchodca, ten, ktorý mal v sebe veľa slnka, ale málo blesku, pričom Kalki, ktorý ukončí Kali Yugu, ešte len príde.
      Biblia sa dá vykladať rôzne, a nepochybujem, že aj rasialisticky (v tom budeš určite expert, že? :-)). Ja som však účelovo uviedol také pasáže, ktoré niektoré mainstreamové cirkvi alebo ich predstavitelia, zvyknú alebo môžu uvádzať, keď chcú odmietnuť koncept rasy alebo rasizmus. Ide o pasáže, z ktorých je takýto výklad ľahko dedukovateľný. Ale o tom, ako si ty vykladáš Bibliu a v čo presne veríš sa naozaj nemienim baviť. Nedostaneš ma do týchto tvojich pascí. Ja som si ten tvoj blog prečítal, resp. pokúsil som sa to čítať (dlho som nevydržal, priznávam :-D) a približný obraz v čo KI verí som si spravil. Netvrdím, že je to najhoršia vec pod slnkom, absolútne nie, z tých všetkých abrahámovín z Ameriky je to možno aj najlepšie (vzhľadom na rasový realizmus a správnu identifikáciu viacerých problémov), ale nie je to pre mňa, a ani pre slovenskú majoritu.

    • „Takže podčiarknuté, zhrnuté…vôbec si nenapísal, v čo ja verím, ale to, čo si myslíš, že ja verím.“
     Uplne stačí, že veriš v nejakeho imaginarneho kamarata a to ťa dostatočne degraduje a je uplne jedno ako ty, Emahisher alebo nejaký bigotný katolik si interpretujete tú hromadu nezmyslov a žvastov zvaných biblia.

     A čo sa tyka Savitri Devi, vyvodzovať nejaké zavery z toho čo pisala až po AH smrti a davať to do kontextu 30 a 40 rokoch je len obyčajny argumetnačný klam a tvoje nezmyselné dohady.

     • Christian Freeman

      Múdry človek, ak nemá čo povedať, mlčí. Oplatí sa zapamätať si, pán kolega.
      Čo a či ma niečo vôbec degraduje v očiach nejakého internetového tro(t)la, mi je úplne šumafuk. Toľko k prvej časti.
      K druhej časti, aké závery som kde vyvodzoval? Skrátka a dobre, za porazenecké nálady sa železné kríže neudeľovali. Takže žiadne argumentačné klamy a nezmyselné dohady, práve naopak. Úplne oprávnená kritika. Ale to je asi nad tvoje chápanie, s tým ja nič nenarobím, sorry.

     • Cristian Freeman ty si vyčital Rolandovi nejaku mainstremovosť a neodbornosť v tejto problematike. Ja tvrdím, že nič take na takých ako ty netreba, lebo vaša ideologia je v prvom rade založená na viere v akúsi bytosť ktorej existenciu nikto z vas nevie dokazať.

      A Savitri Devi nemala porazenecký postoj v čase vojny. To aký ho mala po vojne je irelevantné, lebo ho do zančnej miere ovplyvnil samotný vysledok tejto vojny…

 10. editor, kde žiješ? ty by si chcel nigérijčanku s iq 140?
  po prvé , nigérijčanka s iq 140 je samo osebe raritné,nuž ale medzi 170 miliónmi sa možno 2-3 nájdu. ale prečo si myslíš, že negri nie sú rasisti a išla by taká za tebou? skôr počítaj s nejakým čiernym HIV homošom vylodeným na malte, iq 70, čo ti ho vrazí do zadku a ukradne budelár a mobil.
  hnednutie bielej rasy neprebieha tak, že biely muži sexujú s čiernymi ženami, ale naopak,čierny sexujú biele ženy. pochopte konečne čo tu už dlho vravím.
  a to vykonala aj savitri devi a niekto tu ešte obhajuje,že trtkala s brahmanom. šlapkakultúra.
  európa je zasiahnutá vlnou rasizmu,ale čierneho rasizmu.ten nemá svoje runy ani zakázané symboly a čísla. šíri sa nožom a semenom a zákonmi a paragrafmi, ktoré z nás robia otrokov.
  a žiadny paragraf,ani semeno naka neprenasleduje.
  slovania sú len národmi otrokov. len sa to inak volá ako v minulosti.
  dnes sa to volá „ľudské zdroje“ , „personálne agentúry“, a pod.

  • Je to tak, ako pises. Zijem v zahranici a kazdy den vidim pary, ktore tvoria nase europske zeny (ziadne skarede kysne, ale pekne arijske dievcata) a bubusi zo subsaharskej Afriky alebo Indie. Nezriedka maju tiez potomka, ktory sa v 99% pripadoch podoba na otca z Afriky alebo inej casti zemegule, odkial pochadzaju tito cierni pristahovalci. O reklamach a bilbordoch, kde su vyobrazene biele zeny s ciernymi a mislingom, ani radsej nepisem, lebo tie su v europskych metropoloach na kazdom kroku, kam sa len pohnete, a to nie len na Zapade – je mi z nich na grc a nemozem si pomoct, lebo ignoracia mi moc nejde. Fenomen miesania a jeho propagacia musi byt dnes zrejmy aj tym najzaritejsim „farboslepym“ antirasistickym gojom.

Leave a Reply