Domov / Hlavná strana / Video / Zneužívané deti – skrytá agenda aktivistov

Zneužívané deti – skrytá agenda aktivistov

videotvorbaJe právo na rodinu a adopcie pre „inak“ orientovaných skutočne tak nevinné, ako nám prezentujú? Alebo sú za tým aj iné motívy, ktoré sú pred nami dôsledne zamlčiavané? Ako to môže dopadnúť, o tom sa môžete presvedčiť v nasledujúcom videu.

Zdroj: Magnificat

O ::prop

6 komentárov

 1. Video je zle vložené. Zobrazuje sa mi len polovica obrazovky.

 2. dúfam že sa to o tých bastardoch v base dozvedia a užijú si aj oni. je to otrasné. mám 4 ročného syna. a takmer som to nedopozeral. jednoducho a vecne: nie je normálne aby tvorili rodinu 2 chlapy. a už vôbec aby mali akýkolvek nárok mať dieťa. bodka.

 3. uchylakom žiadne deti,su to farizejske svine!

  • Ku tomuto sa dobre hodí biblický citát (hoci nieje zúžený iba na sexuálne pohoršenia): „5A ktokoľvek by prijal jedno takéto dieťa v mojom mene, mňa prijíma, 6a ktokoľvek by pohoršil jedného z týchto maličkých, veriacich vo mňa, tomu by bolo užitočnejšie, aby bol zavesený oslí žernov na jeho šiju, a aby bol ponorený do hlbiny mora. 7Beda svetu pre pohoršenia. Lebo pohoršenia musia prijsť, ale beda človekovi, skrze ktorého prichádza pohoršenie.“ – z Matúš, 18.kapitola.

   A tí naši diablovi zapredaní politici by mali uzákoniť rovnaké opatrenie, ako sú v Rusku: zakázať a trestať akúkoľvek propagáciu homosexuality, t.j. sexuálnej úchylky a zároveň duševného moru. Lebo rodičia majú mať právo chrániť svoje deti, ale zároveň aj seba, pred pohoršením. Pán Ježiš totiž pred 2000 rokmi povedal o sexuálnych deviantoch krátko a jasne:

   „Ak však nejaký chlípny muž siahne k iným prostriedkom k ukájaniu okrem nádobu, ktorú som postavil v lone žien, ten ťažko kedy uvidí Moju tvár! Mojžiš nariadil pre to síce ukameňovanie, ktoré síce úplne neruším, pretože je to krutý trest na také, diablovi celkom už prepadnuté zločiny a zločincov, ale udeľujem vám len otcovskú radu, aby ste takých hriešnikov odstránili z obcí, zo začiatku ich vydali napospas veľkej núdzi na nejakom mieste vyhnanstva a až potom, keď takmer nahí prídu na hranice vlasti, aby ste ich znova prijali, potom ich dali do ústavu na liečenie duší a skôr im nedovolili opustiť tento ústav, dokiaľ sa takí ľudia úplne nepolepšili. Keď po mnohonásobnom vyskúšaní prejavujú po dlhšiu dobu úplné polepšenie, môžu sa znova vrátiť do spoločnosti; ak však ukážu nejako čo i len ešte najmenšiu stopu zmyselných náporov, nech zostanú radšej po celý život v opatrovaní, čo je oveľa lepšie a prospešnejšie, ako aby boli nimi nakazení ľudia obce zamorení.“ VEJ 4/80

   A tiež vysvetlil, že tzv. „homosexualita“ je následok slobodného prestúpenia Jeho Božieho poriadku a títo ľudia by mali v srdci pokoriť, oľutovať svoje hriechy a modliť k Nemu o milosť pre uzdravenie ich duše a skúmať sa, aby sa vrátili ku normálnym ľuďom. Pán Ježiš to krásne vysvetlil tu: http://lorber.szm.com/vybrane/homo.htm

 4. Zvrátené na tom je to, že „šokovaný a pobúrený“ government podporuje takéto aktivity otvorene cez LGBTI a sračkomety to podávajú ako prirodzenú vec. Tí dvaja sú chorí ale systém, ktorý to podporuje, je zvrátený. Následok sa nevylieči bez odstránenia príčiny.

  • Veru treba to stále kritizovať, lebo všetky televízie – vrátane (ne)verejnoprávnej STV – neustále propagujú tieto zvrhlosti akoby to bolo niečo normálne, chceli by vytvoriť verejný súhlas s buzerantami. Toto by mali dávať do vysielaní, namiesto propagácie „dúhových“ pochodov.

Leave a Reply