Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Židovská vojna proti Vianociam – pokračovanie

Židovská vojna proti Vianociam – pokračovanie

obama-menoraMenora symbolizuje Chanuku, ktorá predstavuje židovský separatizmus.

Dovoľte mi odcitovať niekoľko typických židovských komentárov na túto tému. Prevzal som ich zo Zipple, čo je židovský superweb. A tu ich máte:

…osemdňový sviatok oslavuje židovské vojenské víťazstvo nad Sýrčanmi…, Základom Chanuky je tá istá téma ako pre dvoma tisíckami rokov, boj proti asimilácii. Dnes, rovnako ako vtedy, sú židia dobre prijímaní; Makabejci sa vzbúrili nielen proti vláde Sýrčanov, ale proti židmi praktikovanej silnejúcej helenizácii židov.

„Helenizáciu“ možno dnes ľahko zameniť za amerikanizáciu alebo asimiláciu. Chanuka oslavuje masové vraždenie ako Grékov, tak aj všetkých židov, ktorí uzavreli manželstvo s Grékmi alebo prijali grécku kultúru.

Je iróniou, že každá skupina ktorá oponuje „asimiláciou“ bude brutálne odsúdená tými istými pro-Chanukovými židovskými médiami!

Samotný pud sebazáchovy je zdravý a prirodzený, väčšina ľudí chce prirodzene zachovať svoje dedičstvo, rovnako ako my všetci chceme zachovať jedinečnosť života v prírode. Ale ak ste európsky Američan a hovoríte, že chcete zachovať svoj ľud, ste odsúdený ako „rasista“ a „nenávistník“.

Ak hovoria to isté židia, postavia si rasistické, genocídne symboly, ktoré sa stavajú proti asimilácii – hneď vedľa Bieleho domu!

Irónia, však? Scéna z jasličiek o narodení dieťaťa v mene lásky a radosti, pre mier na zemi a v mene dobrej vôle všetkým ľuďom – je zakázaná. A čím je nahradená? Symbol Chanuky oslavuje zničenie nepriateľov židov a podporu židovského odporu voči asimilácii.

Nemyslite si, že iba židovské skupiny ako Chabad majú takéto názory. Každá dôležitá židovská organizácia bojuje proti zmiešaným manželstvám a asimilácii.

Americký židovský výbor má národné kampane s názvom „Židia sa nemiešajú.“ Po celom svete boli vyvesené hlavnými židovskými skupinami plagáty, ktoré ukazujú židovské dievča, ktoré sa vydalo za nežida. Hovoria, že dievčina je „STRATENÁ“ (LOST) pre svoj ľud.

lost1

Židmi ovládané národné médiá rozniesli na kopytách obskurného zmierovacieho sudcu v Louisiane, ktorý si dovolil nesúhlasiť so zmiešnými manželstvami medzi čiernymi a bielymi. Dodnes nám však médiá zatajujú fakt, že v Izraeli je nezákonný sobáš medzi židom a nežidom. Tento židovský zákon nie je založený primárne na náboženstve, ale výhradne na zachovaní genetického dedičstva židov. Ateista, teda neveriaci Žid, akých je v Izraeli milióny, si môže vziať veriaceho alebo neveriaceho Žida, pokiaľ preukáže svoje Židovské korene.

Toto je pravý zmysel Chanuky oslavovanej v Bielom dome, zatiaľ čo kresťanské symboly sú zakazované!

Akýkoľvek odpor Európanov voči strate svojho genetického a kultúrneho dedičstva prostredníctvom asimilácie a multikulturalizmu sa nazýva šovinizmus, netolerancia a najmä v médiách sa nazýva „rasizmus.“ Na druhú stranu, židovský etnocentrizmus a masové vraždenie sú odmenené tým, že ich obrovské symboly sú každý rok umiestnené pred Bielym domom!

Niekto sa môže pýtať – prečo médiá nepoukážu na toto pokrytectvo? Odpoveď je zrejmá, keď si uvedomíme, že médiá sú prevádzkované a vlastnené tou istou skupinou ľudí, ktorá Chanukou oslavuje rasizmus!

Barack Obama sa tohto roku zúčastní osláv Chanuky v Bielom dome.

Na chvíľu si predstavme, že by sa v Bielom dome konal obrad bielych oslavujúci odpor voči asimilácii a zmiešaným manželstvám so židmi. Tiež by médiá mlčali?

Ako sa to židovským extrémistom môže prepiecť bez akéhokoľvek pobúrenia v tlači?

Nehanebné dvojité štandardy jasne odhaľujú rastúcu židovskú moc a ich vplyv na naše médiá, vládu a kultúru.

A nie sú to len kresťanské vianočné tradície, ktoré chce ADL vykoreniť. Vo svojej príručke pre učiteľov a rodičov, nazvanej „Decembrová dilema“, hovorí židom, aby sa nezmierili so žiadnymi tradičnými symbolmi Vianoc, ktoré by mohli ubližovať „rozmanitosti.“ ADL hovorí:

V kontexte zobrazenia na verejnom majetku Najvyšší súd rozhodol, že Vianočné jasličky sú neprípustné… Tiež bolo zistené, že menora na Chanuku … je prípustná.

V ďalšej pasáži ADL ukazuje, že sa snaží obmedziť nielen kresťanské symboly, ale aj širšie symboly európskeho dedičstva:

xmas-evil2Za prvé, je dôležité si uvedomiť, že aj keď sú vianočné stromčeky, Santovia, vence, zabalené darčeky a soby bežne používané… Napriek tomu, ich nadmerné používanie je nevhodné… Navrhnite alternatívne zimné dekorácie… ktoré môžu byť viacobsažnejšie.

Rad židovských organizácií začalo s útokmi na výrazne európsku kresťanskú tradíciu: vianočný stromček.

Na štátnej univerzite v Missouri bol odstránený šesť metrový vianočný strom po tom, ako dekan Fakulty humanitných vied Lorene Stone povedal „Komisii pre rozmanitosť“, že židovský člen fakulty označil postavenie stromčeka ako „nedostatok citlivosti“ voči iným náboženstvám.

Stone, ktorý najprv postavil Vianočný strom deň pred sviatkom Vďakyvzdania, povedal, že na ňom nebudú žiadne náboženské symboly. A potom pozval židov postaviť menoru (aj keď menora je zjavne náboženský symbol).

Pod hrozbou nákladných súdnych procesov donútil rabín Elazar Bogomilsky letisko v Seattli odstrániť vianočné stromčeky, ktoré boli postavené pred sviatkami. Židovské zastrašovanie, ako v Missouri či Seattli, signalizuje rastúce odstraňovanie vianočných stromčekov z verejných priestranstiev po celých Spojených štátoch.

Židovský Hollywood pokračuje vo výrobe filmov a televíznych programov, ktoré špinia naše Európske vianočné tradície. Ani postavy Santa Clausa či Mikuláša neunikli židovskej nenávisti.

Útok rabbiho Bogomilskeho v Seattli na vianočné symboly spôsobil obrovskú nevôľu. Drvivá väčšina Američanov je chorá a unavená z týchto židovských extrémistov, ktorí sa snažia zničiť naše dedičstvo.

Máme tu zúrivú židovskú vojnu proti Vianociam a všetkému, čo je na prospech našich ľudí. Ale konečne sa naši ľudia prebúdzajú!

Židovská vojna proti Vianociam by nás mala konečne prebudiť, že nielen Vianoce, ale aj všetko čo je nám drahé je cieľom brutálnych útokov.

Predošlá časť

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: David Duke

O ::prop

4 komentáre

  1. Totalny nezmysel ! 8 ramenny Menorah(skor Min-orah) je symbolom Centralneho Slnka v centre nasej Galaxie,tak ako ho cislom 8 znacili aj v antickom Egypte…Aj preto mame oktagonalne chramy „boha“,ako je napriklad Sv.Bazilejsky chram v Moskovskom Kremline=kozmicka ‚mandala’…Ci oktagonalnu mesitu-Dom na skale v Jeruzaleme…Mayvia oznacovali centrum nasej Galaxie cislom 20. Aj preto mame zido-murarske loze ako G8 a G20,kedze nase Centralne Slnko zacina byt aktivne! Az sa stane Seyfertovou modrou „hviezdou-slnkom“ na oblohe,a teda aj VELKYM OKOM-symbol zido-murarstva.Symbol-OKO je aj v Sastinskej bazilike nad cervenym krizom s modrou stuhou…OKO,vlastne 5 oci mozno vidiet aj na MODROM KOSTOLE v centre Blavy…Mezopotamia vyznavala cislo 7,Mezoamerika cislo 9,a Cina vyznava cislo 8,kedze je Risou Stredu! A slobodomurarska biblia pozna Zatvu-sviatok stankov ako 7 dnovu udalost.No „boh“ pridava aj 8.a 9. den….Aj Mayovia slavili podobny sviatok od 7 az po 9 dni…

  2. každy krestan povinne prečitat talmud a protokoly sionskych mudrcov!

  3. Si riadny frajer ked sa takto odvazis pisat…vianocny strom totiz nema nic spolocne s vianocami okrem toho ze sa ma v nazve vianocny…a santa claus iba do tej miery,ze toho prveho mikulasa sa Boh dotkol tak silno ze sa rozhodol pomahat biednym…vianoce su uplne o inom ako o darcekoch….ak to nevies tak studuj,nas letopocet sa rozdelil na ten „pred Kristom“ a „po Kristovi“ s ktorym vsetko toto suvisi…

Leave a Reply