Domov / Spoločný blok Video / Zásadný prejav R. Sulíka ku šialenstvu menom Euroval

Zásadný prejav R. Sulíka ku šialenstvu menom Euroval

Vystúpenie v rámci rozpravy k trvalému Eurovalu – NRSR, 21.júna 2012


0:00 Úvod a základné ekonomické vzťahy.
5:56 Medzibankový trh a jeho rozpad.
7:35 Pár slov ku Grécku.
8:02 Čo znamená znervóznenie trhov?
9:48 Platobná neschopnosť Grécka.
11:05 Celková podpora Grécka.
17:03 Slovensko prispieva najviac!
21:01 Koľko je 1000 miliárd?
21:38 Pár slov k zachraňovaniu bánk.
28:37 Trvalý Euroval – VÝHRADY
37:06 Podiel súkromného sektora.
38:37 Detaily zmluvy o trvalom Eurovale
40:45 Argumenty za Euroval.
47:15 Skutočné dôvody pre vstup do ESM.
47:47 Bruselskí lídri.
54:46 Aké riešenia ponúkame?

O oliolijanko

7 komentárov

 1. Len aby nevznikol dojem , že sa objavil ďalší záchranca tohto prostého národa pripomeniem,že SAS sa v predvolebnej kampani najvehementnejšie dovolávala zrušenia minimálnej mzdy,aby ovčania mohli robiť ešte za menej a pomohli tak znížiť rady nezamestnaných.
  Všetci nám chcú len dobre…

  • Filip, tu nejde o záchrancu. Sulík nie je záchranca tohto národa. Určite nie. Pozadie tohto jeho odporu je možno ešte horšie ako ESM.
   „Nezakvasil“ na spasiteľa v prípade porozpadovej anarchie???

   • Buď konkrétny o akom pozadí hovoríš. Tieto tajomne reči si nechaj nadoma.

    • Svet sa rúti do chaosu a skazy. Čo keď sa zámerne vytvára chaos aby v určitom časovom bode začali sami ľudia požadovať od elít riešenie na zastavenie tohoto pádu? Vývoj je nastavený tak, že ľudia sami budú žiadať ukončenie anarchie. Sami budú požadovať NWO. A potom im bude ponúknutý spasiteľ. To bude človek, ktorý bol v istom čase akože v opozícii voči proklamovanému zlu. Nevadí, že bol súčasťou plánu a systému, hlavné je že štekal.

  • Nepozeral som to celé, ale ak si pretočíte na 0:55:55 – Sulíkovo úžasné riešenie pre Slovensko: Pokračovať v privatizácii (keďže štát je zlý vlastník) a získané peniaze (od nového dobrého vlastníka) použiť na zníženie verejného dlhu. A komuže to vlastne dlhujeme?

 2. propaganda antidote

  Na to aby sme neprijali sovietske riešenia v podobe Lis. zmluvy, eurovalu a ESM, hádam nemusíme velebiť Sulíka. To že ukáže ako to s ESM je, ešte neznamená, že je našou novou modlou, ale že nás takto zradne zapredal Fico, najprv cez Lisabon (ktorý sa mimochodom neskutočne porušuje) a následne cez ESM je proste fakt (za toto by mu ten svätoplukov kôn mal rozkopať tú červenú riť a Sulík by sa zas mal ospravedlniť za jeho postoj voči tomuto symbolu). Ak si to doteraz niekto nevšimol, tak súčasné kroky Fica sú ďaleko viac korporativistické ako socialistické. Každý si vyberie jedného zo zapredancov, len aby nevidel podstatu a následne s rovnako odrbaným oponentom z „pravicového“ spektra si ide merať pohlavný orgán, ktorý politik je ten dobrý guru v oblasti ekonomiky a národnoštátnych záujmov (len tak medzi nami, stačilo by jednoduché účtovníctvo a postavili by ste obidvoch k stene).
  http://www.zvedavec.org/komentare/2012/07/5039-libor-nejvetsi-skandal-insider-trading-vhistorii.htm
  http://www.zvedavec.org/komentare/2012/07/5028-sjednocena-evropa-a-panevropsky-fasismus.htm

Leave a Reply