Domov / Hlavná strana / EU / Zákaz vstupu do Európskeho parlamentu pre Davida Irvinga

Zákaz vstupu do Európskeho parlamentu pre Davida Irvinga

udovoigtSvojvôľa predsedu parlamentu EÚ Martina Schulza pokračuje. Dňa 7. mája na pripravovanej tlačovej konferencii k 70. výročiu od konca II. Svetovej vojny sa opäť ukázalo, v akom problematickom stave je demokracia.

Bez predošlého upozornenia bola zrušená konferencia s britským historikom a publicistom Davidom Irvingom, ako aj s nemeckými historikmi Dr. Olafom Rose a Karlom Richterom, informoval Europoslanec za NPD Udo Voigt. Okrem toho predseda EU Martin Schulz dal osobný príkaz na zákaz vstupu do parlamentu EÚ pre Davida Irvinga. Okrem toho bol Udo Voigt informovaný, že jeho každá dnešná návšteva má zákaz vstupu.

Rozhovor s riaditeľom akreditačnej služby Niall O´Neillom neviedol k objasneniu tejto situácie a za takéto jednanie nikdy nebol Schulz v minulosti postihovaný. Takéto udalosti v parlamente EÚ nemajú precedens. Udo Voigt proti Martinovi Schultzovi podnikne právne kroky pre porušenie právomoci predsedu EÚ.

Udo Vogt sa pýta, či charta EÚ pre ľudské práva platí naozaj pre všetkých občanov, alebo či to neplatí pre občanov a poslancov druhej triedy. Tlačová konferencia, ako aj posedenie pri okrúhlom stole pod heslom „Zmierenie potrebuje pravdu“, sa mala konať kvôli stúpajúcej hystérii „osloboditeľov“ pri oslavách konca druhej svetovej vojny.

Preklad: Slobodné médiá, www.protiprudu.org
zdroj: Altermedia

Tituly Davida Irvinga si môžete zakúpiť aj u nás:
HESS, Ztracená léta 1941 -1945
Tajné deníky Hitlerova osobního lékaře

O Artur

14 komentárov

 1. Demokracia nie je v problematickom stave, ale v smrteľnej agónii a preto kope, tento odporný režim sa najviac bojí pravdy, preto ju hrdúsi kde môže. Europarlament je stoka bez zákonodarnej iniciatívy poslušne plniaci vôľu komisie, a tá zas vôľu Chazarov z Washingtonu.

  • To je fakt co pises vladimir7. A co navrhujes ako alternativu za demokraciu ? Ma uz nieco tvoj idol Putin pripravene ?…Ma,… ale bude to o niecom uplne inom nez o ludskosti.

   • Milan, skus si najst definiciu démokratíe v antickom Grecku. Alebo vobec pojednanie o demokracii. Nuz podla Platona je to druha najhorsia forma vlady. Neviem cim to je, nebudem tu davat citaty, ani grecky, ani anglicky, hoci je to take sitra ahrovske, ci inom jazykom. Ja si vystacim s blbou slovenstinou. To dajak dolepim. Poviem to strucne. Demokracia , ci, tzv. Demokracia je hnoj, humus, odpad, to je spina.
    Ano Putin je moj idol, moja nadej. A dufam ze aj Tvoja.
    Boh , Duch, Syn s Tebou.

    • Demokracia ne je , nebola a ani nebude , v tom suhlasim . Vzdy to bolo o Vladcoch sveta i dnes je tomu tak . Len dnes nam vladnu skrite formou moci mamonu . Sucasni vladcovia sveta nam znami , vlady jedn. statov, su ich ,, POSKOKMI ,, verne plniaci ich prikazy . ILLUMINATI uz ovladaju vsetko a vsade i v cetne pogrca- tajtrlika menom Putin. Je taky isty pogrc posraty ako Obama a dalsi poskoci na cele vlad statov sveta . Kto skuma neunavne, vecne a nezaujato ma v tom jasno, info. su.

     • No väčšieho tajtrlika ako si ty som fakt nevidel. Človeče paranoja je liečiteľná neboj. Tváriš sa ako silne veriaci no v tvojom srdci je sama nenávisť kde je božie odpustenie a prozreteľnosť. Náhodou nie si sám illuminat keď tvrdíš že Putin je illuminat odkiaľ to vieš jedine vtedy to môžeš vedieť ak si v spolku z illuminatmi. 😀

    • svarga Boh , Duch, Syn s Tebou. Su so mnou , som si isty. Ale vdaka.

    • Aman Againsttime

     Svarga, myslím, že najviac výstižnú definíciu demokracie ponúka Aristoteles v jeho Politike. Demokracia je systém, kde viacerí vládnu pre svoje súkromné alebo stranícke záujmy. Pre porovnanie:
     1. systém, kde jeden vládne pre svoje súkromné záujmy nazývame tyraniou.
     2. systém, kde niekoľkí vládnu pre svoje súkromné a stranícke záujmy nazývame oligarchiou.
     3. systém, kde jeden vládne pre spoločné dobro nazývame monarchiou.
     4. systém, kde niekoľkí vládnu pre spoločné dobro nazývame aristokraciou.
     5. no a nakoniec, systém kde viacerí vládnu pre spoločné dobro sa nazýva politea.

     Čiže demokracia (rovnako ako tyrania a oligarchia) patrí podľa Aristotela k zlým formám vlády.

    • Swarga, napísal si to pekne, súhlas.

 2. STOPA co ta zase drazdi , moje poznanie skumanim? Mas snad dojem, ze k zivotu potrebujem prave tvoj nazor ? Strc sa do prdele aj s tvojim Putinom , pre mna je to skorumpovany pokritec a idiot.

  • Veď ja som vám napísal že paranoja je liečiteľná. No neviem o akom poznaní píšete zatiaľ som žiadne nezaznamenal. Odporúčam sa viac venovať svojmu duševnému zdraviu a menej Putinovi.

   • STOPA suhajko mas ty o mna ale starosti . Cim to je ze ti lezim tak v zaludku? Ved ser na to , nevsimaj si ma , maj si svoj nazor. O co ja sa zaujmam to je moja vec , pretoze ja , som ja a do toho sa mi druhy ,, ROZHODNE SRAT NEBUDE ,, !!!

 3. Pravá Demokracia je, keď dvaja vlci a jedna ovca hlasujú, čo bude na obed.

 4. Pán Irwing je nepohodlný, nakoľko podkopáva základy konštrukcie zdeformovanej histórie Európy.
  Grorifikácia úlohy humánneho bombardovania v mene demokracie, je jedným zo základných kameňov v týchto základoch. Niektorým ľuďom v Európskom parlamente je akákoľvek pravda tŕňom v oku, čím dávajú najavo ich pohľad na demokraciu.

Pridaj komentár