Domov / Hlavná strana / Zdravie / WHO: Riziko rakoviny sa na celom svete zvyšuje; Západná medicína zlyháva

WHO: Riziko rakoviny sa na celom svete zvyšuje; Západná medicína zlyháva

rakovinaSvetová zdravotnícka organizácia (WHO) vydala nové, katastrofálne predpovede o šírení rakoviny na celom svete, potvrdzujúce úplné zlyhanie západnej medicíny. V priebehu 10 rokov, tvrdí pobočka OSN pre verejné zdravie, sa výskyt rakoviny zvýši o viac než 25%, s najvyšším očakávaním rastu v rozvojových krajinách, ktoré boli značne infiltrované vplyvom Západu.

Podľa tvrdení WHO, do roku 2025 stúpne ročný počet nových prípadov diagnostikovania rakoviny zhruba o 37%, a to zo súčasných 14,1 milióna chorých ročne, na šokujúcich 19,3 milióna. Počet pacientov, ktorí zomrú na rakovinu alebo na jej liečbu, má podľa očakávaní vzrásť asi o 39%, čo je skok zo súčasných 8,2 milióna úmrtí ročne na 11,4 milióna.

Špecificky v USA sa očakáva nárast počtu nových prípadov rakoviny v trocha menšej miere, ako vo zvyšku sveta. Podľa údajov je v USA každý rok pridaných na zoznam pacientov chorých na rakovinu 1,6 milióna ľudí, a toto číslo má vzrásť o 31% na 2,09 milióna ľudí ročne v roku 2025. Počet úmrtí na rakovinu sa však má podľa očakávaní zvýšiť o 38% za tú istú periódu, čo takmer dosiahne predpovedaný globálny nárast.

„Vo väčšine rozvojových krajín je rakovina druhým najväčším zdrojom úmrtí, hneď po kardiovaskulárnych ochoreniach, a epidemiologické dôkazy poukazujú na vznik tohto trendu v menej rozvinutých krajinách,“ píše sa na stránke WHO v sekcií Otázky a odpovede o rakovine. „Toto platí konkrétne v krajinách, ktoré sú v štádiu ‚prechodu‘, alebo v krajinách so stredným príjmom, ako napr. v Južnej Amerike a Ázií. Viac ako polovica prípadov rakoviny sa už vyskytuje v rozvojových krajinách.“

Krajiny vyvíjajúce sa podľa Západných štandardov sú najnáchylnejšie na rakovinu

Kým výskyt rakoviny na celom svete nesporne rastie, niektoré z najviac postihnutých krajín zahŕňajú miesta ako Čína a India, ktoré sú podľa Západných štandardov rozvojovými krajinami. Napríklad v Indii hrali americké a európske biotechnologické spoločnosti významnú úlohu pri prechode domácich rastlinných kultúr na geneticky modifikované organizmy (GMO), ktoré úzko súvisia so vznikom rakoviny.

To isté platí o Číne, kde je mnoho moderných miest postavených podľa amerického vzoru, vrátane podobného životného štýlu a vzorov v stravovaní. Tradičné spôsoby žitia, vrátane domácich potravín a dedičného poľnohospodárstva, vo veľkom nahrádza konzumerizmus, materializmus a veci s nimi súvisiace – množstvo vyhovujúcich „nekvalitných“ potravín, minimálna fyzická aktivita, a samozrejme množstvo Západných liekov a chirurgie.

„Je to naplánované,“ napísal jeden komentujúci na McClantchy. „GMO potraviny spôsobujú rakovinu (a drvivá väčšina depopulátorov a eugenikov to vie, pretože to sami vytvorili). To isté platí o vakcínach spôsobujúcich rakovinu. O znečistenom vzduchu. O floridovanej vode (je dokázané, že fluór zvyšuje výskyt rakoviny kostí). BPA v plastoch, alebo vytlačených bločkoch, v našom životnom prostredí a oblečení, je imitátor estrogénu, ktorý zvyšuje výskyt rakoviny prsníka a mužom môže spôsobiť neplodnosť a poženšťenie.“

Neprekvapuje, že predstavitelia WHO o týchto známych faktoroch, súvisiacich s rakovinou, mlčia. A keď už hovoríme v prospech Medzinárodnej Agentúry pre Výskum Rakoviny, podobnej medzinárodnej organizácie, vedúci oddelenia pre výskum rakoviny, Dr. David Forman povedal médiám, že tabak a alkohol – a v podstate nič iné – sú dva hlavné spúšťače rakoviny, ignorantská a úplne absurdná predstava, ktorá zaváňa skrytou agendou.

„Západná kultúra a s ňou súvisiace ochorenia sa šíria do celého sveta,“ zhrnul ďalší rozumný komentátor portálu McClatchy.

Zdroje pre tento článok:

http://www.mcclatchydc.com/2013/12/12/211507/world-health-organization-sees.html
WHO predicts 21 million annual cancer cases by 2030
http://www.who.int/features/qa/15/en/index.html

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: NaturalNews

O ::prop

5 komentárov

 1. Určite je to fantastický obchod s chorobami, pretože nič iné sa na toto povedať nedá!
  Za 24 rokov od druhej svetovej boli ľudia na Mesiaci ale na vyliečenie rakoviny treba…( alebo netreba ) koľko rokov? alebo čoho – čo?…

 2. Problém rakoviny je v tom, že je to často ochorenie AJ autoimunitné (v závislosti od konkrétneho typu ako napr. non-hodgkinov lymfóm http://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK20925/). Inými slovami je to práve „silný imunitný systém“ ktorý človeka zabíja. Ak je to naozaj pravda, tak Boh mal fantastický zmysel pre humor keď vymýšľal fungovanie sveta, to sa mu musí uznať.

  K veci. Článok je hystericky prehnaný (odporúčam vygoogliť korelácia sa nerovná kauzalite). Tzv. „nárast“ rakovín v západnom svete znamená to, že ľudia sa jednoducho dlhšie dožívajú než ľudia v minulosti a s tým logicky rastie aj riziko že rakovinu počas svojho života dostanú + ľudia z mnohých „nezápadných“ krajín ktoré sú už dnes za západné považované mali ešte mizernejšiu diagnostiku rakovín v minulosti než máme my dnes, čiže aj tento fakt to skresľuje. Teda bu-bu-bu rakovina prekvitá,môže za to západ, zubné pasty, a hlavne bločky v predajniach! Alebo si tu naozaj niekto myslí, že nezápadné rozvojové krajiny niekde v Afrike sú na tom lepšie čo sa týka „zdravotného životného štandardu“?
  PS: Vakcinácie a GMO nesúvisia so vznikom rakoviny (z vedeckého hľadiska). Neverte všetkému čo sa na internetoch napíše.

  • Ty asi zijes na Marse, alebo si hluchy a slepy, ina moznost nie je. Inak by si musel vsade okolo vidiet a pocut, ake stale zavratnejsie mnozstva vyslovene mladych (a stale mladsich) ludi ma rakovinu a ako onkologicke oddelenia pre malicke deti praskaju vo svikoch. O strednej a starsej generacii ani nehovoriac, tam uz pomaly nie je rodina, v ktorej by ju niekto nemal. V tychto generaciach rakovina kosi nahusto a stale hustejsie. Jej nerozlucnym a oddanym pomocnikom je medicinsko-farmaceuticka mafia, ktora aj napriek desiatkam milliard dolarov naliatych do „vyskumu liecby“ a „vynajdenia lieku“ na rakovinu ju (ktovie asi preco) aj tak uz vyse 40 rokov stale „lieci“ notoricky neuspesnym ozarovanim a chemoterapiou… Mimochodom, vedeli ste o tom, ze takmer 90% vsetkych ludi co zomreli na rakovinu vo vyspelom svete absolvovali tuto „ucinnu“ liecbu ?

   • To že rastie počet mladých ľudí u ktorých je diagnostikovaná rakovina nijako nevyvracia jediný údaj ktorý som napísal. Totižto populácia rastie a s ňou aj mladí ľudia. To že vo vyspelejšom západnom svete je u nich tá rakovina diagnostikovaná, stále neznamená že ľudia v rozvojových krajinách (resp. bývalých neo-západných krajinách) u ktorých diagnostikovaná nie je ju v minulosti nemali/resp. nemajú. Rakovina tu bola vždy, opísal ju už Hippocrates (dokonca to slovo sme prebrali od neho), je zaznamenaná už v starom egypte atď.. atď… Zvláštny výskyt rakoviny v dobe kedy farma firmy, GMO, vakcíny a spol. neexistovali, čo povieš? Rakovinu majú dokonca aj vo voľnej prírode žijúce zvieratá.
    Mňa rovnako ako Vás zaujíma hlavná kauzalita, na tú ale neprídeme tým, že budeme citovať facebookovských diskutérov.

    Ešte jedna vec, aby si to nejaké nemehlo zase zle neinterpretovalo: Ja farma firimy nezastávam, dokonca súhlasím o mizernej úspešnosti konvečných terapeutických metód, no som skeptický aj k homeopatickým šarlatánom, alebo konšpiračným teoretikom, ktorí už proste „všetko vedia“.

Leave a Reply