Domov / Hlavná strana / Komentáre / Vodca WJC: „Všetci Európania, ktorí chcú zachovať Európu, sú zlí“

Vodca WJC: „Všetci Európania, ktorí chcú zachovať Európu, sú zlí“

duke-on-videoKaždý Európan, ktorý sa odvážil hlasovať za akúkoľvek stranu, ktorá má za cieľ zachovať homogenitu Európy „dáva svojej krajine zlé meno.“ Vyhlásil to vodca Svetového židovského kongresu (World Jewish Congress – WJC).

V ďalšej úžasnej vlne nehorázneho židovského rasistického pokrytectva prezident WJC Ronald Lauder povedal, že „Európski voliči riskujú dobré meno svojich krajín,“ keď volia takzvané „krajne pravicové strany a politikov“ – čo zo Židovského uhla pohľadu znamená kohokoľvek, kto má záujem o zachovanie Európy pre Európanov.

Absolútne pokrytectvo tohto výlevu je zrejmé pri pohľade na rasovo a geneticky založenú imigračnú politiku štátu „len pre Židov“ Izraela, pokračujúce a nenávistné rasistické výlevy popredných Židov zo strany cirkvi aj štátu, rasovo založené manželské zákony, odmietanie ošetrenia žiadateľov o azyl bez ohľadu na akékoľvek medzinárodné právo a vražedné etnické čistky praktikované „len pre Židov“ štátom proti Palestínčanom – toto všetko je fanaticky podporované Lauderom a jeho kolegami zo Svetového židovského kongresu.

ronald-lauder„Jediná osoba zastupujúca krajinu jej v krajnom prípade môže dať zlé meno,“ povedal Lauder pre Associated Press. „Keď ľudia volia svojho zástupcu do parlamentu, mali by sa opýtať samých seba: Koho naozaj chceme, aby nás reprezentoval? Kto má byť tou tvárou krajiny, ktorú chceme aby ostatní videli?“

Associated Press potom k Lauderovej poznámke pridal vetu, kde píše: „Májové voľby do Európskeho parlamentu priniesli úspech krajne pravicových strán, najmä vo Francúzsku,“ čo je odkazom na úspech Národného frontu v tejto krajine.

Pohľadom cez prizmu Židovského supremacizmu, Židia, ktorí chcú zachovať Izrael pre Židov sú „dobrí“, ba dokonca „svätí“. Ak chce zachovať niekto iný svoju krajinu pre svojich ľudí – týka sa to najmä Európy – sú „zlí“ a dávajú „svojmu národu zlé meno.“

Lauder, ktorého organizácia formálne reprezentuje všetkých svetových Židov – takže väčšiu autoritu budete ťažko hľadať – nekončí. Tento vodca svetového Židovstva tiež „poukázal na hrozbu od radikalizovaných moslimov vracajúcich sa zo Sýrie a Iraku.“

Irónia tohto útoku spočíva v dvoch skutočnostiach:

Po prvé, práve Židovské organizácie v Európe a Amerike boli na čele presadzovania politiky „otvorených dverí“ pre všetky Západné národy (pričom samozrejme vo vlastnom štáte Izrael presadzujú opačnú politiku) a teda v skutočnosti sa teraz sťažujú na jav, ktorý z veľkej časti vytvorili sami.

Po druhé, práve konflikty na Blízkom Východe, na ktoré sa Lauder odvoláva, boli v prvom rade vytvorené a generované sionistickou lobby v Európe a Amerike.

Ohromujúca irónia – a „chucpe“ – vodcu Svetového Židovstva, ktorý teraz viní Európanov za politiku, ktorú stvorili sionistickí fanatici Židovského supremacizmu. Poskytuje nám ďalší náhľad do paranoidnej a totálne skazenej mysle Židovského supremacizmu. Ukazuje nám, prečo nikdy nebude svetový mier, kým táto zlovoľná sila nebude definitívne zvrhnutá.

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: David Duke

O ::prop

10 komentárov

 1. Trochu korektnosti by nezaškodilo …

  Zdroj je 2 mesiace starý !!!

  http://davidduke.com/europeans-want-preserve-europe-bad-world-jewish-congress-leader/

  ‘Any Europeans Who Want to Preserve Europe are Bad’—World Jewish Congress Leader
  September 15, 2014 at 6:21 am

  Any Europeans who might dare to vote for any party which wants to preserve European homogeneity “gives their country a bad name,” the leader of the World Jewish Congress (WJC) has announced.

  Pridávam na dokreslenie „zdroja“ toto :

  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/52672-byvaly-vudce-ku-klux-klanu-byl-v-praze-zatcen-a-obvinen/

  Bývalý vůdce Ku Klux Klanu byl v Praze zatčen a obviněn
  24. 4. 2009 09:11, autor: ČT24 aktualizováno 24. 4. 2009 22:21

  Praha – Někdejšího vůdce rasistického hnutí Ku Klux Klan Davida Duka dnes pozdě večer česká policie obvinila z trestného činu podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení lidských práv a svobod. Mluvčí pražské policie Ján Mikulovský novinářům řekl, že byl podán návrh na uvalení vazby. Rozhodnuto o ní musí být do 72 hodin. Američana Duka, který přijel do ČR na pozvání neonacistů a vedle propagace knihy Moje probuzení se zde měl zúčastnit několika setkání a měl zde mít přednášky, zadržela policie v podvečer v malostranské restauraci.

  David Ernest Duke

  – narozen 1950 v Tulse (Oklahoma). Od mládí protestoval proti zrovnoprávňování černochů, patří mezi přesvědčené popirače holocaustu. Na jednu z demonstrací v roce 1970 přišel v nacistické uniformě
  – O čtyři roky později zformoval Rytíře Ku Klux Klanu. Za jeho vedení prošel klan řadou reforem. Zprofesionalizoval se a začal se úspěšně prezentovat v médiích. Organizace také tehdy poprvé začala do svých řad přijímat ženy či katolíky a Duke prosazoval nenásilné metody boje. V roce 1980 z Ku Klux Klanu odešel a založil si Asociaci pro vývoj bílých lidí.

  Ku Klux Klan

  V současnosti působí v USA několik rasistických skupin hlásících se ke Ku Klux Klanu. (Ku Klux – zkomolenina řeckého slova Kyklos – kruh.)
  Tato militantní a rasistická organizace vznikla v USA po roce 1865 na protest proti zrušení otroctví, kdy Konfederace prohrála občanskou válku.
  Členové organizace propagují nadvládu bílých a rasovou segregaci, často za použití násilných metod. Společenství má na jihu hluboké kořeny, ale v 70. letech 19. století se stalo natolik masivním a nebezpečným, že muselo být zrušeno zákonem. Ku Klux Klan se poté stal tajným společenstvím.
  Ze skotských kmenových obyčejů přijali způsob svolávání takzvané bojové družiny pomocí zapáleného dřevěného kříže.

  +++

  KDO JE DAVID DUKE

  Bývalý poslanec Sněmovny reprezentantů v americké Lousianě a neúspěšný kandidát na guvernéra tohoto státu David Duke vedl od roku 1976 americkou rasistickou organizaci Ku Klux Klan. Snažil se ji reformovat, ale v roce 1980 ji opustil a založil vlastní Asociaci pro vzestup bílých lidí. Dnes se věnuje politice a psaní knih s rasovou tematikou.

  +++

  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/52793-byvaly-vudce-ku-klux-klanu-duke-opustil-cr/

  Bývalý vůdce Ku Klux Klanu Duke opustil ČR
  25. 4. 2009 08:30, autor: ČT24 aktualizováno 25. 4. 2009 20:15

  Praha – Bývalý vůdce rasistického hnutí Ku Klux Klan David Duke předčasně opustil Českou republiku. Američan přijel do Česka přednášet, policisté ho však v pátek v podvečer zatkli a obvinili z podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení lidských práv. Pozdě v noci jej propustili a cizinecká policie mu uložila, aby do dnešní půlnoci zemi opustil. Podle internetových stránek věnovaných jeho návštěvě už se tak stalo.

  autor: ČT24, zdroj: ČT24

  +++

  • Trocha korektnosti by nezaškodilo…

   To, že je článok dva mesiace starý, to je asi nekorektné. 🙂

   Kto je David Duke je dobre známe. Nie je to však ten človek, ktorého nám vykresľuje „politicky korektná“ ČT24. K tomu zadržaniu v Čechách. Duke nestihol ani poriadne vypiť pivo, nieto ešte poburovať. Bolo to podobné, ako pri návšteve Normana Finkelsteina v Prahe (toho si vyhostiť nedovolili, keďže Žid), ktorému zatrhli naplánované prednášky (uskutočnila sa v náhradných priestoroch) a všemožne sabotovali jeho činnosť. Dnes je to tak – kto bojuje proti sionizmu a židovskému supremacizmu je nepriateľ spoločnosti a tak je aj vykresľovaný pravdoláskarmi, havloidmi, kresťanskými sionistami a na prvom mieste jedinými pravdu hovoriacimi politicky korektnými médiami.

   P.S. Knihu „Moje probuzení“ vrelo odporúčam všetkým, ktorí majú záujem o vecnú a logickú argumentáciu v oblasti rasovej politiky, židovského supremacizmu a v ďalších súvisiacich témach.

   P.S.2 V nacistickej uniforme bol videný aj britský princ a keby prišiel na Slovensko, všetci budú pred ním padať na zadok.

 2. Pozor – podľa mňa autor útočí a zabúda na jednu vec: ide o Bohom zvolený národ a dejiny stále a stále dokola dokazujú – že iba Boh im môže dať príučku 🙂
  každý kto sa im postaví bude mať najskôr problémy sám zo sebou a až následne bude nejaký problém riešiť Sion.

  • Židia opustili Božiu cestu a ukrižovaním Mesiáša sa dali na cestu vedenú diablom.Stačí si prečítať Talmud. Boh ich necháva v blude,kým sa nenaplní potrebný počet pohanov.
   Hovoriť pravdu o židoch nie je pod kliatbou,ale ty si asi čítal Dereka a chodíš na výplachy hlavy k Letničným, do Milosti.

   • „filip“
    Iba somn okomentoval a nikoho som neatakoval. vôbec nechodím na výplachy hlavy…stačí mi len sledovať s otvorenými očami čo sa na svete deje…a mať vlastný názor bez urážania iných.
    článok si pozrem – ale zas si spravím vlastný názor 🙂

   • no – pozrel som a zaujímavý názor.
    tak isto ako názor môže byť: boja dobra a zla – evanjelium podla jána (jediného evnjelika súčastníka Kristovho) – DOBRO PREHRALO…
    – preto Ježiša ukrižovali
    – preto Ježiš vstal z mrtvych aby dal nádej „pozostalým/následovníkom/nazvime ako chceme“..na podobný osud
    – preto svet teraz patrí komu patrí a tí ho riadia tak ako ho riadia….

    => iba jedno – tento svet už má rozhodujúcu bitku za sebou a je nechaný napospas „vesmírnym“ silám a okolnostiam…..veď čo je to milio rokov v porovnani s Božím zámerom?…. 🙂

 3. Slovo korektný je v súvislosti s politikou úplne zvrátený pojem, ale spoľahlivý signál mať sa na pozore, pred tým, kto ho používa.

 4. David klobuk dole ludom ako ty

 5. Ako môžeme očakávať, pretpže nie je protiútok, či protiargument, kultúrny puč smeruje neuprosne k ustanoveniu tézy, že “biela rasa je rakovina ľudskej histórie”. Tento výrok pochádza od literárnej židovky Susan Sontag a objavil sa v “Partisan Review”, Winter, 1967.

  Je skutočne nepochopiteľné, ako sa môže v Čechách, alebo kdekoľvek inde, nájsť človek, schopný napísať o D. Duke-ovi to, čo napísal. Zrejme tomu pánovi ešte mnoho chýba – je to prislušník tej známej skupiny “užitočných idiotov”.

Leave a Reply