Domov / Hlavná strana / Multikulturalizmus / Verejnoprospešné práce za hromadné znásilnenie maloletej

Verejnoprospešné práce za hromadné znásilnenie maloletej

svedsko-vazenieŠiesti moslimskí mladíci boli postavení pred súd za hromadné znásilnenie 15 ročnej švédskej dievčiny. Títo mladíci predstavujú výkvet moslimskej rozmanitosti. Sú to Turkovia, Arabi a Afričania.

A celkom samozrejme s nimi sudca naložil tak, ako len sudca môže naložiť s moslimskými imigrantami, ktorí prispievajú k bohatej multikultúrnej rozmanitosti krajiny.

Päť mladíkov bolo uznaných vinnými zo znásilnenia s priťažujúcimi okolnosťami súdnym dvorom v Solne minulý piatok, šiesty bol uznaný vinným z pokusu o znásilnenie.

Útok sa odohral začiatkom marca v byte v Tense, kde jeden z mladíkov rozdeľoval kondómy, zatiaľ čo ostatných päť striedavo znásilňovalo 15 ročnú dievčinu.

Súd vzal do úvahy výpoveď znásilnenej, ktorá opísala celý incident „súdržne, dlho a relatívne podrobne“. Výpoveď neobsahovala „žiadne rozpory alebo prvky príbehu, ktoré by mohli byť považované nevysvetliteľné.“

Napriek popieraniu celého incidentu pri otvorení procesu, štyria z mladíkov sa priznali, že mali v tej dobe pohlavný styk s obeťou. Spáchanie trestného činu ale popreli. Chlapec, ktorý rozdával kondómy poprel všetko.

„Podľa súdu ich vysvetlenie, prečo zmenili svoju výpoveď, nie je udržateľné a naznačuje, že sa snažia niečo skrývať,“ uviedol Najvyšší súd podľa tlačovej agentúry TT.

Päť mladíkov bolo odsúdených na viac ako 100 hodín verejnoprospešných prác a každému bolo nariadené uhradiť škodu obeti vo výške 55 tisíc švédskych korún (cca 8 500 dolárov).

Trest bol miernejší, ako by mohol byť, keďže chlapci sú neplnoletí a súd taktiež dospel k záveru, že už boli do istej miery potrestaní tým, že ich fotografie a osobné údaje boli vystavené na internete.

Miernejší? Nehovorte. Ale nebojte sa. OSN radí Švédsko vysoko pokiaľ ide o práva žien. Bohužiaľ, právo nebyť znásilnená moslimskými prisťahovalcami nie je jedno z týchto práv.

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: FRONTPAGE MAG

O ::prop

Jeden komentár

  1. Mladíkov bolo treba poslať do väzenia na pár rokov s pribaleným mydlom do verejných spŕch. V takom prípade by som veril na karmu.

Leave a Reply