Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Veľká výmena

Veľká výmena

Je to najznámejšie tajomstvo našej doby. Všetci ho vidia, všetci o ňom vedia, ale nikto sa o ňom neodvažuje rozprávať. Prebieha veľká výmena. Týka sa nás všetkých a zasahuje do všetkých oblastí života. My všetci vieme, čo sa deje vo všetkých veľkých nemeckých mestách ako Frankfurt, Hamburg, Stuttgart, München a Berlin. Nie je to evolúcia, a nie je to náhodný prírodný úkaz, čo nás postihol. Je to niečo skazené v našich štátoch.

Domáci obyvatelia sa postupne vytrácajú a sú nahrádzaní cudzími. Tento článok odhaľuje pravdu bez príkras. A budeš môcť svoj názor na politikov v Nemecku zásadne zrevidovať. Dozvieš sa prísne utajenú pravdu, ktorú médiá a politici skrývajú. Objasníme ti, čo sa s nami stalo.

Odhaľujeme Veľkú výmenu

Všetci to vidíme, počujeme a cítime. Stávame sa cudzincami v našom dome, vo vlastných uliciach a mestách. Za pár desaťročí budeme cudzinci vo vlastnej krajine. Žiadne noviny, žiaden politik a ani žiaden expert nevysloví túto skutočnosť. Skôr naopak! Všetko bolo urobené, aby bola Veľká výmena zatajená. Kto si trúfne o tom rozprávať, je ihneď označený za rasistu a extrémistu a z verejného života vyradený. Potom uznáte, že Veľká výmena nie je žiadna náhoda alebo prírodná katastrofa, ale je to zámerné a plánované.

Skrývajú sa za tým zodpovední ľudia, ktorí vedome a zámerne chcú našu kultúru odstrániť a jej vlastný národ vymeniť. Multikulturalisti (alebo po novom slniečkári(?) ) sú vzájomne prepojení a aktívni. Majú plán a agendu. Každý deň je v pohybe ich na bohatá propagandistická fabrika, ktorá ich Veľkú výmenu poháňa vpred. Mlčiaci a hlúpi Nemci držia ďalej. Sedia na vysokých postoch v novinách, v parlamente, na školách a kultúrnych centrách. My sme im vyhlásili vojnu a chceme vyniesť pravdu na svetlo.

Je našou povinnosťou objasniť Nemcom po prvýkrát nefalšovanú a triezvu pravdu. Je to len na tebe, čo s týmito informáciami urobíš. Či sa budeš brániť, alebo chceš zostať naďalej klamaný a nakoniec vymenený. Ale nemôžeš už nikdy povedať: My sme všetci vyrástli vo viere, že Nemecko je pre Nemcov a samozrejme pre nich tiež zostane. Toto bolo pre nás prirodzené a samozrejmé a predsa sme túto vieru stratili. Presne tak, ako dôveru k politickým elitám.

V roku 1965 sa stala udalosť známa pod názvom „Pillenknick“ (teória vysvetlujúca pokles pôrodnosti). Priemer bol 1,3 dieťaťa na jednu nemeckú ženu. Tým kleslo nemecké obyvateľstvo až o tretinu.

Zároveň sme v priemernom veku už takmer 46 rokov najstarší národ Európy a druhý najstarší celkovo vo svete. S nízkou pôrodnosťou ide ruka v ruke drastické starnutie, ktoré z nás urobí bezdetných starcov. Ale aj napriek tomu sú v médiách oslavné správy, že naše obyvateľstvo narastá. Ako sa to dá vysvetliť? Náš rast obyvateľstva prichádza samozrejme s importom cudzích ľudí. V roku 2013 sa do Nemecka prisťahovalo 450 000 cudzincov, ktorí sú do tohoto „nárastu obyvateľstva“ zarátaní.

Kombináciou pôrodnosti, imigrácie a získania občianstva bolo rodených Nemcov o 377 681 menej a ne-Nemcov o 577 332 viac. Samozrejme je tu zohľadnená len prvá a druhá generácia prisťahovalcov, ktorí sú vo verejných štatistikách. Tretia generácia prisťahovalcov, ktorí sa tu narodili, nespadá pod definíciu „prisťahovalec (imigrant)“. Tieto čísla by boli potom ešte drastickejšie. Vedľa oficiálnych čísiel 16,3 mil. v Nemecku žijúcich prisťahovalcov existuje veľká skupina ne-Nemcov, ktorí sa nenachádzajú v týchto štatistikách. To nemá nič spoločné s normálnou imigráciou ako je nám to prezentované, ale ide o Veľkú výmenu. Už 50 rokov prúdi nespočetné množstvo cudzincov do Nemecka a Európy.

Každú hodinu príde do Nemecka 51 ľudí. Nepretržite, deň a noc. To je denne 1234 a mesačne 36 986 ľudí. Tento počet môžeme prirovnať k menšiemu mestu. Čiže etnických Nemcov je stále menej, starnú a sú nahrádzaní prisťahovalcami. To sa nedá nazvať inak, ako VEĽKÁ VÝMENA!

Tieto čísla jasne ukazujú, čo sa s nami v najbližšom desaťročí stane. Budeme v záverečnej fáze Veľkej výmeny. Percentuálne to robí 20,8 % prisťahovalcov, to znamená, že každý piaty obyvateľ je prisťahovalec alebo dieťa prisťahovalcov. V mladších vekových skupinách je toto číslo ešte väčšie. Demografická väčšinová majorita sa skladá z dôchodcov. Oni už nebudú mať deti, žiadne projekty a ani politické ambície. Oni chcú len zaslúžený kľud a pokoj.

Čo sa ale stane s nami? S mladými bez imigrantského pôvodu? V ktorej krajine budú rásť? Čo bude s ich domovinou? Prečo ostatné národy sveta majú právo na vlasť, hranice a identitu, len my nie? Multikulturalisti (slniečkári) veľmi radi používajú slová ako „rozmanitosť“, „obohatenie“, a že naša vlasť bude pestrá. Ale to nie je pravda! Zanikáme a strácame sa v tme noci. Hrozí odchod niekoľko tisícročnej národnej rodiny nazývanej Európa. Neexistuje žiadna integrácia. Multikulti je len prechodný stav k Veľkej výmene.

Následky zažívaš denne vo svojej triede, v práci, na ulici, v meste, v štáte. Nezamestnanosť dosiahla rekordné čísla a bude naďalej stúpať. Kriminalita vybuchla. K tomu prišla radikalizácia, militantný islam a islamizácia Nemecka a Európy. To nie sú žiadne hororové vízie, ale realita dnešných dní. Veľká výmena dosiahla svoju finálnu fázu.

Nemecká mestská aglomerácia, v ktorej už veľká výmena dosiahla nekontrolovaných rozmerov, je dostatočné varovanie do budúcnosti, aby sme toto pre nás a naše deti chceli.

Veľká výmena bola cez zahraničných robotníkov rozbehnutá, cez politikov zrealizovaná a cez médiá utajená. Je to šialený sociálny a spoločenský experiment. Nemci boli vždy pohostinný národ. Ale Veľká výmena je niečo úplne iné. Ide hlavne o našu holú existenciu. Sme prvá patriotická skupina, ktorá otázky Veľkej výmeny oddeľuje od čistého populizmu. Nehľadáme žiadnych obetných baránkov, nie sme „proti cudzincom“.

Chceme len budúcnosť pre vlastnú krajinu.

Je už neskoro?

Nie, nie je ešte neskoro! Ešte je čas na zmenu. Ale v prvom rade musíme vymeniť politikov predtým, ako oni vymenia nás a náš národ. Musíme ľudí prebudiť, a každý Nemec musí o faktoch rozprávať, pretože najdôležitejšia otázka našej generácie je stále tabuizovaná.

Veľká výmena sa musí dostať na povrch!

Takmer každý vie, že sa niečo hrozné deje, ale nikto o tom jasne nehovorí. Máme už len jednu šancu a to: Informovať a objasňovať! Utajená Veľká výmena už nesmie zostať utajeným tajomstvom. Chceme, aby sa to konečne dostalo do povedomia ľudí a média spolu s politikmi otvorili túto debatu. Tento pojem sa musí začať šíriť ako veľký oheň cez celé Nemecko a Európu. Musíme zanechať túto správu v každom kúte Európy. Nesmieme mať len prázdne reči, ale musíme začať jednať a byť aktívni! Musíme konečne politikom ukázať, že my mladí sa zaobídeme bez prisťahovalcov a máme právo na našu domovinu, identitu a budúcnosť. Nie sme žiadny nacisti, extrémisti alebo rasisti, ako nás radi nálepkujú. Sme normálni Nemci, ktorí sa nechcú nechať jednoducho vymeniť!

Stojíme, či sa vám to páči alebo nie, na historickom prahu, či my ako Nemci zotrváme v našej domovine a budeme existovať v ďaľších generáciách. Každá štvrť, každá ulica, každé mesto je súčasťou tohto konfliktu a nik pred tým neutečie. Nachádzame sa vo vojne, ktorú nám multikulturalisti (slniečkári) nanútli. Musíme dať jasne najavo, že to, čomu každý dôveroval, je zlé a nebezpečné. Nemecko vždy patrilo Nemcom. Ale ak konečne neotvoríme ústa, už to nebude ďalej naša krajina!

Preklad: Slobodné médiá, www.protiprudu.org
Zdroj: Die Rechte

O Artur

4 komentáre

 1. Čo si myslíte, čo bol najvačším a najničivejším vynálezom 2-hej svetovej vojny?

 2. Vazeni vsetci

  Skutocne zaujimavy clanok. Prv nez zacnem pripojim tento link z videami
  https://beo.sk/multikulturalizmus/2025-videodokumentacia-odvratena-stranka-imigracnej-vlny

  Ide vlastne o kolonizaciu zdola. Ta sa javi viac uspesna ako kolonizacia zhora, ktora na podnet vlad sa previedla v Afrike ci Latinskej Amerike. Tam sa zachovalo velke mnozstvo povodneho obyvatelstva, napriklad v Mexicu, Peru, Bolivii, Ekvadore a v Paraguayi.
  Kolonizacia severnej Ameriky prebiehala tiez zdola, nie priamo na rozkaz vlad. Najprv tam isli lovci kozusin, ktori v mnohom prijali sposob zivota, ako povodny obyvatelia, az po nich prichadzali ostatni kolonisti, ktori zmenili severnu Ameriku na nepoznanie.
  Co so zistil s velkym prekvapenim na internete v mnohych mestach Francuzska kde je vela moslimskych pristahovalcov, tito tvoria neraz az polovicu poslancov mestkej rady. A su prevazne mladi, kym domaci Francuzi su podstatne vekovo starsi. Podobne som to zistil aj na webstranke mesta Cardiff vo Velkej Britanii. Aka je situacia v tomto v Nemecku, Svajciarsku ci Kanade? Mohol by nam na to odpovedat pan Sitra Ahra?
  Tu v Australii je situacia taka ze vlastne z dovodu tokenizmu urobili statneho guvernera Vietnamca. A zatial su len jednotlivci, z arabskych ci inych neuropskych komunit v mestkej rade ci v statnom parlamente.

 3. Neviem, koľkí z Vás ešte dnes veria, že existujú jasnovidci.

  Ja totižto jasnovidcom naozaj som, každodenne sa o tom presviedčam, a zároveň mi nedá, aby som s takou vecou nepodelil aj s čitateľom.
  Napríklad dnes.
  Čítam článok v slovenskom denníku SME s titulom „Na multikultúrnu spoločnosť nie sme pripravení“,
   http://komentare.sme.sk/c/8000987/na-multikulturnu-spolocnost-nie-sme-pripraveni.html?ref=diskusie

    od akejsi Ireny Brežnej, ktorá sa samu seba vydáva za spisovatelku. Nuž, ja som síce o takej ešte nikdy nepočul, a neviem či Vy. V tejto veci mi nepomohlo ani to, že som jasnovidec.

  To však len na okraj. Teraz k môjmu skutočnému každodennému jasnovidectvu.

  Čítam si tak v tento deň ten horeuvedený článok, a vidím tam napísané okrem iného aj takúto vetu:

  „…cituje maďarskú filozofku Ágnes Hellerovú, podľa ktorej fašizoidný nie je iba Orbán, ale celé toto geografické pásmo…“

  Nikdy som síce meno Ágnes Hellerová predtým nepočul, ale presne v momente, keď som vetu dočítal, nápojil sa môj mozog na nejakú pre mňa nepoznanú dimenziu vo vesmíre, a okamžite som jasnovidecky vedel, že tá Ágnes musí byť Židovka.

  Dosť na tom, vo Wikipédii som následne zistil, že ten hlas z vesmíru mal absolútnu pravdu.

  Ak Vás už toto nepresvedčí o tom, že ja naozaj som jasnovidec (možno jediný žijúci na Slovensku), potom už asi sotva niečo iné.

Leave a Reply