Domov / Hlavná strana / Multikulturalizmus / V nemeckých školách „tolerancia“ naráža na utečeneckú realitu

V nemeckých školách „tolerancia“ naráža na utečeneckú realitu

Vieme, že Nemci si radi o sebe myslia že sú tolerantní a multikultúrni. Ale čo ak tieto atribúty narazia na realitu?

Nemeckí rodičia vyberajú svoje deti z takzvaných „diverzných“ škôl s veľkou utečeneckou populáciou lebo sa boja, že ich deti nedostávajú slušné vzdelanie.

Breitbart:

Podľa podrobnej správy v Sueddeutsche, čoraz viac a viac nemeckých rodín mení školy svojich detí kvôli prítomnosti čoraz väčšieho a väčšieho počtu detí migrantov, ktoré často rozvracajú triedu a šikanujú rodilých Nemcov.

Článok rozpráva príbeh typickej nemeckej rodiny (mená boli zmenené) a typického nemeckého otca, ktorý, tak ako mnohí, je celý nedočkavý potvrdiť, aký tolerantný a multikultúrny je on a jeho rodina. Jeho dcéra chodí do školy s väčšinou žiakov iného ako nemeckého pôvodu.

Ale koncom prvého roka dcéry v škole začína byť otec znepokojený tým, že škola poskytuje jeho dcére zvláštne zaobchádzanie. To až dovtedy, než vyšetrí a zistí, že je výnimočná, lebo je poslednou rodnou Nemkou, ktorá v nej zostala, pričom ostatní preložili svoje deti jedno po druhom do iných škôl.

Nemecký školský systém priraďuje miesta v škole podľa polohy. Táto metóda má zaistiť, aby deti v každom školskom okrsku boli schopné chodiť do školy blízko miesta svojho pobytu. V susedstvách s vysokým počtom migrantov vyvstal problém, že čoraz viac rodičov presúva svoje deti z priradených škôl kvôli vyčleňovaniu zdrojov na také veci, ako sú kurzy nemeckého jazyka a integrácia a ich deti sú vynechané.

Nemecký federálny minister vnútra Thomas Maiziere neurobil nič pre upokojenie týchto obáv, keď v novembri povedal, že súčasné školské štandardy sa musia znížiť, aby pomohli integrovať viac migrantov.

Predtým boli preložené len bohaté a nadané deti a len 10 % z celkového počtu žiakov požadovalo premiestnenie. V posledných rokoch tento trend stúpal, keďže nemeckí školáci odzrkadľujú fenomén „bieleho úteku“, v ktorom sa rodáci sťahujú, aby unikli premene svojich historických susedstiev, spôsobenej migrantmi. Jedným z efektov migračnej krízy je, že na miestach ako Frankfurt rastú ceny nájomného a nehnuteľností, čo má rovnaké účinky ako „biely útek“.

„Bolo to rozhodnutie hlavy proti srdcu,“ povedal otec v príbehu a novinám tiež povedal, že by bol rád, keby jeho dcéra išla do zmiešanejšej školy, ale nie, ak by tam mala byť jedinou Nemkou.

Toto je len začiatok. Nemci sa len teraz prebúdzajú do reality, že Nemecko, v ktorom vyrástli, sa radikálne mení. Čoskoro budú cudzincami vo vlastnej krajine, šikanovaní utečencami, ktorých vláda núti asimilovať sa.

Samozrejme, mnohí sa nechcú asimilovať:

Video, ktoré bolo zverejnené vlani, ukazuje postoje, aké migranti v školskom veku často prechovávajú voči svojim nemeckým rovesníkom, a po jeho zhliadnutí sa rozhodnutia rodičov presťahovať svoje deti do iných škôl zdajú byť opodstatnenejšie. Deti na videu hovoria, že Nemci „jedia bravčové mäso. Som z nich znechutená, aby som bola úprimná,“ a že keby všetci rodní Nemci zmizli, „nikto by si to nevšimol.“

Je ťažké byť tolerantný voči tým, ktorí vás nenávidia.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: PJ Media

O ::prop

31 komentárov

 1. Nechem spamovať, ale keď je to tu tak dobre vysvetlené… keby to len nebola pravda!

  Tu je to video na Beo.sk pod názvom: Endgame – dokument o genocíde belochov
  https://beo.sk/?start=42

  A toto je priamy link na youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=GU4VBEFyEgA&feature=youtu.be

  (no a čo tam blúzni Sarkozy… veď si to pozite)

 2. Hej to ma pobavilo. Ze keby Nemci zmizli, nikto by si to nevsimol, zvlast ked to vyhlasi ALBÁNSKA sopľa z Kosova. Najprv paraziti vyhnali Srbov a ked je parazitov toľko, ze sa „vybývalo“ ujdú za hostitelmi do Nemecka. A tam prehlási ze keby Nemci zmizli ani by to nikto nespozoroval. ANO? A kto by živil ju albánsku výsosť, co este ani jediný deň svojho kratkeho zivota nepracovala?? Este som nepocul ze by Albanci emigrovali do Saudskej Arábie, Egypta, Nigerie, ci do kerej onej musulmanskej.

 3. Nuz pan Sitra Ahra

  Vy rodeny Nemec- co vy na to?

 4. http://www.liveleak.com/view?i=ffc_1346838274

  Ako si vo Svedsku predstavuju multikulturalizmus!!!

  • p.Kazok, nie je tomu dávno, čo som napísal, že na to sú pohraničné stráže, guľ0mety, väzenia a tresty, a táto luza sa nemala nikdy dostať za hranice európskych krajín. A keď sa dostala, treba ju vyhnať. Ja len odmietam tvrdenie, že to robia preto, lebo sú Muslimi a veria v Korán. Oni síce môžu byť Muslimi, ale moc v ten Korán neveria, resp. sa ním neriadia, ale sú to jednoducho primitívni zločinci a vyvrheli.
   Aby som Vám povedal pravdu, som rád, že nie som v Nemecku, lebo tam by som si celý svoj život odsedel v base.
   Mám tam priateľa, ktorý ma už dávno prosil, aby som mu nkdy neposielal nič, kde by bolo slovo Hitler, žid, holokaust, koncentrák a podobne…dokonca ani texty z Propu….tak sa boja….oni sa už pomaly boja vlastných tieňov.
   Ale podstatné je, že to sa nedá zmeniť, a napísal som pred pár dňami ptrečo. A napísal som aj, že zánik našej, Bielej Árijskej rasy, začal cca. pred 200 rokmi Francúzskou revolúciou, Prvou svetovou vojnou, Ruskou revolúciou, Druhou svetoveo a definitívny koniec prišiel v Stalingrade, február 1943.
   Nali sme a stále máme medzi sebou príliš mnoho podlých zradcov.
   A prečo sú, to si domyslite sám.

 5. Vazeny pan Sitra Ahra

  Ja osobne neviem co povedat, mate pravdu. Avsak ten islam ma rozhodne cosi s tym spolocne. Veci su ovela horsie, ako to pripustia aj tu na prope. Len nedavno som precital prispevok od jednej dopisovatelky z Nemecka. Ona pise ze v uteceneckych taboroch v Nemecku tito tzv. utecenci zjedia len to co im chuti ostatne vyhodia oknom a idu si po druhy sup! Podobne aj z oblecenim, dostanu novy oblek a topanky, tie predaju na ciernom trhu a idu si po novy oblek a obuv. Ked im to sprava odmientne dat, zavolaju policiu. Ta miesto toho aby sa zastala uradnikov v tabore, sa zastava tych tzv. utecencov a donuti spravu tabora v Nemecku aby im dala novy oblek!!! Bitky medzi arabmi a cernochmi su v Nemecku v uteceneckych taboroch na denom poriadku. Privolana policia vsak nezasiahne ale slusne im dohovara! Nuz naozaj?
  Vo Svedsku cierny moslim znasilnil a zavrazdil svedku blondinu Editu Kranz. Kedze to urobilo dost velku rozruch vo Svedsku pytali sa na to v novinach aj miestnych moslimov. Isty Hamid odpovedal, my neznasilnujeme moslimky, lebo tie su pany. Ale svedske blondiny aj tak jebu a jebu privela!!! Od velkeho pristahovalectva moslimov do Svedska narastol pocet znasilneni vo svedsku o 1460%! Dneska je Svedsko druhov krajinou na svete v pocte znasilneni na obyvatela!!! Staci? Pravdu povediac vinu na to kladiem aj na Hollywood, ktory vo svojich filmoch od cias Marilyn Monroe, predstavuje blondiny ako jebajuce masiny, ktore nemaju na mysli nic ine len jebacku a jebu 24 hodin dene sedem dni do tyzdna! Nuz a zda sa ze tato predstava sa najviac zafixovala v hlavach mladych moslimov. Pridu do Svedska kde si myslia ze blondinky su rozvalene na kazdom rohu a cakaju kto ich pojebe. A ked to ak neni nasrati moslimi potom znasilnuju!

  • Myslím, že Marylin Monroe, za to nemôže. Myslím, že ani islam nie. Myslím, že daná vec je genetickej povahy. Kľudne by sme sa mohli odvolať na Starý zákon. A v tomto prípade ho vziať doslova. ☺ Izmael bude to človek ako divoký osol, jeho ruka bude proti všetkým a ruky všetkých budú proti nemu. Usídli sa proti všetkým svojim bratom.
   Zkrátka oni sú taký. Á takí ľudia musia mať náboźenstvo rovnaké ako sú oni sami. Nenávistné, postavené na extrémizme , skutočnom extrémizme. Je to vnich. Tak ako ryba žije vo vode. Árab žije v islame. Izmaeliti a Islamisti jedno sú. Divoký ako osli, proti všetkým. Jednoducho, nemôžu žiť medzi nami a keď tak len v maličkej menšine. Ked su donutený prispôsobit sa ostatným. Nase spolužítie je nemožné. A blúzniť o tom, ze islam je taký ci makový je smiesne. Je to ich nábozenstvo pre nich.
   Je to liek pre Arabov a im podobných, pre bieleho človeka je to jed.
   Jediná cesta je oddeliť naše svety.

 6. Problem bielej rasy, prinajmenšom tej súčasnej, je možno to, že aj ke´d je inteligenčne schopná, dokáže chápať celok, tak je totálne posratá, čo sa týka odhadov do budúcnosti.

  Je možné, že je to výsledok tvrdých záporných selekcií minulch čias. je mžné, že je to lokálna úchylka (čiže zas výsledok negatívnej selekcie v dobách nesamostatnosti). Toľko posratých ľudí, koľko behá na slovenských alternatívnych veboch, nebehá teda asi nikde inde.

  • Kamarát moj, mrkni k Nemčúrom, ako vraví SA, toľko posrancov nenajdeš sveta kraj. Slovaci sú proti tomu bohatieri.

    • Úplne. Minule, mi priateĺ plakal na prsiach, kam sa dopracovali hrdí bojovníci. Čo sa boja aj vlastneho tieňa. A to mi vravel už pred 20 timi rokmi. Alebo slovami jeho Tilda Tante v Mníchove, tu môzeš nadávať a tupiť pápeža, kresťanstvo a katolíkov zvlášť, Nemcov, Nemecko, koho len chceš ale slovo Žid nemôžeš ani len vysloviť, už len to je bohorúhačstvo samé.
     Tam to dopracovali Germáni. A to čo tu predvádzaš Ty, totiž prvá časť rečenia Tilda Tante, 80 + ROČNEJ ŽENY (dnes by mala 100 + mimochodom, robila vychovávateĺku deťom Matúša Černáka( snáď vieš o kom hovorím?????( veľvyslanec 1.SR v Nemecku, mučenik za vlasť, zvraždený, ŠtB, vr.1957 V Mníchove),, JE VLASTNE TAKÉ ŽIDOVSKÉ.V tom som si milardu percent istý.

     • Tvoja neurotická reakcia dobre odzrkadluje stav určitej skupiny, ktorá sa omylom a priam z nepochopitelných dôvodov považije za alternatívu sionistického režimu, Svarga.
      Zato každého, kto vie trocha narábať vetami a nebeží ako sprostý baran hlavou proti múru, označíš za „židáka“. No, z takých oponentov, ako si ty, z takých majú sionisti a im odobní len radosť.

      ps. Neviem prečo sem zaťahuješ nejaké postavy z minulosti. Čo komu pomôžu osudy starých lúzrov? Ak niekoho spomenúť, tak je lepšie poznať Matúša Čáka, ten sa nenenchal zavraždiť, ale bol pánom Váhu a Tatier,:-))
      Ty Tilda Tante.

     • Moja reakcia nie je hystericka, ale presne ukazuje nahotu toho co zijeme. A zároveň trafená gus zagágala. Na jednej strane spolu so sionistami nevynechaš jednu jedinu moznost hodiť jedovatu slinu na katolíkov, na strane druhej vravíš, že zo mňa by mali sionisti radosť. Úžasná protichodnosť Tvojej mysle. Ďalšia protichodnosť Tvojej mysle spocíva v tom, že vynásas Nemcov do neba a nastrane druhej prechadzaš len tak fakt, ze boli to Nemci ktorí zavadzali ohňom a mečom kresťansvo a jedným vrzom ponemčovali. Tak vznikli napríklad Prusi, čo ziadni Prusi nie sú.

      Buď teda konzistentný a normanský ,neplač, ked Ti to niekto povie.

    • “ utecenci zjedia len to co im chuti ostatne vyhodia oknom a idu si po druhy sup!”

     p.Kazok, moc logiky v tomto nevidím, lebo ten druhý ‘šup’ bol asi taký istý, teda tiež mu moc chutiť nebude.

     Čo sa týka Švédska, Nemecka, atď. ja tam nemôžem ísť a zaviesť im tam zákon “trest smrti”. Keby som mohol hneď som tam a zavediem ho. A bez milosti. A tak isto aj iné tresty. My sme “za našich čias” vedeli takéto veci riešiť veľmi rýchlo a účinne.

    • Aman Againsttime

     Popravde, v rámci Európy mi (západní) Nemci naozaj prídu ako najväčší posranci (napr. i v porovnaní s takými Švédmi či Francúzmi, v ktorých krajinách je celkom výrazná a perspektívna nacionalistická scéna/subkultúra).

     • Scéna?
      Nuž áno, nacionalistická scéna je často iba scéna, iba divadlo, respektíve subkultúra adolescentov. Čassto ju pestujú vládne zložky, aby mali „oponentov“ (viď osledný incident s „neonacistami“ v Prahe, dirigovaný tajným fízlom.)

      Je to ťažšie vyjadriť, čo je podstatné, ale nejde tu o scénu, ale o skutočnú energu a potenciál.
      Ak to niekto nevie, tak Nemcko bolo v roku 1945 okupované. A doteraz je okupované. Čiže nie je také jednoduché do veci vidieť.

      Okrem toho, nie je to len dnešná imigrácia, ale už 70 rokov sú do Nemcka privážaní nielen Turci, ale aj všetok možný odpad z východnej Európy. To sa nemožno čudovať, že to tam reálne vyzerá tak, ako to vyzerá.

      Ale holt, je očivdné, že Bundesrepublik má stále prachy aj moc.Situácia tam nemusí byť dobrá, lebo to už nie je ani Deutschland, ani Germany – ale stále je to rozhodujúci faktor v Európe. To, čo v ňom naozaj je, sa ukáže až p tom, čo sa nejako zbaví americkej reťaze.
      Raz sa mu to azda podarí, ide o to, kedy, a ako bude pokračovať
      Ak si ale niekto myslí, že je táto stredná a severná Európa nepodstatá, tak neviem, s čím ráta? S Ufónmi, Číňanmi a Rusmi, ako to robia poniektorí naši známi, by som moc nerátal, 🙂

     • Aman Againsttime

      Ja som nemal na mysli zrovna kadejaké tie duté holé hlavy, z ktorých si M. Havran robí fetiš, ale skôr nacionalistické politické strany/organizácie a intelektuálne elity.
      V tomto prípade sa mi javia Francúzsko i Švédsko lepšie ako Nemecko (mimochodom, podľa mojich informácií bežní ľudia vo Švédsku nie sú zase až tak vypatlaní, ako sa nám môže zdať a ich odpor voči establishmentu rastie.).
      A je to i pochopiteľné, keďže žiadnemu národu v Európy nebol viac vymývaný mozog neomarxistickou propagandou ako Nemcom. Potom nás nemôžu tak prekvapiť niektoré neuveriteľné čísla, ako napr. 60% podpora Merkelky – a to napriek tomu čo urobila a robí.
      Popravde, ja viac ako k Nemecku upínám svoje oči k Francúzsku – ktoré je jadrovou veľmocou s najviac autarktickou ekonomikou v Európe – a preto by sa – v prípade, ak by nastúpilo na nacionalistickú cestu (prevzatie moci NF) – nemohla Amerika a spol. k nemu chovať obdobne ako napr. k Srbsku či Rakúsku. Vývoj vo Francúzsku treba mať na radare…

     • No, veď ani ja som nela na mysli (len) duté hlavy, ale duté politické a intelektuálske organizácie.
      Tieto organizácie doteraz nedosiahli takmer nič Nerátam k nim stredovú Lepenovú, korá už riadne urobila kompromis.

      Na Francúzsky prevrat dúfam aj ja, ale ono nestačí. Už som to tu vyjadril x krát k rôznym témam, – ten románska svet považujem za pre nás cudzí a už nevýznamný. Pre nás a pre celú Europu je dôležitejší stredosever, a dokonca dôležitejší, ako Francúzsko je reálny východ – Maďarsko, Polsko a celé toto okolie.

      Víťazstvo LePenovej ale môže pôsobiť ako psychologický zlom. Niečo, ako keď sa dostala Haiderova strana do vlády v Rakúsku – ale vtdey sa im to podarilo ťažkým bojkotom udusiť a Haidera zavraždiť. Teraz je iná situácia, môže nastať efekt cisárových nových šiat.

      Ako píšeš: Nik nie je taký vypatlaný, ako sa zdá, Ani Švédi, ani nemci, ani Dáni. Ideologcky a morálne úplne v prdeli sú podľa mňa pseudonárodíky ako Holandiana a Belgičania, tieto dve Európske stoky. Ale tie veľké národy azda ešte nie. Tzv. „koniec Európy“ určite naznamená ich koniec, – znamená koniec prekomplikovaného priemyselného a byrokratického molocha. Babylonu, ktorý tu tvorili od roku 1945 talmudisti.

 7. Vazeny pan Sitra Ahra

  Ako som to precital zjedia z obeda len to co im chuti, ostatne vyhodia von oknom!!! Potom idu po druhy sup! Aby zase mohli zjest z obeda, len to co im chutilo predtym!

  Norman
  Nemecko muselo USA zaplatit 33 milliard dolarov za oslobodenie a stale plati aj USA aj Izraelu. Skutocne si myslim ze co sa tyka pracovitosti a technickej zrucnosti Nemci, su zazracny narod, najma Bavoraci! Ale, ale rovnako ako Europania skocili na vlak pseudomodernizmu, ktori im tvrdil ze je dobre sulozit len tak pre srandu, a potom zeny potracat len tak pre srandu. K tomubola vytvorena aj skupina The Beatles, ktorej cielom, tych co boli za jej vedenim a popularizaciou bolo vytvorit kulturu a psychologiu lahostajnosti, lezernosti, individualizmu a zi len pre seba a uzi si co najviac, ved zijes len raz! To malo za nasledok nasledovne: Kym v roku 1960 Europa mala 600 million obyvatelov, Cina v tom roku mala 650 million obyvatelov a India mala vtedy 450 million obyvatelov. Dneska ma Europa 740 million obyvatelov teda prirastok len o 140 million obyvatelov, z toho vela pristahovalcov z Ciny a Indie. Cina ma vsak 1,36 miliardy obyvatelov, zhruba prirastok o 720 million obyvatelov v tom istom case ako v Europe len mizernych 140 million obyvatelov a India ma dnes na uzemi 3x mensom ako Europa az 1,25 milliard obyvatelov teda prirastok o 820 million obyvatelov!! Pritom mnohi Cinania a Indovia emigrovali v tom case hufne aj do Zapadnej Europy, aj do Severnej Ameriky aj do Australie a na Novy Zeland!!! A napriek tomu maju taky obrovsky narast populacie. Pritom aj v ich krajinach prebiehala modernizacia, urbanizacia a industrailizacia!!! Cize v tom to neni. Poculi ste uz nieco o Tavistock society? Je to spolocnost v Anglicku, ktorej plan je podobny ako toho rakuskeho grofa Couldenhove- Kalergi! A nato vyuzivaly tie rozne hudobne smery cim viac divokejsie a cim viac negativne posobiace na mysleinie a citenie mladeho europskeho cloveka! teraz uz viem ze Hitler mal dovod na zakaz poucuvania anglickej pop muziky, lebo uz vtedy mala negativny vplyv na mladych! To ze sa Europania prestali mnozit by az tak zle nebolo. Ale podla prognozy OSn na rok 2300 vo vacsine statov Europy do roku 2100, teda za necelych 84 rokov ma pocet obyvatelov Europy klesnut o polovicu!!! A to uz je vymieranie!!!! A rapidne vymieranie!!! Tieto informacie nie su nijako tajne mozete si ich najst na google.com Nech uz je ako chce ale katolicky farari aspon presvedcovali Nemcov, este predtym nez Nemecko bolo zjednotene aby mali vela deti. Hovorili nam o tom na zapadnej univerzite ze vraj katolicki farari kazali v Nemecku veriacim: „nebojte sa ked nas bude vela nepremozu nas. Takto o tom hovoril kolega v praci povodne z Holandska. Ale uz vtedy ovplyvneny The Beatles a pakulturov ktora sa sirila sa fararovi vysmiali! Avsak nie vsade v case ked som prisiel sem dosiel aj jeden holandsky farmar z rodinou mal asi 14 deti vsetko krasne arijske typy, modroki blondaci aj jeho dcerky, aj on bol typicky holandan v drevakoch! On bol z okolia Utrechtu odisie koli probelmom ake su v Europe aj dnes, povedal ze na vidieku je to este Holandske, ale velke mesta uz stratili svoju holandsku identitu! Este nieco jeho deti boli velmi slusne a uctive! Co sa o Australskych detoch povedat neda a o aboridzinskych detoch uz vobec nie!!! Okrem Rusov dneska neni ziadnej sily ktora by dokazala zachranit Europu! A ak Cinania ostanu len v Azii, teda v prevaznej miere nie su nam na skodu- rozhodne menej ako moslimi.

 8. Este nieco od roku 1974 ked povolili potraty bez akychkolvek otazok boli tieto rocne v Australii 35 000. To znamena ze za 10 rokov to bolo 350 000, a za 42 rokov od vtedy to bolo az 1,1 miliona. Ked v tak malo zaludnenje krajine ako Australia dovolili potratit 1,1 miliona vlastnych ludi. Kolko ludi bolo potratene v Europe za tu istu dobu? Uz vam je jasne preco v Europe bol len taky nizsky populacny prirastok? Potom stale tvrdia tzv. demokraticke vlady ze musia prijmat pristahovalcov z Indie a Ciny, lebo je nizsky populacny rast v Australii. Uz vam je jasne ze dneska je v Chicagu, len 30% bielych hoci v roku 1970 bol vacsina, podobne aj v New Orleans boli bieli 60% vacsina a rovnako je to v Detroite a viacerich mestach USA, tato velka nasilna migracia arabov do Europy ma byt poslednym klincom do rakvy bielych ludi! A v Europe najma v Anglicku a Francuzsku sa povodne biele obyvatelstvo stave mensinou. Napriklad Birmingham a Londyn. Znova kazdy si to moze najst na internete! Ziadne tajnosti. Este nieco pre Sitru Ahru.
  Bohuzial minulost sa uz neda zmenit, ale da sa z nej poucit. S Francuzskou revoluciou sa uz vela neda robit, len ju odsudit.
  Avsak keby Nemecke cisarstvo bolo pomohlo burskym republikam rovnako vehementne ak sa Anglicko rozhodlo ich znicit svet mohol sa uberat inou cestou!!!! Pretoze by Nemecko ziskalo kontrolu nad namornymi cestami ked by vytlacili anglicanov z Kapskeho mesta, ako oni odtial vytlacili Holandanov a ty predtym Portugalcov. Nie Rusi su nepriatelia Nemcov ale anglosasi, nie ty dole ale slachta. Ti mali sice hrady a zamky, ale im do nich prsalo, nuz tak povydavali svoje dcery a synov za deti zidovskych bankarov a podnikatelov, tym vznikla nova rasa ktora panuje dneska po svet anglozidia. Uz tym ze Hitler otvoril dva fronty naraz najprv zapadny a potom vychodny urobil zasadnu chybu. Mal najprv porazit USA a Anglicko a potom az by bolo treba aj Sovietsky zvaz, ale nie takym destruktivny sposobom ako to robil. Bombardovat dediny kde nebolo ani jedneho zida, len rusky sedliaci rozhodne nebol najlepsi sposob ako sa zbavit zidovskej verchusky!!! Preto ten Stalingard!

  • Aman Againsttime

   Len krátka poznámka k potratom: nebiele ženy (najmä černošky) v Spojených štátoch chodia na potrat omnoho častejšie ako biele (potrat vlastne využívajú ako antikoncepciu, keďže zodpovedné hltanie pirúl je nad ich možnosti. Napr. aj v takom Rusku – a v iných zaostalejších a nevzdelaných oblastiach – je to podobné.). Ale aj v Afrike sa každoročne urobí až 6,4 milióna potratov (a pritom v mnohých afrických krajinách je potrat ilegálny alebo obmedzený): http://mgafrica.com/article/2014-08-28-abortion-how-conservative-africa-is-killing-its-women

   Čiže potrat je pre bielych v skutočnosti demograficky užitočný, pretože ho využíva vyššie percento nebielych ako bielych. Samozrejme, že ideálnejšia by bola antikoncepcia a (najmä) sterilizácia, ale stále je to lepšie ako nič.

   Nízky populačný rast v Európe nie je vďaka potratom, ale vďaka využívaniu účinnej antikoncepcie (ktorá práveže zredukovala počet potratov) a neochote Európanov založiť si rodinu a mať deti.

  • Hovoríš múdro Ďurko, ani mi to nie je divnô, ale to nechcú počuť, tu sa vyskytujuci. Preto je dobré že im to povieš. Vravíš im to isté čo ja ale samozrejme po svojom , to ie fajn. Mám pocit ze sme tu jediný dvaja Sloveni, medzi tu sa vyskytujúcimi ani neviem co su. Asi to nevedia ani oni.

 9. Uplne na zaver keby tych 1,1 million potratenych deti sa v Australii narodili, vyrastli z nich zdravi dospeli ludia a zalozili si svoje rodiny kolko milionov by to bolo, mozno aj 5 million! A dnes by Australia nemusela minat obrovske peniaze na multikuturalizmus a obavat sa vytykania z rasismu, najma od hnedych moslimov!

  Len SBS televizia a radiao stoja Australiu miliardy dolarov! Pre vsetky mozne a nemozne etnika, ty su vsak niepovdacny Australii za take sluzby. Stale ockakvaju cosi viac!

  • Nemyslím si, že Francúzi, alebo Švédi, alebo kdokolvek iný, sú na tom inak, alebo dokonca lepšie, ako Nemci.
   Č sa týka Nemcov, Norman to presne opisuje, nikdo si nevie predstaviť, čo v Nemecku po vone znamenalo slovo “denacifikácia”…bola to vražda jedného celého národa, ale koniec koncom, nie len národa Nemecka…
   bola to vražda Árijskej biele rasy…
   A!rijská, naša rasa, sa stala rasou úplne bezcennou…
   uspokojiť nás môže už len vedomie, že celá ľudská rasa je čím ďalej, tým viac zbastardizovaná…o čom ešte napíšem…

   Prečítajme si, čo nám napísal, už dávnejšie, francúzsky filozof a historik filozofie, Etienne Gilson (1884-1978), v jeho “The Terrors of the Year TThousand”, str.16-17):

   “V každej zemi a vo všetkých krajinách, ľudia čakajú, trasúc sa strachom, na mocných tohoto sveta, rozhodnúť ich údeľ.
   Váhajú v neistotách o rozličných formách otroctva, ktoré sú pre nich pripravované.
   Počúvajúc so zatajeným dychom, ozveny tých krajín, ktoré padlajú jedna za druhou s rachotom, nasledovaým dlhým tichom, divia sa v utrpemí, ako dlho potrvá táto trocha slobody (i.e slobodná vôľa), ktorú ešte majú.
   Čakanie je tak napnuté, že mnohí cítia váhavý súhlas otroctvu, tajne v nich dozrievajúci.
   S rastúcou netrpezlivosťou očakávajú príchod ich ‘pána’, ktorý na nich naloží všetký formy otroctva, začnúc tou najhoršou a najponižujúcejšou zo všetkých – zotročenie mysle.
   Chvála tomu, ktorý nás vyslobodí od samých seba!
   Sám, pod prázdnym nebom, človek ponúka každému, ktokoľvek je ochotný vziať, túto krehkú slobodu, o ktorej nevie, ako ju používať.
   Je pripravený pre všetkých dikátorov, líderov týchto ľudských stád, ktoré ich nasledujú ako sprievodcov a ktoré sú konečne nimi zavedené na to isté miesto –
   na bitúnok”.

   • Germánska revolúcia 20. storočia bojovala nielen za Nemecko, ale za celú Európu. Ako reagovali ich spojenci po roku 1945, respektíve ešte počas vojny, si treba uvedomiť. Na konci vojny viedlo Nemecko vojnu azda so stovkou štátov. Všetci si chceli kopnúť, ešte aj Slovensko.

    Preto sa u Nemcov prejavuje nielen opatrnosť a taktizovanie pred vládnym systémo, ale aj hlboká nechuť znova bojovať za niekoho, znova bojovať za zmrdov.
    A, pravdupovediac, ani sa im nečudujem (a to nečítajú prejavy ešte aj na spriaznených weboch v zahraničí).

    No, v tomto smere teda naozaj moc od Nemcov čakať nemožno – nemienia robiť znova toho obetavého blbca, čo ide na čele klina. Skôr sa dá predpokladať, že aj tí z nich, čo sú za zmeny, sa tentoraz na zvyšok Európy dosť vyserú.
    A dobre urobia, pretože odpad si potrebuje vyžrať svoju slabosť a svoju podlosť.

    • Hmm. Oni tak nebojovali za nás, ako hlavne za seba a aj na nás úkor. Máme v pamäti tzv. VIEDENSKÚ ARBITRÁŽ. Keď Slovensko prišlo o 600 000 občanov , z toho 300000 Slovákov. Poznám to sám, keďže moja rodina bola postihnutá. Žila na území, kde nežil ani vtedy ani dnes ani jediný Maďar, bola to kolmica zarazená do srdca Slovenska 50 km, z toho viac ako polovica bola rýdzo, rýdzo Slovenská, kde nežil ani jeden Maďar, spravne by bolo Maďarón, rozumer pomadarčenec. Vďaka tomu, moj starý otec rukoval do maďarskej kŕalovskej armády, na cele s regentom admirálom ☺☺☺☺☺Miklósom Horthym, ktorý stal na čele velkeho suchozemského lodstva.
     Nuz vďaka tomu, spoznali Slovaci pokrok a rytierskosť maďarskeho naroda. A povedali si slovami klasika Nem Soha!
     Vďaka Ti , A.H., za tolķu obetavost. A ja ako jeho vnuk, hovorím, milí páni Nemci, keď sa raz oslobodíte spod sionistickeho jarma, čo Vám zo srdca prajem, ráčte sa na nás z výšky vysrať a nestarajte sa už o môj národ. S úctou …
     za kladné vybavenie ďakujem ! Váš XY.
     P.S.: To čo tu predvádza Ferkel Angela, je rovnako empatické ako predvadzal je ópa.

    • Na konci starostlivosti o Slovensko, zostal otvorený clearingoví účet, nikdy nesplatený . Namiesto toho dostali peniaze, staty, ktore vtedy neexistovali, s Nemeckom neobchodovali a dokonca boli odskodnený jednotlivci. Títo jednotlivcima poucovali a Vaša rodina má tiez nárok na odskodnenie. Prehltol som odpoved, ktorá by znela slusne, nemá, páč, nie sme Židia ako Vy. Zrejme náse zivoty majú inú cenu ako tie Vase židovské. A pŕave preto by som bol rád ked sa budu biť dvaja, nech si dajú dobre do držky, nech nás okolo stojacich neobtazuju. Skúsenosť násSlovakov uči, že nám to nikdy nerobilo dobre. Či to bolo za Štefana I., či za Ondreja II., či Belu IV., či Karola Roberta z Anjou, či Ľudovita, či Jána Zápoĺskeho, Františka Ŕakociho, Marie Terézie,….. až po Ferencz Józsiho, Miklósa H, Masarika, Gotwalda dajte nám už svätý pokoj a hojte do oneho.

 10. Vazeni vsetci

  Prave som precital v novinach ze Australska armada serviruje svojim vojakom halal potravu a to napriek tom ze v Australskej armade z asi 20 tisic vojakov, je menej ako 100 moslimov! No uz vacsie ohynanie chrbtov pred islamom, som nikde nestretol!!! Este je len zaujimave dodat ze ti co vydavaju halal certifikaty to nerobia zadarmo ale daju si za to zaplatit!

 11. Vazeni dalsia sokujuca novinka:

  Nemka Celine Goeren, a clenka Left Youth ktora bola znasilnene 27 januara 2016 v Manheime troma moslimami im verejne na svojom facebooku odpustila a dakuje im ze prisli do Europy!!! A to napriek tomu ze na moslimskych webstrankach sa nasli udaje zaciatkom februara, o dalsej priprave znasilnovania nemeckych zien a to prave na den sv.Valentina!
  Nuz cin dalej tym lepsie: To mi pripomina vtip ktory sa hovoril o nasej profesorke dejepisu a starej dievke. Ktora vraj ked pocula ze na cintorine boli vecer znasilnene akesi zeny zacala chodit pravidelne kazdy vecer na cintorin!

 12. Vazeni vsetci,
  Aman Againsttime!

  Ale preco europske zeny nechcu mat deti, ale cinske, indicke alebo zidovske zeny ano?
  [Priklad Izrael mal v roku 1960 2,1 million obyvatelov a Svajciarsko 5,3 million obyvatelov, dneska ma Izrael 8,5 million obyvatelov a Svajciarsko 8,5 miliono obyvatelov{ s toho hodne nesvajciarov}, Aj do Izraela sa stahovali zidia najma z USA a Ruska, ale narast je aj vdaka tomu ze u zidovskych zien je bezne mat 12-14 deti! Svajciarsko ma vsak rozlohu 41 000 stvorc.km, kym Izrael len 21 000stvorc.km, z toho len asi 1/3 je obyvana od Jeruzalema po Tel Aviv, ani vsemudrym zidom sa nepdarilo premenit pist na kvitnucu zahradu v juznom Izraeli].
  Aby som odpovedal lebo kazde preco ma svoje preto!!! Europske zeny boli takto naprogramovane.
  Urcite si pocul o doktorovi Pavlovi a jeho pokusoch na psoch!!!
  Taketo pokusy na ludoch sa robili na zamku Tavistock v Anglicku, tzv.Tavistock society!
  Pocul si nieco aj o davovej psychoze? A o vymyvani mozgu?
  Na to vsetko boli dobri The Beatles, The Rollingstones, sexualna revolucia drug, sex and rock’n’roll! Ako aj rozne filmove, sportive , ci ine celebrity a ich neviazany sexualny zivot!
  Ked Angelina Jolie prehlasi, ze nechce mat vlastne deti, ale ze radsej adoptuje cierne deti z Afriky a zlte deti z Azie, desatisice zien psychotronicky naviazane na nu ju budu nasledovat!!!
  Toto hore uvedene vzniklo najma preto aby u bielej rasy vyvolali psychologicke zabrany k dalsej vlastnej reprodukcii!!!
  Ako sam spominas, potraty su len tym primityvnym zaciatkom toho vsetkeho, ale ked v USA protestovali proti potratovym klinikam, rozniesli ich v zapadnych mediach ako najvacsich tupcov a zaostalcov!!! Ano potratove tabletky su ovela ucinejsia zbran, najma ked po dlhsom pouzivani sposobuju rakovinu prsnikov a maternice!!
  Najdolezitejsie vsak bolo u zien vyvolat chtic po sexualnom uzivani bez postranych nasledkov, aj u muzov! Ako to nazval moj indicky kolega „The instant pleasure seekers.“- alebo hladaci okamziteho ukojenia rozkose! Dufam ze som to spravne prelozil. A potom uz len nasleduju LGBT! A toto je vrazda bielej rasy v hodvabnych rukavickach! Tak ako to bola vrazda antickej civilizacie. Potrvalo starocia kym sa s toho Europa pozviechala, a teraz sme v tom opat po krk ako tie Pavlove psi!!!
  Rimanom a Grekom to ani vycitat nemozno, lebo ty nemali dostatocny priklad z dejin- ale my ho mame – v nich!!!!

  Preto ak tu na SBS radiu taliansky spevak spieval v talianskom programme Stop The Beatles- stop, stop the Rolling stones , opakujem aj ja stop!!! Aj vsetko co je za tym. Videl som DVD The Rollingstones Circus, z roku 1968, v nom Mick Jager spieval bez kosele a tricka, a mal na hrudi vytetovany znak diabla cervenou farbou.

  J Kazok
  P.s. Ked v Cine zaviedli jedno dieta pre rodinu protestovali proti tomu zapdne media, ze vraj to bude viest k potratom. Avsak bez tej politiky by sa dnes tiesnilo v Cine mozno aj 2 miliardy ludi, na uzemi ako Europa, avsak Cina ma velke mnozstvo pusti a vyssokych hor!
  Ked o nieco neskorsie v Rumunsku, Causescu zakazal potraty tie iste zapadne media ho zniesli pod ciernu zem.
  Cize potraty bielych deti su kosher pre tychto medialnych upirov, avsak potraty zltych deti uz kosher nie su!

  • Velmi dobre hovoríš Juro, len by som pridal. Dnes je najťažsie byt biely, heterosexuálny muž. Ten je pod obrovským tlakom pracovať a produkovať. Nič iné. Má len tieto dve pŕáva povinnosti.

Leave a Reply