Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / V Dortmunde nacionalisti hliadkujú vo verejnej doprave.

V Dortmunde nacionalisti hliadkujú vo verejnej doprave.

Pre narastujúcu kriminalitu v meste Dortmund sa rozhodli členovia strany „Die Rechte“ hliadkovať vo vlakoch a autobusoch a loviť zločincov.

Vo výrazných tričkách žltej farby a nápisom „Die Rechte“ sú medzi cestujúcimi neprehliadnuteľní a hneď vzbudia pozornosť. Ich hliadkujúce skupiny sa nazývajú „Ochrancovia poriadku“. Členovia strany už minulé leto hliadkovali v uliciach. „Die Rechte“ nedozerá len na kriminalitu v meste a verejnej doprave, ale chodia znemožňovať aj verejé sexuálne radovánky homosexuálov.

Médiá toto konanie hneď nazvali rasistickou provokáciou. Polícia tieto hliadky zastavuje a zapisuje (lustruje) a snaží sa im ich činnosť sťažiť. Opäť vidíme paradox – keď sa občania nemôžu spoľahnúť na ochranu od polície tak si zriadia vlastné hliadky a miesto spolupráce sa polícia snaží tieto hliadky zrušiť. Je zaujímavé aj to, že v minulom roku sa v nemeckom meste Wuppertal rozhodli mladí moslimovia hliadkovať ako „Sharia polícia“, čo u miestneho obyvateľstva vyvolalo rozruch, ale polícia cez média oznámila, že posilnila hliadky a mladí moslimovia si naďalej vykonávali svoju „prácu“ bez povšimnutia.

Zdroj: Slobodné médiá

Odkazy:
Patroly „Die Rechte“ v metre
Patroly „Die Rechte“ na stanici
DortmundEcho – hliadky
sharia polizei

O Artur

2 komentáre

  1. Pavol DATKO- KANADA

    V ZOO(tak voalame Slovaci zijuci za morom SR.ZOO kralovstvo gaunerpolitikov a Goril) sionisticke media opisuju narodniarov a pana Kotlebu ako rasistov,nasictov dobre ze nie ludozrutov.Ciagani vrazdia obyvatelov cize narod slovensky ako naposledy v Polomke matku 3 deti!Gaunerpolitici potlacuju slobodu slova az tak daleko ze nechcu uviest statistiky kriminality aby cigani vyzerali ako anjeli.V EU parlemente sedia nie poslanci ale oSRanci za ZOO a ti miesto toho aby sa branili pravdou napr. statistikami mame tu nespratne ciganske obyvatelstvo potom zradzaju zaujmi naroda.V EU ktora s Bruselom sa stava mladsia sestra pravej rise zla sionisticko-imperialistickej USA masmedia v sluzbe Zlateho telata hovoria o emigracii,migracii atd zavadzaju.Pritom aj ziak osobitnej skoly vie ze je to STAHOVANIE NARODOV co sa deje.Vinu nesu amici sionisto-imperliasti a ex kolonizatori lebo drancovali a drancuju kde sa da po svete uz im zavonalo aj Rusko,Ukrajina a konaju vojny pre olej a ine suroviny.WAR FOR OIL.A byvale krajiny ex soc. systemu teraz dostavaju nadielku Marshalov plan.Musite zobrat tolko a tolko ekonomickych presidlencov.Kto povie pravdu a berie osud do svojich ruk nakolko babkove vlady v ex. soc. statov sluzia sioinistom a imperialistom a ich zaujmom.KLOBUK DOLE PRE LUDOVOU STRANOU NASE SLOVENSKO A PANOM KOTLEBOM KTORY VYVESIL V BB PLAGAT NA BUDOVU Z NAZVOM;;;US YANKEES GO HOME A STOP NATO.Tato veta je navod aby Europa sa oslobodila od sionisto-imperialistov amikov a narody Europy,extra byvaleho vychodneho bloku maju dost novej kolonizacie cez USA,EU,Brusel.
    ps.ZOO potrebuje zmenu a je na case volat smrt ZOO, sudy pre vlastizradu,genocidu co sa pacha 23 rokov pod Tatram cez gaunerpolitikov a Gorilyi.VIVA SLOVAKIA BEZ GAUNERPOLITIKOV,GORIL A STOP EU,BRUSSELU A NATO.A AMIK YANKEES PRACTE SA Z EUROPY!
    Bratia,sestry pod Tatrami ozbrojijte sa,chrante svoje rodiny,zivoty lebo 23 rokov zivota v ZOO je dost!Vyuctovanie pride.Spajajte sa vlastenci a hlasajte gaunerpolitikom a Gorilam BUDETE MAT KRATKE PROCESY AKO CAUCESKO A JEHPO ZENA ELENA.ZRADA,GENOCIDA,DESTRUKCIA,ORGANIZOVANY ZLOCIN STATOM,DESTRUKCIA TO SA VSADE VO SVETE AKO UCI HISTORIA MAGISTRA VITAE TRESTA DEMOKRATICKY HRDELNYM TRESTOM.
    Pavol Datko, politicky emigrant

  2. Pán Dadko píšete, že ste politický emigrant. Žila som vo formálnej britskej kolónii Canada od roku 1988 do roku 1992, a pochybujem o tom, že táto krajina je slobodná. Lebo utiecť pred komunistickým režimom do krajiny bezkonkurenčne a takmer beznádejne ovládanej židmi nie je žiadna výhra. Len si porovnajte kanadské masovo-komunikačné média s tými dnešnými na Slovensku, a to je len časť obrazu tzv. kanadskej slobody.

Pridaj komentár