Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Útrapy z rozumu

Útrapy z rozumu

obamaNositeľ Nobelovej ceny mieru bude bombardovať Sýriu

Nositeľ Nobelovej ceny mieru Barak Muhamad Obama zrejme presvedčil členov Kongresu, aby zaútočili na Sýriu a tak do začiatku konfliktu, o ktorom nikto nevie ako skončí chýba možno niekoľko dní či hodín. Človeka, ktorý stratil rozum, treba vyhlásiť okamžite za hlupáka a umiestniť ho na psychiatriu. Ak sa stane skutočnosťou útok na Sýriu, potom výbor Nobelovej ceny môže pokojne udeliť Nobelovu cenu mieru aj A. Hitlerovi in memoriam.

Žijeme vo svete, kde sa lož vydáva za pravdu, aj keď skoro všetci vedia, že ide iba o lož. Mediálny mainstream už niekoľko týždňov bojuje na Blízkom Východe a média sa predháňajú, kto uverejní najviac podrobností o tom, ako dopadne vojna, akým kto disponuje arzenálom zbraní, čo sa stane potom a tak podobne. Raz jedna, raz druhá krajina, ktorá je závislá na USA prichádza s dôkazom o chemickom útoku, ale nikto nič konkrétneho neukáže. Ak sa niekto spolieha na OSN, treba vedieť, že bola vytvorená Rotschildovcami, aby slúžila ich záujmom. A tak vyhlásenia Generálneho tajomníka OSN o tom, že sa nesmie útočiť bez súhlasu Rady bezpečnosti, sú len slová do vetra. Je naozaj strašné, v akom to svete žijeme. V rozhovore pre francúzsky denník Le Figaro, Bašar Asad jasne povedal, že obvinenie sýrskej armády z použitia chemických zbraní nemá žiadnu logiku, na chemický útok doplatili aj vojaci sýrskej armády, ktorí ležia v nemocnici, alebo zahynuli. V zákulisí Bieleho domu sa celkom jasne šušká o tom, že Saudská Arábia alebo Izrael dostali Obamu do nezávideniahodnej situácie, samozrejme Rusi sú o tom dosť dobre informovaní a tak z toho aj ťažia. Nositeľ Nobelovej ceny mieru si chce zrejme zaslúžiť Nobelovu cenu za vojnu, ktorú bude treba vytvoriť, pre amerických prezidentov. „Nemožno dovoliť Damašku, aby porušoval medzinárodné práva“, vyhlásil nositeľ Nobelovej ceny mieru. Treba už len lapidárne dodať, že porušovať medzinárodné práva môžu iba USA a nijaká iná krajina. Kongres USA je teda už takmer spracovaný a rozhodne o sankciách. Svojich spojencov v Sýrii, teda rebelov, teda Al Kajdu, už vyzbrojujú. Len nedávno to bol úhlavný nepriateľ USA. Al Kaida sú darebáci, ale teraz „naši“ darebáci. Už naozaj treba zvolať, Boh pomáhaj Amerike! Ten, kto troška pozná a vie sa orientovať v kolíske civilizácie, ktorá má korene tak v Iraku, Líbyi ale aj v Sýrii, určite vie, čo sa tu skrýva. V Iraku , kde Saddam Husajn veľmi dbal na kultúru civilizácie a jej pamiatky, bolo všetko rozkradnuté, množstvo vzácnych artefaktoch sa objavilo na čiernom trhu a ďalšie skončili v v zbierkach amerických multimilionárov. Podobne to bolo v Líbyi a o zrejme čaká aj Sýriu a možno potom Egypt. Treba jednoducho zničiť túto kolísku civilizácie. Prinášame vám demokraciu na Tomahawkoch, ale kde je tá demokracia v Iraku, Lýbii či v Afganistane?

Ale prečo nie, veď aj v Európe ničíme tradičné hodnoty, kresťanské hodnoty, kresťanstvo samotné. Ničíme samotného Pána Boha, v mene Nového svetového poriadku. Taký socialista Holland vo Francúzsku nedávno útočil proti teroristom v Mali a teraz sa bude spájať s teroristami z Al-Kaidy. Prečo nie, veď zatvára do basy vlastných občanov, ktorí propagujú vo Francúzsku tradičnú rodinu. Bývalá aktivistka komsomolu v NDR Angela Merkelová, vyhlásila, že odpočúvanie je súčasť demokracie. Keď jej sovietski vojaci dislokovaní v rodnom mestečku kradli bicykel, odpočúvaním zistila, že to bol jeden a ten istý, ktorý jej takto svojsky chcel vyznať lásku. Jej otec, evanjelický farár, sa nad tým usmieval.

V takomto svete žijeme.

A čo v našich končinách, u susedov v Česku sa dejú neuveriteľné veci, príbehy Rosamundy Pilcherovej, milenecký románik Nečasa a Nagyovej, zatváranie, prepúšťanie, procesy, predčasné voľby. Krásny chaos. A do toho prišla správa, že dôchodok v Česku bude od budúceho roka vyšší o 65 českých korún, čo je jedno mrazené kurča na tamojšie pomery. Česi asi budú voliť KSČM, tak ako v roku l946. Na Slovensku to budú od budúceho roka možno dve mrazené kurence, lebo v Česku je vyšší priemerný dôchodok a je tam aj viac milionárov aj kurz voči euru je lepší. Nemecký dôchodca si kúpi džíp a poznáva svet po celý rok a na dovolenku si chodí oddýchnuť do Nemecka, keďže sa unavil na cestách za poznávaním. Kým česká politická scéna reagovala na udalosti okolo Sýrie, na Slovensku je zábavné sledovať ako premiér tancuje medzi hadmi a zaoberá sa zajatcami z Iránu, čo je inak spojenec Sýrie. Radšej teda mlčať, lebo to je zlato, povedalo si naše „zlatko“ Fico. Nemá to ľahké, maoista a marxista v jednom Barosso so šialeným neosocialistom Schultzom mu zarazili vychádzky do Moskvy a tak teraz o širokorozchodnej rokujú susedia Maďari. Šéf Jobbiku Vona a podpredsedom Kovácsom chodia po besedách v Rusku a najradšej by vystúpili z EU a pripojili sa k Rusku. Prečo nie, veď Maďarská akadémia vied už dvadsať rokov robí výskum v Chanty-Mantijsku, čo je pravlasť Maďarov. A okrem toho sú tam najväčšie zásoby ropy, plynu a železnej rudy na svete.

V takomto svete žijeme.

Žijeme teda v kolónii Európskej únie a občania kolónií vždy museli chodiť zohnutí. A kolonisti rozhodujú, čo nám dajú a čo nám nedajú. Lebo nás kolonializovali tak majstrovsky, že už nám nič neostalo. Dovážame ročne potraviny za desiatky miliárd eúr a slovenské polia ležia úhorom. A keby dnes žil Hviezdoslav, už by nemohol písať Milujem Vás, hory, lesy, lebo aj tie pomaly miznú. A na rok si budeme voliť guvernéra kolónie, ktorého nevedno prečo, po prečítaní Lisabonskej zmluvy nazývame prezidentom. Nevedno prečo máme na Slovensku aj predsedu vlády, keď je to len nočný vartáš, odborne povedané, manažér nočného vartovania kolónie EU, teda Slovenska.

V takomto svete žijeme

Ale život plynie ako rieka Lethe a medzi nebom a zemou sa vždy dejú neskutočné veci. Lož víťazí nad pravdou a nazývame to korektnosťou. Fascinujúci príbeh Sodomy a Gomory.

Svätoboj Clementis, www.protiprudu.org

O ::prop

6 komentárov

 1. http://www.protiprudu.org/forums/topic/pridavanie-komentarov-k-clankom/

  Obama sa volá Barak Husajn Obama – Barack Hussein Obama
  http://en.wikipedia.org/wiki/Barack_Obama
  Korporátni fašisti dosiahli na Slovensku ďalší úspech – zlikvidovali Palmu Bratislava. Stroje už vyviezli do Česka. Takže budeme jesť české sračky a slovenskí poľnohospodári nebudú mať komu predávať slnečnicu a podobne.
  Ja som si už len málo kupoval margarín a to len slovenské VETO do nátierok. Odteraz už kupujem len pravé slovenské maslo, napríklad zo Syrex Zázrivá, Bryndziareň a syráreň Zvolenská Slatina alebo Agrofarma Červený Kameň a podobne.
  http://www.syrex.sk/index.php
  http://www.agrofarma.sk/index.html
  http://www.bryndziaren.sk/index.htm

 2. Obama si nepomôže, globalizovaná Mafia PSYCHOPATOV to tak nariadila.

  A ich tatarsko-tureckému mysleniu sa to zdá okej,

  ovládame zo stredoveku, kedy nás tieto psychopatické kmene 300 rokov
  napádali a orabovávali.

  Psychopatiu majú v génoch, preto aj ich potomkovia v tom pokračujú.

  Pokiaľ sa svet nespamätá a nedostanú tak po gebuliach,
  ako
  to spravili vojská Svätej aliancie v bitke pri Viedni v r. 1683.

 3. http://www.protiprudu.org/forums/topic/pridavanie-komentarov-k-clankom/

  Obama sa volá Barak Husajn Obama – Barack Hussein Obama – a nie Muhamad.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Barack_Obama
  off topic
  Korporátni fašisti dosiahli na Slovensku ďalší úspech – zlikvidovali Palmu Bratislava. Stroje už vyviezli do Česka. Takže budeme jesť české sračky a slovenskí poľnohospodári nebudú mať komu predávať slnečnicu a podobne.
  Ja som si už len málo kupoval margarín a to len slovenské VETO do nátierok. Odteraz už kupujem len pravé slovenské maslo, napríklad zo Syrex Zázrivá, Bryndziareň a syráreň Zvolenská Slatina alebo Agrofarma Červený Kameň a podobne.
  http://www.syrex.sk/index.php
  http://www.agrofarma.sk/index.html
  http://www.bryndziaren.sk/index.htm

 4. Toto nemoze byt prirodzeny vyvoj spolocnosti. Zmrdi ( http://img-fotki.yandex.ru/get/6609/137106206.d0/0_8daa7_d3794895_orig.jpg ) ovladaju vsetko. A chcu nas vsetkych pozabijat.
  Ale dobre sa dari zidom, buzerantom, ciganom a psychopatom. Toto je ich „zlaty vek“ o ktory usilovali starocia.
  Dozili sme sa doby o ktorej spieval Kryl : „Na rohu ulice vrah o moralce kaze…“

 5. Rudo, predbehol si ma, tiež som sem chcel dať odkaz, lebo presne táto Krylova pieseň mi v posledných dňoch zneje v hlave. On ako keby spieval o budúcnosti sveta. Ktorú my teraz zažívame naživo.

Leave a Reply