Domov / Hlavná strana / Multikulturalizmus / Trump že „zabil politickú korektnosť?“ Prečo potom nehovoríme o demografii?

Trump že „zabil politickú korektnosť?“ Prečo potom nehovoríme o demografii?

Americké voľby sa skončili! Donald Trump je 45. prezident Spojených štátov amerických a karta sa obrátila!

Hoci zdieľame entuziazmus ľudí ohľadom tohto symbolického víťazstva (a snáď ho budeme ešte viacej zdieľať v budúcnosti), nemôžeme celkom súhlasiť s tými čo tvrdia, že „politická korektnosť je mŕtva“, pokiaľ téma demografie zostáva ignorovaná.

Počas volieb sme počuli kontroverzné témy ako „postavme múr na hranici s Mexikom“, že „americké pracovné miesta by sa mali vrátiť Američanom“, alebo že „moslimskí teroristi by mali mať zákaz vstupu do krajiny“, ale nepočuli sme Trumpa ani nikoho iného hovoriť o jednom z najdôležitejších dôvodov, prečo si získal hlasy bielej strednej triedy: demografický faktor.

Nie je to tak, že ľudia chcú, aby bol na mexickej hranici postavený múr bez dôvodu. Počas uplynulých desaťročí sme videli záplavu imigrantov vstupujúcich do krajiny nelegálne, podobne tomu, ako to vidíme v Európe. Dnes už sme svedkami dlhodobých následkov tohto procesu.

Belosi v Amerike sa rýchlym tempom stávajú v krajine menšinou. V roku 1950 predstavovali belosi 85 % amerického obyvateľstva. Dnes, podľa US Census Bureau z roku 2010, tvoria len 63,7 % obyvateľstva. V skutočnosti sa má za to, že belosi dnes, v roku 2016, tvoria len 60 %, takže to číslo sa každým rokom zmenšuje. Biele deti už tvoria menšinu medzi narodenými deťmi a belosi sa čoskoro stanú v niektorých štátoch menšinou.

Amerika je na ceste, aby sa zmenila na niečo nerozpoznateľné. Demokrati si mysleli, že by mohli vyhrať s pomocou hlasov menšín (čo by mal byť indikátor, aký naliehavý demografický problém skutočne je). Tentoraz táto stratégia nebola úspešná. Ale s tým ako nebiela populácia rastie a biela populácia sa zmenšuje – ako dlho bude trvať, kým sa to stane realitou?

Ako dlho bude trvať, kým sa to isté stane v Európe? Napokon, ten istý demografický trend môžeme vidieť vo všetkých západoeurópskych krajinách. Jediná vec, ktorá je iná, je očakávaný dátum, kedy sa tak skutočne stane. Či už to bude v roku 2066 v prípade Spojeného kráľovstva alebo 2041 v prípade Švédska (ak nie skôr, ak sa budú súčasné trendy stupňovať).

My v „Toto je Európa“ pevne veríme v mierumilovné riešenia a že je dosť možné zvíťaziť so súčasným politickým systémom, takým aký je, aspoň pokiaľ sme stále väčšinovým obyvateľstvom v našich krajinách.

Samozrejme, nie sú to len praktické obavy vo vzťahu k volebným hlasom alebo politike. Samo o sebe je predovšetkým nemorálne, že tu vôbec sú takéto trendy vývoja, keďže v súlade s konvenciou OSN je to definované ako genocída. A ak sa zastavíte a popremýšľate nad tým – ak by bolo známym faktom, že napríklad Indovia sa stanú menšinou v Indii, povedzme v roku 2090, ľudia by to nazvali genocídou.

Fakt, že je to nemorálne a nikto o tom nehovorí vzbudzuje obavu, ktorá by mala byť uznaná a viac zdôrazňovaná.

Ak je politická korektnosť skutočne „mŕtva“, tak využime túto príležitosť na zdôraznenie tohto demografického problému.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: This is Europa

O ::prop

22 komentárov

 1. Toto už raz Rimania nezlvádli,nezvládneme to ani my, asi nás čaká búrka občiankych vojen pre zástupné témy.

  • “Hoci zdieľame entuziazmus ľudí ohľadom tohto symbolického víťazstva…”

   ….len neznalosť histórie je príčinou ‘entuziazmu’…nič sa nezmení.. entuziazmus bol aj ke sa stal prezidentom W.Bush, po ňom Obama…čo sa zmenilo? Nič. Prečo? Povedal to už Clinton, že “americký prezident jenajbezmocnejšou osobou v Amerieke”…
   Nesmieme zabúdať, že Amerika (aj celý svet) je riadený ‘by industry and military’ a americký Knesset je tam na to, aby sa to nikdy nezmenilo…ano Janosz maá pravdu, to môže vyriešť len revolúcia, ale celosvetová….

   “Belosi v Amerike sa rýchlym tempom stávajú v krajine menšinou….”

   …informovaní vedia, že o tom už dávno existuje kniha autora Wilmota Robertsona “Dispossessed Majority” (“Zosadená Väčšina”) (1972, 1973, 1976, 1981)….tam to je všetko…

   Jediná vec, ktorá je iná, je očakávaný dátum, kedy sa tak skutočne stane”.
   ….presne tak otázka nie je “if” ale “when”….

   • Celosvetová revolúcia nemyslím, asi ťažko, (ale zase nie je to nemožné, iba myslím málo pravdepodobné), predsa len Indovia, Čínania, Rusi a Brazília majú iné problémy ako my v Európe alebo USA. Problémom prečo hovorím, že to nie je nemožné je aj spoločný menovateľ, pôvodca problémov týchto krajín a tým je globálnymi pravidlami nekontrolovaná, monopolizujúca sa finančná oligarchia, ktorá nemá iný cieľ, alebo projekt ako obohatiť samu seba, čo je bezcielna monštruozita a modlárstvo samo o sebe. Na čo sa s ujom Dědkom asi zhodnem.

 2. Ing. Miloslav Dědek

  Trump je především miliardářem ! V souvislosti s tímto konstatováním je důležité si uvědomit kdo nyní skutečně vládne světu?
  Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety, kterými jsou lidé velkých peněz, mezi které patří i nově zvolený prezident USA – miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí lidé velkých peněz, a ti to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek „GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

 3. Vazeni vsetci

  Vsetko sa zacalo menit v 1960 rokoch- ked Europsky continent mal 590 million obyvatelov, bez pristahovalcov z tretieho sveta, Cina 650 million obyvatelov a India 440 milionov obyvatelov. Dnes ma Europa 750 million obyvatelov, s toho velke percento pristahovalcov z 3 sveta a ich potomkov Cina ma 1,2 miliardy obyvatelov bez vystahovalcov- ba naopak vela Cinanov sa vystahovalo do Severnej Ameriky, zapadnej Europy a Australia, rovnako je to aj s Indiou s 1,3 miliardami obyvatelov.

  • Presne tak. Udrel si kliniec po hlavicke. Celé to je táranie bez ladu a skladu. Ako povedal ruský klasik Gercen, Práca bez rozumu je zbytočná a škodí. Tak aj rozpravy, bez myšlienok. Boli tu siahodlhé debaty o eugenike a podobne. Ale táraji, nepochopili základnú premisu. Ktorá je zrejmá z Tvojich čísel. Totiž aby sa mohol uskutočniť výber, musí byť z čoho vyberať. Z nuly alebo jednotky je iba hypotetický výber. Aj dve deti sú málo, pretože sme viazaný veličinou pohlavia. Teda keď nie je detí viac ako tri, nemáme veľa možností. To je prosto axióma, ktorá sa nedá obísť. A túžený cieľ kvality sa samozrejme dá dosahovať iba tak, že podporujeme kvalitu. Naši nepriatelia, sú si vedomí tejto jednoduchej logiky. Práve z tohto dôvodu urobili spomínaný dvojkrok. Obmedzili kvalitu a podporili nekvalitu. Tým nastalo čo chceli. Prudko klesol počet kvalitných jedincov a boli prečíslený záplavou nekvalitných jedincov. Pokiaľ bude tento trend pretrvávať viac ako štyri generácie, populácia sa ocitne na okraji vyhynutia. A regenerácia trvá viac ako 150 rokov. Z histórie nášho národa máme práve vo väzbe na islam veľmi výživné priklady. Mongolský vpád 1241, turecký vpád 1526. Mali by sme si to poriadne zapísať za uši. Lebo to malo sakra zlé dopady na našu genetiku, samozrejme to malo dopad na ekonomiku a hospodárstvo.

 4. Áno , ako to pripomenul J. K., základ tvorí demografia. V tej súvislosti je podstatné pre nás to, čo sa týka Európy. A to je jednoducho katastrofa. Európa je obkolesená Islamom. To je viac ako 300 miliónov Arabov, o tomto údaji dosť pochybujem, nakoĺko len Egyptanov je 100 miliónov, za posledných 20 rokov nastal obrovský populačný výbuch v arabských krajinách. Kde sa obyvateĺstvo zdvojnásobilo za 20 rokov! Ďalej je to 80 miliónov Turkov. Pod nimi číha čierna Afrika a to sa už bavíme o miliardách ľudí. Keď si uvedomíme, že EU kolabuje iba príchodom, iba inváziou 2 miliónov parazitov a kriminálnikov, aká asi bude situácia ak sa pohne z 2 miliárd ľudí iba 1% do EU. To je už 20 miliónov parazitov. Vojna sa stane nevyhnutnou. Stačí si zobrať, kto sa tlači do EU. VIETNAMCI, mimochodom tých je 100 miliónov, Iránci(80 mil.), Arabi(300 mil.+) Indovia(2miliardy, myslím Indov bez ohĺadu na vieru a štát) Africký černosi( 2miliardy iba v našej spádovej oblasti). AFGANCI,…..
  POKIAĽ SA Európa neuzatvorí do seba, nedopadne to dobre. Podobne ako keď Čína neuchránila svoj Činsky múr v 13.storočí pred Mongolmi a spamätala sa až po 700 rokoch v 20.storočí. A to si musíme uvedomiť, že sa jednalo o dve žlté civilizácie. Kdežto bielu Európu atakujú snád všetky rasy a národy sveta naraz. Skutočne či sa nám to páči ide doslova o prežitie bieleho človeka. Situácia je vážna. Veľmi vážna. Ja sám som si to pred 10 rokmi nepripúštal. Ked som si čital Nostradáma, smial som sa a zrazu všetko vyzerá reálne. Buď zvrátime demografiu alebo sme skončili. Sme obklopený nepriateĺmi, oni sa tým ani netaja. Doslova sa nám smejú do tváre, že nás pohltia.

 5. Svarga

  Mas pravdu, lenze len s velkej kvantity sa da vybrat kvalita. Ako sa povie vela psov Jelenova smrt. Myslim si ze devastacia bielej rasy zacala skupinou The Beatles. este predtym to bol Elvis Presley, avsak nie az do takej velkej miery. Tychto styroch primitivoy si vybrali zidia na mentalnu a populacnu likvidaciu bielej rasy a ptom prichadzal stale vacsi a vacsi odpad typu Madona, Lady Gaga, a rovnako to bolo aj na filmovej a sportovej scene. Preto biely chumaji sedeli aj tri styri hodiny na futbalovom stadione napajali sa pivom a nadzgavali sa parkami zatial co Indovia a Cinania robili deti, alebo pozerali televizor. Ako mi to dost trefne povedal jeden Slovak tu v Australii, ktory mal 6 deti, kedze sa mi to vtedy zdalo vela, som bol dost prekvapeny. On povedal ze vtedy nebol televizor. Ja si myslim ze tie signaly ktore od 1960 tich rokov vysielali mediami pravidelne a bez prestania zapadne massmedia ci uz hudbou, ci uz filmami, ci uz spravami natolko zdevastovali bielu civilizaciu ze je sama schopna sa zlikvidovat. Vid Angelina Jollie a Bratt Pitt. A pred nimi to boli herci Richard Burton a Elizabeth Taylorova, ktory sa rozviedli a znovu zosobasili aspon 10 krat aby urobili vysmech z manzelstva. To vsak dnes nevasi teplym sestram a teplym bratom aby ziadali manzelstvo pre hovnosexualov!!!!
  Kedze sa im napriek obrovskemu usili Hollywoodu nepodarilo znicit instituciu manzelstva ani sexualnov revoluciou ani takymi tupcami ako Elizabeth Taylorova a Richard Burton, prisli na dalsi sposob ako tuto instituciu uplne zhovadit. Pravdaze to v prvom rade najviac zdevastuje bielu rasu, lebo sme uz natolko odrbnuty ze uz ziadnej zachrany neni. Co vsak budu bez bielej rasy robit ti zidia ktory z nich mnohy vyzearaju ako bieli? Maju modre oci a blond vlasy, napriklad sucastny premier Izraela Benjamin Nethanyu. Ci aj tam tmavokozi zidia s ciernymi vlasmi a ocami zlikviduju blondavych a modrookych zidov?

  • Niektorí z našich krajanov v USA sa o vás vyjadrujú, že ste sa vysťahoval do Austrálie preto, lebo do USA vás nechceli prijať kvôli vášmu členstvu v komunistickej strane. Čo je na tom pravdy?

   • A aj keby to tak bolo tak čo? Takéto kádrovanie sa malo robiť pred 27 rokmi, teraz je smiešne. A nevravím to preto,že som „trafená vrana‘. Nebol som člen KS ani rodičia a dokonca ani starý rodičia. Jediný bolševik bol otcov bratranec z druhého kolená a to bola biela vrana. Nie.je veľa takých rodín. A predsa hovorím,celé to bola.Už.dávno hlúposť. Komunizmus bol dávno mŕtvy. Od 60tych rokov a po 68, to bola fraška. Naviac to co tu máme od 1989 je miliónkrát horšie ako to co sme mali. Treba sa dívať bez ideológie a z nadhľadu. Gustáv Husák bol najväčší povojnovy politik aký sa vyskytol,možnonaj najväčší slovenský vôbec. Pán Mečiar by síce nesúhlasil ale to sa.lenonom stáva. Naozaj už nekadrujme týmto spôsobom. S tým sa J.K. A vôbec každý člen strany musí vyrovnať sám. Línia.zlomu.vedie inakadial. Národný a protinarodny.

    • Paráda. Zabudnime na to, čo sa stalo a čo kto urobil alebo čím bol. Bol si eštébák? Komunista? Udavač? Vrah? Nevadí. Urobíme hrubú čiaru a začneme odznova. A nebojte sa, za pár dní urobíme ďalšiu čiaru. Filozofia typu Vašek Lahev ako vyšitá. Pekne si sa vyfarbil.

     A ja nekádrujem, pýtam sa.

     • Ale ba. Ja som napísal čosi iné. Dnes je to pasé. Je 28 rokov po prevrate. S tým už nič nenarobíš. Raz si uvedom, že je to tak a sme zavalený úplne inými problémami. Inými svojou kvalitou a rozsahom. Buď budeme reagovať na ne alebo nie. Napísal som, že pre neho je to otázka svedomia a musí sa s tým vyrovnať sám. A to je celé.

    • Nuž, nechcem sa púšťať do nezmyselných hádok, ale jedno:
     Husák bol dementný čurák. Bol to čurák typu Kiska, a to je čo povedať. Husák nerobil od roku 1968 žiadnu politiku – len tam robil figúrku systému.

     Mečiar bol baran, ktorý nevedel, čo robí. Zostudil protisystémovú či pronárodnú politiku a fakticky všetko, čo robil, nakoniec prehral.

     Nemáme sa „milionkrát horšie“, ako sme sa mali, nemá sa ani horšie, ako sme sa mali – máme sa len ovela horšie, ako sa môžeme mať.

     • S názorom na Mečiara súhlasím na 300 %. Husáka si vážim ako to tu už hovoril tuším Morawack. Bol to pán politik a žiadna figúrka. Za jeho éry Slovensko dosiahlo od doby Tisa najväčší rozmach. Kiež by bol Kiska ako on. Nemusíme máť vo všetkom rovnaký názor a v tomto nemáme.

     • Čo sa však dá objektívne zmerať je to, či sa máme lepšie teraz za demokratúry alebo reaĺneho socíku. Objektívne prehráva demokratúra kontumáčne 1000:0. A nehodnotím to zo svojho pohľadu. Dnes vyjdem z baráku a zakopávam o bezdomovcov. Samá samovražda a zúfalstvo bežného človeka. To pred tým nebolo. Rozpad rodín a rozpad ľudí. Vieš čo ani nepokračujem. Fakt to nemá zmysel.

     • Nesúhlasím, mám životnú skúsenosť, že ak nejaký manager nerobí nič v situácii ak sa akcia nevyžaduje, že je to zle. Hyperaktívny drezér za takejto situácie urobí vždy viacej paseky ako dobroty.

 6. Niekto povedal, že je politická korektnosť mrtva?
  To je samozrejme nezmysel, to azda len americké masy zas prepadajú do svojej čoraz typickejšej hystérie – časť do zúfalstva, čast do nadšenia.
  Samozrejme, že žiadna polit korektnosť nie je mŕtva – veď tá je uložená v miliónoch hláv. Ale čo je nezávislé od týchto hláv, to je objektívny fakt, že politickí korektnosť je úplne na nič. A tento fakt je čoraz viac viditelný. Ináč povedané – nedospeli sme ku žiadnemu záveru, ale je isté, že sa postupuje, že je možný pohyb.

  Aby som aj tak nebol obvinený z prílišného optimizmu, ešte jedno prirovnanie. Keď si blázni urobia hlúpe lietadlo z bicykla, preglejky a plátna, vylezú na bralo a tam sa s ním šupnú do priestoru … nejaký čas to akoby funguje. Šlapú do pedálov a sú vo vzduchu, ergo ok. Potom sa akosi začne strácať výška a naberať rýchlosť pádu, ale stále sú vo vzduchu. Aby ale vyrovnali príznaky padania, začnú nútiť plebs viac šlapať do pedálov. Nič sa nezlepší, ale blázni si stále nechcú pripustiť, že ich svetonázor a systém je vadný.
  To, čo sa stalo teraz s Trumpom, je jedna z prvých veľkých vetiev, na ktoré sme narazili. Len to sa stalo, nič iné. A platí jedna úmera – ak budeme mať šťastie, bude tých vetví a vetvičiek viac a ako tak nás to zbrzdí (kým dopadneme naozaj). Ak žiadne vetvy nebudú, ak tam dole nie je hustý les, rozdrbeme sa priamo na skalu.
  Preto je dobré a nádejné, že prišla vetva menom Trump.
  Treba upozorniť, že celková kinetická energia nárazov sa nedá zmenšiť, takže bolieť to bude tak či tak- dá sa to len rozložiť. Namiesto jedného veľkého globálneho úderu niekoľko smerovaných menších.Spodina typu Merkel, Holland a celý ten Brusel budú musieť zdochnúť – ale čím skôr to bude, rým to bude menej bolieť.

  • Mne politická korektnosť pripomíná presne to čo aj je a čo každý z nás dobre pozná neomarxizmus. Pripomína mi to nie len svojou podstatou , tá sa nezmenila neomarxizmus =marxizmus, ale aj svojimi prejavmi. Presne ako vtedy naháňali ľudí na schôdze, kde sa mlátila prázdna slama a klamalo sa len sa tak pŕášilo. Ľudia sa tvárili, že žerú tie klamstvá a v skutočnosti každý pozeral na hodinky a myslel na úplný opak, s dovetkom pre rečníka, „seriem ti na hlavu a Tvoje klamstvá si strč do zadku“. Dnes je to isté. Dokonca si uzákonili isté nemené pravdy. Nesmie sa nich diskutovať a za ich spochybnenie je ťažší trest ako za vraždu. Ale ľudia si myslia svoje a za zavretými dvermi a medzi priateľmi samozrejme hovoria čo si naozaj myslia. Tak je to s politickou korektnosťou. A keď sa zrúti táto demokratúra, vyhodi sa neomarxizmus von oknom rovnako ako marxizmus. Jediné v čom by sme sa mali poučiť, je že dobroserov a slniečkárov dôsledne nakopať a zakopať. Čo sme v roku 1989 s bolševikmi a sväzákami a štbákmi nespravili. Bohužiaľ.

   • Neomarxizmus = kultúrny marxizmus , kultúrny socializmus, kultúrny komunizmus , to je to isté. Politická korektnosť je súborom nástrojov, pomocou ktorých európske neštandardné menšiny – LGBT, feministky, multikulturalisti a pod., ako aj neeurópske menšiny – moslimovia ,presadzjú svoju nadvládu nad
    štandardnou európskou spoločnosťou .
    Marxov klasický marxizmus pracoval s ekonomickými prvkami, neomarxisti ich nahradili kultúrnymi . Neomarxisti pochopili,že žiadna revolúcia pracujúceho proletariátu v celosvetovom merítku sa konať nebude, preto zmenili taktiku a vytýčili si tzv. „dlhým pochodom inšitúciami “ ovládnuť komplet školský systém, kultúru a vytvoriť „nového človeka“ . To je to čo sa deje od vojny v západnom svete .
    V klasickom marxizme bola nepriateľom proletarátu buržoázna trieda ,ktorú bolo třeba zlikvidovať,aby bola dosiahnutá rovnoprávnosť
    všetkých.
    Neomarxisti si za účelom dosiahnutia rovnoprávnosti všetkých ,t.j.všetkých neštadardných európskych i mimo európskych menšín , vytýčili zlikvidovať bielu krešťanskú strednú vrstvu v europe,ktorá je překážkou dosiahnutia rovnoprávnosti všetkých menšín.
    Čiže novodobým proletariátom sú buzeranti,lesby, celá LGBTI komunita, moslimova a nenávidenou buržoáziou sa stal biely kreťsan presadzujúci tradičné hodnoty. Aby zničili eu tradíciu presadzujú v luktúre a školství multikulti a gender ideológiu a vláčia moslimov po tisícoch do európy. Ľavica si takto zabezpečuje svojich voličov . Aj za cenu zničenia vlastných národov.
    Celé to vychádza z Frankfurtskej školy – Adorno, Fromm, Horkheimer, Marcuse a ich pokračovatelia tzv.Novej ľavice , to bol Joshka Fischer, bývalý šéf EU Barroso, teraz Gutteres a prakticky celá elita EU,ktorá je na ideách tejto školy odkojená.

 7. Osmoza

  Tie otazsky su pre mna? Ja som nikdy nemal zaujem sa vystahovat do USA, komunizmus mi rovnako smrdel ako mi smrdi terajsi establishment. Viac ti netreba vediet.

 8. Osmoza

  Este nieco asi nevies, alebo ti to uslo- ze komunizmus a kapitalizmus maju tie iste korene. Su vlastne rub a lice tej istej mince. Nic to lepsie nevyjadruje ako zakladatelia komunizmu: Fridrich Engels kapitalista vlastnik tovarne v Anglicku a jeho priatel Karol Marx. A Vladimir Ilic Lenin vystudovany za pravnika v carskom Rusku. Avsak ako by ich vsetkych mala jedna zidovska mater. Ak ta fotografia ktoru si poslal Osmoza reprezentuje teba a tvoje presvedcenie, tak patris do tej istej krvnej- ci genetickej skupiny ako ti horeuvedny zakladadelia komunizmu

 9. Neomarxizmus = kultúrny marxizmus , kultúrny socializmus, kultúrny komunizmus , to je to isté. Politická korektnosť je súborom nástrojov, pomocou ktorých európske neštandardné menšiny – LGBT, feministky, multikulturalisti a pod., ako aj neeurópske menšiny – moslimovia ,presadzjú svoju nadvládu nad
  štandardnou európskou spoločnosťou .
  Marxov klasický marxizmus pracoval s ekonomickými prvkami, neomarxisti ich nahradili kultúrnymi . Neomarxisti pochopili,že žiadna revolúcia pracujúceho proletariátu v celosvetovom merítku sa konať nebude, preto zmenili taktiku a vytýčili si tzv. „dlhým pochodom inšitúciami “ ovládnuť komplet školský systém, kultúru a vytvoriť „nového človeka“ . To je to čo sa deje od vojny v západnom svete .
  V klasickom marxizme bola nepriateľom proletarátu buržoázna trieda ,ktorú bolo třeba zlikvidovať,aby bola dosiahnutá rovnoprávnosť
  všetkých.
  Neomarxisti si za účelom dosiahnutia rovnoprávnosti všetkých ,t.j.všetkých neštadardných európskych i mimo európskych menšín , vytýčili zlikvidovať bielu krešťanskú strednú vrstvu v europe,ktorá je překážkou dosiahnutia rovnoprávnosti všetkých menšín.
  Čiže novodobým proletariátom sú buzeranti,lesby, celá LGBTI komunita, moslimova a nenávidenou buržoáziou sa stal biely kreťsan presadzujúci tradičné hodnoty. Aby zničili eu tradíciu presadzujú v luktúre a školství multikulti a gender ideológiu a vláčia moslimov po tisícoch do európy. Ľavica si takto zabezpečuje svojich voličov . Aj za cenu zničenia vlastných národov.
  Celé to vychádza z Frankfurtskej školy – Adorno, Fromm, Horkheimer, Marcuse a ich pokračovatelia tzv.Novej ľavice , to bol Joshka Fischer, bývalý šéf EU Barroso, teraz Gutteres a prakticky celá elita EU,ktorá je na ideách tejto školy odkojená.

Leave a Reply