Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Tri noci moslimských výtržností v Hamburg-Altone

Tri noci moslimských výtržností v Hamburg-Altone

hamburgaltonariot„Mladíci“ vyvolávali výtržnosti každý večer od minulého štvrtku v Altone, čo je štvrť v západnej časti nemeckého Hamburgu.

Po tri noci za sebou vládlo štvrťou Hamburg-Altona moslimské násilie. Vo štvrtok večer napadol dav policajta. V sobotu v noci pálili autá a hádzali kamene.

Asi 150 mladých ľudí sa zišlo v piatok večer na uliciach Chemnitz a Holsten. „Chceli sa uvoľniť,“ vyjadril sa hovorca polície. Prvá vlna násilníkov zapálila iba svetlice, neskôr zapaľovali autá.

Na Karl Wolf Strasse bolo vozidlo úplne vybrakované. Ďalšie vozidlo bolo zapálené na Hospital Strasse, ale podarilo sa ho uhasiť. O trocha neskôr už horeli kolesá iného auta. Viac ako sto policajtov bolo nasadených v plnej sile, proti násilníkom použili slzný plyn. Dav začal v reakcii hádzať na políciu kamene. Výsledkom bolo zatknutie 21 ročného muža.

Nasledujúcu noc zo soboty na nedeľu sa opäť zišlo v ulici Holsten okolo 80 „mladíkov“ a opäť zažiarili ohňostroje. Našťastie sa počas tretej noci nepokojov nestalo nič vážne. „Situácia sa upokojila,“ informoval hovorca polície v nedeľu dopoludnia.

Nepokoje začali vo štvrtok v noci, keď bola skupina mladíkov oslepená laserovým ukazovátkom z okolo prechádzajúceho auta. Polícia sa vydala na kontrolu a zrazu sa oproti nim zjavila skupina viac než 150 ľudí. Výsledkom bolo 16 zadržaných výtržníkov.

Nálada bola agresívna a situácia eskalovala. V médiách samozrejme o tomto veľa nenájdete, najmä nie o kultúrnom pozadí násilníkov. Na fotkách a vidách ale môžete vidieť „aziatov“ a ženy so šatkami. A vo videu začujete aj bojový pokrik „Allahu Akbar“.


Poznámka: Toto video je dielom moslimskej propagandy

V tomto videu o udalostiach v Hamburg-Altone v piatok večer môžete v čase 00:26 jasne počuť „Allahu Akbar“. Miestni moslimovia sa vyjadrujú k udalostiam a podávajú úplne iný obraz toho, čo sa stalo. Úplne nehanebne klamú.

Bez ohľadu na to, kde moslimovia žijú, vždy sú tam nevinné obete. Tí zlí sú vždy tí druhí, pretože moslimovia sú permanentne a všade utláčaní, prenasledovaní a diskriminovaní.

Spôsob, akým bola Hamburská polícia masívne verbálne – a samozrejme úplne nepravdivo – napadnutá, je úplne škandalózny. Tí, ktorí sú oboznámení s islamskou ideológiou vedia, že klamstvo je neoddeliteľnou súčasťou islámu a šírenie lží hrá dôležitú úlohu v ich stratégii dobývania.

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: Gates of Vienna

O ::prop

2 komentáre

  1. Džef Bridžis

    Nádhera… Kebab über alles. Naozaj zmiešané pocity z týchto mladých nemcov…

  2. Clovece, tato zberba nie su nemci. Nemci su a boli odjakziva bieli krestania. Toto je uplny opak nemcov. Su to arabi, neprisposobivi narod ktori denne dehonestuje Allaha svojou nizkou inteligenciou. Daju sa spoznat na prvy pohlad pomerne jednoducho. Chovaju sa hlucne – vrieskaju, obtazuju ludi a to najma krestanske zeny, su drzi a nevzdelani, klamu, su zakerni, zbabeli, neuspesni, neschopni, ( az na vynimky ktore nahodou nasli ropu – vynimka vsak potvrdzuje pravidlo a v tomto pripade az ucebnicovo ), preferuju nizku zivotnu uroven najma co sa tyka hygieny a stravovacich navykov, su neschopni akychkolvek kompromisov a slusneho jednania a spravania, su despoticki vo vztahu ku svojej rodine, su povysenecki, potieraju prava zien, neakceptuju ine nabozenstva, su militantni za kazdych okolnosti, nie je vynimka ze pred kamerami vrazdia bestialnym sposobom ludi ( najma krestanov – beheading ci pozieranie vnutornosti ich nepriatelov ) – da sa predpokladat ze nasledne onanuju na tychto zvratenostiach pri opatovnom pozerani sa na Youtube ci Live-Leak kde s oblubou tieto videa ukladaju. Dalej, zneuzivaju socialne systemy krajin kam pridu robit bordel ( vravia tomu ,, ich zivot,, ) vysmievaju sa zo zvykov a kultury tychto krajin z ktorych chcu spravit taky chliev z akeho pochadzaju. Vyzaduju si nadmernu pozornost, chcu mat viac prav a menej povinnosti ako ini obyvatelia a nechcu pracovat. Kradnu vlastne deti svojim bielym manzelkam a unasaju ich do chlieva z ktoreho pochadzaju a z ktoreho si priniesli do civilizovaneho sveta vlastnu nedoziernu primitivnost a snazia sa tieto deti obratit na islamsku vieru ci dat im iny ,,spravny,, zaklad pre uspesny zivot ktory mozu ziskat IBA a LEN v zmienenom chlieve. Dalsi velmi dolezity znak podla ktoreho ich spoznas je ten ze nie su kaukazsky typ rasy a ze su povacsinu zvlastne obleceni aj napriek snahe zapadnut do civilizovaneho sveta a nie je vynimka aj to, ze su spinavi…. No, snad ti to pomoze v tvojej dalsej analyze nemeckeho naroda. 🙂

Leave a Reply