Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Trest 10 rokov za šírenie falošného „antisemitizmu“

Trest 10 rokov za šírenie falošného „antisemitizmu“

V roku 2017 spustil 20 ročný Žid Michael Kadar celosvetovú „antisemitskú“ vlnu bombových hrozieb, hanobenia Donalda Trumpa a využíval židovské extrémistické skupiny ako ADL a SPCL na šírenie povestí o „rastúcom antisemitizme“. Za svoje aktivity bol potrestaný väzením na 10 rokov.

Podľa správy Jewish Telegraphic Agency bol Michael Kadar, pochádzajúci z Ashkelonu v Izraeli, ale držiteľ dvojitého americko-izraelského občianstva, odsúdený za viac ako 2 tisíc hrozieb židovským komunitným centrám.

Taktiež bol zodpovedný za vlnu hrozieb letiskám a lietadlám lietajúcim z USA do Austrálie. Kadar vynaložil na svoje kriminálne aktivity viac ako 250 000 amerických dolárov v bitcoinoch.

Vlna hrozieb mala za za cieľ rozpútať obviňovanie Donalda Trumpa zo strany všetkých židovských organizácií v Amerike a vytvoriť nátlak na Amazon, aby prestal predávať knihy spochybňujúce historickú presnosť židovských osudov počas Druhej svetovej vojny.

Americké orgány vystopovali Kadarovu činnosť až do Izraela, ale k zatknutiu došlo až po tom, ako americké úrady vyslali svojich agentov do Izraela a vyžiadali akciu, ktorú izraelská polícia nemohla ignorovať.

USA si vyžiadali Kadarovo vydanie, aby mohol byť postavený pred súd tam, kde spáchal väčšinu svojich zločinov a čelil obvineniam z federálnych zločinov z nenávisti.

Izrael, ako je obvyklé v takýchto prípadoch, odmietol obvineného vydať a postavil ho pred súd v Izraeli.

Kadar bol súdený aj za niekoľko prípadov vydierania, zločinného sprisahania, prania špinavých peňazí a napadnutia policajného dôstojníka.

Hoci Kadarove zločiny patrili k falošným „antisemitským“ hrozbám, napriek tomu sa dostali do výročnej správy ADL o „antisemitských zločinoch z nenávisti“.

::prop, www.protiprudu.org

O ::prop

Leave a Reply