Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Teroristi všetkých krajín, spojte sa

Teroristi všetkých krajín, spojte sa

communist_scumZomrel Nelson Mandela a všetci boľševici ergo neoboľševici jeden po druhom kvília smútočné ódy nad smrťou tohto komunistu, teroristu, ktorý tak ako Jásir Arafat namiesto toho, aby za svoje činy skončil vo väzení, stal sa svetovou celebritou. Keby sa ešte dlhšie žil Bin Ladin, možno by sa bol stal rovnako uctievaným. Nečudujem sa americkému prezidentovi Barackovi Obamovi, že sa tak vzletne vyjadruje o Nelsonovi Mandelovi, hoci veľmi dobre vie, kto to bol. Slovenský prezident ho prirovnal ku Gándímu a evidentne nevie, o čom hovorí.

Nelson Mandela bol jedným zo zakladajúcich členov Afrického národného kongresu, ktorý bol založený v roku 1955 a vznikol vlastne spojením Komunistickej strany Južnej Afriky a Juhoafrického odborového zväzu. Nelson Mandela spoluzakladal tento Kongres ako delegovaný člen Komunistickej strany Južnej Afriky. Pri pokuse o násilný prevrat a za členstvo v teroristickej organizácii UMKHONTO ho uväznili a odsúdili na doživotie. V čase svojho väzenia sa nepodieľal na teroristických akciách Afrického národného kongresu a jeho vojenskej frakcie, ale z väzenia ich obhajoval a podporoval.

Krátko po vyjdení z väzenia sa stal prezidentom Južnej Afriky a jeho prvým aktom bolo vytvorenie Komisie pre pravdu a rekonciliáciu, čo je vlastne akýsi druh tolerancie, ktorým amnestoval všetkých vinníkov teroristických akcií, ergo zvláštnych operácií Afrického národného kongresu. A tak boli amnestovaní tzv. vlastenci, ktorí prešli gerilovými kurzami KGB, či STASI. Mandela nebol žiadny mierový bojovník, medzi jeho priateľov patrili tak Kubánci, Palestínski teroristi a aj vtedajší Číňania, ktorí vtedy vo svojej krajine na nič nebrali ohľad.

Mandela vo svojich názoroch šiel do krajnosti a tvrdil, že treba vraždiť ľudí, aby sa docielili záujmy Afrického národného kongresu. Keď bol vo väzení brutalitou a krutosťou sa vyznačovala jeho manželka Winnie, známy jej škandál so 14 ročným chlapcom, ktorému dali na krk pneumatiku a zapálili ju. Keď sa škandál dostal na svetlo sveta Nelson sa s Winnie rozviedol. Za tento čin nebola potrestaná, naopak, dokonca sa stala poslankyňou parlamentu a nič sa jej nestalo ani vtedy, keď ju ako poslankyňu obvinili z defraudácie , nakrúcajú sa o nej filmy, dokonca bolo o nej zložená aj opera.

Nelson Mandela akože porazil apartheid, teraz však v tejto krajine panuje apartheid voči belochom, ktorí masovo opúšťajú krajinu. A tak veľkolepý pohreb, ktorý sa chystá pre Nelsona Mandelu bude oslavou čoho? Zúčastní sa ho aj Barack Obama s manželkou a možno sa nám naskytne obraz ako sa všetci teroristi stretnú nad rakvou svojej celebrity.

Autor: Svätoboj Clementis, www.protiprudu.org

O ::prop

9 komentárov

 1. To sú čo za bludy ?
  „……. teroristu, ktorý tak ako Jásir Arafat namiesto toho, aby za svoje činy skončil vo väzení,…..“

  No Arafat skončil horšie. Toho predsa otrávil Mossad plutóniom, čo už pripúšťa aj oficiálna svetová tlač.
  A prečo by bol býval Arafat terorista ? Obsadili snáď Palestínčania Izrael, terorizujú snáď Palestínčania Izrealcov, alebo je to opačne ?
  Nemá snáď
  právo každý národ sa brániť voči okupantom ?

  Nemá snáď právo každý národ snažiť sa oslobodiť spod jarma votrelcov,
  ktorí ho zotročujú ?

  A keď sa s nimi nedá inak, musí sa násilím. O nič iné sa nesnažil ani Mandela.

  • Mandela sa nesnažil bojovať proti okupantom. To už rovno povedz, že aj Lenin povstal proti okupantom… Mandela chcel boľševickú revolúciu aj so svojimi židovskými pomocníkmi…

  • Ani ja nesuhlasim s tymto clankom s Mandelom by som v niektorych veciach nesuhlasil ale nevinim ho ze sa snazil bojovat proti aparteidu ako sa dalo tak ako palestinci bojuju proti izraelu ako mozu pretoze ani v aparteide ani napriklad v Gaze sa normalne zit neda. Autora tohto clanku v buducnosti uz vazne brat nebudem napisat nieco taketo je bud dosledkom nedostatku informacii alebo schopnosti porozumiet v kazdom pripade je to blud

   • Problém je – ako som napísal vyššie – že Mandela nebojoval proti apartheidu. A to nikdy. Mandela bol boľševik, červený terorista. Týmto ľuďom nejde o farbu pleti. Tie rozprávočky, ako po štúdiu pomáhal chudobným černochom je iba nesprávna interpetácia. On im nepomáhal preto, že to boli černosi, ale preto, že to bol proletariát. A to je sakra rozdiel. Až vo väzení sa začal zaoberať rasovými otázkami, pretože zistil, že toto na ľudí platí a je to spôsob ako vyhrať boľševickú revolúciu. Presne ako Lenin hovoril o robotníckej revolúcii a zistil, že nemá robotníkov, tak to rozšíril aj na roľníkov. Mandela hovoril o proletariáte, ale keď to nezaberalo, začal hovoriť o ČIERNOM proletariáte a slovo čierny začal klásť na prvé miesto. Je to od neho iba obyčajná stratégia, nič iné. A ešte dodám k tomu jeho boju proti apartheidu. Prečo po svojom zvolení apartheid nezrušil, ale práve naopak, zosilnil ho, ale s opačným znamienkom. Tou utláčanou rasovou menšinou sa stali – bieli.

 2. Ktosi raz povedal, že vojna je terorizmus bohatých a terorizmus je vojna chudobných.

  Kritizujete Mandelu, ktorý má síce na rukách krv, ale zrejme prehliadate zločiny, ktoré majú na svedomí napríklad európske kráľovské rodiny s ich snahou o vytvorenie ríše, nad ktorou slnko nezapadá. Mandelu ako teroristu vytvorili tí, čo kolonizovali Afriku.

  Kto je hrdina a kto je zločinec si aj tak každý vysvetľuje podľa toho, ako samu to hodí. Čo taký Napoleon Bonaparte? Pre Francúzov veľký vojvodca, pre mňa bandita, lúpežník, zločinec a okupant, ktorý násilne obsadzoval iné krajiny a raboval ich bohatstvo, to isté Alexander „Veľký“.

 3. Aky je vlastne rozdiel medzi Napoleonom a Hitlerom?
  Preco Francuzi mozu oslavovat a Nemci nie?
  Napoleon bol dobry lebo zvolal zidovsky Sandherin a Hitler
  bol zly lebo zvolaval zidov?

 4. Prečo si vlastne belosi v referende zvolili koniec apartheidu? Pretože bolo málo času na volebnú kampaň pravice, média a tlač podporovali rozpad apartheidu a od zahraničných vlád prichádzali vyhrážky, že ak si ľudia zvolia apartheid, budú obnovené sankcie proti Juhoafrickej republike. Navyše tábor, ktorý bol za ukončenie apartheidu vynaložil na kampaň cca 23 miliónov randov, oproti jednému miliónu pravice, ktorá bola za apartheid.

Leave a Reply