Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Taliansku hrozí kolaps pod ťarchou prisťahovalectva

Taliansku hrozí kolaps pod ťarchou prisťahovalectva

Italay_migrantsV posledných rokoch prúdili do Talianska a Španielska stovky tisíc čiernych a arabských ilegálnych prisťahovalcov. Tento „núdzový stav“ čoraz viac znepokojuje domácich bielych Talianov, ktorí naň reagujú protestmi a štrajkami.

Krajina sa začína postupne rozpadať po tom, čo mnohé regionálne vlády odmietli rešpektovať príkaz talianskej vlády, aby vytvorili priestor pre afrických a blízkovýchodných imigrantov.

Guvernér Lombardska, Roberto Maroni sa vyjadril, že „tu, rovnako ako v Benátsku, nie je žiadny priestor (pre prisťahovalcov). Nemôžeme byť vystavení takejto invázii.“

Luca Zaia, guvernér Benátska, súhlasí s Maronim: „Sme jednoznačne proti prijatiu ďalších imigrantov.“

„Systém je na pokraji zrútenia“, hovorí Claudio Palomba, prefekt provincie Rimini.

„Máme ešte iba apríl a už nevieme, či to systém bude schopný zvládnuť v prípade, že si počet príchodov udrží takéto tempo.“

Anti-belošskí talianski politici ukázali svoju pravú tvár, keď sa pokúsili dekriminalizovať ilegálnu imigráciu. V OSN a EU pôsobí množstvo anti-belošských jedincov, ktorí sa pokúšajú kompletne zničiť európske hranice a zriediť bielych.

Generál Wesley Clark sa raz vyjadril, že „v modernej Európe nie je priestor pre etnicky čisté štáty.“ Toto je výrok, s ktorým všetci anti-belošskí jedinci súhlasia. Európa sa stala terčom „demografickej zmeny“ a to z toho dôvodu, že je plná belochov. Platí to i pre Ameriku, Kanadu, Austráliu a Nový Zéland – to isté sa dokonca deje i v Argentíne, Uruguayi a v južnej Brazílii (belošská časť krajiny).

Takže na rase nezáleží? Určite poriadne záleží vtedy, keď anti-belosi naháňajú bielych po celej planéte, aby im povedali, že musia žiť ako menšina. Neverte ich klamstvách. Toto nie je „demografický posun“ alebo „diverzita“ – títo ľudia zámerne propagujú politiku bielej genocídy.

zdroj: Daily Stormer
autor: Steve Goode
preklad: Aman, www.protiprudu.org

O Roland Edvardsen

5 komentárov

  1. W.C. je proti narodom s vynimkou naroda ktoreho je on sam prislusnikom. Ako Kohanim ma predsa svatu povinnost bojovat za to co im ich svata kniha predpisuje. A to je aby vsetky narody sveta sluzili jeho narodu. A spolahliva cesta je znicit ich pristahovalcami. Ako sa vyjadril iny jeho sukmenovec, Cervenystit, chcu vytvorit jednu zltociernu masu. A v nej maju arijci zaniknut.

  2. …musulmantov treba posadit na papierove lode a vyprevadit napat, v mene alaha to dokazu !!!
    tuto musulmantsku nenavystnu verbez v europe nik nechce !!!!

  3. Ja v tom vidím cieľavedomú politiku USraela – likvidovať európsku civilizáciu – viď spomínaný „génius“ Clark. Rozj…ť sever Afriky, vyrobiť dostatočný chaos a zamoriť Európu týmto morom. Prečo za Kaddáfího neexistovala taká rozsiahla vlna imigrantov?! Bolo ho treba zabiť: Tak nech si tých chudákov imigrantov chráni pred tým vraždením USrael – oni tam „priniesli slobodu a demokraciu“, pred ktorou tí ťudia utekajú a radšej sa utopia ako tam zostať. Kua tak nech sa o tých imigrantov starajú, keď im rozvrátili domov!!!!!! Vyrobili bordel a Európa staraj sa!!!

    • Ja to vidím podobne, cely Brusel je zapredany USA uz davno a mi sa len prizerame…….skaza v podobe cierneho moru uz zacala sirit a bude to horšie……..USA sa vsemozne snazia do…bat Europu

  4. Treba ich vyexpedovať zas do USA, veď to nie je normálne čo sa tu deje…

Leave a Reply