Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Tajné plány: takto chce Amerika zachrániť svoje elity v prípade núdze

Tajné plány: takto chce Amerika zachrániť svoje elity v prípade núdze

coloradoFoto: pre prípad núdze musí byť horské zariadenie v Colorade schopné nasadenia v každom čase

Americká vláda je pre vážny prípad obrnená. Disponuje tajnými núdzovými plánmi, v ktorých stojí na prvom mieste ochrana prezidenta. Či bunkre v horách, lietajúce pevnosti, tzv. “Doomsday-Planes”, alebo veliteľské centrály – Amerika je pre vážny prípad pripravená.

Mainstreamová dokumentácia preveruje americké núdzové plány pre deň po konci sveta.

Čo sa stane, ak USA budú ohrozované zničujúcou katastrofou, alebo vojenským úderom a poplachový stupeň bude vyhlásený za „červený“?

Dopad meteoritu vyhodí Zem zo svojej dráhy, Severná Kórea odpáli interkontinetálne rakety s kurzom na New York, teroristi zasiahnu východné pobrežie na “9/11 2.0″ špinavou bombou v baltimorskom prístave: Katastrofická fantázia nepozná svoje hranice v dokumentácii N24 “Armagedon – Tajné plány pre vážny prípad“.

O to užšie sú, ako ukazuje film, hranice možného, aby sa americká vláda udržala práceschopná „keď vypukne peklo“. Najdôležitejší – katastrofický – poznatok prichádza k slovu len akoby pomimo: Chaos z “9/11″, keď prezident George W. Bush celý deň lietal krížom krážom nad krajinou, často nedosiahnuteľný pre viceprezidenta Dicka Cheneyho, dôkaz, že plány pre prípad núdze pri ich prvej reálnej skúške zlyhali.

Predovšetkým skolabovali komunikačné kanály, jedna ruka nevedela, čo robí druhá. Jeden Low-Tech-útok so štyrmi unesenými civilnými lietadlami vyradil tieto High-tech katastrofické plány na dlhé hodiny. Frustrovaný prezident zažil na nebi nad Amerikou rovnako tú istú nemohúcnosť, ktorú pretrpel starosta New Yorku Rudy Giuliani v mesačnej krajine na Lower Manhattane: prevádzka mobilov skolabovala, vysielačky bežali na rôznych frekvenciách, hrdinstvo muselo nahradiť stratégiu.

V tejto súvislosti je znepokojujúce, že tie štyri neustále nasadeniaschopné lietajúce veliteľské centrály, s elektronikou prepchané “Jumbojets na steroidoch” (“Operácia Nightwatch”) mali na palube tiež staré telefóny a diaľnopisy, ako ukazuje príslušný dokument „Na ochranu prezidenta“. O čo primitívnejšie, o to spoľahlivejšie. A to už na takýto Deň X, v ktorý zažila Amerika zrovnateľne primitívnejší útok, nie elektromagnetickú búrku s totálnym výpadkom prúdu, ktorá by vsotila USA do noci a mlčania.

cheyenne_mountain
Foto: V prípade teroristickej, alebo vojenskej hrozby, budú špeciálne sily operovať z tejto veliteľskej centrály, ktorá sa nachádza hlboko v Cheyenne Mountain v Colorade

600 metrov pod Coloradom

Bezpochyby, tieto pôsobia mocne efektne a odstrašujúco: bunkrové mestá v 600 metrovej hĺbke v Colorade, lietajúce veliteľské centrály, tajné komplexy na gigantických poliach, ktoré by mali prestáť atómové explózie – všetko, čo je bezpečné, drahé a tajné, plánovali Američania už v dobe Studenej vojny.
Tri štvrtiny obyvateľstva USA, ako predpokladá scenár, atómovú vojnu neprežije; ale prezident a jeho kabinet, vedenie Pantagonu a Kongresu by mali a musia prežiť. Minimálne niekoľko týždňov.

Táto dokumentácia ukazuje podzemné útočiská “Site R” (s kaplnkou, elektrárňou, fitnesštúdiom) a “Mount Weather” vo Virginii, 80 kilometrov západne od hlavného mesta. Tu by sa mohlo prestravovať jeden mesiac dvesto ľudí. Prezident tam spí na tvrdej poschodovej posteli, pripravené je TV-štúdio pre posolstvá ľudu, tento úkryt má pre žijúcich vlastnú čističku vody a pre nešťastníkov pripravené krematórium. Alebo budú žijúci, tak ako voľakedy v atómovo zamorenej Hirošime, závidieť mŕtvym?

bunker-washington
Foto: K početným bunkrovým zariadeniam, ktoré majú vládu USA preniesť cez katastrofy, patrí aj toto zariadenie, neďaleko od Washingtonu D.C.

Jedno vrece na dom

Poučili sme sa zo zlyhania systémov z 11. septembra 2001, sľubujú vojaci a politici voči filmárom. Kto však nezabudol na bezhlavý aktivizmus Národného úradu pre ochranu pred katastrofami FEMA v potápajúcom sa New Orleanse po hurikáne “Katrina” v roku 2005, smie mať svoje pochybnosti. Zasa to bola porovnateľne neškodná, lokálne ohraničená katastrofa, ktorá dostala vládu USA na týždne do kolien.

Čo sa má stať z prezidenta a jeho riadiaceho tímu niekoľko týždňov po prvom prežití atomového úderu, je nejasné. Prísne tajné, hovorí sa. Útek na nejakú lietadlovú loď, alebo do zahraničia?

Utešujúci je samotný sľub bývalého zamestnanca CIA Jima Winkeho. Tento patril predtým k elitnému personálu takéhoto bunkrového útočiska. Dnes prevádzkuje krčmu v blízkosti. V “Horse-shoe Curve”, tak si to vyžaduje tradícia, rozpráva Jim, dostane každý v deň po konci sveta „jedno vrece na dom“.

Preklad: Juraj Borský, www.protiprudu.org
Zdroj: PRAVDA TV

O ::prop

4 komentáre

 1. Amerika na elity sere…
  Chcou se zachranit elity samy a ty serou na ameriku a cely svet

 2. Dobre oni vedia co sa blizi . Ved , kto by to mal lepsie vediet ako rodini zasvetencov , menom ,,ILLUMINATI,,.Maju znalostI hodne , je to znatelne a da sa to vypatrat .
  Avsak .., zabudli na to,, PODSTATU,, a Oni , to tak chcu:,, ZE NAJSKOR BOLO NEBO A AZ POTOM BOLA ZEM.

 3. Nemate niekedy pocit akoby ste boli na tejto zemi mimozemstan ? ))..https://www.youtube.com/watch?v=tutSc1qrMY8

 4. Ja od narodenia , audi .
  A to v mimozemstanov neverim , to je na tom najhorsie . Ale uz tu hru chapem , Domovom ducha ludskeho je ,, DUCHOVNY RAJ ,, . Miesto vysokansko nad hmotnostou . Takze , tu sme len na navsteve . Avsak , samozrejme s povinnostami od Stvoritela .Kto to chape???….
  Vsedcia , uplne vsedcia sme v tomto zmysle : MIMOZEMSTANIA , DUCH CLOVEKA na zemi,,.

Leave a Reply