Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Taharrush: Arabská „hra na znásilnenie“ už v Európe

Taharrush: Arabská „hra na znásilnenie“ už v Európe

Masové sexuálne útoky počas Silvestra v Kolíne nad Rýnom a ďalších európskych mestách nám ukázali škaredú tvár tejto hry. Teraz už máme aj jej pomenovanie: Taharrush – arabská „hra na znásilnenie.“

Je to pomenovanie, ktoré už začína byť známym, mnohí ho už poznajú a stále viac ďalších sa s ním bude nepochybne zoznamovať počas roka 2016.

Taharrush je arabský termín, ktorý sa dá približne preložiť ako „hromadné obťažovanie.“ Počas neho veľká banda arabských mužov oddelí a obkolesí ženu a potom ju sexuálne napadne, v niektorých prípadoch vrátane reálneho znásilnenia.

Útoky sa takmer vždy konajú na verejných miestach a pri veľkých zhromaždeniach, ako sú napríklad demonštrácie, kedy sú aktivity útočníkov dobre maskované.

Typicky páchatelia vytvoria tri kruhy. Muži vo vnútornom kruhu fyzicky zneužívajú ženu, ďalší kruh ich sleduje a tretí, vonkajší kruh, sa snaží odvrátiť a rozptýliť pozornosť okolitého davu.

Často je obeť zbitá a okradnutá.

Vzhľadom k veľkému počtu ľudí zapojených do chaosu a zmätku, ktorý nasleduje, sú tieto útoky obvykle nepotrestané, pretože úrady často nie sú schopné identifikovať páchateľov.

Na Silvestra sme videli celý rad súčasných taharrush útokov na ženy v Nemecku (Kolín nad Rýnom, Berlín, Hamburg, Bielefeld, Düsseldorf, Frankfurt a Stuttgart), Švajčiarsku (Zürich), Rakúsku (Viedeň, Salzburg), a tiež vo Švédsku a Fínsku. A to sú len incidenty, o ktorých vieme.

Podľa vedúceho nemeckého Spolkového kriminálneho úradu (BKA) Holgera Müncha sú udalosti v Kolíne zrejme prvým nahláseným prípadom taharrush v Nemecku. Avšak pri dôveryhodnosti, ktorú ukázali nemecké úrady po útokoch na Silvestra a dnes je rovná takmer nule, sú tvrdenia Müncha takmer úplne bezvýznamné. Jeho tvrdenie môže byť pravdivé, ale aj nemusí. Hoďte si mincou, alebo si vyberte.

Podľa správy Ministerstva vnútra Severného Porýnia-Vestfálska bolo v dôsledku útokov podaných 516 trestných oznámení, z toho je 237 sexuálnej povahy. V súčasnosti (19. január 2016 – pozn. red.) bolo identifikovaných 19 podozrivých, všetko arabskí cudzinci. Patria medzi nich Alžírčania, Maročania, Iránci, Sýrčania, Iračan a jeden Srb.

Okrem arabských národností zastúpených medzi uvedenými podozrivými je fenomén taharrush obvyklý aj v Egypte, Líbyi, Tunisku a Jemene.

Taharrush sa teda zdá byť rozšíreným javom vo väčšine arabského sveta.

Lara Loganová a sexuálne násilie v Egypte

Jedným z prvých známych prípadov taharrush zverejnených v západných médiách bol útok na reportérku CBS Laru Loganovú v roku 2011. Reportérka bola napadnutá skupinou asi 200 egyptských mužov na námestí Tahrir v Káhire, odkiaľ vysielala spravodajstvo o rezignácii egyptského prezidenta Husního Mubaraka.

LaraLogan

Loganovú údajne mlátili päsťami a vlajkovými žrďami, strhali z nej oblečenie, ťahali ju po zemi rôznymi smermi a trhali ju za vlasy tak silne, až mala pocit ako by ju skalpovali. Nasledovalo 25 minút brutálneho sexuálneho násilia, kedy podľa Loganovej ju chlapi jeden za druhým ohmatávali a rukami penetrovali.

Rovnako ako nebohá korisť v divočine, ktorú roztrhá svorka dravcov, aj Loganová bola presvedčená, že zomrie.

Jej vnútorné zranenia boli také vážne, že opakovane trpela vnútorným krvácaním nie mesiace, ale roky po útoku. Bola mnohokrát hospitalizovaná, naposledy pred 12 mesiacmi.

Prípad ďalšej západnej ženy, ktorá si prešla podobným utrpením v roku 2013, opäť na námestí Tahrir v Káhire, bol sčasti zaznamenaný na kameru. Tento incident je dostupný na YouTube (pozri klip na konci článku). Šokujúce zábery ukazujú kričiacu 22 ročnú holandskú novinárku, ktorá je vlečená skupinou moslimov, brutálne znásilnená a vážne zranená.

Násilné sexuálne útoky proti ženám sú všeobecne známe a časté na námestí Tahrir v Káhire. Mnoho incidentov bolo v Egypte široko preberané.

Avšak tieto útoky na námestí Tahrir sú iba maličkosťou oproti širokej kultúre sexuálneho obťažovania žien. A to nielen v Egypte, ale naprieč celým islamským svetom.

Pokiaľ ide o sexuálne obťažovanie žien v Egypte nezávislá online publikácia Jadaliyya vydaná ASI (Arab Studies Institute) uvádza:

„V Egypte je sexuálne obťažovanie veľmi rozšírené a dotýka sa životov väčšiny žien, či už na ulici, vo verejnej doprave, alebo na pracovisku, v supermarkete, alebo na politických protestoch.“

– Jadaliyya (arabská online publikácia)

Jadaliyya ďalej uvádza, že obeť – vinená z toho, že sa neobliekla skromne, alebo nemala závoj, čo je kultúrnou realitou v Egypte – na ktorej sa dopustili sexuálneho obťažovania alebo na ňu zaútočili, sa väčšinou zdráha incident nahlásiť zo strachu pred odplatou.

Jadaliyya tiež referuje o otrasnej reakcii egyptskej vlády na epidémiu znásilnení na námestí Tahrir:

„Člen výboru pre ľudské práva označil 11. februára 2013 ženy ako vinné za svoje znásilnenie na námestí Tahrir. V apríli ten istý člen spolu s ďalšími členmi výboru odsúdili podpísanie vyhlásenia OSN pre boj a odstránenie všetkých foriem násilia páchaného na ženách tvrdiac, že sa jedná o odpadlíctvo.“

– Jadaliyya

Taharrush je arabská znásilňovacia kultúra, ktorá má teraz cestu vyloženú červeným kobercom priamo do Európy.

Ale táto chorá „hra na znásilnenie“ samozrejme v žiadnom prípade nepredstavuje jedinú formu sexuálnych útokov, ktoré hrozia európskym ženám od islamských útočníkov. Tiež dochádza k stovkám, ak nie k tisíckam znásilnení jeden na jednu. Ale ako si môžeme byť naozaj istí, že toho nie je ešte viac? Je očividné, že sa už viac nemôžeme spoliehať na médiá hlavného prúdu.

Snáď najodpornejší incident poslednej doby sa stal vo Fínsku. Sedemnásťročná Jonna bola znásilnená, mučená a zavraždená Raminom Aziminom, 26 ročným ilegálnym prisťahovalcom z Afganistanu. Po únose, znásilnení a zviazaní ju útočník upálil zaživa. Za svoj čin bol 26. novembra 2015 odsúdený na doživotné väzenie (čo vo Fínsku znamená, že môže byť za 12 rokov podmienečne prepustený).

Hra na znásilnenie a hra na genocídu

Svojim vlastným spôsobom slúžia Silvestrovské sexuálne útoky ako akási groteskná metafora omnoho väčšieho znásilnenia ľudu Európy a ich potomkov po celom svete, čo predstavuje etnické vytláčanie a postupnú deštrukciu.

Za predpokladu, že Barbara Lerner Spectre má pravdu v tom, čo skvelo uviedla v roku 2010, toto znásilnenie kultúry ako aj plánované zničenie ľudu Európy možno pripísať najmä jednej skupine ľudí:

„Židia sú stredom všetkého tohto diania [vynúteného multikulturalizmu v Európe] … a Židia budú nenávidení za svoju poprednú rolu.

— Barbara Lerner Spectre, IBA-News, 2010

Stále jasnejší boj kultúr

Napriek všetkému sa zdá, že nedávne arabské sexuálne útoky aspoň trocha otriasli Európou a zariadili dočasnú pauzu prisťahovaleckého aparátu EU.

Vysokí úradníci EU sa vyjadrili, že masové sexuálne útoky boli „klincom do rakvy“ utečeneckej politiky. Naviac sa Dimitris Avramopoulos – úradník EU, ktorý má na starosti imigráciu – vyjadril, že má vážne pochybnosti o funkčnosti programu pre utečencov.

Ale to môžu byť iba prázdne slová, ktorých cieľom je upokojiť situáciu a nebude nasledovať žiadna zmena v prisťahovaleckej politike EU.

Stret kultúr je pre všetkých vidieť stále jasnejšie, rodení Európania si stále viac a viac uvedomujú, že bezpečnosť ich vlastnej domoviny už nie je viac istá vec.

Kým starostka Kolína Henriette Reker hanebne odporučila nemeckým ženám, aby sa držali aspoň na dĺžku ruky od moslimských útočníkov a tak znížili nebezpečenstvo útoku, veliteľ polície vo Viedni požiadal rakúske ženy, aby v noci nechodili von samotné.

V podstate dávajú tieto odporúčania nemeckým a rakúskym ženám jasný signál, že sú na to samé a nemôžu sa spoliehať na políciu, ktorá by ich ochránila pred predátormi z tretieho sveta, že Spectrovej Židia a ich kolaboranti ako Merkelová sa sprisahali proti Európe.

Takže Európania, proces slabnutia vášho vplyvu a postupného nahradzovania migrantami by vám mal byť stále jasnejší.

Týmto zlovestným mrakom nad Európou však presvitá lúč nádeje. Udalosti zo Silvestra začali nútiť Európanov k pomalému ale vytrvalému spájaniu. Semienka tohto hnutia iba začínajú zapúšťať korene, ale napriek tomu sa už zjavujú tak potrebné dobrovoľnícke hliadkové skupiny, ako „Düsseldorf sa pozerá“ v Düsseldorfe a skupina „Vojaci Odina“ vo Fínsku.

Soldiers-of-odin
Obr.: Členovia skupiny „Vojaci Odina“ vo Fínsku. Podľa fínskych novín Aamulehti vytvoril skupinu Mika Ranta v meste Kemi ako odpoveď na moslimských útočníkov, ktorí nazízali cez brány základných škôl na mladé dievčatá. „Vojaci Odina“ sa teraz môžu pochváliť stovkami členov po celom Fínsku.

Čo ďalej?

Masové útoky na Nový rok pravdepodobne predstavujú to najbližšie, čo by mohlo otriasť mysľou más ešte viac, než útoky v Paríži. Aj v prípade, že útoky v Paríži boli operáciou pod falošnou vlajkou, to čo je dôležité, je vnímanie verejnosťou.

Aj keď pri útokoch arabských násilníkov nebol nikto usmrtený, je tu stále niečo hlboko znepokojujúce a odporné pri znásilnení žien takýmto spôsobom. Niečo, čo zasiahne základné inštinkty hlboko v ľudskej psychike pravdepodobne dokonca viac, ako vraždy alebo masová streľba.

Stret kultúr je stále zrejmejší. Náhle, z ničoho nič, utrpela ľavica a najmä multikulturalizmus veľkú ranu. Zdá sa, že feminizmus sa tiež dostane pod paľbu.

V očiach mnohých ľudí sa dôveryhodnosť vlády Merkelovej, rovnako ako liberálnych médií hlavného prúdu, takmer úplne stratila. Hlavné médiá budú nepochybne v roku 2016 posudzovať veci prísnejšie, ale veľké množstvo ľudí prebehne k alternatívnym médiám.

Termín taharrush sa dostáva do povedomia a šíri sa internetom. To je niečo, čo médiá hlavného prúdu nedokážu zastaviť. V skutočnosti práve tým, že sa pokúšajú popierať skutočnosť a odvádzať pozornosť verejnosti od skutočných problémov, naďalej oslabujú svoju dôveryhodnosť. Skoro sa zdá, že médiá hlavného prúdu sa samé tlačia do kúta, z ktorého niet logického úniku.

To však vyvoláva veľmi reálne obavy z cenzúry internetu.

Ďalším, čo vyvoláva znepokojenie pre rok 2016, je možnosť, že kvôli arabským sexuálnym útokom alebo pravdepodobnej európskej odplate dôjde k plazivej zmene Európy na policajný štát.

Avšak mnoho úsilia zo strany našich ľudí o odkrytie tohto falošného príbehu začína prinášať výsledky.

Porucha v systéme spôsobená udalosťami na Silvestra má za následok stratu dôveryhodnosti západného vedenia, liberálnych rozprávkarov a hlavnoprúdových médií, ktorá sa drobí stále viac.

To nám dáva ešte väčšiu príležitosť vraziť klin do systému hlbšie a kladivom spôsobiť na celej prehnitej štruktúre také veľké škody, aké sa len dajú.

Teraz je zlatý čas zúročiť našu snahu. Je ideálna doba udrieť tvrdo a zrýchliť dynamiku ešte viac.

Cieľom by nemalo byť nič menšie, ako celkový rozpad a zničenie dôveryhodnosti celého politického systému, médií a ľavicového blúznenia. Musíme aktívne vyhľadávať každý kúsok užitočných informácií: každý zločin, každý rozpor, každú nerozvážnosť a každú medzeru, ktorú dokážeme nájsť. Potom ich musíme vystaviť každému so všetkými prostriedkami, ktoré máme k dispozícii, takému širokému publiku, ako je to len možné.

Aby sme sa vyhli čo najviac cenzúre a zvýšili povedomie o tom, čo sa kde deje, mali by sme sa aktívne snažiť zostať v kontakte s čo najviac ľuďmi po celej Európe a celom Západe cez rôzne sociálne médiá.

Ak budú tri základné prvky – politika, médiá a ľavicoví vykladači myslenia – privedené až na okraj pádu, celý systém môže zaniknúť.

Môže k tomu dôjsť?

Aj keď je nepravdepodobné, že naši nepriatelia budú iba sedieť a pasívne sledovať dianie, niečo musíme urobiť. Druhou možnosťou je nechať burinu rásť až do doby, keď už bude príliš pozde urobiť čokoľvek.

V každom prípade, rasovo uvedomelí bieli nie sú sami.

Objavuje sa rozhorčenie nad udalosťami naprieč celým spektrom, ktoré zahŕňa rasovo neuvedomelých belochov aj rôzne nebiele etniká. Jasne totiž vidia, že islamská imigrácia nepriniesla nič iné, iba neustále záchvaty totálnej katastrofy.

Tento druh „kolektívnej hybnosti“ (nazvime to tak, keďže nemáme lepší termín) nám môže poskytnúť dostatok vetra v plachtách. A vraziť klin hlbšie, ako sme mohli inak dúfať.

Ale čo je najdôležitejšie zo všetkého, musíme odhaliť skutočných vinníkov za strasti dnešného západného sveta: židovsko-ľavicové živly, ktoré z pozadia podkopávajú a ničia našu civilizáciu.

V prípade, že vietor bude viať našim smerom a desaťročia otravovania morálky židovsko-ľavicovým jedom budú zlomené, naši ľudia môžu byť bližšie k masovému prebudeniu, konečne uveria v seba a uveria vo svoje dedičné právo na svoje krajiny.

Ak sa tak stane, naši ľudia sa budú môcť konečne pozrieť do očí židovsko-ľavicovým konšpirátorom a útočiacim hordám. Pochopia, že oni a jedine oni vlastnia pôdu, na ktorej stoja a o ktorú sa s nikým nemusia deliť.

VIDEO

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: Renegade Tribune

O ::prop

3 komentáre

 1. Vzrušujúce udalosti za posledných 200+ rokov, by nemali nechať nikoho na pochybách, obzvlášť tých, ktorí neveria v existenciu nejakej konšpirácie proti všetkým národom, bohato evidovanú výrokami samotných predstaviteľov svetového sionizmu.
  Že to neboli a nie sú náhody, hovorí výrok jedného z ‘povolaných’, bývalého prezidenta USA, F.D.Roosevelta:
  “In politics, nothing happens by accident. If it happens, it was planned that way”.
  (V politike sa nič nestane náhodou. Ak sa stane, bolo to tak plánované).

  Je všeobecne známe, ale žiaľ nie každému jasné, že smrteľným nepriateľom židovstva je Islam.
  Ako proti nemu bojovať, ako ho zničiť? Ako zase nájsť niekoho, kdo by išiel za nás tento boj vybojovať a krvácať?
  Jednoduché. Podarila sa nám francúzska revolúcia, podarila sa nám ruská revolúcia, ktorá nám dala do rúk to nesmiere bohaté Rusko, podarila sa nám Prvá aj Druhá svetoová vojna, ktorá nám dala do rúk Európu, vmnipulujeme vás, “White trash” aj do tohoto krvácania. Život gója predsa nie je zďaleka hodný život žida, vlastne nie je nič hodný. To sme už dokázali viackrát.
  Nezaujíma vás Islam, pokiaľ je tam, ďaleko, v ich krajinách? Pokiaľ sú tam, nie sú vaši nepriatelia? Ój, nie tak, lebo sú naši nepriatelia, nech sú kdekoľvek. A my ich urobíme aj vašimi nepriateľmi, na tro sme my experti a robíme to už tisíce rokov. Donesieme vám Islam pred vaše dvere, do vašich krajín. Ani nie tak Islam, ako najhorších vyvrhelov, zločincov a kriminálov z tých krajín, vy to aj tak nezbadáte. My zafixujeme do vašich modzgov, že sú to ‘Muslimi’, vyznávači Islámu, vrahovia detí, pedofíli, znásilňovači vašich žien a 10-ročných dcér (koľko židoviek Muslimi znásilinili v Palestíne za posledných 2 tisíc rokov?). Vy aj tak neuveríte, čo vám povie každý slušný Muslim, že “žiadne náboženstvo nekáže zabíjať “ (samozrejme okrem Judaizmu, ktorý to skutočne učí a požaduje).
  A nemýlte sa, my vám ešte aj zakážeme brániť, alebo protestovať ic príchodu do vašich krajín. Na to už máme ľudí vo vašich vládach – ktoré ste si nakoniec sami zvolili, ale nami platených z peňazí samozrejme nie našich (my sme len paraziti bez peňazí nami zarobenými), ale z peňazí vašich daní – aby plnili naše nie priania, ale rozkazy. A keď už budeme mať vyriešený tento problém, možno za cenu vašich bezcenných životov a životov vašich detí a vnukov, svet bude náš, ako sme vám to už dávno povedali v Protokoloch a hovoríme to dodnes a stále, presne, ako to napísal aj náš Maurice Samuel, v jeho knihe “You Gentiles”:
  “We Jews, we, the destroyers, will remain the destroyers for ever. Nothing that you will do will meet our needs and demands. We will forever destroy because we need a world of our own, a God-world, which it is not in your nature to build (str.154-155).
  (My židia, my ničitelia, ostaneme ničiteľmi navždy. Nič čo vy urobíte, nevyhovuje našim potrebám a poižiadavkám. My budeme navždy ničiť, lebo my potrebujeme náš vlastný svet, boží svet, ktorý nie je vo vašich silách vybudovať).

  “But we have not the heart for this world of yours”.
  (Ale my nemáme srdce pre tento váš svet.)

  Uvedomte si konečne, že ste proti nám bezmocní a ako kresťania, ste vlastne tiež židia. Vaše abrahámovské náboženstvo, koniec-koncm, prišlo zo Stredného Východu.

  • Dobre, dobre, to tu vie každý o sionizme. A takisto, aj o 200 ročnom terore moslimami na južnom Slovensku. Po 200 ročnom terore vysvetĺovat co sú musulmani, neviem. Fakt si myslíte, že seno žerieme. Vy si jednoducho neviete priznať omyl. To je celé, také je to jednoduché.

 2. Kde sa stratil moj komentar?

Leave a Reply