Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Švédsko: Ďalšia ubytovňa pre invázne hordy v plameňoch

Švédsko: Ďalšia ubytovňa pre invázne hordy v plameňoch

Švédskym vlastencom sa podarilo zničiť ďalšie plánované centrum pre nájazdníkov, tentoraz v Forshaga, obci vo Värmland County na západe stredného Švédska.

Budova, ktorá predtým slúžila ako sklad a kancelárie, bola iba minulý týždeň určená švédskou Migračnou radou ako ubytovňa pre „žiadateľov o azyl.“

Podľa polície oheň – miestnymi hasičmi označený ako „silný“ – úplne zničil budovu počas noci z 9. na 10. novembra.

Polícia uviedla, že požiarny poplach bol vyhlásený okolo 1:17 ráno 10. novembra. Na miesto požiaru boli vyslané tri hasičské jednotky, ktoré sa neúspešne pokúsili potlačiť požiar. Morgan Connedal, policajný dôstojník v službe vo Värmland, uviedol, že keď dorazili prvé jednotky, plamene už šľahali zo strechy.

foshaga-01

Zničenie tejto budovy – a ďalších podobných – zvyšuje tlak na švédsku vládu, ktorá sa neustále snaží hľadať budovy pre umiestnenie nekončiaceho prúdu nebielych nájazdníkov.

Švédska vláda verejne vyhlásila, že už nemá viac ubytovacích zariadení pre útočiace imigrantské hordy. Výsledkom je jej prosba k útočníkom, aby „láskavo“ zostali v Nemecku a nevstupovali do Švédska – smiešne a typicky liberálne nepochopenie základných problémov.

Samozrejme, že patetické liberálne prosby nemajú žiaden účinok, nebiele hordy naďalej prúdia do Švédska a vymáhajú peniaze a ubytovanie.

Následkom pokračujúcej invázie museli Švédi pokračovať v hľadaní „nových“ miest, kde by nájazdníci mohli žiť. Budova vo Forshagu bola jednou z tých, ktorá im padla do oka.

Tento zámer však nedopatrením unikol na verejnosť a švédski vlastenci sa pustili do práce. Budova vyhorela do tla a niet možnosti, ako v nej ubytovať invázne hordy.

foshaga-03

Švédska polícia oznámila, že od začiatku októbra bolo vo Švédsku najmenej 20 podpaľačských útokov na centrá pre nájazdníkov. Polícia je ľavičiarmi veľmi kritizovaná za to, že z týchto útokov zatiaľ nikoho neobvinila.

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: New Observer

O ::prop

2 komentáre

  1. Výborne, výborne! Nacionalisti v Švédsku ukázali, že nie sú predposratí zbabelci a neboja sa konať keď ide do tuhého. Páči sa mi to. Konečne niekto i koná, nielen vypisuje po nete a bľaboce. Držím im palce.

Pridaj komentár