Domov / Hlavná strana / Komentáre / Správa Senátu USA: Miliardársky klub iluminátov kúpil ochrancov ŽP a Obamovu vládu pre zelený komunizmus

Správa Senátu USA: Miliardársky klub iluminátov kúpil ochrancov ŽP a Obamovu vládu pre zelený komunizmus

truth-and-lies1Klimatický podvod je len lživý korporátny pokus svetovej vládnej moci iluminátov – zmocniť sa Agendy 21.

Minulý týždeň bola zverejnená explozívna 92-stranová štúdia republikánskymi senátormi USA pod názvom “Reťaz kománd životného prostredia: Ako ovláda Klub miliardárov a ich nadácie hnutie životného prostredia a Obamovu EPA (US Environmental Protection Agency)“.

david-rockefeller1Tento “Miliardársky klub” má členov ako David Rockefeller (vľavo), Bill Gates, Operah Winfrey, Ted Turner, Michael Bloomberg, Warren Buffett, George Soros atď.

The London Times z 24 mája 2009 uviedli správu o stretnutí tohto “Dobrého klubu” „Filantropov“: Vyšiel pritom konsenzus, že chcú podporovať stratégiu, ktorá pojednáva o náraste obyvateľstva ako potenciálnej ekologickej, sociálnej a priemyselnej hrozbe. “To je taká nočná mora, že všetci v tejto skupine sú si zajedno, že to vyžaduje odpovede veľkých mozgov”, povedal istý hosť. “Títo musia byť nezávislí od vládnych úradov, ktoré nie sú v stave odvrátiť katastrofu, ktorú všetci vidíme na dohľad.”

„My bohatí chceme hovoriť k bohatým … ako alternatívna svetová vláda“, povedal. ”Títo ľudia sú na špici Nového svetového poriadku.“

The New American 6. augusta 2014 zhrnul kriminálne aktivity tzv. “Miliardárskeho klubu”: Tieňová sieť zháňa prostriedky pre ochrancov prírody tohto tzv. „zeleného hnutia“.

Top insideri, ako David Rockefeller a Bill Gates sú hlboko zapletení – medzi iným – cez v Kalifornii usadenú, ľavicovo zameranú “Sea Change Foundation” a tu zásobuje x-miliónmi dolárov veľké, ale diskrétne nadácie a prominetných aktivistov ŽP, ktorí sa snažia riadiť vetvy politiky, ako aj nadradenú politiku, hovorí sa v Správe.

soros1George Soros, Miliardársky klub

Správa senátorov bola narastajúcou diskreditáciou etablovanými médiami prakticky ignorovaná – z ktorých mnohé dobrovoľne slúžia ako hlásna trúba propagandy tých, ktorých senátna správa odhaľuje. Avšak v alternatívnych médiách spôsobilo toto vyšetrovanie rozruch a kritici teraz žiadajú formálne vyšetrovanie a skladanie účtov. Zákonodarcovia sú tiež nahnevaní.

Nasleduje prehľad kriminálnych a hlboko nemorálnych konaní „Miliardárskeho klubu“ iluminátov:

1) Táto sieť mala pri svojich nekalých snahách voliť svojich agentov, ktorí by získali kontrolu nad spolkovým rámcom práva a vtláčali Amerike svoju radikálnu agendu na to, aby porušovala spolkové zákony

2) Tento miliardársky klub si cez svojich agentov kúpil toľko moci v byrokracii a jeho sieť získala mnoho vplyvu vo vláde

3) Vyťažujú daňovníkov, aby dostali ešte viac peňazí pre svoje popredné skupiny, tvrdia senátni vyšetrovatelia. Tento celosvetový priemysel globálneho otepľovania napríklad vynáša viac ako 360 miliárd dolárov z daňových prostriedkov za rok. Pod falošným pláštikom “filantropie” je tento klub zo strany IRS (daňový úrad USA) málo vystavený kontrole.

warren-buffettWarren Buffett, Miliardársky klub

4) Táto Sieť si dáva veľkú záležať, aby svoje aktivity, vrátane škôd americkému hospodárstvu a priemerným Američanom zatušovali

5) Táto tvrdá štúdia tiež potvrdila, že tento Klub pracuje neobmedzene a utajene, ale …

6) s odsúhlasením médií a má húf AstroTurf skupín, ktoré doslovne dominujú politike „životného prostredia“ v Spojených štátoch a to prostredníctvom ich …

7) kontroly Úradu pre ochranu životného prostredia (EPA). “Existuje neskutočné množstvo peňazí za hnutím životného prostredia a príliš, príliš veľa dohovorov medzi celkom ľavými skupinami pre životné prostredia a Obamovej EPA, tvrdí senátor David Vitter (R-La.), najvplyvnejší Republikán v senátnom výbore, ktorý vedie vyšetrovanie. Vitter povedal, že operácie Miliardárskeho klubu sú jednoznačne tak odvíjané, aby zostali v tieni.
Medzitým financuje EPA aj iné byrokratické legióny z AstroTurf “zelených” lobbistov, aby verejnými prostriedkami získavali viacej moci a peniaze daňových poplatníkov pre agentúry samotné.

Mimo prípravy pre prístup insiderov k dôležitým politickým rozhodnutiam, zdá sa, že aktivisti EPA tunelujú vládne peniaze aj príspevkami svojim bývalým zamestnávateľom a pracovným kolegom.

oprah-winfreyOprah Winfrey, Miliardársky klub

8) Sieť je založená na “neuveriteľne náročnom” systéme frontových skupín a využívaní medzier v daňovom poriadku.

9) Kruhy miliardárskeho klubu využívajú aj sieť s úzkymi okami s rovnako orientovanými donormi, aktivistami ŽP a vládnymi byrokratmi a obsahuje aj …

10) „Podporu falošnej propagandy, maskovanej ako veda“, píše sa v Správe. V niektorých prípadoch podporujú sieťové fondy pseudo-vedecký výskum.

BloombergBývalý starosta New Yorku, Michael Bloomberg, Miliardársky klub.

11) Výsledky sú potom zverejňované v krajne ľavicových „mediálnych kanáloch“ ktoré sú tiež príjemcami peňazí z Miliardárskeho klubu

12) Super-bohatí finančníci siete AstroTurf sú aj experti na to, ako falošné daňovo odpočitateľné „dobročinné“ príspevky premeniť na politické výsledky, popisuje Správa.

13) O Klube sa hovorí aj to, že je potenciálne v konflikte so zákonmi USA, pretože prepiera čierne peniaze a to prostredníctvom svojich popredných podnikov a „výchovných“ neziskových skupín, aby ovplyvňovali voľby

14) Ich nadácie zdá sa, robia spoločné veci so skoro každým oddelením Obamovej vlády. Spolková vláda nemá žiadne ústavoprávne poverenia, takúto politiku vôbec určovať.

mighty-g.o.d.Rozhodujúce mocné komponenty sietí, ktoré sú zapojené do financovanie podvodov a extrémizmu zahrňujú: Rockefeller Brothers Fund (“My podplatíme svet prostredníctvom zmeny klímy na Svetovládu”), Schmidt Family Foundation, vytvorená šéfom Google Ericom Schmidtom, a Heinz – rodinná nadácia, ktorá je do veľkej miery riadená ženou ministra zahraničia Johna Kerryho.

Novinár frontovej línie proti “ľudmi spôsobenému CO2″ – klimatickému švindľu, James Delingpole z londýnskeho “Telegraphu”, hovorí, ako masové médiá prinášajú výtvory korupčných „vedcov“ – a ako je on izolovaný. Klimatické debaty sú vedené nevedeckými a korupčnými politikmi a SMS. Ide o prenos moci a bohatstva na elity. Ochrana životného prostredia je hnusný svetonázor, protože považuje ľudí za rakovinu sveta. Jeho prívrženci nie sú ochotní ani len zvážiť, že môžu byť na falošnej ceste.

Komentár

Senátori USA zjavne zastávajú stranu Heartland Institut, ktorý už dlho sponzoruje konferencie, ktoré zverejňujú fakty o klíme a klimatickom podvode.

Ted-turnerTed Turner z Miliardárskeho klubu je podozrivý, že je Robert Christian, ktorý zriadil Georgia Guidestones.

Heartland-Institut je financovaný uhoľným priemyslom. Minimálne to je Sen. Vitter. No, vzhľadom na skutočnosť, že konferencie Heartland-Institutu prinášajú pravdu, nevadí mi to.

Republikáni Senátu USA urobili Obamovej vláde ponuku, že budú blokovať EPA navrhnuté emisné štandardy pre oxid uhlíka pre elektrárne.

Pravidlá EPA sú dôležitou časťou Obamovho národného akčného plánu, aby sa zabezpečilo, že USA splnia svoj medzinárodný cieľ redukcie emisií o 17 % v porovnaní s úrovňou roku 2005. Od USA sa očakáva, že svoje záväzky redukcie CO2 zverejnia pri navrhnutej Medzinárodnej konferencii o klíme OSN 2015 v prvom kvartáli budúceho roku.

UAH-GlobalMonthlyTempSince1979Globálny graf povrchovej teploty je od Univerzity of Alabama v Huntsville.

Reuters 5. júna 2014: Celosvetovo vedúce priemyselné krajiny vyslovili svoju podporu pre novú globálnu podporu ku klimatickej zmene v r 2015 a to po sľube Spojených štátov, že znížia emisie z elektrární do r. 2030 o 30 percent.

Pretože neexistuje žiadne globálne oteplenie (mimo v na klíme nezávislých el Nino rokoch), má konferencia v 2015 len 2 účely:

1. vytvorenie svetovej vlády na komunistických základoch prostredníctvom Maurice Stronga a Rothschilda
2. Prevod našich peňazí do sionisticko-farizejských vrecák

Preklad: Juraj Borský, www.protiprudu.org
Zdroj: Anders

O ::prop

Leave a Reply