Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Sorosove podnecovanie rasových vojen

Sorosove podnecovanie rasových vojen

sorosGeorge Soros je duchovným otcom stojacim za vypuknutím masívnych občianskych nepokojov po úmrtí Michaela Browna vo Fergusone. Boli to jeho ľudia, ktorí prišli s heslom „Ruky hore, nestrieľajte“ a „Vec čiernych životov.“ Vďaka Sorosovým peniazom boli k dispozícii profesionáli, priestory na stretnutia, organizácia, financovanie, doprava, komunikácia, atď. Vďaka tomu mohli jeho pešiaci uzavrieť niekoľko miest a vyburcovať mnoho čiernych až k bodu ozbrojenej revolúcie. S najväčšou pravdepodobnosťou to boli práve Sorosovi ľudia, ktorí vyhecovali dav k rabovaniu a vypáleniu Fergusonu.

V čase, keď generálny prokurátor Eric Holder a Barack Obama stáli na čele ansámblu podporovateľov Ala Sharptona a jeho lovcov rasistov počas nepokojov vo Fergusone v lete 2014, prebiehala mimo dohľadu verejnosti iná kradmá kampaň. S cieľom vyvolať rasové nepokoje v mnohých amerických mestách – vrátane Oaklandu, Los Angeles a New Yorku – poskytol Soros za jediný rok 33 miliónov dolárov desiatkam krajne ľavicových zoskupení, ktoré stupňovali napätie v rámci čiernej komunity.

Kým hlavné médiá zameriavali svoju pozornosť na typických obchodníkov s rasizmom, nikto sa neodvážil prezradiť žiadne informácie o skutočnom bábkarovi, ktorý manipuloval udalosti vo Fergusone.

Verejná rétorika bola formovaná Obamom a Holderom, všetko pod kontrolou neviditeľnej ruky Sorosa. Peniaze pochádzajúce od Sorosovej Nadácie Otvorenej Spoločnosti končili v desiatkach ľavicových organizácií ako sú Samuel Dewitt Proctor Conference, Equal Justice USA (Rovná Spravodlivosť), Sojourners (Prisťahovalci), Tides Foundation (Nadácia Prúdy) a Gamaliel Foundation (Nadácia Gamaliel).

Práve Nadácia Gamaliel umožnila Obamovi vstup na skorumpovanú politickú pôdu v Chicagu. (Nadácia Gamaliel bola založená na popud radikálneho marxistu Saula Alinského a podstatná časť jej príjmov pochádza od Sorosovej OSF – pozn. prekl.)

S pokladnicami naplnenými Sorosovou hotovosťou vysielali tieto skupiny do Fergusonu protestujúcich z Chicaga, Detroitu, Houstonu, Washingtonu DC a Bostonu. Spoločne koordinovali svoje akcie a kampane online cez Facebook a Twitter. Až do stavu šialenstva bičovali vášne čiernych slovami, že sú obeťami bieleho teroru. Následkom toho boli vo Fergusone vypálené desiatky budov a spôsobené škody na majetku za milióny dolárov.

soros-soldierFoto: Jednou z taktík Karla Marxa, ktorú uviedol vo svojich spisoch, je rozdúchavanie nenávisti medzi rasami, čo povedie k násilným nepokojom a zvrhnutiu vlády. Soros – Marxov učenlivý žiak – robí práve toto v Amerike.

Sorosovi nohsledi sa rozhodli ovplyvniť verejnú mienku (inak povedané: vymývať mozgy verejnosti) vytváraním hesiel ako „Vec čiernych životov“ a „Ruky hore, nestrieľajte“. Treba poznamenať, že 132 kilový násilník Michael Brown pred svojou smrťou najprv napadol policajta a bránil sa zatknutiu.

Od doby, keď sa Soros stal marxistickou revolučnou päsťou Rothschildovskej dynastie, využíval na špinavú prácu mnohých politikov.

Keď sa pozrieme na Ferguson, či na prípad Trayvona Martina, Obama spolu s Holderom sú na strane čiernych páchateľov, ktorí boli právnym systémom USA považovaní za kriminálnikov. Avšak napriek tomu, čo jasne hovoria dôkazy, Obama a Holder očividne tancujú podľa taktovky maestra Sorosa.

To, ako hlboko je Obama zatiahnutý do tohto marazmu, ilustruje nasledovný príklad. Jedným z najväčších príjemcov Sorosových peňazí je Samuel Dewitt Proctor Conference. Reverend Jeremiah Wright, ktorý je už po dve desaťročia pastorom Obamu, duchovný poradca a obhajca opovrhnutiahodnej Teológie Čierneho Oslobodenia, slúžil omšu na správnej rade Konferencie. Spoza kazateľnice Wright preklínal americký národ a volal, aby „Boh zatratil Ameriku.“

Myslí si ešte niekto, že to bola náhoda, keď ešte pred nepokojmi Obama predčasne ukončil svoju dovolenku a stretol sa s Holderom, ktorý potom osobne letel na miesto nepokojov? Niekto inštruoval guvernéra štátu Missouri Jay Nixona, aby stiahol rozkazy Národnej Garde a nedovolil konfrontáciu so vzbúrencami. Väčšina informovaných to dáva za vinu Holderovi.

Najzákernejším činom Sorosových pešiakov boli plány na priame vyvolanie povstania v nadväznosti na udalosti vo Fergusone v ďalších 83 amerických mestách. Jednou z týchto skupín bola aj Ferguson National Response Network, ktorá vykrikovala v New Yorku slogany „Čo chceme? Mŕtvych policajtov. Kedy to chceme? Hneď.“ Len o niekoľko dní neskôr – ako vystrihnuté zo scenárov Saula Alinského – boli v Brooklyne zastrelení dvaja policajti čiernym radikálom. Ich krv ľpie priamo na rukách Sorosa a komunistického primátora New Yorku Billa de Blasio.

Čítajte tiež:
Marxistický manipulátor George Soros
Ukrajina a tretia svetová vojna: Soros v zákulisí

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org

O ::prop

11 komentárov

 1. USA prajem občianskú, rasovú, triednú akúkoľvek vojnu.
  nech sa konečne naplní: kto vietor seje, búrku zožne!

  • Lenže – treba rozlišovať medzi politikmi a občanmi. Naozaj toto chcú občania (alebo aspoň väčšina)? To, že to dnes v USA vyzerá tak ako vyzerá – nie je to práca hŕstky vyvolených, zbohatlíkov a zradcov, ktorí hľadia iba na svoje záujmy? Ja im prajem iba jediné – aby sa občanom USA otvorili oči a urobili si doma poriadok.

   • Svojou pasivitou a uaslepenosťou to všetko umožnili ,preto si to všetko zaslúžia.
    Platí to aj pre tento náš ovčí národ.

    PS:
    Debaľcevo už bojuje-
    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/noworosja-dzisiaj-w-debalcewo-zaciete-boje-2015-02

    • Takže z toho vyplýva, že je vlastne v poriadku, ak pôjdeme do vojny proti Rusku, lebo si to zaslúžime. Naozaj si myslíš, že napríklad aj TY si zaslúžiš bojovať proti Rusom?

     • no … netuším, koľko Slovenov by šlo do vojny proti Rusku, ale mám taký nesmelý dojem, že by toho veľa nebolo a skôr by sa to v prípade vojny zvrtlo na boj proti domácej politickej a inej mafii.

    • Nie že Debaľcevo už bojuje, o Debaľcevo separatisti neprestali bojovať ani po vyhlásení pokoja zbraní. A mimochodom – čo to o nálade obyvateľstva v meste vypovedá fakt, že keď pred pár dňami vyslala Ukrajina aj separatisti každá strana desiatky autobusov na evakuáciu obyvateľstva, cca 600 až 700+ ľudí sa nechalo evakuovať Ukrajinou, autobusy separatistov využilo asi 40-60 ľudí. Dokopy…

     Separatisti už tretí deň bránia misii OBSE vstúpiť na na nimi okupované teritória Debaľcevo a okolia Debaľcevo. To by sa tiež nemalo prehliadať.

     No a keď ste tu už pridal link na stránku, kde je proruské propagadnistické video Grahama Phillipsa, tak pridám ešte jedno z jeho posledných videí z Debaľceva, kde sa tomu unikátnemu debilovi pri oslavnom zachycovaní separatistických bojovníkov podarilo nakrútiť tanky RUSKEJ ARMÁDY! :

     • Pán Jozef, vaše insitné politologické komentáre ocenia skôr na webe SME alebo TA3. Tam je váš prúd. Toto je proti prúdu. A článok je o „filantropovi“ Sorosovi. Nie o Ukrajine. I keď ten masový vrah a manipulátor Soros má prsty aj v situácii na Ukrajine. Veď tam aj nedávno osobne bol aby koordinoval veci na tvári miesta. Veď tie miliardy čo tam natlačil s jeho americkými kumpánmi nejako musia na seba už konečne zarobiť. Najprv si položme otázku kto a prečo vyvolal túto sitáciu na Ukrajine a potom sa môžeme pýtať prečo sú tam nejakí proruskí separatisti.

     • No to by ma celkom zaujímalo. Prečo sú tam nejakí proruskí separatisti? Ale bez emócií, demagógie a zaujatosti. Možno začne aj konštruktívna diskusia. 🙂

     • re: Murkoslav

      No tak to mi je veľmi ľúto, že budím dojem insitného diskutéra, ale mne to tu zasa na stránke zrovna ako akademická pôda nepripadá, dokonca mám občas pocit, že takto nejako to vyzerá na skupinových terapiách u psychiatra.

      Pre vašu informáciu, pôvodne som sa chcel vyjadriť iba ku článku v zmysle, že by ma celkom lákalo vypátrať psychologické príčiny, prečo sa všetky podobné protesty v USA vždy zvrhnú na rabovanie, čo je samozrejme v ostrom kontraste z morálnym stanoviskom, ktoré majú podobné protesty prezentovať. O Debaľcevu začal písať Filip, nie ja. Ja som pôvodne nemal najmenšiu potrebu vyjadrovať sa k téme nejakého Debaľceva. Takisto nemôžem za to, že je pravda, že tam sú ruské tanky T72B3, ktoré jednoducho nie sú v žiadnej inej armáde sveta, iba v Ruskej armáde a aj v tej ruskej sú iba od roku 2013.

      P.S.: Na stránku SME celkom určite nepatrím a pokiaľ vám nie je pravda dostatočne proti prúdu, tak s tým ja nič nenarobím. A verte mi – o potenciále názvu proti prúdu netuší majiteľ tejto stránky ani vo svojich najvlhších snoch, ja áno.

     • Podľa mňa je normálne, že na ruskom území sa pohybujú ruské tanky.

     • Martin, Debaľcevo je ruské územie?

Leave a Reply