Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Slová priameho svedka o revolúcii na Ukrajine

Slová priameho svedka o revolúcii na Ukrajine

ukrajina-leninVšetky médiá klamú – neverte im!

Svetová verejnosť si myslí, že my, obyvatelia Ukrajiny, bojujeme za vstup krajiny do Európskej únie a kvôli tomu sa vrháme s holými hruďami do policajnej streľby, vdychujeme slzný plyn, znášame gumové projektily i skutočné náboje a riskujeme svoje bezcenné životy. Myslia si, že s policajtmi sa tu bijú nejakí provokatéri bohvie odkiaľ. Majú také predstavy, že my tu bojujeme za opozíciu, aby sa Ukrajina odklonila od Ruska a lízala zadok Európe.

NIE!!! TO JE LOŽ!!! Pôvodne bola táto revolúcia naplánovaná podľa scenára zo Sýrie a Líbye prostredníctvom falošných zástupcov opozície, ktorí sú financovaní oligarchami. No my, pravicoví i ľavicoví aktivisti, i všetci, ktorí sa postavili za národ, sa usilujeme zadržať iniciatívu nepriateľov ľudstva, našej krajiny a tých, čo sedia vo vláde. My tu nebojujeme ani za vládu, ani za opozíciu!

Nie sme provokatéri, my sme UKRAJINCI. Tu sa bok po boku bijú antifašisti s nacionalistami, obyčajní robotníci so starcami, dokonca aj veľa policajtov v civile. Skutočnými provokatérmi sú kritici volajúci po mierovej revolúcii, hlupáci obhajujúci opozíciu, ktorá nie je o nič lepšia než súčasná vláda – nepriateľ nášho národa. Lenže národ je aj proti vláde, aj proti opozícii. Médiá v rukách malej skupinky medzinárodnej elity vymývajú mozog celému svetu. V skutočnosti tu nebojujeme za nejakú Európsku úniu, práve naopak, vedieme túto vojnu proti cudzincom – oligarchom okupujúcim našu krajinu! U nás nie je ani jeden oligarcha Ukrajinec. Všetci miliardári v našej okupovanej vlasti sú buď Židia, alebo Tatári, občas sa na scéne objaví svoloč typu Janukoviča či Kučmu, ktorí sa zrazu stávajú miliardármi, no svoj kapitál rýchlo prevádzajú do daňových rajov a tak ľudí nechávajú s holými zadkami.

Prezident Janukovič slúži tatárskym oligarchom pod vedením Rinata Achmetova, no my veľmi dobre vidíme, že lídri jeho opozície slúžia židovským oligarchom – Kolomojskému, Ževagovi, Feľdmanovi a ďalším. Táto elita totálne ničí ukrajinský národ všemožnými spôsobmi.

Ľudia na celom svete musia pochopiť, že my tu bojujeme proti cudziemu kapitalizmu a vyhubeniu nášho národa. V tejto krajine panuje obrovská sociálna nerovnosť. Tie peniaze, ktoré obyčajný pracujúci človek zarobí za mesiac, utrácajú mažori (deti pohlavárov) za jednu noc s prostitútkami – tými sa stali už skoro všetky naše dievčatá vďaka propagande a vštepovaniu bezduchých hodnôt zo Západu. A k tomu všetkému sa dostali nečestnou cestou. U nás nefungujú podniky, zo všetkých urobili sklady alebo kancelárie, nefunguje tu vlastne nič okrem infraštruktúry elít, všetko sa rozkráda a ničí. Elita rabuje Ukrajinu a jej obyvateľov nepovažuje ani za ľudí. Mažori, deti politikov, z áut strieľajú na okoloidúcich, no nikdy sa im nič nestane, pretože tento štát zaplavila etnická zločinnosť. Policajti sú za výplatu pripravení zabiť vlastnú matku, všetci si chcú chytiť nejaké teplé miestečko v tomto zhnitom systéme.

Médiá o všetkom klamú a vnucujú choré hodnoty našim synom, z ktorých sa stávajú zradcovia, a dcéram, z ktorých sú neskôr prostitútky. Vláda sa nás snaží otráviť nočnými klubmi, cigaretami, alkoholom i márnotratnosťou, doslova podáva drogy Ukrajine a rozširuje v nej počet nakazených vírusom HIV a degenerovaných hlupákov, aby ľud zabúdal na to, čo s ním spolu s oligarchmi robí. Oni vyrabovali a znásilnili našu vlasť!!!

Cudzí okupanti spravujú náš kapitál i všetky skorumpované politické strany – ako vládne, tak i opozičné. My sa bijeme nie za Európsku úniu, ale proti kapitalistickému bezpráviu, židovsko-tatárskemu finančnému vplyvu a ich posluhovačom. My nechceme vstúpiť do Európskej únie či len zvrhnúť prezidenta Janukoviča, my chceme znárodnenie ukrajinských prírodných zdrojov i majetku oligarchov, ktorý ukradli našej krajine kriminálnymi spôsobmi ako v búrlivých 90-tych rokoch, tak aj po nich. Vieme, že naše plány sa len ťažko stanú skutočnosťou, no aj napriek tomu sa ich pokúsime zrealizovať, aby sme sa nehanbili pozrieť sa vlastným deťom do očí, keď im budú do hláv implantovať mikročipy v tolerantnom, kapitalistickom svete – už bez pôvodných národov našej Zeme.

Podľa môjho prieskumu majú ľudia nasledujúce požiadavky:

1 ) znárodnenie veľkokapitálu i prírodných zdrojov,
2 ) zničenie súčasnej kriminálnej vlády,
3 ) nedopustiť uchvátenie moci opozíciou,
4 ) zvolenie a privedenie k moci skutočných lídrov zo srdca ukrajinského národa.

Preklad: anonym, www.protiprudu.org
Zdroj: VK

O ::prop

14 komentárov

 1. Bože chráň Ukrajinský národ a matku zem.Nevstupujte do prekliatej Európskej gomofobnej Unii kde právia hyeny , pedofíli ,supy a hady ktoré sa vyliahli z vajec

 2. V POKROKOCH HľADANIA.
  Hľadí duša z oblohy,
  svet istiny skúpy.
  Skôr vyrovnaj svoje potreby
  dá by pokrmy darov ti zrodené boli.
  Zrodí sa skôr v poznaní pravdy,
  nikto nevie kam poslan si
  keď chceš prejsť hranice diaľky,
  spoznáš svoj stály materik.
  Život ti dan pre všetky skúšky
  a vydržať to ťažko ti,
  keď malo kto spozná sa v rytme ,
  nevie na ktorej note si.
  Spoznaj sa v okamihu ľudí
  čo plaču v radosti krasy.
  Skôr porovnaj sa s rovným, múdrym
  aby od skazy schovan byť.
  Nikto nevie kde chodia teni,
  čo tiahnu svet do tmy.
  Pomoc si daj v nadeje svetla
  nájdi svoj stály materik.
  Ne darom Boh stvoril pahorky,
  polia,moria a seje v nich.
  Miluj duša svoje pokroky
  a buď v hľadaní vďačná tým.
  Zaťal žiješ a v svetle svietiš
  na radosť buď pre most,pre tých,
  čo ťažko chodia v tesnej dráhe
  o krok na blízku k pádu od strasti.
  Smerná duša si istinou plná
  pritúľ sa k Bohu
  a tvoj svätý údel si nájdeš na oblohe.
  V potoku pliesku času tvoja vlna
  ťa prenesie na rajsky materik.

 3. neverím, že v Ukrajine sú nejakí židovskí oligarchovia. To je určite nejaký konšpiračný výmysel.

  • RE: maršal Žukov 25. január 2014 at 16:39
   ——————————————————————————————————————-
   „neverím, že v Ukrajine sú nejakí židovskí oligarchovia.“

   Nie židovskí, ale CHAZARSKÍ – tj.j geneticky tatarsko-tureckí IDIOTI, vydávajúci sa za Židov.

   Neverím ani ja, že by boli Židia takí blbí a hrali tieto zverstvá podľa tak naivno-priehľadného
   a otrepaného scenára,
   ktorému už neverí ani Dežo s Araňou:-))
   Ten istý scenár
   použili v Egypte, Líbyii, Sýrii a bohvie kde ešte, už to človeka ani nebaví sledovať,
   pretože
   len idioti ešte nepochopili, že je to už nie je len tragédia, ale TRAGI-KOMÉDIA !!!

   Rovnako, ako technicky nedomyslený scenár 9/11, hľadanie chemických zbraní v Iraku a pod.
   Na takéto
   nedomyslené KLAMSTVÁ treba mať naozaj primitívne stavané mozgy!!!

   Múdri Židia rozmýšľajú inak. Viď Gilada Atzmona, alebo slovenského Mordechaja Kapustu
   viď napr.
   http://www.mordechajkapusta.com/2014/01/synoda-slobodomurarskych-lozi-kvoli.html
   a mnoho iných,
   ktorí sa svojim inteligenčno-intelektuálnym potenciálom líšia od blbých tataro-tureckých hyen.
   Viď
   k tomu aj históriu, napr.vygooglovať „Turci na Slovensku“.

 4. Maršál Žukov: To nie je vtipné.

  • Dávajú im ochutnať vlastného receptu. Nič iné si nezaslúžia. Ani tí u nás na Slovensku. Tie nadržané pohľady s túžbou beztrestne si udrieť veľmi dobre poznám…

  • Preboha, o čom to točíte, aká zákonná vláda? Vy stále nechápete, že tá „zákonná vláda“ je skorumpovaná až do morku kostí? Tá zákonná vláda zdiera a mláti vlastný ľud? Už pochopte, že Ukrajina nie je o voľbe Rusko – EÚ, ale zločinci versus spravodlivosť. Zabudnite na USA, zabudnite na Rusko. Ukrajinci si robia poriadok so svojimi lumpami. A to by sme mali urobiť aj my. Tiahnybok s nimi urobí poriadok, aj s Kličkom, aj s Juščenkom.

   • Snad by si mal pravdu, ale ses vedle, jak ta jedle. To ze korupcia kvitne v kazdej kancelarii je snad kazdemu jasne, ale Tiahnybok a spol. len vyuzivaju situaciu a rozbehnuty balvan usmernuju tam, kam sa to ludom asi nebude pacit.

    • Je pravda, že neviem, kam dovedie Tiahnybok Ukrajinu. Viem však, kam ju doviedol Juščenko. Fico je oproti nemu hotový anjel. A horšie to už bude ťažko. Chápem, že určitá miera skepticizmu je vždy na mieste. A k tomu, že iba využíva situáciu – kto tak nerobí??? A VŽDY budú ľudia, ktorým sa výsledok páčiť nebude. Snáď príhodnú situáciu nevyužije Juščenko či Kličko? Konštatoval ste samozrejmé, akoby ste Tiahnybokovi vyčítal, že dýcha. Ostatní môžu, on nie… Pokiaľ sa podarí Tiahnybokovi presadiť svoje názory, som si istý, že sa to nebude páčiť ani Rusku, ani USA, ani EÚ. A tak to je v poriadku, každý štát by mal v prvom rade chrániť seba a svojich občanov a nie dbať na to, aby boli spokojní iní a vlastný ľud bude trpieť. Ak je toto byť „vedle jak jedle“ (čo to kua je za čechizmus), tak budem rád vedľa ako jedľa. A vy si so sklopenými ušami iba nadávajte na Fica a na EÚ.

Leave a Reply