Domov / Hlavná strana / Sionizmus / Sionistické médiá prekrúcajú skutočnosť

Sionistické médiá prekrúcajú skutočnosť

jourAk chcete naozaj pochopiť svet v ktorom žijeme, mali by ste sa radšej držať sionistických médií.

The Jerusalem Post vám poskytne mená židov vlastniacich planétu. The British Jewish Chronicle vás poučí o hlavných väzbách pedofila Jimmyho Sevilleho s Izraelom. Haaretz mi dokonca dovolí hovoriť o týchto témach. The Guardian („Strážca“ Sionu) tu je na to, aby ich nehanebne potláčal.

Včera som narazil na text Daveho Richa, hlásnu trúbu Hasbary operujúcu v ultrasionistickom Komunitnom bezpečnostnom truste Spojeného kráľovstva. Rich naznačil, že vzájomná spolupráca „medzi popieračmi holokaustu, neofašistami, Propalestínskou Ľavicou a revolučnými islamistami z Iránu je presne to, čo sa Dieudonné pokúšal v uplynulom desaťročí dosiahnuť.“

Priznajme si: nikto nemôže byť stručnejší a presnejší v analyzovaní obrovského vplyvu Dieudonného. Avšak, s cieľom úplne pochopiť Richove vyhlásenie budeme musieť dekódovať kóšer opakované prejavy a prepísať predchádzajúce vety s použitím terminológie, ktorá sa podobá na zrozumiteľný jazyk.

Popierači holokaustu – v skutočnom svete neexistujú „popierači holokaustu“, namiesto toho existujú revizionisti histórie – ľudia, ktorí chápu, že vytváranie histórie je nepretržitý pokus o vyrozprávanie histórie, kým sa pohybujeme ďalej. Takzvaní revizionisti znovu nahliadajú, prepisujú a revidujú minulosť. Tí, ktorých sionisti a pokrokári často značkujú ako „popieračov holokaustu“ sú často skutočnými historikmi.

Neofašisti a fašisti – sionisti a pokrokári majú tendenciu dávať nálepku „fašista“ tým, ktorí sa odmietajú vzdať tyranii politickej korektnosti, tým niekoľkým ľuďom ktorí trvajú na tom, aby mohli povedať čo si myslia napriek všetkým očakávaniam. A tak tí, ktorých sionisti nazývajú „fašistami“ sú v skutočnosti len skupinou autentických ľudí.

Propalestínskou Ľavicou sú myslené posledné skupiny odporu voči kóšer poučovaniu vo vnútri Ľavice, a síce, tých zopár odolných subjektov a organizácií, ktoré hovoria NIE financovaniu Georgea Sorosa. Rich tu v podstate odkazuje na Skutočnú Ľavicu, ľudí a organizácie zaviazané k politike pracujúcej triedy a solidarity ako v protiklade k podkopávaniu politiky identity.

Revoluční islamisti Iránu – je značka, ktorú sionisti a pokrokári často dávajú Pravému odporu – tým moslimom, ktorí nebudú pracovať pre Izrael.

Teraz, keď sme sa oboznámili so základmi sionistického slovníčka, tak sme pripravení preložiť Richovo vyhlásenie do zrozumiteľnej reči.

Naznačovaním, že Dieudonné artikuluje vzájomnú spoluprácu pre „popieračov holokaustu, neofašistov, Propalestínsku Ľavicu a revolučných islamistov Iránu,“ Rich skutočne priznáva, že Dieudonné dokázal zjednotiť skutočných historikov, autentických ľudí, skutočnú Ľavicu a Pravý odpor.

V prípade že to niekto nepochopil, Rich opisuje skutočný názorový nesúhlas, nekompromisnú ligu ľudí, ktorá vytvára nekontrolovanú opozíciu: tých ľudí a inštitúcie, ktoré nepodliehajú sionistickej hegemónii financovanej Sorosom a jemu podobným.

Nie je tajomstvom, že sionisti a Ľavica panikária a to z dobrého dôvodu. „Proti-knedlíková“ kampaň (knedlík – pozdrav, ktorý vymyslel Dieudonné – pozn. prekl.), ktorej zmyslom malo byť zruinovať Dieudonného kariéru kolosálne zlyhala. Pecka, keď sa zdalo, že Francúzi boli sionizovaní prostriedkami „korektnosti“ a zbavení svojich revolučných sklonov, tsunami nevôle voči kóšer socializmu a židovskej politickej moci sa prevalila krajinou. Zľakli sa a tvrdo udreli späť. Ale nemôžete bojovať proti tsunami bumerangom.

Dieudonného „knedlík“ už je monumentálnym vývojom v histórii židov a ich bábok v Ľavici a v médiách.

Autor: Gilad Atzmon
Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: PressTV

O ::prop

20 komentárov

 1. Gilad Atzmon si zrejme, pri písaní svojich článkov, ako správny Brit dopraje pohár dobrej whisky. Ale u písaní tohoto článku to s tým počtom panákov asi prehnal, lebo napísať, že Soros je sionista, triezvy človek nemôže.

 2. “ ….. napísať,.že Soros je sionista, triezvy človek nemôže.“

  Prečo by nemohol ? Mohol by si to nám nevedomým prosím vysvetliť ?

  • Soros finančne podporuje proti – izraelské skupiny, palestínske organizácie na ochranu ľudských práv Arabov v Izrael. ON už vynaložil veľké sumy do skupín, ktoré svoju prácu zameriavajú na kritiku Izraela. Sám prirovnáva politiku Izraela s nacistickým Nemeckom a okrem toho označil za príčinu antisemitizmu Izrael a židov.

   • No ale také niečo, kto by to bol povedal ! Máš na to nejaký seriózny link, pretože ja verím len
    Giladovi,
    ale dám sa presvedčiť aj o opaku !

     • Ó, to ste ma efektívne presvedčili. 🙂 Jedna neuvážene prenesená poznámka pred viac než 10 rokmi z Sorosa iste robí antisionistu a stavia ho do role bojovníka proti Izraelu. 🙂 Len pripomínam, že mnoho ortodoxných židov sa tiež stavia proti štátu Izrael, čo im však nijako nebráni kopnúť si s potešením do palestínčana či hoc aj kresťana.

      A k tomu financovaniu rôznych „Izraelu kritických“ organizácií. Sú to tie isté organizácie, ktoré majú svoje expozitúry aj na Slovensku. Veľmi dobre vieme, že vďaka Sorosovej podpore sú vlastne iba jeho predĺženou rukou. Vďaka nim dokåže ovplyvňovať verejnú mienku a priviesť dokonca aj vlády ku pádu a využiť to vo svoj (finančný) prospech. Veď svojho času tu bol text „kto za koho kope“, pamätáme si to dobre. V prvom rade to je špekulant, ktorý má záujem aj na ovplyvňovaní politickej situácie v Izraeli pre svoj zisk. Jeho netrápi nejaké vlastenectvo a la Eretz Israel. Jediné čo ho zaujíma je jeho peňaženka. Ale to neznamená, že nie je sionista. Ale peniaze sú peniaze…

     • osmoza
      Ty čítaš po sebe čo napíšeš ( ten druhý odstavec ) alebo si tiež rád dopraješ pár pohárikov tvrdého pri písaní na prope ako Atzmon ?

      Písal som, že financoval Palestínsku organizáciu Adalah, ktorá zastupuje izraelských Arabov. Tá brojí proti okupácií Palestíny a politike Izraela vyvlastnenia pôvodných obyvateľov. Sionistický Izrael utláča a terorizuje svoju menšinu a sionista bude podporovať organizáciu, ktorá háji ľudské práva tej menšiny. Nie je to trochu na hlavu postavené ?

     • Podľa môjho názoru to vôbec nie je na hlavu postavené. Práve naopak – je to logické a praktické. Mať svojich ľudí, ktorí vidia dovnútra je štandardným postupom všetkých tajných služieb. Soros nie je prvým a ani posledným. Mne sa zdalo, že takéto praktiky tajných služieb (ale nielen ich) sú už dávno jasné všetkým ľuďom.

     • Akých svojich ľudí ? Získava si medzi Palestíncami svojich agentov, či čo ? A načo by mu boli.

      Napísal som dôvod, ktorý celkom logicky vyvracia, že je sionista. Každému človek so zdravým rozumom to musí byť jasné. Ale ty asi nemáš zdravý rozum, tebe už z tých konšpirácií asi švitorí.
      On je finančník a sám píšeš, že ho zaujíma len jeho peňaženka a izraelské vlastenectvo je mu ukradnuté. Čiže logicky z toho vyvodím, že ak by došlo k veľkému konfliktu medzi Izraelom a arabskými štátmi, pričom existencia Izraela by bola v ohrození a on si vypočíta, že podpora Arabov mu prinesie viac money tak ich podporí. Tak ako môže byť preboha sionista ?! Sionista vloží peniaze do zbrojenia Izraela pretože mu nie je jeho existencia ukradnutá. Sionisti sa môžu v rôznych názoroch rozchádzať, dokonca si protirečiť, ale v jednom sú za jedno, na prvom mieste je ich vlasť. Vedel si ty vôbec o čom je sionizmus ?

     • martin, vyhral si. Máš pravdu, Soros je skutočný ľudomil, ktorý robí všetko čo robí len z číreho altruizmu. Nie je v tom žiadna politika, žiadne zákulisné ťahy. Nie je sionista, ba dokonca začínam pochybovať, že je vôbec Žid. Asi by si mu mal poriadne skontrolovať predkožku, či mu nedorástla naspäť, keď sa s ním vo vašej mimovládke stretneš 🙂

     • „žiadne zákulisné ťahy“ :)))) Ty si tími konšpiráciami už úplne posadnutý. Ty vidíš všetko len skrz konšpirácie. Podľa teba asi nemôže byť nič náhodné ako sa vidí. Ano, ak je niekde žid, automaticky tam musí ísť o podvody, lži, zákulisné ťahy a všetko je v skutočnosti naruby, hlavolam na ktorého vyriešenie potrebuješ rozlúštiť niekoľko šifier.

      Nehovorím, že Soros je ľudomil. Ty ho označuješ ako finančníka, ktorému záleží len na jeho peňaženke. Áno, to môžeš mať pravdu v tom s tebou súhlasím. Soros má židovský pôvod, ale to ešte nič neznamená. Nie každý žid je sionista. A v tomto smere s tebou nesúhlasím, pretože to vyvracajú niektoré fakty.

     • Ale veď som vám uznal vašu pravdu. Žiadne zákulisné ťahy nikdy neexistovali, neexistujú ani existovať nebudú. Takže aké konšpirácie? Všetko je jasné, tajné služby konajú otvorene a verejne, politici nikdy s nikým nemanipulujú, kolegovia sa za chrbtom neohovárajú a nepletichária, policajti nikdy žiadne falošné dôkazy nevyťahujú, neexistuje korupcia, podvody, klamstvá. Všetko je krásne, radostné a jasné.

     • Nijakú pravdu mi neuznávaš, len ironizuješ. Neviem čo sem pletieš politikov, tajné služby, policajtov, korupciu. Nepopieram. Všetko, čo sa vidí ako realita ňou skutočne nemusí byť. Reč je však o Sorosovi. A mňa v prvom rade zaujímajú fakty a ich logické zrovnávanie a tie mi ukazujú, že aj keby skutočne išlo o podvod a zákulisnú hru za účelom ukázať sa verejnosti v inom svetle, tak ten skutočný zámer sa akým cieľom sa to všetko robí sa nedá, vzhľadom na ten cieľ a vzhľadom na to ako je dnes svet roztrieštený, nijako realizovať.

     • Proste, ak má Soros nejaký skrytý zámer a robí niečo v zákulisí, tak to nie je možné dosiahnuť, vzhľadom na cieľ jeho skutočnej práce, ktorý sa jednoducho nedá prekrývať s cieľom každého sionistu. Sú to dva protichodné ciele pričom ani ten jeho mu nedáva nič pozitívne čo by mohol ako sionista z neho vyťažiť.

     • Soros je človek, ktorého doménou sú zákulisné machinácie. To je bez debaty. Na tvrdenie, že je tento fakt iba „konšpirácia“ sú dve vysvetlenia. Buď má autor výroku problémy s logikou (čo u vás nepredpokladám), alebo sleduje nejaký svoj zámer, prípadne prospech. Všetky vaše príspevky naznačujú príslušnosť k týmto:
      http://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_Internet_Defense_Force

      No a teraz máte ďalší dôvod hovoriť o konšpirácii. Pozdravujte svojich…

 3. martin:

  pozri sa na to aj takto: kto vyvolal a financoval obe svetové vojny? Rotchildovci s Rokefelerovcami!
  a financovali vždy obidve strany konfliktu, pretože ich nezaujíma politika ani obete. jediné čo ich zaujíma sú prachy moc a tak je to stále. len slepec to nevidí a myslí si, že by žid mohol byť nebodaj ľudomil ……… hahaha ……. žid v prvom rade ostane prachomil a mocomil.

Leave a Reply