Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Ruské špeciálne jednotky: Vojenský puč proti Putinovi

Ruské špeciálne jednotky: Vojenský puč proti Putinovi

Evstafiev-spetsnaz-prepare-for-missionVladimir Kvačkov

Niekoľko dní pred tým, než bol Vladimir Kvačkov zatknutý za prípravu štátneho prevratu, stojí vo svojom starom byte na brehu rieky Moskvy. Má oblečené tričko s nápisom „My sme Rusi. Boh je s nami“. Kvačkov je v kruhoch elitných jednotiek tajnej služby a ministerstva vnútra legendou. Bol najprv veliteľom v Afghanistane, počas Čečenskej vojny jeho jednotka bojovala v prestrelkách s najznámejšími rebelmi.

V deväťdesiatych rokoch pomáhal na objednávku Kremľa ukončiť občiansku vojnu v Tadžikistane tým, že dostal k moci Moskve priateľského prezidenta. Na vlastnú päsť radil srbsko-bosnianskemu vrchnému veliteľovi Ratko Mladičovi. Z plukovníka, ktorý bol svojho času lojálny sovietsky dôstojník, sa stal rebel.

Je hrdý na to, že je antisemita

Keď Kvačkov krátko pred svojim zatknutím v decembri pred troma rokmi otvoril dvere svojho bytu pre SPIEGEL ONLINE, doniesol spoza skrine plnej ikon jeden obraz. Bol na ňom zobrazený vrcholový liberálny politik Anatolij Čubajs na elektrickom kresle. Na pozadí jasali davy ľudu. Čubajs bol v deväťdesiatych rokoch architektom privatizácie štátneho hospodárstva za Jeľcina. Väčšina Rusov ho nenávidí dodnes, pretože mu kladú na zodpovednosť masovú chudobu na začiatku reforiem. „Rusko sa nachádza pod židovskou okupáciou a Čubajs je jedným z ich vodcov“, povedal Kvačkov.

Je hrdý na to, že je antisemitom. Tento nacionalista vydal štvavý článok. Na obálke bol obraz popravy Čubajsa a volá sa „Najdôležitejšie špeciálne operácie len prídu“.

Pretože Kvačkov sa zrejme pokúsil túto výzvu k ľudovému súdu lynčovaním premeniť na skutok, bol v roku 2005 už raz odsúdený na tri roky vo väzení. Moskovský územný súd ho odsúdil ako muža v pozadí bombového atentátu na Čubajsa v marci 2005. „Moje auto bolo náhodou v blízkosti miesta činu“, odporuje Kvačkov doteraz svoju zainteresovanosť. Ale útok chváli ako “prvý akt národného oslobodzovacieho boja“.

Tento 65-ročný muž napísal doktorskú prácu o partizánskej vojne. Keď sedel kvôli atentátu na Čubajsa vo väzení, delil si jeden mesiac celu s Michailom Chodorkovským. Militantného nacionalistu dať spolu s koncom decembra prepusteným židovským oligarchom, bola zvláštna šikana Kremľa. Dnes hovorí Kvačkov s rešpektom o Chodorkovskom. Tento „spojil svoj život neoddeliteľne s Ruskom“, oni obaja sú obeťami „medzinárodného kapitálu“.

Putin – parazitujúci červ

Keď stál pred súdom v druhom procese, tento raz za prípravu vojenského puču, nadával Vladimírovi Putinovi do „parazitujúcich červov“. Lavicu obžalovaných využil na filipiku voči vláde. Dve tretiny moskovských potravín sú importované, Rusko uskutočňuje poľnohospodárstvo ako na konci 19. storočia, traktormi z tridsiatych rokov. „Každý dôstojník Specnazu nenávidí súčasných držiteľov moci“, tvrdil.

U mnohých bojovníkov Specnazu požíva tento extrémista vysoký rešpekt. Väčšina smúti za strateným Sovietskym zväzom, aj keď mnohí ho zažili len ako malé deti. Nenávidia Ameriku, NATO a „všetkých tých bláznivých liberálov v Moskve“. O demokracii majú nízku mienku, avšak vysokú o vedení silným mužom. Takto stoja práve tí, ktorí Rusko mali chrániť proti teroristom a povstalcom, odmietavo k novému štátu.

Pokračovanie z magazínu „Proti Prúdu“

Preklad: Juraj Borský, www.protiprudu.org

O ::prop

7 komentárov

 1. Priklad ako vedia zidia opantat rozumy. Bol s nim rok a stal sa z neho odporca Putina.

 2. Chápem takže tento človek pracuje pre NWO a je jedno či vedome alebo nevedome.

  Ekonomika sa napraví až potom ako sa začnú vydávať nové ruble s menom emitenta „Ruská federácia“ a národná banka ruska sa stane národnou a banka pre vyrovnanie vo švajčiarsku bude zrušená a bude nahradená energomenou.
  Chápem že má v zuboch členov židovskej mafie, ale nerozumie že to nieje jeho hlavný nepriateľ ale sú to členovia strihačov oviec.

  Vzhľadom na to že ešte veľa ľudí je stále mimo z pozlátka západu a jeho „slobody a demokracie“ a hlavne ekonomickej prosperity (získanej vyciciavaním nás z východu a z tretieho sveta=USD rezervná mena). Preto Putin nemôže realizovať silné manévre ale len slabé. Až na Ukrajinu tu prebieha diverzná činnosť zo strany SŠA (viď majdan) takže Putin musel zasiahnuť silou. Problém je v tom že požadované vybavenie armády bude dosiahnuté až len 2020 (môj dohad). (Čo samozrejme tí čo to majú vedieť v SŠA to vedia)

 3. Putin nie je extrémista, je však politik a vďaka tomu, že bol v KGB, vie ako to funguje:
  http://leva-net.webnode.cz/products/jak-chapat-globalni-politiku-/
  To iba „naša“ SIS už nepatrí nám …

 4. SIS nepatri nam ?
  Ved Peter Toth byvaly sef „vnutorneho spravodajstva“ tvrdil vo svojej knihe nieco celkom ine ? Ze SIS je vdaka nemu a paralelnej sluzbe pod vedenim KDH uz demokraticka .

 5. Všetko nepodstatné detaily. Podstatné je pochopiť, že svet ovládli PSYCHOPATI
  a
  podstatné je pochopiť, že kto to sú.

  Neurobiológovia už zistili, že sú to ľudia s biologicky inak stavaným mozgom.
  Ľudia,
  ktorí majú v prefrontálnej a orbitofrontálnej časti mozgovej kôry menej mozgovej hmoty.
  Tým pádom tam zjavne chýbajú určité synapsy, atď…..

  Nebudeme sa zaoberať do detailu neurobiológiou, na to máme odborníkov,
  napr. MUDr.Koukolíka CSc.
  Viď napr. http://elyna.wz.cz/jak_rozeznat_psychopata.htm

  Prejdime ale na evolučnú antropológiu , napr. na nemecký Inštitút evolučnej antropológie, pod vedením Švéda Svante Pääbo
  a
  dozvieme sa, že Neandertálec nevymrel, ale sa asimiloval s Homo Sapiensom
  a
  žije dodnes medzi nami. Neandertálec je nižší hominidný druh než Homo Sapiens, je to medzičlánok medzi Opicou-Primátmi a Homo Sapiensom.
  Jeho biologická stavba mozgu je jednoduchšia
  a
  ja si nemôžem pomôcť, ja som toho presvedčenia, že to, čo sa dnes definuje
  ako
  PSYCHOPAT, že to je vlastne Neandertálec.

  Vlastne to nepriamo povedal istého času aj Svante Pääbo:

  „Nemôžeme zverejniť všetky výsledky našich vedeckých výskumov,
  v obave,
  aby nedošlo ešte k väčšiemu RASIZMU.

  No, mne by to vôbec nevadilo, ak je to vedecky podložená realita,
  a okrem toho,
  nemám pocit patriť k nižšej ľudskej rase.
  Ale kto sa bojí toho rasizmu ?
  No,
  zjavne nižší hominidný druh, ktorý cíti, že patrí k nižšej ľudskej rase.
  Preto
  sa aj preventívne vyhlasuje za nadradenú rasu, ibaže skutkami dokazuje OPAK!

  Jeho svet je DŽUNGLA do ktorej mentálne patrí.

  Večný boj o KORISŤ, spojený s ľsťami , ako to robia zvery v džungli, aby oklamali svoju obeť,
  ŽRANIE a SEX, ako hlavné zdroje zábavy ( napr. OPÍC).

  Na rozdiel od vyššieho hominidného druhu-Homo Sapiensa,ktorý cíti potrebu tvorčej činnosti a harmónie, nedokáže zabíjať, resp. vraždiť,
  klamať a podvádzať.
  Načo aj ,
  veď on si vie zabezpečiť materiálne hodnoty svojim mozgom ,
  rozmýšľajúcim v iných dimenzách než je toho schopný NEANDERTÁLEC,
  ktorý
  to dobre chápe, ale nemôže nič na veci zmeniť, pretože biologická stavba jeho mozgu mu to neumožňuje.
  Skrátka, NEMÁ NA TO !!!

  Ale, chce sa mať tiež dobre, tak ako na to ?

  No predsa, KLAMSTVAMI, PODVODMI, VRAŽDAMI, ako inak, tak to beží predsa
  v ĎŽUNGLI, ktorá je jeho mentálnym svetom !!!

  To bola len moja úvaha, ktorá je možno to, čo o nejakých 50-100 rokov bude
  už samozrejmosťou.

  Škoda, že už nedožijem
  či vyhrá boj Homo Sapiens, alebo Neandertálec, ktorý momentálne vedie !

 6. Ďalší konšpiratívec! Poblúznenejší hlod som už dávno nečítal, úbohý Kevin, kto ti čo urobil? Ak by aj existovali skupinky NWO, tak to je len dobre, lebo new order na tomto svete treba a Rusko s Putinom už do tohto sveta nepatria. Írán a Rusko ako krajiny veriacich proti Západu a NATO… no neviem, či sa mám smiať, alebo plakať.

Leave a Reply