Domov / Hlavná strana / EU / Rezolúcia proti obriezke, nasledujú protesty

Rezolúcia proti obriezke, nasledujú protesty

europalacRada Európy sa vyslovila proti obriezke. Izrael žiada okamžité (!) zrušenie rozhodnutia!

Izrael protestoval voči rezolúcii Rady Európy proti obriezke. Parlamentné zhromaždenie Rady hlasovalo v utorok v Štrasburgu veľkou väčšinou pre návrh rezolúcie političky SPD Marlene Rupprecht, ktorá patrí do Výboru pre sociálne veci, zdravotníctvo a rodinu Zhromaždenia. Izrael vyzval Radu k tomu, aby rezolúciu okamžite vzalo späť.

V tento piatok zverejnenom vyhlásení jeruzalemského Ministerstva zahraničia sa hovorí: »Obriezka detí mužského pohlavia je stará náboženská tradícia dvoch dôležitých náboženstiev, židovstva a islamu. Tvrdenia, že obriezka mladých chlapcov škodí ich zdraviu a telu, sú nesprávne a nespočívajú na vedeckých dôkazoch.« Každé prirovnanie tejto tradície k zavrhnutia hodnej a barbarskej praxi zmrzačenia ženských genitálií je buď zdôvodnené strašlivou nevedomosťou, alebo anti-náboženskou nenávisťou.

USMERNENIE Rezolúcia Rady Európy apeluje na členské štáty, aby »presne definovali medicínske, hygienické a iné podmienky pre praktiky, ako medicínsky neoddôvodnené obriezky mladých chlapcov« ako aj »prijať špecifické juristické pravidlá, aby sa zabezpečilo, že určité operácie a praktiky nebudú vykonávané, pokiaľ nie je dieťa dostatočne staré, aby mohlo byť prizvané na radu«.

Izraelské ministerstvo zahraničia zdôrazňuje, že Rezolúcia Rady Európy je »netolerovateľný útok« na náboženskú tradíciu, ktorá je základom európskej kultúry. Toto rozhodnutie podporuje »nenávisť a rasistické tendencie v Európe«.

Rada Európy je vedúcou organizáciou pre ľudské práva. Má 47 členských štátov, z ktorých 28 prináleží k Európskej unii.

Preklad: Juraj Borský, www.protiprudu.org
Zdroj: Jüdische Allgemeine

O ::prop

10 komentárov

 1. Že nezakladá na žiadnych vedeckých dôkazoch? Ktorý Židovský výmol toto mohol napísať?

  http://sciencenordic.com/male-circumcision-leads-bad-sex-life

 2. nedávno som niekde čítal, že práve obriezkou utrpia malí židkovia šok, ktorý je primárnou príčinou poškodenia orbitofrontálnej časti mozgu. V neskoršom veku sa to prejavuje absenciou svedomia a súcitu, preto sú dnes židia, hlavne chazari, v čele všetkého zla na tejto planéte a preto sú takí dobrí v okrádaní a oyebávaní ostatných. Nehovoriac o tom, že si túto „schopnosť“ cielene pestujú a predávajú z generácie na generáciu.

  • Prosim vas,
   zacne sa to „takouto kartou“ a nakoniec nam zakazu nosit ruzencovy prsten alebo krizik na retiazke, uvazujte…so srdcom a sledujte dianie vo svete.

  • Žukov -Započaté dokončí výchova k nenávisti voči gojom:

   http://www.voxvictims.com/2011/12/23/defamation/

  • To sa mi zdá byť nezmysel,
   pretože
   psychopatia – ako patologická bezcitnosť,nedostatok empatie, klamanie, podvádzanie, kradnutie, atď.,
   je
   spôsobená prírodzene danou BIOLOGICKOU stavbou mozgu v prefrontálnej a orbitofrontálnej časti mozgovej kôry.
   To môže znamenať jedine, že sa jedná o iný, MENEJ ušľachtilý hominidný druh a ten sa určite nedá vytvoriť nejakým psychickým šokom.

   Psychický šok by mohol mať vplyv na psychiku človeka, ale nie na jeho BIOLOGICKÉ danosti, akou je aj konštrukcia jeho mozgu.

   V tejto súvislosti by ma zaujímalo, či obrezujú aj Cigáňov,
   alebo
   napr. Tatárov a Turkov, ktorých bezcitné a krvilačné zverstvá mala možnosť
   zakúsiť na vlastnej koži v stredoveku
   napr. Rakúsko-Uhorská monarchia, teda aj Slovensko.

   • Mnou vyššie uvedený príspevok patril
    ako
    RE: maršal Žukov 10. Október 2013 at 19:19

    • šok spôsobený obriezkou určite spôsobuje zmeny na psychike. Práve hojný výskyt chazarov medzi psychopatmi na najvyšších miestach je dosť pádnym dôkazom. Ďalším dôkazom je to, ako na tomto zákroku talmudisti lipnú. Zrejme si uvedomujú jeho blahodárny účinok v smere talmudizácie židovského mladého mozgu.

     • Len faktický dodatok: Celosvetovo je obrezaných asi 25-30% populácie (Židia tvoria asi 0,2%). Moslimovia sa tiež nechávajú obrezávať (khatna). Veľa Afričanov sa necháva obrezávať (+časť Aziatov v oblasti Indonézie) a asi 70% USA obrezaných (drvivá väčšina nežidia) + Astrália a Kanada mnoho iných oblastí sú tiež obrezanci.

 3. Heh.
  „Izraelské ministerstvo zahraničia zdôrazňuje, že Rezolúcia Rady Európy je »netolerovateľný útok« na náboženskú tradíciu, ktorá je základom európskej kultúry.“
  Tak obrezaný chuj je európska kultúra ? To len v ich vymetených hlavách.
  Židovská kultúra to je – porno, klezmer, sexuálne úchyláctvo a okultizmus.

Leave a Reply