Domov / Hlavná strana / Video / Radikálne feministky sa pokúsili o znesvätenie katedrály

Radikálne feministky sa pokúsili o znesvätenie katedrály

Argentine_cathedral-585x401V San Juane, Argentína, sa konala veľmi zvláštna demonštrácia. V skratke, sedem tisíc radikálnych feministiek, spolu s príslušníkmi LGBTI komunity, sa pokúsili zaútočiť na chrám, ktorý bol bránený reťazou 1500 mužov. Muži sa vôbec nepokúšali o fyzický odpor, len spojenými rukami vytvorili bariéru. A feministky? Pľuli na mužov, postriekali ich aerosolovými farbami v spreji, vykonávali pred nimi oplzlé akty, prehadzovali cez nich svoje spodné prádlo a všeobecne sa správali ako besné psy odtrhnuté z reťaze a posadnuté primitivizmom.

Počas útokov niektorí muži viditeľne plakali. Žiaden z nich sa nijako nepomstil za hromadné útoky, ktoré boli na nich páchané.

Nasledujúce video je niečo, čo neuvidíte v hlavnoprúdových médiách, pretože nezapadá do ich rozprávok. Ale nenechajte sa mýliť, toto je často skutočná tvár feminizmu a LGBTI. Chýba im akýkoľvek rešpekt k druhým (v tomto prípade kresťanom) a je plný primárnej nenávisti voči každému a všetkému, čo odporuje ich názorom…

::prop, www.protiprudu.org

O ::prop

12 komentárov

 1. Tak toto uz hranicilo s posadnutostou. Boj dobra so zlom aj ked v tomto pripade pasivny odpor ktory podla mna nie je vzdy riesenim. A ano preste taketo veci by mali odzniet v spravach, aby kazdi vedel co k nam zo zapadu chcu pretlacit.

  • smutné je, že to tu pretláčajú najmä „naši“, za pár judášskych strieborných… alebo z nenávisti ku „gojímom“, ktorých treba rozleptať a rozložiť, v duchu hesla rozdeľuj a panuj…

   Boh ochraňuj Slovensko od toho svinstva…

 2. na nahlodávanie spoločnosti zvnútra sa ženy hodia najlepšie, pretože nevedia čo chcú, ale chcú to hneď :o))
  ľahšie sa manipulujú, lepšie sa ovládajú ……. mrzí ma to ženy, ale …..

  • Takto kategorizovat zeny je dost ubohe. Nic v zlom, ale to, ze tvoje okolie nie je na tom rozumovo najlepsie este neznamena, ze je na tom takto cely svet 🙂 … Taketo „kecy“ su prave spustacom feminizmu.

   • Nemyslím si, že by sa klifton až tak mýlil. Ako muži, tak aj ženy majú v spoločnosti svoje úlohy. Odlišné úlohy. A k tým sú uspôsobení ako jedni, tak aj druhí. Nemôžme chcieť od mužov, aby rodili (s tým mimochodom súvisí aj psychická výbava, nielen fyzická) a taktiež nemôžeme chcieť, aby ženy plnili mužské roly. Ale práve to sa dnes deje. Rozbíjanie geneticky daných vzťahov, vlastností a schopností. Táto snaha vychádza práve z takýchto pochybných, zdeformovaných feministických hnutí. Nemyslím si, že sa budem cítiť na ulici bezpečnejšie, keď viem, že ma stráži ženská policajná hliadka. Nemyslím si, že štát lepšie ochránia ženy v uniformách, ako muži. Napriek tomu, čo som napísal, nespochybňujem, že existujú medzi ženami výnimky, ktoré ale iba potvrdzujú pravidlo. Pokiaľ je toto tá „kategorizácia“ a je to „úbohé“, potom si priznávam, že som úbožiak. Stále je však lepšie byť úbožiakom, ako niekým, kto sa snaží naučiť psa lietať…

   • mýliš sa wenger, spúšťačom feminizmu sú židovské lezby, ktoré len plnia príkazy a úlohy vyplývajúce z Protokolov…..

 3. Keď im nedovolili znesvätiť katedrálu,mali skúsiť synagogu,alebo ešte lepšie mešitu.Tam by dostali priúčku,na ktorú by nezabudlo celé feministické hnutie.
  Ale asi „odniekiaľ “ vedia,čo je dovolené a čo nie 🙂

 4. Mali ich pochytať, vyviazať na námestí a každej naložiť dvadsaťpäť rán „deväťchvostovou mačkou“. Hneď by ich amok prešiel.

 5. židovske porno ,židovske hoolywodske antikrestanske filmi to je všetko nwo.PS.myslíte si že v RTVS o tom nevedia v tej Argentine? Na čí príkaz to neodvisielali? To znamena že aj na SK su naši vlastní zradcovia.

 6. celkom zaujimave , aby sme lepsie pochopili co sa u nas deje

  Vincent Jauvert

  Šokujúce priznania: Američanmi platení „revolucionári”

  Francúzsky ľavicový týždenník Le Nouvel Observateur vo svojom minulotýždňovom čísle zverejnil šokujúci článok. Je o ľuďoch, ktorí za „americké peniaze” organizujú politické prevraty. V reportáži pritom vystupuje aj niekoľko ľudí zo Slovenska. Autor za najskúsenejšieho „proamerického Che Guevaru“ považuje Pavla Demeša.

  viac na

  http://www.changenet.sk/?autor=369912&x=109511

 7. UBOHE! OBERA ICH TO O VNUTORNU I VONKAJSIU KRASU.TO JEDNANIE NIE JE ANI INTELIGENTNE, ANI ZODPOVEDNE! SU TO LEN OBYCAJNE , MOCNYMI LUDMI V UZADI RIADENE OTROKYNE! PRACUJU PROTI SEBE .PRESNE TO MA NAPADLO AKO INYCH: PRECO TO RAZ NESKUSIA NA MESITE CI SYNAGOGE ? ASI VIEME ODKIAL FUKA VIETOR !

 8. Výborná ukážka pravých cieľov bojovníčiek a bojovníkov za ľudské práva LGBT. Aby som čitateľom pripomenul brazílsku melódiu pesničky, ktorú bojovníčky na videu spievajú, tak to na Slovensku bude analógia piesne na motívy zo známej opery. Takže pekný pohľad na mužov modliacich sa Ave Mariu a speváčky z Aidy my nemáme. My sa môžeme pozerať len na Zbor Židov, ktorý spieva pre katolíckych Slovákov o ľudských právach pod dirigentskou paličkou Róberta Fica
  http://www.radavladylp.gov.sk/zlozenie-rady-vlady-slovenskej-republiky-pre-ludske-prava-narodnostne-mensiny-a-rodovu-rovnost/

Leave a Reply