Domov / Hlavná strana / Z domova / Protest Spoločne za Slovensko, proti islamizácii Európy a imperializmu USA.

Protest Spoločne za Slovensko, proti islamizácii Európy a imperializmu USA.

Tlačová správa.
Bolzano, 24. august 2015

Dňa 12. septembra 2015 sa v Bratislave uskutoční celonárodný občiansky protest s názvom „Spoločne za Slovensko, proti islamizácii Európy a imperializmu USA“. Účasť potvrdili aj hostia z Čiech, Belgicka, Srbska, Rakúska a Poľska.

12. 09. 2015 sa v Bratislave pred Hlavnou železničnou stanicou uskutoční ďalšie pokračovanie protestov proti islamizácii Európy. Agresívna politika Spojených štátov vo svete naďalej ohrozuje stabilitu a prosperitu Európy. Nezabúdajme, že sa práve vojenské jednotky USA opakovane zúčastňovali na intervenciách, ktorých výsledkom bolo zväčša zbytočné krviprelievanie a nestabilita dotknutých krajín.

Aktuálny masový príliv afrických a moslimských imigrantov do Európy je ich priamym dôsledkom. Ako Slováci, Slovania a Európania preto jednoznačne odmietame novodobé imperialistické snahy a vojenské provokácie USA.12. septembra vyjadríme náš nesúhlas s aktuálnym vývojom v Európe.

Organizátori protestu z 12. septembra ďalej žiadajú:

1. Žiadame NR SR a vládu SR aby vyhlásili Slovenskú republiku za neutrálny štát.

Činnosť NATO je v súčasnosti usmerňovaná hlavne politikou Spojených štátov amerických a slúži takmer výlučne na presadzovanie geopolitických a strategických cieľov USA v Európe, Ázii a Afrike, a to bez ohľadu na záujmy členských štátov Aliancie.

Ako zámienku na rozširovanie svojho vplyvu používa veľmi nebezpečnú vojnovú propagandu, aktuálne najmä v súvislosti s podporou ilegálneho režimu na Ukrajine, ktorá vedie ku eskalácii napätia medzi európskymi štátmi a Ruskou Federáciou a Čínou.

Servilnosť NATO voči zločinnej politike USA vnímame ako jednu z hlavných prekážok udržateľnosti mierového stavu v Európe a vo svete. Zotrvávanie Slovenska v NATO je preto za súčasných podmienok neakceptovateľné.

Preto žiadame, aby sa Slovenská republika pridala k neutrálnym štátom akými sú napríklad Rakúsko, Švédsko alebo Švajčiarsko.

2. Žiadame novelizáciu zákona o referende.

Nie je mysliteľné, aby vôľa väčšiny obyvateľov Slovenskej republiky bola vládou, NR SR a prezidentom SR ignorovaná tak, ako sa stalo v prípade referenda o imigrantoch v Gabčíkove. Žiadame, aby výsledky referenda boli pre NR SR, vládu SR a prezidenta SR záväzné a mali silu zákona.

3. Žiadame vládu SR, aby prestala s dočasným umiestňovaním imigrantov na území našej vlasti.

Slovenská republika nemá pozitívne dejinné skúsenosti s dočasným rozmiestňovaným kohokoľvek na našom území. Aj po roku 1968 mali byť sovietske vojská rozmiestnené na území Slovenskej republiky iba dočasne a nakoniec z toho bolo dlhých 23 rokov.

Požadujeme, aby Slovenská republika aj naďalej uplatňovala prísnu azylovú politiku, tak ako doteraz. Každý dobrý hospodár si chráni svoje a tak musíme k nášmu štátu pristupovať aj my, Slováci.

K uvedeným požiadavkám organizátori zvolávajú tlačovú besedu, ktorá sa uskutoční taktiež dňa 12. 09. 2015. Miesto a čas konania tlačovej besedy bude vhodným spôsobom a včas verejnosti i médiám oznámený.

Za organizačný tím:

Lukáš Kopáč
lukas.kopac@azet.sk
Tel.: 0039 3457 843 721

O ::prop

11 komentárov

 1. S bojom proti islamizácii môžem vyjadriť 100 perc. súhlas, ale vyhlásiť sa za neutrálny štát je naivita. Neutralitu by museli uznať mocnosti, čo sa určite nestane. Vám však ide o skôr pripútanie Slovenska k Putinovi a s tým nemôžem súhlasiť. Kto bol v Rusku, ten pochopí. Je to menšie zlo, ktoré však môže nastať vtedy, až sa Nemecko, Anglicko a Svádsko stanú islamskými štátmi. Jedine s USA sa môže Európa brániť, sama je stratená. V súčasnosti má islamského a čierneho prezidenta, ktorí na islame nevidí chybu, avšak jeho éra sa čoskoro končí.
  Schvaľovaním anexie Krymu súčasne podkopávate integritu SR, pretože podľa tejto logiky, južné územia Slovenska boli vždy maďarské a tam by ich Maďarsko malo obsadiť. Celá výzva je tak chaoticka, jedna požiadavka odporuje druhej. Mládežníci sa ale asi daju ohlúpiť.

 2. Keď hovorite o Americkom Imperializme, hovorite nezmysly, lebo Amerika je ŽDMI okupovaná krajina, tak ako EU a Austrália a skoro všetky krajiny kde ešte nejaký BIELY človek zostal. V USA sú židia vrchný páni. Vlastnia prezidenta, senát, congress , všetky televízne stanice , tlač, rozhlas, tak ako v Európe. Americká armáda – USA-United-SATAN-Army, je nástrojom v rukách židovkých bankárov. Táto tzv. Imigrčná kríza , nie je náhoda , ale je to v réžii ŽIDOV. Toto čo sa deje v EURÓPE sa deje aj v USA – United States of Antichrist. V USA je najmenej čť-ťé milliónov nelegálnych cigánov tzv. Latínos a od naších cigánov ďaleko nemajú. Legálne do USA každý rok príjmu 2,5 millióna mosliomov, černochov a akú najväčšiu háveď ŽDIA na svete nájdu , vozia ich do USA. Prezidentské voľby sú len fraška a prezident je ŠAŠO v rukách ŽDOV. ISIS – Israel-Sekret-Intelligent-Service je ŽIDMI riadená TERRORISTICKÁ skupina platená z USA-Saudskej Arabie-Kuwajtu a ostatných ŽDMI ridenými moslimskými statmi. Toto čo sa deje v EUÓPE je moslimská INVÁZIA ridená židmi.

  V EU parlamente je ešte židovký parlament, kde 120 ŽIDOV ženie Európu do záhuby, KONTROLNÁ KOMISIA.

  Píšte pravdu-fakty a nie polopravdy, lebo polopravda je vždy LOŽ.

  http://ejpress.org/index.php?option=com_content&view=article&id=24456&Itemid=16

  http://www.vocativ.com/news/211923/us-internet-companies-host-isis-websites/

  http://www.veteranstoday.com/2014/08/04/french-report-isil-leader-mossad/

  http://www.dailystormer.com/report-isis-trains-kids-to-decapitate-blue-eyed-blonde-dolls-in-preparation-for-slaughtering-white-people/

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-jsme-se-vsichni-zblaznili-Doktorka-Samkova-zverejnila-na-co-pry-maji-narok-imigranti-396317

 3. Dobroslav Dobrotka

  V súvislosti s organizovním vraj celonárodného občianskeho protestu proti prílivu „farebných“ utečencov na Slovensko a do Európy, z ktorých je väčšina islamského vyznania, začínajú aj u nás zosilnievať hlasy proti. Argumentuje sa tým, že nielen počtom prevalcujú bielu rasu pôvodných Európanov i nás Slovákov, ale že so sebou „privezú“ aj cudziu kultúru, choroby (alebo vojnu), ale najmä svoje náboženstvo. Je preto prirodzené a samozrejmé, že aj naši občania sa obávajú takéhoto vývoja a narastajúceho počtu „pricestovaných“ emigrantov.
  Je však zarážajúce, že doteraz najaktívnejšie vybliakovali a vybľakujú proti prisťahovalectvu s prevažne moslimským zastúpením roduverní ateisti, neznabohovia a v minulosti zažratí ortodoxní komunisti. Zrejme im došlo alebo dochádza, že keď nie táto, tak budúca generácia bude mať s nimi mimoriadne problémy.
  V tomto prípade je veľmi vhodný a príhodný čas pripomenúť nie tak dávne obdobie, kedy na území Slovenska (Československa), ale i na území ostatných štátov Európy sa zosmiešňovalo, ponížovalo a odstráňovalo zo spoločnosti kresťanstvo aj so svojimi dvetisícročnými hodnotami, kultúrou a morálkou. A boli to práve tí istí „pokrokoví“ ateisti a komunisti, ktorí sa vrchovatou mierou pričinili o „internacionalizmus“, ktorý v dnešnej dobe vrcholí návalom utečencov v Európe. Tí, ktorí v minulosti uverili rozprávkam o raji na zemi bez Boha, sa dnes intuitívne bránia islamskej invázii. Zrazu zacítili úzkosť, hrôzu, zdesenie, strach a obavy z ich agresívnosti a ich neústupčivého presadzovania svojej viery. Zrazu si naši prefarbení súdruhovia spomenuli na staré dobré časy, kedy platila a uznávala sa kresťanská morálka a kresťanské hodnoty. Zaujímavé, doteraz si kresťanstvo nevážili a likvidovali a keď si podpílili pod sebou konár, začínajú sa zrazu zobúdzať a spamätávať. Doteraz im slušní kresťania neboli dobrí a tak sa zdá, že si spolu s nami budú užívať „vymoženosti“ islamu. Niečo sa však muselo udiať, keďže títo „hrdinovia socialistickej práce“ púšťajú do gatí a zrazu sa organizuje protest proti príchodu emigrantov. Zrazu sa našli peniaze i roduverní organizátori a na svete je ohlásený protest. Doteraz asi nebolo nič tak dôležitého, čo by bolo na Slovensku hodné protestu.
  A napokon – namiesto protestu by predsa pre našich súdruhov bolo iste jednoduchšie zopakovať osvedčené metódy použité v minulosti proti kresťanom – šikanovanie, väzenie, slabo platenú prácu, neprijímanie detí na lukratívne druhy škôl, zatváranie do blázincov, koncentrákov, vylúčenie a neprípustnosť šírenia ich vierovyznania, morálky a kultúry, zákaz budovania chrámov, fyzickú likvidáciu, alebo nech postavia železnú oponu (napokon schengenská zmluva túto oponu postavila a zaujímavé je, že sa v tomto prípade nedodržiava – prečo sa organizátori nedožadujú jej dodržiavania?)…

  • Mne je naozaj „u prdele“, či je nelegálny imigrant moslim, kresťan, alebo ateista. Porušil zákon nelegálnym prekročením hraníc? Marš preč. A myslím si, že tak rozmýšľa mnoho rozumných ľudí. Až na niekoľkých čiernoprdelníkov, ktorí dostali priamo z Vatikánu noty, aby prijímali zaúdené makrely do svojich domovov. Tak prestaňte s vašim moralizovaním a berte si ich domov, ak ste taký správny kresťan. Alebo pre vás slová pápeža nič neznamenajú? To je to „slávne“ kresťanstvo.

   • To čo píšeš je v poriadku, ale a veľmi veľké ale, to by platilo v krajine kde sa zákony dodržujú a ctia. Ak by to tak bolo, namiesto utečeneckých táborov by tu stály väzenské zariadenia a nikto by už nepočul o skorumpovanej zberbe od úradu vlády cez rôzne samosprávne inštitúcie až po parlament.

  • Aman Againsttime

   Dobroslav Dobrotka, kde ste prišiel na to, že na Slovensku najviac vybľakujú proti imigrácii ateisti, rodení neznabohovia a komunisti?

   Veď silne pro-imigrantské média (SME, Projekt N, atď.) majú byť predsa proti-kresťanské? Alebo ako to vlastne podľa vás je?

   Predovšetkým ľudia ako vy celú túto problematiku mylne interpretujú. Tu nejde o boj medzi islamom a kresťanstvom alebo islamom a ateizmom/sekularizmom, ale o boj medzi tými, ktorí si želajú budúcnosť pre Európu a tými, ktorí chcú jej zánik a pracujú na ňom.

   No a na oboch stranách barikády nájdeme aj veriacich aj neveriacich. Popravde, netrúfam si povedať, aké by bolo percentuálne rozloženie veriacich/neveriacich v oboch skupinách – určite by bolo zaujímavé to vedieť. Napr. v Nemecku proti imigrácii broja skôr východní Nemci, pričom východné Nemecko je najateistickejšia oblasť v celej Európe. Na druhej strane by ma neprekvapilo, ak by u nás na Slovensku prevažovali medzi oponentami imigrácie veriaci (viď katolícka Orava, ktorá je celkom tradicionalistická a nacionalistická), hoci ťažko povedať…napr. ja pochádzam z luteránsko-ateistického regiónu (u nás chodia do kostolov iba staré baby a zdravá mládež sa venuje iným činnostiam 🙂 ), pričom 90% ľudí v mojom okolí je proti-imigrantsky naladených.

   Čiže ako to už písal i osmoza. Ono to naozaj nie je o tom, či je niekto kresťan alebo nekresťan, ale o tom či má v sebe rozum a pud sebazáchovy ale nie. Bodka.

  • „kresťanstvo aj so svojimi dvetisíc ročnými hodnotami, kultúrou a morálkou“, prepáč toto mi nejde dokopy. Aké že má tzv. kresťanstvo morálku, kultúru a hodnoty? Toto môže tvrdiť človek, čo sa práve prebral z kómy a úplne stratil pamäť. A aj tak, ak sa takýto skomatik poobzerá okolo seba nemôže niečo tak vzdialené realite vypustiť z úst.

 4. nepáčia sa mi protesty, ktoré sú v sobotu, alebo v iné voľné dni. ľudovo sa to volá „demonštrácie voľného času“. ak je problém naozaj závažný, ľudia pôjdu protestovať proti nemu aj v pracovné dni dopoludnia. sankcie v práci, prípadne vyhadzov, je v takom prípade menej závažná vec, ako prílev imigrantov. prírodná katastrofa si predsa čas nevyberá, zatiaľ čo títo protestujúci sa správajú, ako keby od pondelka do piatku neprešiel hranice eu ani jeden imigrant. alebo si myslíte, že imigranti sa sem pohrnú len v sobotu?
  taktiež ma zaráža tuposť protestujúcich, ktorí si nemaskujú tváre, nakoľko ich tam snímajú židovské vrtuľníky a drony, sledujú ich mobily a potom ich len komando kidon príde domov zavraždiť, prípadne dať do lágru. arabky si na hraniciach tváre smelo zahaľujú, imigranti sa nemusia legitimovať žiadnym preukazom, zato protestujúci sa boja zahaliť si tvár, lebo židia proti tomu vydali zákon.
  ficsteinova monarchia je v dnešnej dobe len panák z hovna, ktorého stačí opľuť a rozpustí sa vo vlastnej korupcii a špine. dôkazom toho ja aj to, že bb župana 4 x po ceste na protest do gabčíkova legitimovali a „zabudli“ ho pustiť z fízlárne. to značí, že už sa utiekajú k nelegitímnym praktikám a ficsteinov režim melie z posledného.
  taktiež ma zaráža neschopnosť organizátorov protestu rozdať protestujúcim laserové ukazovátka a oslňovať kamery z fízlujúceho vrtuľníka a dronov. pravdepodobne aj samotní organizátori protestu potrebujú sa len dostať k moci ako ficstein, a k tomu potrebujú blbečkov, čo sa nechajú za nich identifikovať a zavrieť, prípadne sa nechajú umlátiť gorilami.

 5. Kristus jasne povedal:

  „Bezo mňa nič nemôžete urobiť“

  Tak aj obrániť sa pred týmto satanským plánom je bez Krista nemožné.
  Panna Mária v Medžugori povedala, že:

  „Spoveď môže zachrániť západnú Cirkev.“

  Keď sa zachráni západná Cirkev,m tak bude zachránená aj Európa a svet. My sme sa prestali spovedať a modliť sa a tak nás čaká Islam a jeho satanizmus, ktorí presadzujú „židia“ aby zničili Cirkev. Toto je plán a jediný zmysel toho, čo sa tu teraz deje. Jedine Rusko je nádejou pre Cirkev, Európu a svet.

Leave a Reply