Domov / Glosované správy / Priemer Fico chápe…

Priemer Fico chápe…

21.2.2013;Bratislava, Slovensko: Pri príležitosti Svetového dňa sociálnej spravodlivosti priemer Fico povedal: „Chápeme to, čo ľudia na Slovensku hovoria, chápeme ich legitímny záujem mať sa lepšie a viesť lepší život“ a pripomenul, že „Slovensko potrebuje kľud a sociálny zmier“. Vážení páni, prestaňte sa už oháňať zmierom a chápaním situácie. Vy ste jediní, ktorí to zámerne nechápu. Na pochopenie situácie treba niečo viac, ako je konto na Kajmanoch a firma v garáži. Teraz chcete dosiahnuť sociálny zmier, keď ste všetko rozkradli a rozpredali? Zmier bez schválenia Barroso Jose Manuela? Čím ho akože chcete dosiahnuť? Automobilkami? Postavíte kasíno? Lebo právnici, exekútori, ekonómovia a bankoví úradníci nás z tejto žumpy naozaj nevytiahnu. Des a hrôza…

O oliolijanko

3 komentáre

 1. Tebe ide výplata zo štátneho rozpočtu?
  Mal by si chápať, že ťa platí súkromník a nie vláda.
  Táto vláda je tá, ktorá sa snaží dvíhať zo zeme odbory, lebo to je páka na zamestnávateľov. Odbory dokážu zorganizovať poriadny štrajk. Jednotlivec zostáva len jednotlivcom, ktorý sa odbavuje na internete. Ak by si nechápal, pravica by odborárov najradšej povešala a Smer postavila mimo zákon. Pre pravicu sú odbory len „bossovia“ s politickými ambíciami = obsah pravicovej propagandy. Paušálne obvinenia vysielajú len hlupáci, a od takých sa dištancujem. Ak nechápeš, čo to je sociálny zmier, to je tvoja vec. Ale nemal by si ho miešať zo všetkým, čo ťa momentálne napadne.

  • Človeče, čítam tie tvoje riadky a neviem čo mám na to povedať. Prečo máš pocit, že pravica a ľavica existuje reálne existuje? Lebo ti to povie dilinoblondína v tv? Nemáš kus vlastného rozumu aspoň na základnú analýzu udalostí dejúcich sa okolo teba? Z toho vyplýva aj tvoj pohľad na sociálny zmier. Čím ho chceš dosiahnuť? Ktorý podnik, podotýkam, výrobný, bude tvoriť sociálny zmier? Francúzske alebo nemecké automobilky?? Ktorý slovenský podnik?? A je jedno či je pri moci Fico, Dzurinda, Mečiar, Mongol, Idiot alebo debil. Je jedno či je pravý alebo ľavý alebo pravoľavostredorovný. A pochop ešte jednu vec. Oni neslúžia Slovákom ale EU a tejtokrajine=sebe.

  • To už len na dolnenie. Myslím, že Dzurindových alebo Radičových vyhlásení je tiež plno…
   http://www.protiprudu.org/wp-content/uploads/2013/02/fico.png

Leave a Reply