Domov / Hlavná strana / Komentáre / Prežije Švédsko?

Prežije Švédsko?

Správa od Svenneho Tvaerskaeggna na stránke Gates of Vienna vysvetľuje trajektóriu pomätenosti, ktorá sa naďalej odvíja vo Švédsku.

Švédsko, kedysi vzorová spoločnosť ťažko pracujúcich a mierumilovných škandinávčanov s jedným z najvyšších životných štandardov na svete, vstupuje do stavu rozpadu.

Po mnohých desaťročiach zo začiatku nepozorovateľného a v súčasnosti nepopierateľného zrútenia sociálnych noriem vo Švédsku – výsledku masovej imigrácie z najspiatočníckejších a najnásilnejších krajín na svete – sa ľudia začínajú prebúdzať. A počas tohto prebúdzania začínajú komentovať a referovať o týchto strašných udalostiach v alternatívnych médiách.

Počas rokov, odkedy sa multikulturalizmus stal oficiálnou politikou (to znamená od roku 1975), pomáhali švédske médiá udržiavať obyvateľstvo v mylnom a snovom stave pohody napriek tomu, čo je očividné, a s „takmer náboženským zápalom“ propagovali oficiálnu vládnu ideológiu multikulturalizmu a jeho údajných výhod. Masová imigrácia bola pre Švédsko dobrá; kultúrne nás obohacovala; oživila ekonomiku; vďaka nej je život viacej hodný žitia, atď.

Táto propagandistická paľba fungovala dlho, ale absolútny rozsah toho, čo sa v súčasnosti deje, je nemožné ignorovať, keďže enklávy imigrantov sa stali nezvládnuteľnými a zločinnosť sa prelieva do zvyšku krajiny.

Hromadné znásilnenia, vojny gangov, výbuchy ručných granátov, streľby, pouličné nepokoje a útoky na policajné stanice, veci, ktoré boli kedysi neznáme, sa teraz stávajú každodennou záležitosťou.

Tento rok v septembri budú voľby, ktoré sa môžu ukázať ako najdôležitejšie voľby v dejinách Švédska, keďže každý bude mať na zreteli problémy súvisiace s imigráciou, multikulturalizmom a sociálnou dezintegráciou, vyplývajúcich z eskalujúcej zločinnosti. To, ako sa bude pristupovať k týmto problémom, môže určiť, či Švédsko ako krajina prežije alebo zomrie.

Ako sa krajina pripravuje na tieto voľby, švédske médiá sú v kríze.

Priepasť medzi tým, čo ľudia vidia a tým, o čom informujú médiá, sa stále rozširuje, takže dôvera verejnosti voči štátnej televízii, rozhlasu a dennej tlači v súlade s tým klesá. Neschopnosť médií hlavného prúdu presne informovať o tom, čo sa v ich krajine deje, viedla ku vzostupu silných a čoraz vplyvnejších alternatívnych médií a čoraz viac a viac Švédov sa kvôli informáciám obracia na internetové zdroje.

Švédske mainstreamové médiá sú teraz vo veľmi náročnej situácii.

Keďže strácajú dôveryhodnosť a svoj monopol na informácie, musia nájsť spôsob, ako odraziť nevítaný prienik do svojej „propagandistickej bubliny“ a musia neutralizovať tých, ktorí sa odvažujú informovať presne.

Takže hlavnou udalosťou je tu zavedenie nového zákona o zrade, ktorý sa zavádza na to, aby zastavil prúd nepríhodných informácií unikajúcich zo zdrojov mimo mainstreamových médií – alternatívnych zdrojov, ktoré vláda považuje za škodlivé pre obraz Švédska.

Ten zákon pravdepodobne nevstúpi do platnosti skôr ako v septembri, ale vláda nasadzuje zbrane, aby umlčala kritikov v čase prichádzajúcich volebných kampaní. Napríklad, podľa všetkého zaplatila skupine internetových investigatívcov za monitorovanie sociálnych médií a diskusných skupín, aby chytali a udávali polícii ľudí, ktorí zverejňujú takzvaný „nenávistný prejav“.

Umiernení, ktorí sú hlavnou opozičnou stranou vo Švédsku, hovoria, že tento návrh zákona podporia, preto je takmer isté, že zákon bude schválený.

Samozrejme, alternatívne médiá sa obávajú účinku tohto zákona na kritikov vládnej politiky, a už bola proti nemu spustená internetová petícia.

Ale je to znepokojivé.

Zavoláme všetkých Vikingov?

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Zdroj: New English Review

O ::prop

22 komentárov

 1. Švédsko je naprostá tragédie. Migrace selhala tak, že policie už ani neřeší případy znásilnění, nemá na to kapacity. To bude vést k jěšte více znásilnění… Prostě katastrofa.

  http://www.epshark.cz/clanek/144/svedska-policie-nestiha-resit-obrovske-mnozstvi-pripadu-znasilneni

  • Zaujimavé, že keď národno socialistické hnutie NRM (Nordic Resistance Movement) manifestuje, tak je chlpatých v uliciach až až – dokonca aj helikoptéry a obrnené vozidlá nájdu! Tiež ma prekvapilo, koľko žien majú v policajnom zbore. Švédom proste haraší a ich tendencie spáchať etnickú samovraždu sú explicitné.

   • Samovraždu spáchali, keď sa počas vojny nepridali k Nemecku.
    To platí aj o Británii. O Francúzoch ale aj Talianoch (tí sa odpojili v kritickom bode).

    Neviem presne, ako sa Nemecko, respektíve jeho určité nordické jadro, z tohto blata vyhrabe, ale dá sa pokojne predpokladať, že to nejako zvládne. Viete, oni sú inteligentné kurvy. Ak to tak bude, čo myslíte, začne hneď zachraňovať svojich spomínaných verných bratov? 🙂
    Nie, tentoraz určite nie. Ja som dobrák, ale som si istý, že ak to tak nejako bude a budú mať tú voľbu, tak ich tentoraz nechajú vyhniť.v ich vlastných sračkách.

    • Samozrejme nič proti, ale mohol by si lepšie ozrejmiť na základe čoho si myslíš, že práve Nemci sa z tohto bahna vyhrabú skôr ako Švédi (či iné nordické, resp. západoeurópske národy)?

     • Neviem neviem chlapi, ale tie tupé nosy a čiernota v Indii jasne ukazujú, že aj „inteligentné kurvy“ môžu byť vymiešané z existencie alebo nahradené. Navyše dnes v Európe chýba kasta bojovníkov, ktorí by boli schopní vzdorovať keď príde na fyzickú konfrontáciu. Tie zženštilé trasoriťky v Nemecku s deficitom testosterónu nevedia ani len svoje ženy brániť. Asi je skutočne pravda, že kvalitný genetický „materiál“ bol stratený počas vojny – len zbabelci a mrzáci ostali.

      Nezúfajte, aspoň u nás rastie pohlavne vybalancovaná „apolitická“ sila 😀

      https://www.ta3.com/clanok/1124277/tb-a-kisku-po-stretnuti-so-zastupcami-iniciativy-za-slusne-slovensko.html

     • Prečo ak niekto, tak Nemecko?
      V prvom rade, Nemecko je reálna veľká sila, na rozdiel od neho je Śkandinávia naozaj len málopočetná bočná lokalita, ktorá sama o sebenič nedokáže a môže byť, akosa deje, udusená už malým počtom cudzincov.

      Za druhé, najdôležitejšie, stredoeurópsky genofond a kultúra všeobecne majú svoju špecifickú silu a hodnotu, špecifickú tradíciu. Ja toto ťahám riadne do minulosti, určite do obdobia pred Halstatom, ale ak zostaneme len pri moderných časoch, tak sú to rôzne stredoveké reformy a pokusy o čisté spoločenstvá, potom klasický zázrak kultúry 1á. a 19. storočia, ako aj nepochybná technická a spoločenská racionalita tohto regiónu. To samozrejme nijaká periféria (škandinávia) nevyváži a ja to považujem za silnejší potenciál na sebaobrodenie, ako má Británia alebo Francúzsko či ktokoľvek v Európe. Tento potenciál je to, čo tvorí základ našeho svetonázoru. Nie je to žiadna viera, je to do maximálnej miery racionálny a objektívny fakt.

      Za tretie je tu to, že Nemecko má prax v odboji proti genetickému zahlteniu už z 20, storočia (aj skôr). Nedopadlo síce víťazne, ale predsa len sa nazbierali skúsenosti. Už sa nejde s bubnom na zajace.A samozrejme, boj nie je len vojna, je ho menej vidno, ale nepochybne tam je, a ešte viac bude.

      To sú tie tri body.
      Samozrejme, nehovorím nič o možnostiach vývoja bielej rasy v Amerike či v ruskej Euroázii. Tam majú menej potenciálu, ale iné lepšie možnosti, Neporovnávam, nehdam budúcnosť tam.

      Ale hovorím o potenciále, o možnosti – AK, tak v strednej Európe. AK.
      Bohužiaľ, tu Fráter má kus pravdy že prípad India je hrozivé varovanie, že korózia akoby mala len jeden smer, smer rozkladu, entropie. Ale ktovie, aké tajomstvá o evolúcii ešte nepoznáme, že. A nesúhlasím s ním s tvrdením, že „dnes v Európe chýba kasta bojovníkov,“ Podľa mňa to tak len vyzerá, to je len povrchný náter, podľa mňa sa jadro práve nedá meniť a je tam, pripravené sa prejaviť. Opäť, spomenme napríklad rozdiel v obraze Nemecko roku 1925 versus 1935. Omietka pupúšov rýchlo popadala. Nie, všetkých dobrých chlapov nezabili, ani tam ani u nás.

     • Lenže vo svojom príspevku si opomenul tú príšernú indokrináciu, ktorej boli a sú vyše 70 rokov vystavení, vyslovene zameranú na ťažkú sebanenávisť (viac ako v akejkoľvek inej západoeurópskej krajine vrátane Švédska). To muselo zanechať a aj zanechalo vážne následky. Ja neviem, ty ich asi poznáš lepšie, ale kým na Slovensku natrafíte na úprimného slniečkára naozaj len zriedkavo a zväčša v Blave (zvyčajne medzi vš študentmi), tak u Nemcov mám dojem akoby takto bola nastavená aspoň minimálne štvrtina, ak nie takmer polovica národa. Mnohým Nemcom dnes chýba i nejaký základný patriotický cit, niečo čo dokonca ešte i v takej Amerike, Británii alebo Francúzsku ostalo, hoci v zdeformovanej, falošnej podobe. Vieš, v zásade zvykne platiť, že aký vodca, taký národ a odporná Merkelbaba, ktorá neznesie pri sebe ani len nemeckú vlajku, naozaj len odzrkadľuje nejakú podobu, charakteristiku istej signifikantnej časti nemeckej populácie. A to prosím pekne ešte Merkelbaba nie je ten najväčší extrém aký tam majú (nezabúdajte, že tá špinavá prasnica je v rámci nemeckých pomerov „pravičiarka“, konzervatívna politička. :-D).

      Pochopiteľne, nemienim popierať ten biologický potenciál, potenciál, ktorý sa v skutočne ťažších časoch môže prejaviť, avšak obávam sa, že chorá kultúra a ideológia môžu i s dobrou biológiou zamávať viac než si myslíš. Ale dúfam, že sa mýlim

   • Norman celé zle. Od základu. Nespáchali ziadnu zradu ani samovrazdu , keď sa nepridali k Nemcom. WW2 bol scénar zlý a zvrátený. Proti nám proti bielej rase. Na zlomenie bielej sily. Tá vojna nemala nikdy byť !! Bojoval biely s bielym. A prečo ? Pre somarinu. Tá vojna Nemcom,ublížila. A dobre, že sa Švedi nezapojili a boli neutrálny. Mali rozum. A že im nanosili do Švedska parazitov ??? Ty máš z toho radosť? Vidíš v tom spravodlivosť ? Odplatu za vojnu ? Maj rozum Norman! Veď preto Švedom nanosili parazitov aby ich oslabili . Sú to tie isté sily, ktoré boli za WW2 . TIE ISTÉ. Takže celé zle. Švedi sú obeť ale nie vlastnej akejsi zvratenosti ale cudzej sily. A táto cudzia sila koná veĺmi násilne proti Švédom. Opakujem Švedi sú obeťou. Držim im prsty.

    • Opäť sa na základe faktov vyvodzujú úplne mylné závery. Takže postupne. „WW2 bol scénar zlý a zvrátený“. Súhlasím. Treba si ale položiť otázku, kto tento scenár skutočne napísal a režíroval. „Tá vojna nemala nikdy byť.“ Opäť súhlasím. Niekto ju silou mocou však chcel. “ A prečo ? Pre somarinu.“ Tu už to vidím trocha inak, pretože ak by som súhlasil, celá história by bola plná tej istej „somariny“. pre ktorú sa vojny neustále vedú. Je to moc a peniaze, preto sa viedla vojna proti Nemecku. „Tá vojna Nemcom,ublížila.“ Samozrejme. Veď to bolo cieľom vojny. Zlikvidovať nového konkurenta medzi mocnosťami, ktorý bol navyše veľmi schopný a dravý – myslené hospodársky a ekonomicky. Tvrdíš, že Švédi sú obeťou. Áno. Sú presne rovnakou obeťou, ako bolo Nemecko počas 1. aj 2. svetovej vojny. A je to teraz so Švédskom rovnako, ako v tom príbehu – Keď zatýkali učiteľov, netýkalo sa ma to, keď zatýkali lekárov, netýkalo sa ma to. Teraz zatýkajú mňa a nikto sa za mňa nepostaví.

     Len podotknem jedno. Neutrálny štát či národ ako taký bol po celú dlhú históriu považovaný za nerozhodného, slabého a bezcharakterného tvora. To len v posledných desaťročiach sa tento obraz zmenil. Keď bol niekto označený ako neutrál, bola to vlastne pohŕdavá urážka.

     • Plne súhlasáím s tým, čo napísal Prop, nemám čo dodať, Svarga, ber to ako aj moju odpoveď.

     • Páni, obidtrom nám je jasné, aké sily stáli za oponou WW2 aj tejto migracie. Rovnaké. V tomto máme všetci traja jasno. Poďme teda k tomu kde máme rozpor.K tej somarine. Tá somarina sa volá pýcha. A pýcha nie je nadarmo medzi smrtelnymi hriechmi. Nechcem byť banálny, len pre postupnosť vývodov, pripomínam. Mechanizmus pýchy nás totiž privedie tým najhoršim veciam aké vôbec existujú. Takto začala,aj WW2. Hitler si dal za cieľ zjednotiť všetkych Nemcov do jedneho celku. Jeden narod, jedna ríša, jeden vodca. Fajn. Darilo sa mu, anschluß Rakúska, Porýnie,Alsasko. Dobre. Nafukoval sa ako holub. Dupkal nožičkou. Známe fotky, skoda reči. Stale bolo málo. Stále stupňoval svoje požiadavky. Mníchov. Útlak Nemcov v Sudetoch.:)))))))))))) Bola to komédia. Čistá komédia. A dnes je viac ako jasné, že to bola hovadina. Prečo ? Pretože Nemecká ríša mala taký sexapeal pre Nemcov ale aj pre ostatné národy tej doby, že by si ich Nemci kúpili aj topánkami aj názormi aj so všetkým príslusenstvom. Poĺsko by sa doslova rozutekalo. Také bolo zaostalé v porovnaním s Nemeckom. Hitlerovi stačilo jediné. Zvyšovať zivotnú úroveň, tempom ako sa mu to darilo v rokoch 33 až 39. Jednoducho Nemci by si kúpili celú kontinentalnu Európu. Od Gibraltáru až po Brest. Dnes je to už viac ako zrejmé. Takže zivotným záujmom Nemecka bolo vyhnúť sa vojne za akúkoĺvek cenu. Ale Hitler stupňoval poziadavky a kládol ultimáta. PÝCHA. Samozrejme , že Nemecko malo konkurentov a Tí ho chceli zlikvidovať. Aj ho zlikvidovali. Pozrime sa na Putina dnes. Tiež má tazkú situaciu. Tiez ho chcú zlikvidovať aj Rusko. Ale jeho odpovede sú geniálne, asymetrické, myslí na 5 ťahov dopredu . A to nemá Nemeckú kvalitu a miera jeho tažkostí je 10x väčšia. To je u mňa pán politik. Prosto Hitler nehral svoju hru. Hitler hral hru tych druhých. Presne ako Svédsko dnes. S čim este suhlasím milý Norman, je Tvoj názor.ze Svedi sú marginallny a preto ich možnosti obrany sú marginálne. Na rozdiel od Nemcov. Hitler mal všetko čo si vodca národa môze len prisniť. Mal jednotu naroda, mal kvalitu národa a odhodlanie národa. On to vsetko premrhal pre svoju pýchu. A tento smrtelný hriech ho doviedol nielen k osobnej tragedii ale aj tragedii celeho národa a celej bielej rasy. Ktorej mal plnú papuĺu, stále a vźdy.

     • „Nafukoval sa ako holub. Dupkal nožičkou. Známe fotky, skoda reči. Stale bolo málo. Stále stupňoval svoje požiadavky.“ – Svarga, je to celé zle, Adolf neexpandoval preto, lebo mu to robilo radosť z dupania nožičkou, ale hlavne preto, že sa potreboval dostať k rope a surovinám, keďže ich nemohol získať obchodom za trhovú cenu. Rumunské ropné polia nestačili na prevádzkovanie celej Európy. Z môjho pohľadu spravil dosť silnú strategickú chybu v Stredomorí, keď sa nekoncentroval viacej na dorazenie Britov a ovládntie ropných polí v Iraku. Neobsadenie Malty a aj ďalšie detaily sa ukázali ako dosť podstatné. Ale aj tak je to len plané uvažovanie, zbehlo to tak ako to zbehlo. Nemecký generálny štáb vychádzal z určitých informácií a rozhodoval sa tak ako len mohol.

     • Opäť chyba. Hitler nepotreboval expandovať kvôli nedostatku surovín. Nemal problém ich kúpiť, tvrdiť opak je omyl. Takým vzorným dodávateľom ropy a ďalších surovín bol napr. Sovietsky zväz, ktorý ani nepožadoval platby v zlate, či tvrdej mene, ale tak, ako to vyhovovalo Nemecku – v strojoch a technológiách. Hitler samotný dokonca vôbec expanziu nepotreboval a nepožadoval – viď jeho postoj ku kolóniám. Chcel len to, čo patrilo Nemecku. To, že Sudety boli Nemecké, rovnako ako Prusko a Sliezsko, o tom sa nebudeme dohadovať, Hitler ich za nemecké považoval a mal na to svoje dôvody. Žiadne plány na nejakú ďalšiu expanziu NEBOLI. Ku všetkým ostatným výbojom bol Hitler donútený okolnosťami a nie preto, že by túžil po obsadení iných krajín.

      Pozrime sa dnes na situáciu – ako je Nemecko opäť pri moci. V podstate ovláda hospodárstvo Európy a všetko bez vojny. Naozaj si myslíte, že Hitler potreboval vojnu, keď mohol dostať do svojho područia Európu ekonomicky, podobne ako dnes? Skutočne si niekto myslí, že Hitler bol hlupák, mocichtivý maniak a šialenec? Vedel veľmi dobre, že vojna je proti jeho záujmom a nemal o vojnu ani najmenšiu snahu. Veď načo? Stačilo ešte pár rokov a Európa mu sama padne ku kolenám ako zhnité jablko.

     • Svarga, to je lacná a falošná psychologizácia. Udalosti sa diali tak, ako sa diali nie preto, že mal niekto nejakú mentalitu, ale boli to vcelku objektívne geopolitické deje, následok predošlej svetovej vojny a podobne.

      Čo sa týka Putina – pri všetkej úcte, ten zahraničnú politiku doteraz nerobil, Sýria je prvá výraznejšia vec. Všetky úspechy, ktoré Putin má, sú vnútropolitické a vnútroekonomické. Aj za to si zasluhuje úctu a je to (na ruské pomery) výnimka. Za 18 rokov zrejme dobre skonsolidoval ruskú ekonomiku aj politickú scénu. To nie je maličkosť.
      Ale Hitlerovi sa to podarilo s Nemeckom tak za 4 roky. Ale nechcem tým povedať, že by bol Hitler tak geniálny (to je azda aj zakázané, nie?). Ten úspech bol hlavne výsledok toho potenciálu, čo stredná Európa mala a má.
      To Putin to má objektívne ťažšie.

 2. Migrácia nezlyhala. Migrácia uspela na milión percent. Z pohľadu parazita je to predsa raj .Zlyhali Švedi na celej čiare. Vojna je nevyhnutná. Alebo je tu ešte jedna alternativa. Zánik Švedska. Švédi nemajú navýber.

 3. Je potešiteľné, že máme stále ľudí, ktorých komentáre sú výsledkom znalosti histórie, z toho vyplývajúca informovanosť a železná logika.
  Teda veci, ktoré mnohým chýbajú.
  Totiž len tvrdohlavý diletanti, pre ktorých pravdivá história je ‘res incignita’ a nevie napr. o výrokoch nižšie uvedených židov, môže stále trepať niečo o pýche a dupkaní nohou Hitlera, a jeho ‘túžbe’ po nejakej expanzii a dokonca vojne, ani nehovoriac o Hitlerovom prednese zo dňa 31-ho augusta 1939 (o 21’15 hod.), známej ako “Šestnásť bodov”.

  Emil Ludwig Cohen napísal v jeho knihe “The New Holy Alliance”, Strasburg, 1938:
  ”Dokonca keby Hitler chcel v poslednom momente vyhnúť vojne, ktorá by ho zničila, bude napriek jeho prianiam do vojny vohnaný”.

  * * *
  Bernard Lechache napísal v “The Right to Live” (December 1938):
  “Je našim úkolom organizovať morálnu a kultúrnu blokádu Nemecka a vyhubiť tento národ. Je na nás začať neľútostnú vojnu”.

  * * *
  Významný nemecký spisovateľ Hans Grimm citoval významného Žida z Austrálie, ktorý oslovil nemeckého admirála na návšteve v Austrálii:
  “Herr admiral, dopočuli ste sa, že prezident Hindenburg vymenoval za ríšskeho kancelára národného socialistu Hitlera na základe výsledkov volieb do Reichstagu? Na tomto mieste vám dávam slovo, že my Židia urobíme všetko pre to, aby sme túto udalosť vymazali z histórie”.
  * * *
  Vo Forume Chicago Rabbinical Association, Rabín S. Felix Mendelsohn, Rabín Temple Beth Israel, Chicago, píšúc o Platforme pre American Jewry povedal:

  “DRUHÁ SVETOVÁ VOJNA JE BOJOVANÁ NA OBRANU FUNDAMENTÁlNEHO JUDAIZMU”. (Chicago Jewish Sentinel, October 8, 1942).

  Rabín Mendelssohn nám teda jednoznačne dáva na vedomie, že DRUHÁ SVETOVÁ VOJNA BOLA ŽIDOVSKÁ VOJNA. Táto židovská schema dozrela v roku 1939, keď Nemecko vpadlo do Poľska. Británia a Francúzsko pod židovskou nadvládou vyhlásili vojnu Nemecku, vhodne ignorujúc skutočnosť, že Sovietsky Sväz (pod židovskou mocou), taktiež napadol Poľsko.

  * * *
  “Lenže vo svojom príspevku si opomenul tú príšernú indokrináciu, ktorej boli a sú vyše 70 rokov vystavení….”,

  ….to vie málokto pochopiť a dnes už o tom ani skoro nikdo nevie, ak vôbec kedy vedel……….toto malo svetové židovstvo už dávno pre Nemecko pripravené….

  “Psychological Warfare Division” bolo oddelenie Spojeneckej propagandy. Jeho účelom – roky pred vojnou a potom tiež po vojne – bola výroba falošných hlásení, sfalšovaných dokumentov, klamná prezentácia skutočných udalostí a klamstiev všeobecne.
  Jeho vojnové poslanie bolo podrývať morálku nepriateľa, i.e. Nemcov, otriasť ich dôverou v ich vedenie, vyvolať odpor proti ich governmentu.

  Profesor Dr. Friedrich Grimm zanechal záznam z rozhovoru, ktorý mal po prímerí v roku 1945 s vedúcim členom PWD. Keď profesor Grimm vyslovil myšlienku, že v záujme mieru a spolunažívania ľudstva, je načase prestať s propagandou, odpoveďou bolo:
  “Nie! My len začíname! Budeme pokračovať v atrocity propagande, budeme ju zintenzívňovať pokial nikto nebude mať pre Nemcov dobré slovo, pokiaľ všetky sympatie, ktoré ste mali v iných krajinách budú zničené, pokiaľ Nemci sú tak zmätení, že nebudú viac vedieť, čo robia. (Grimm “Politische Justiz”, str. 148).

  * * *
  “Treba si ale položiť otázku, kto tento scenár skutočne napísal a režíroval….”

  ….pre tÝch, ktorí históriu ovládajú, ale nie podľa PWD (viď vyššie), to nemóže byť žiadnou záhadou….o tom už bolo popísané neúrekom, doporučujem pojednaie:
  Bankers Planned World Wars to Destroy Germany – henrymakow.com
  https://www.henrymakow.com/002104.html

  …………

  • Napr. „plynové komory“ v Dachau boli pretláčané PSYOP (PWD, Psychological Warfare Division) jednotkou (dnes je tam tuším plaketa, že to boli síce plynové komory, ale nikdy neboli použíté). Predstavte si, že sa jedného dňa ukáže, že tzv. plynové komory boli povojnový výmysel PSYOP namierený proti Nemcom (podobne ako scvrknuté hlavy, tienidla z kože Židov a mydlá). Okrem toho, že by to znamenalo pád Izraelskej identity, ktorá sa derivuje z holokaustu a balancuje na ňom, by to znamenalo aj pád celej paradigmy, na ktorej dnes stojí Západ.

   My ideme v Seredi budovať nejaké nové múzeum na tému holokaustu (predpokladám, že povinné pre žiakov štátneho vzdelávacieho systému).

   Poliaci zase schválili nový štátny sviatok, ktorý bude pripomínať „hrdinov“, ktorí skrývali počas vojny Židov (títo poľskí „hrdinovia“ to robili určite nezištne).

 4. Bol som v Dachau (aj v Mauthausene). Fraška.
  Okamžite po vojne a po odvezení vázňov, američania začali s prípravou Dachau pre hollywoodsky film “Mill of Death’’ (Mlyn smrti) v ktorom boli ukázané fotografie vraj fotografované priamo v Dachau. Všetko bolo pečlivo naaranžované, krematórium (s dvoma pecami), aj s komínom, ktorý vedľa stojí, “plynové komory”, vymedzený kus územia na dvore, kde sa popravovalo, atď.
  Mám priateľa, žijúceho vedľa Mníchova, ktorý osobne poznal murára, ktorý to krematorium aj s tým komínom po vojne staval. Na moje prekvapenie, keď som zisťoval, ako je ten komín prepojený na tie pece, zistil som, že prepojený vôbec nebol, iba že by bolo pod zemou, ale ako vieme, dým nejde dole, ale hore!
  Ale vedľa, neďaleko, schovaná v húšti bola nejaká búda, čo vraj bolo kedysi pôvodné krematorium.
  Po vstupe do crematoria, na pravej strane vidím malú miestnosť, možno 5×5 metrov, so zainštalovanými sprchami na strope, ktorými, ako nám tvrdili bol vpúšťaný plyn – ktorý je, ako vieme ľahší ako oxygén – a ide hore, nie dolu.
  A ako píše p. Frater je tam tabuľka, že nebola používaná ako plynová komora.
  Boli to zradcovia pastor Niemöller a iní, ktorí ‘svedčili, že tam bolo spálených 238.000 tiel, i keď v skutočnosti druhá pec bola nainštalovaná po vojne pre spomenutý film Mill of Death.
  Spáliť 238.000 tiel by trvalo -non stop ptrvádzku – 3 roky.
  Nakoniec nebolo zázrakom, keď v roku 1962 Mníchovský Biskup priznal, že z 200.000 väzňov, ktorí prešli cez Dachau, tam zomrelo 30.000, zväčša na týfus a iné choroby, nikto mu neoponoval.

 5. Nemci prispeli k zničeniu bielej Európy viac ako iné národy a to najmä týmto:

  Oto von Bismarc, zaviedol dôchodkové poistenie pre pracujúcich / aj úrazové a zdravotné poistenie/, ktoré malo za následok postupný rozpad tradičného socialneho zabezpečenia založeného na rodine, kde sa deti postarali o svojich zostarnutých rodičov. Po novom už detí nebolo treba, lebo dôchodok. Po druhej svetovej sa tento systém masívne rozšíril po celej Európe a mnohodetné rodiny sa stali výnimkou, veď načo keď je dôchodok. A tak biela Európa, ktorá vždy mala problém s nadbytkom obyvatelov, naraz začala vymierať.

  Hjalmar Schacht, bol autorom nemeckého finančného systému po prvej svetovej vojne, ktorý sa vyznačoval tým, že Ríšska marka nebola krytá zlatom, po druhej svetovej sa toto stalo európskym a nakoniec aj svetovým štandartom. Takže dnešná mena nie je krytá ničím, len dôverou obyvatelstva, že nejako to bude fungovať. Vďaka Nemcom. Tak sme sa dostali do drápov emisnej banky a zopár jednotlivcom, ktorý emisnú banku riadia a stavim sa, že židia nie sú tí čo ju riadia. Keď nemecké banky zle požičali /Grécko/, tak od nás chudobných chceli aby sme ich straty vyrovnali. A tak sa stalo.

  Adolf Hitler, jeho priamym pričinením bolo vyvraždených miliony Slovanov, teda belochov, najmä v Polsku, Bielorusku a Ukrajine, miliony bielych bolo povraždených a zabitých pri vojnových operáciách v celej Európe a v konečnom dôsledku aj miliony Nemcov. Nemecké straty boli obrovské najmä na mužskej populácii, situáciu nezlepšilo ani vyhnanie milionov Nemcov z Polska a Československa , lebo aj Nemecký muži v týchto krajín zahynuli na frontoch a tak vyhnané boli zvečšej časti ženy, deti a starci. Vynaliezaví Nemci si však pomohli a brali s otvorenou náručou utečencov s komunistyckých krajín, teda najmä Slovanov a hlavne prijali približne 5 milionov imigrantov z Turecka, z toho asi 2 miliony Kurdov. Teda Nemci dobrovolne a z vlastnej vôle spáchali prvú imigračnú moslimskú vlnu do Európy.

  Angela Merkel, za jej vedenia Nemecko maximálne využilo pád komunistických režimov vo východnej Európe a lacnú pracovnú silu čo sa tam nachádzala, a nemecký priemysel nás využíva dodnes, ako príklad uvediem Bratislavský závod Volkswagen, kde naši pracujúci dosahujú špičkovú produktivitu aj kvalitu, porovnatelnú s nemeckými fabrikami, ale mzdy sú minimálne 3 x nižšie. Len tak dokázali odolávať Čínskej konkurencii. Keď už ani lacní Slovania nestačili, tak nemecký priemyselníci začali dovážať do Európy novú vlnu moslimských imigrantov, v dobrej viere, že s nimi nebude problém, tak ako nebol problém s Turkami. Chyba lávky, narazila kosa na kameň a teraz chcú, aby sme sa o nich my Slovania starali.

  V dnešných časoch, kedy sa Čína usiluje zmocniť celosvetových zdrojov, najmä potravín, sú tárania o židovskom spiknutí bohapustým nezmyslom. Jediný politik a jediná krajina sa postavili Číne na odpor, rovnako sa postavili aj nezákonnej migrácii, jediná krajina si dovolila predvolať na vypočutie celosvetového magnáta a manipulátora Zuckemberga. Je to Donald Trump a USA.

  Švédsko má jedinú možnosť záchrany a to vyžadovať plnenie zákona od všetkých ktorí vo Švédsku žijú, zvýšiť výdaje na obranu a /možno/ znížiť socialne výdaje.
  Každí z nás môže požadovať od europoslancov, aby sa zasadili za to, že šárija je v rozpore s Všeobecnou deklaráciou ludských práv, teda je v rozpore s všetkými ústavami krajín EU a žiadať, aby presadzovatelia šárije boli postihovaní podla platných zákonov /viď príklad Rakúska/.

  Ak sa EU zrúti, resp. zrútia sa niektoré krajiny ovládnuté moslimami, tak záchrana Slovákov je v Panslavizme, možno v únii Polsko – Bielorusko- Ukrajina-Slovensko- Česko, aj keď sa to zdá v dnešných časoch číra fantasmagória. O dvadsať rokov možno bude všetko inak. Rusi sú postihnutí svojou vlastnou multi -kulti a svojou velmocenskou nadradenosťou a Nemci nech si robia čo chcú.

  • Na pokles pôrodnosti má zavedenie dôchodkového poistenia iba minimálny vplyv. Zníženie pôrodnosti ide ruka v ruke s technickým pokrokom a teda menšou potrebou ľudskej pracovnej sily. Všimnite si, že už pred Bismarckom a dôchodkami boli mnohodetné rodiny doménou hlavne sedliakov, v meste bola pôrodnosť nižšia. To súvisí s potrebou lacnej pracovnej sily pri poľnohospodárskych prácach, najmä u samostatne hospodáriacich sedliakov (čo boli takmer všetci). S príchodom mechanizácie táto potreba značne poklesla a to sa prejavilo aj na pôrodnosti. Nehovoriac o tom, že najväčší podiel na poklese pôrodnosti má dostupnosť antikoncepcie a vzdelávania v tejto oblasti, a vlastne aj vzdelanie ako také.

   V dnešnej dobe sa zdá, že nastupujúca generácia medzi 20 – 30 rokmi pravdepodobne nebude dostávať žiadne, alebo iba minimálne dôchodky. Napriek tomu sa pôrodnosť nielenže nezvyšuje, ale presne naopak – znižuje sa ešte viac a posúva sa do vyššieho veku.

   Napriek tomu, že na dôchodky má nárok každý s dostatkom odpracovaných rokov, najväčšia pôrodnosť je medzi nevzdelaným, needukovaným a antikoncepciu nepoužívajúcim obyvateľstvom, na Slovensku sa to týka najmä istého etnika.

   Osobne si myslím, že dôchodkové poistenie by malo byť výhradne na báze dobrovoľnosti.

   K ďalším bodom sa nebudem vyjadrovať, nemám na to čas ani chuť. Ale v podstate väčšina toho, čo ste napísal, je podobne nepresné (čím nepovažujem svoj príspevok za jediný správny a absolútne presný – dôkladné zhodnotenie príčin zníženia pôrodnosti v Európe je na vedeckú štúdiu).

  • Stát se staral o své občany a podporoval jejich porodnost. Za Třetí říše byly brány za vzor početné rodiny a matky více dětí byly vyznamenávány. Německý sociální systém byl později se změnami uplatněn i v dalších státech, ale těžko mu dávat za vinu, že je dnes u Evropanů nízká porodnost. Protože to je vinou až povojnových systémů a dnešní výchovy mládeže. Každý si chce jen „užívat“ a do toho starost a péče o děti nezapadá. A je to typické pro jakoukoli civilizaci. Lidé jsou pohodlní, nemají zájem něco dělat sami nebo pro druhé bez toho, aniž by dostali peníze. Každý by chtěl jen dostávat, ne však dávat. Chybí jakákoli starost o vlastní rod a zem. Krev a půda jsou lidem cizí pojmy, chtěli by cestovat – „poznávat cizí kraje“, neznaje však vlastní kraj. Nevadí jim přijímat cizí elementy do vlastní země, protože se s ní necítí svázaní.

   Německo nemělo zlato na to, aby jím mohlo krýt měnu. Stalo se finančně nezávislé na světovém finančním systému. Šlo svou vlastní cestou. To je špatně? Oni můžou za to, že dnes jsme otroci celosvětového finančního systému, burz a podobných věcí? Leda tím, že byli poraženi ve válce..

   Německo válku nezačalo. A ti mrtví Slované jdou na vrub židobolševikům. Vraždili Rusy, Ukrajince, Bělorusy, Poláky i další jako na běžícím páse. A jim se máme klanět?

   Donald Trump není ničím, co je hodno následovat. Není žádnou záchranou Evropy ani Ameriky. Jen další židovská loutka, která láká nespokojené bílé na jednoduché triky.

   Čína má ve svých rukách výrobu a vlastnictví kde čeho. Protože „západní elity“ prodaly výrobní licence a patenty. Protože takovým lidem jde jen o zisk. Vydělat hned a co nejvíc. Pak jsou za vodou. Prodali nás všechny. My je nezajímáme.

   Záchrana se nedá hledat v ničem, co nabízí tento systém. Protože tento systém je viníkem dnešní situace. A proto musí padnout. Jiné cesty není. A požadovat něco po europoslancích? To je naprosto směšné. Prasata u koryt. O nic jiného jim nejde. Jenom žvatlají. Kecy a žádné činy. Do fabriky k pásům s takovým ksindlem.

   Angela Merkelová je Němka?

   Nějaká deklarace lidských práv.. K tomu se vyjadřovat nebudu..

Pridaj komentár