Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Právo na život

Právo na život

cigani-nozZakaždým, keď sa v tlači objaví (ak sa objaví, samozrejme) správa o brutálnej vražde, prevažnej väčšine verejnosti to nie je ľahostajné a okamžite sa objavujú hlasy volajúce po obnovení trestu smrti. Mnohým je však zároveň zrejmé, že toto volanie nebude nikdy – tzn. za existencie súčasného pluto-oligarického režimu skáčuceho podľa pískania od reality odtrhnutých úradníkov z EÚ – vypočuté.

Keďže nemám rád chodenie okolo horúcej kaše a nepokladám sa za grafomana (našťastie), prejdem rovno k veci. Argumentácia pseudo-humanistov ohľadom ochrany ľudského života, ktorou argumentujú proti trestu smrti ako najvyššiemu možnému trestu, je smiešna a absurdná zároveň, pretože akceptácia či odmietnutie takéhoto trestu spočíva iba a výlučne na spoločenskej dohode. Inými slovami, ľudské práva (ako je toto právo na život vraha) sú len spoločenskou dohodou, rovnako ako je sloboda prejavu (o tom sa škoda vôbec baviť), sloboda vyznania a podobne. Ako príklad postačí uviesť, že v 50. rokoch bola v našich končinách homosexualita považovaná za trestný čin. Dnes pomaly ustupujeme aj pedofilom. A vari sa niečo na ich konaní zmenilo? Nie, zmenila sa len spoločenská klíma, politická objednávka, spoločnosť morálne upadla o čosi viac a našiel sa dostatočný počet “zákonodarcov”, ktorí boli ochotní za zmenu zahlasovať.

Netreba zabudnúť, že politická moc pochádza od občanov, v našom prípade od občanov SR. A na rozdiel od toho, čo tvrdí naša domáca piata kolóna agentov a kolaborantov so svetovládcami, menšina sa podrobuje väčšine. Vždy to tak bolo a tvrdiť a konať opačne je šialenstvom.

Koniec koncov, ak mám právo na život – kto dal právo niekomu inému mi ho len tak vziať? Je len logickým vyústením, že pripravením niekoho o život páchateľ stratil právo na svoj vlastný život. Toto chápali všetky kultúry (minimálne kým nezačali morálne upadať). Žiadne pekné reči a vykrúcačky na tom nič nemenia.

ZAVIESŤ TREST SMRTI – CHRÁNIŤ SLUŠNÝCH OBČANOV PRED VRAHMI A NÁSILNÍKMI!

Autor: Christian Freeman, www.protiprudu.org
Pozri tiež: http://krimi.noviny.sk/cierna-kronika/31-08-2013/babicka-80-ktoru-napadol-osadnik-umrela.html

O ::prop

Jeden komentár

  1. Právo na život…

Leave a Reply