Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Pravda o Putinovi

Pravda o Putinovi

putinNa náš redakčný mail sme dostali tento článok od nášho sympatizanta, ktorý nám predkladá množstvo faktov o ruskom prezidentovi Vladimírovi Putinovi, ktoré sú v súčasnosti neznáme, zamlčiavané alebo prehliadané. Mnoho slovenských nacionalistov považuje Putina za záchrancu Slovanstva, ochrancu tradičných hodnôt, či zástancu homogenity ruského národa, či dokonca bojovníka proti multikulturalizmu a sionizmu. Opak je však pravdou. Práve v tomto článku sa odhaľuje veľa právd, ktoré si nie sú ochotní pripustiť tí najväčší rusofili. Tento článok nemá za úlohu útočiť na ruský národ, či na obyčajných rusov, má poukázať na to, že práve Putin, ako sluha oligarchov, najviac ničí ruský národ. Mnohí nás v posledne j dobe považujú za antiruských, no nie je to pravdou. Mnoho ľudí si mýli pojmy. Panslavizmus v ich očiach znamená bezhraničný obdiv k Putinovi a Rusku. Z panslavizmu sa tak stáva akási zlá napodobenina – rusofília. My však nie sme proruskí, proukrajinskí, propoľskí, my sme proslovanskí! Ak by som to mal zhrnúť slovami ruských nacionalistov: „Ruský národ prežije, ak zničíme Putina a Ruskú federáciu!“. Vysvetlenie ich postoja nájdete v článku a myslím, že každej mysliacej bytosti dôjde, že Putin neobhajuje slovanské záujmy, či tradičné hodnoty, či nebojuje proti sionizmu, práve naopak.

Jakub Hromoslav Škrabák

Vladimír Putin a nacionalizmus. Je Putin biely nacionalista?

Mnohí ľudia a bohužiaľ mnohí aj z našich kruhov žijú v pomýlenej predstave, že Vladimír Putin je ruský nacionalista, posledný konzervatívny vladár, hlava poslednej bašty stojacej proti multikultúre a sionizmu. Mnohí z nás si však neuvedomujú fakt, že Putin je bývalý významný agent KGB. A agentom bol v krajine, v ktorej boli snáď najtvrdšie represie voči opozícii a jedny z najhorších praktík sledovania a terorizovania obyvateľstva. Putin ako špión je majstrom podvracania a zastierania. A svoju kariéru vladára ako bývalý agent KGB postavil na báze rozpadajúceho sa Sovietskeho zväzu. Už v rannom veku svojej kariéry stál v službách sinonizmu a neobolševizmu.

Rusofília v spoločnosti iných fílií

Mnohí v našich kruhoch namiesto toho aby uznávali svoju vlastnú krajinu a vlastný národ trpia rusofíliou a rôznymi inými názormi a túžbami aby ich niekto spasil. Je to pravdepodobne určitá forma ospravedlnenia si vlastnej neschopnosti. Extrémnejšou formou očakávania spasenia je panslavizmus, ktorý vo svojich moderných podobách pripisuje Rusku spasiteľské tendencie a na čele ich spasiteľských ideí stojí samotný mesiáš a bohatier Vladimír Putin. Málokto si však uvedomujeme, že Rusko ako krajina či formy štátu v ruských zemiach nedoniesli k nám ani k iným slovanským národom žiadne spasenie. Výnimkou v tomto sú Srbi. Panslavizmus v dnešnej dobe sa zmenil na extrémny obdiv smerom k Ruskej Federácii a k jeho prezidentovi. A treba poukázať na to, že tieto tendencie a názory nie sú správne.

Multikultúrna realita na území dnešného Ruska

Treba si najprv uvedomiť, že súčasné Rusko je jedna z najmultikultúrnejších krajín na svete. Rusku patrí druhá priečka podľa OSN v prijímaní počtu migrantov. K uvedomeniu multikultúrnej reality Ruskej federácie som dospel najmä po kontakte s mnohými ruskými kamarátmi, ktorí nechápali moje zhrozenie v metropolách západnej Európy. Reakcia na moje kritické vyjadrenia bolo ich skonštatovanie, že v Moskve je to horšie. Treba si uvedomiť, že k slovanským národnostiam sa na území Ruskej federácie hlási necelých 85% obyvateľstva. Údaje na oficiálnych stránkach wikipédie poukazujú nato, že na území žije niekoľko miliónov osôb z neeurópskych etník. A to by sme mali rátať aj s faktom, koľko aziatov a kaukazanov sa môže oficiálne hlásiť k ruskej národnosti a koľko neeurópskeho a neslovanského elementu sa v týchto zemiach nachádza ilegálne. Ďalej podľa uvedených zdrojov si musíme uvedomiť skutočnosť, že v Rusku druhé najvýznamnejšie náboženstvo je islam, ktoré má niekoľko miliónov prívržencov na území federácie. Tiež nesmieme zabudnúť na dôležité postavenie judaizmu a židovského etnika v Rusku. Mnohí z nich majú dvojité občianstvo s Izraelom. Ich počty sa oficiálne rátajú na státisíce.

Etnických Rusov, Slovanov na území Ruskej Federácie počas vlády Vladimíra Putina rapídne ubúda, počas prvých dvoch etáp jeho vlády to činí pokles osem miliónov Rusov. Putin upravil aj imigračný zákon, čím otvoril hranice Ruska množstvu imigrantov, najmä lacnej pracovnej sily z chudobných postsovietskych štátov. Týmto činom uberá ruskému ľudu možnosť pracovať za adekvátne ohodnotenie. Putin bežne podporuje a navštevuje menšinové akcie, ale toto nerobí v prípade ruských kultúrnych podujatí. Podporuje výstavbu mešít v ruských mestách. Vladimír Putin sa taktiež podieľa na činnosti a aktivitách antirasistických organizácií, ktoré neraz pochodujú v sprievode symbolov Sovietskej únie.

Putin taktiež de facto uznal Čečensko, mnoho čečenských teroristov dostalo vysoké vojenské vyznamenania Ruskej federácie . Pol milióna etnických Rusov muselo Čečensko opustiť bez nároku na odškodnenie. Čečenci, „obete“ vojny, boli vysoko odškodnení v sume tisícok dolárov. Mnoho ruských dôstojníkov a vojakov, veteránov, bojujúcich vo vojnách proti Čečenom dal Vladimír Putin na základe prianí čečenských predstaviteľov, moslimských fanatikov a extrémistov, uväzniť. Ruskí nacionalisti bojujúci za prepustenie veteránov čečenskej vojny, sú za to bití a uväznení.

Putin spáchal aj mnoho hriechov voči ruským tradíciám, kultúre a vzdelávaniu. Na čele kultúrnych inštitúcií stoja rôzni ľudia konajúci protirusky. Vzdelávania na univerzitách sa stalo výsadou úzkej skupiny bohatých ľudí. Univerzity sa stali šíriteľmi liberálnej demoralizácie ruskej spoločnosti, viď. študentky filozofie – členky „punkovej“ kapely PussyRiot.

Každá vláda Vladimíra Putina podporovala multikultúru a prílev cudzieho elementu na územie Ruskej federácie. Putin ustúpil svojvoľne Číne 200 km štvorcových z územia Ruska.

Židovskí a kaukazskí oligarchovia

Musíme si tiež uvedomiť fakt, že Putin má úzke kontakty s oligarchami, ktorí sú najmä neruského a neslovanského pôvodu, a títo ho počas prezidentovania Borisa Jeľcina dostali do premiérskeho kresla, kde sa v značnej miere podieľal na privatizácii na území Ruska. Jednými z najvýznamnejších sú bratia Rottenbergerovci, ďalej vlastník ropného gigantu Gunvor Genadij Timčenk, spolumajiteľ banky Rossija Jurij Kovalčuk. Oligarchovia sú členmi komunity Jazero (Ozero), pomenovania na základe vlastnenia víkendových apartmánov pri jazerách v oblasti Petrohradu, do tejto skupiny patrí aj Putin. Sem patrí taktiež mnoho vplyvných oligarchov ako ďalší zakladateľ banky Rossije Andrej Fursenko či bývalý diplomat OSN Vladimír Jakunin. Putin má kontaky aj s notoricky známymi oligarchami ako s Romanom Abramovičom či s Michailom Prochorovom. Ďalšími Putinovými oligarchami sú Vitalij Malkin, Piotr Aven, Leonid Michelson, Viktor Vekselberg, Michail Fridman. Známym podporovateľom Putina je oligarcha azerbajdžanského pôvodu Alekperov Vagit, šéf Lukoilu. Členom „elít“ okolo Kremľu je aj známy židovský oligarcha Oleg Deripaska, prezident jednej z najväčších spoločností na tvorbu hliníku na svete. Putinov kamarát je aj známy podporovateľ antirasistických aktivít Leonid Fedun. Je potrebné spomenúť aj veľké množstvo kaukazských moslimov, oligarchov podporujúcich Vladimíra Putina a jeho režim. Takými sú Mikhail Gutseriev, Kerimov Abusaidovich, Alisher Usmanov. Za Putinom stoja aj poprední židovskí predstavitelia ako napr. Moshe Kantor, prezident zväzu európskeho židovského kongresu, predtým prezident zväzu ruských židovských komunít, German Khan, člen ruského židovského kongresu, židovský mafián Alexander Mamut, Leonid Mikhelson, Eugene Schvidler, Anatoly Chubais, Sergej Kirienko. Po preštudovaní životopisov týchto ľudí je scestné tvrdiť, že Putin je proti sionizmu a multikultúre nejakým spôsobom. Nespočetné množstvo židov a kaukazanov sa nachádza a nachádzalo aj v priamej administratíve počas prezidentovania Vladimíra Putina či Dimitrija Medvedeva. Na ilustráciu zopár mien ako Alexander Hinstein, Sarafaliev Kerimovich, Vasilyev Abdualevich. Sem patrí aj „fake“ ,“nacionalista“ Vladimír (Edelstein) Žirinovskij.

Rôzni členovia vlády sú prepojení s oligarchami skrz spoločných záujmov v naftárskych koncernoch. V súčasnej Ruskej federácii prevláda neskutočná korupcia a forma vlády sa zhoduje s istou formou organizovaného zločinu.

Ďalej si uvedomme fakt, že Putin je taký istý imperialista a šíriteľ nového svetového poriadku ako Obama či Bush. Najnovšie Putin presadil zákon o zákaze tzv. popierania holokaustu, čím sa zasadil za jednostranné bádanie v tejto téme.

Idea Eurázie

Myslím si, že otázka Eurázie je niečo o čom by žiaden biely národný socialista uvažovať nemal. Je nonsens aby sme sa spájali s kadejakými aziatmi a moslimskými národmi a tvárili sa, že je to tá správna cesta. Sme Európania a naša cesta je spájať sa s ďalšími európskymi bielymi národmi. Uvedomme si, že naša cesta je zachovávanie našej kultúry, dedičstva otcov, v spoločnosti bratských národov. Euroázijská pomoc už k nám raz prišla a nemalo to žiadne pozitívne dopady na našu spoločnosť. Takže z nášho hľadiska a z hľadiska našej idey a záujmov túto ideu môžeme priamo zamietnuť.

Pravoslávna cirkev

V ruskej spoločnosti hrá dôležitú úlohu pravoslávna cirkev. Keďže táto cirkev je možno posledná bašta kresťanskej viery v Európe, samozrejme ruská spoločnosť je značne konzervatívna. Putin potrebuje podporu patriarchu Kyrila tým pádom sa prijímajú zákony ktoré ulahodia cirkvi a konzervatívnej časti spoločnosti. Na konzervatívnej spoločnosti má skôr, než nejaký prezident zásluhu pravoslávna cirkev. Podobná situácia je aj v Srbsku, Grécku a z časti aj v Bulharsku a Rumunsku.

Ruskí nacionalisti

Ruskí národne orientovaní ľudia a ruskí národní socialisti sa vo väčších mestách stavajú do opozície voči Putinovi. Neuznávajú ho ako vodcu a vystavujú ho kritike za jeho politiku. Ruskí nacionalisti vo veľkomestách pochodujú s cárskou vlajkou, tzv. imperkou, aby sa líšili od čvargy podporujúcej demokratický systém neobolševika Putina. Nacionalisti demonštrujú ustavične proti Putinovi, začo dostávajú tvrdé niekoľkoročné tresty. Putin zakázal a rozpustil jedinú vlasteneckú stranu, Rodinu, ktorá sa v roku 2003 dostala do parlamentu – štátnej dumy. V roku 2007 nebola ani jedna vlastenecká strana pripustená k parlamentným voľbám. Treba uvedomiť si aj fakt, že Vladimír Putin stojí aj za súčasnou neschopnosťou a demoralizáciou ruskej armády. Dal zavrieť mnoho elitných vojenských akadémií. Putin investuje do polícii a represívnych štátnych orgánov, aby mohol efektívne potláčať opozíciu. Polícia má v Ruskej federácii dvakrát toľko členov ako armáda. Putin sa už v roku 2005 vyjadril proti nacionalistom, ako extrémnemu elementu spôsobujúcemu nebezpečenstvo voči multietnickému Rusku. Vladimír Putin mal podobné vyjadrenia aj v roku 2007. Podobne sa vyjadril aj Putinov pudlík D. Medvedev, ktorí sľuboval neľútostný boj proti extrémnemu nacionalizmu. Popri podporovaní antirasistických organizácií Putin a ľudia okolo jeho osoby neustále tvrdšie a tvrdšie bojujú proti nacionalistom.

Je na nás aby sme zhodnotili či by sme mali ďalej mať Putinovo Rusko za vzor či nie. Osobne si myslím, že každý správny a rozumný nacionalista a národný socialista by si mal uvedomiť, že Vladimír Putin a jeho štátne zriadenie má s nami a s našimi myšlienkami veľmi málo spoločného. Putin nie je protipólom Obamu ani hocijakej formy nového svetového poriadku, je súčasťou nového usporiadania a špecificky a najmä zákerne importuje morálny a rasový úpadok na územie Ruska.

Zdroj: Jozef Horák, Slovenská pospolitosť

O ::prop

64 komentárov

 1. ten zaciatok bol dost zaujimavy,ale citanim dalej,som sa v nom sklamal.To co tu je napisane,je bez podkladov,bez nejakeho linku,bez foto,no len obycajna propaganda Slovenskej pospolitosti.Ja zijem dlhe roky v Taliansku,to co tu je napisane,v Tal je to daleko horsie s politikmi vid.otvorenie hranic emigrantom atdJa by som chcel vidiet autora tohoto clanku na mieste prezidenta RF,On si ani nevie predstavit co je to zit v multietnickom narode a ake su tam problemy.Prosim vas,uz neuverejnujte kazdy clanok,co nie je nicim podlozeny

  • Pravoslávna cirkev je poslednou baštou kresťanstva?
   Aj tá prijala, tak ako RKC židomurársky Ekumenizmus!
   Apostácia patriarchu Kirila:
   https://www.youtube.com/watch?v=eJMGUqHZGyg
   Ekumenizmus:

  • Môžete písať čo chcete,ale Putin je pre Rusov modlou. Žiaden prezident Ruska neurobil toľko ako Putin. Za jeho vlády Rusko získalo svoju tvár a výrazné postavenie v medzinárodnom hodnotení.

   • Súhlasím, Putin je pre mnoho Rusov modlou. A pre mnoho Rusov bol modlou aj Lenin, Stalin, Brežnev… My však nie sme Rusi, ale Slováci. Pre nás neurobil nič.

   • A čo teraz? Bude tie mešity prestavovať na kresťanské kostoly? Ak by bol imperialista ako obama tak by sa nič iné nerobilo iba by bojovali stále s niekým.S tým nesúhlasím. Už by Ázia bola Rusko A čo sa týka rusofílie. A ako sa hovorí nepriatelia mojich nepriateľov sú moji priatelia takže ak sme nastavení proti USA tým pádom rusi sú nám bližší. To je psychológia a sranda je že všetci tí moslimovia ktorí žijú v Rusku nerobia tam taký bordel ako u nás v Európe. Čo sa týka oligarchie tak všade je to rovnaké. Moc na výber nemáme iba byť proruský proamerický alebo pročínsky lebo zbytok je USA. Rusko si ludia vyberajú ako menšie zlo lebo USA má pred nimi rešpekt. Keby bol Purin taký mäkkýš ako náš Kiska tak by Rusko zmizlo z mapy mocností a protipólov lebo by sa Rusko stalo satelitom USA. Nemyslím si že by Putina ludia považovali za modlu alebo svätého ale oproti Obamovi a jeho predchodcom je! Americká korporatokracia a imperializmus už siaha aj za hranice naše zeme. Pred nedávnom s hovorilo o privlastnení si mesiaca. Neviem či je to hoax ale ani by ma to neprekvapilo. A iank ak ej multi kulti riadené teda nie že bude polovica imigrantov a polovica domorodcov na tom nieje nič zlé a samozrejme ak netvoria hrozbu pre domácich. Ak sú zvyky a kultúra zachovaná nič zlé na tom nieje ale to by títo čo sú v európe museli rešpektovať

 2. taky obycajny

  3ja protestujuci ludia v uvodnej foto, este nerobia revoluciu. Spytal sa sympatizant dochodcov v Rusku, ktory prezident bol najlepsi? Ja ano. Vsetci boli za Stalina. Bol niekto za Uralom a hovoril tam s ludmi? Vacsina z nich su potomkovia tych iteligentnych ludi, co Stalin vykazal na Sibir. Nebojuju proti nikomu, zachovali si svoje vedomie, ziju jednoduchym zivotom a hovoria, ze lepsie im je tam kde su. Ked som zacal temu o ich zaostalosti, neinformovanosti vytiahli VHS s najnovsim americkym kinohitom. Neveril som ani ja………… Ale odbocil som. Kazdy len p.cuje kolko je po EU Rusov, kolko maju penazi, ako sa spravaju,…….. a co ak su to KGB agenti, agenti Putina, co prisli rozvratit EU, USA, jednoducho cely svet? Pisete tu o Putinovi, pan redaktor,bloger,…….. skuste publikovat dajaku historiu o Obamovi. Skuste vyhladat jeho kamaratov zo skol, skuste nam priblizit jeho zivot, nez kandidoval za prezidenta a vyhlasil sa samozvanym panom sveta. Este k tomu vasmu sympatizantovi, citujem ,,Sme Európania a naša cesta je spájať sa s ďalšími európskymi bielymi národmi.,, Som len maly europan, ale preco niekto pise takuto hlupost v mojom mene?! Nepripomina to uz nikomu rasizmus?! Nech ludia veria v kohokolvek, ci boha, ci islam, ci budhu, ci……… ,kazdy si tu dobru vieru v prvom rade musi najst sam v sebe. Ak ju najdeme nebude treba ani prezident, ani hranice, ani nabozenstvo, ani vojny. Nemat deti, tak mi je tento svet ukradnuty, odstahujem sa dakde do pralesa a ostanem tam zit a dufat, ze ho nikto nevyrube.

  • V Rusku som sa dôchodcov nepýtal. Za to som sa pýtal dôchodcov na Slovensku, ktorýže to premiér bol najlepší. Vraj Fico. Najsmutnejšie na tom je, že asi aj majú pravdu… Vyberať medzi čertom a diablom je ťažké. Dúfam, že chápete, čo som chcel týmto príspevkom povedať.

   • taky obycajny

    Ano chapem velmi dore, ale k comu su napriklad take volby? Vzdy su tam ludia co robia zlo, alebo mensie zlo. Tazko je volit aj medzi certom a bohom. Napr taky Vasky, ved to je len sedliak, Mezenska len nastrcena osoba o Danovi si mylim, ze viac je platny na Slovensku a ked sa dozvedam ze chce ist do europarlamentu….. Inaksi borci sa tam dostali a robia spinavosti aj oni. Nehadzem kamene/to je asi najlepsie z …../, ale trocha ohladuplnosti nam nikomu nezaskodi. Nehovorim pokora, ale nehovorit nikdy tak ako to je moderne v dnesnom svete, v dvojzmyselnych odpovediach, v otazkach,….. Nieje jednochsie vsetko nahradit uprimnostou? Viem, ze aj moja uprimnost je tazka pre ludi s ktorymi sa stykam, lebo moja uprimnost boli, alebo potesi. Jednoducho existuje len cierne a biele, len dobro a zlo. Najlepsi kamarat je Ficovec. Podal mi dobre argumenty co robi Fico s policajtami, mne sa to pacilo, akceptujem skrty, co policajti ozaj maju, ale vo finale len berie zlato a dava zelezny srot. Jednoducho tento svet ma serie. Ludia dospejme, zijeme len raz, tak ssi nekurv.me zivot a ani tym druhym.

    • Nie. Očividne ste nepochopili, čo som mal na mysli. Inak by ste do toho neplietli voľby.

     K tej úprimnosti. Viete, to by som aj ja rád, aby boli všetci k sebe úprimní a čestní. Bohužiaľ, toto nie je víťazná stratégia pre prežitie, aj keď uznávam, že najjednoduchšia. Diskutér Ugoloo vám to veľmi rád vysvetlí, ja už to slovo začínajúce na p vďaka nemu už nemôžem ani cítiť. V jednom vás však musím opraviť a vyviesť z omylu. Čierne a biele neexistuje. Neexistuje niečo ako absolútne dobro a absolútne zlo. Sú to iba relatívne pojmy a to, čo sa vám môže zdať ako super dobrá vec, vášmu susedovi už môže pripadať úplne inak. Bohužiaľ, mnoho tu prispievajúcich diskutérov to tak nevidí. Všetko čo robí Putin je iba dobro. Aj ak by hodil atómovku na Kyjev. Vôbec sa nezamýšľajú nad tým, že to čo je dobré pre Rusko, nemusí nevyhnutne byť dobrom aj pre Ukrajinu či Slovensko alebo dokonca pre celú Európu.

     K tomu, čo robí Fico s policajtami (mimo témy – ale neodolal som). Neviem, čo vám váš (predpokladám „zelený“) kamarát hovoril, ale je úplne jasné, že Fico dá policajtom všetko, aby sa nepostavili proti nemu. To je bez debaty. Je to privilegovaná vrstva v našej spoločnosti a vždy bude. Kurví si ich na svoj obraz – nie že by to príliš potrebovali. A oni sa radi kurviť nechajú. Títo zmrdi musia prísť ako prví na rad – rovnako ako Berkut na Ukrajine.

     • maršal Žukov

      čo sa Putina týka, nezachytil som nič zlé, čo by vyviedol, aj keby si židovské médiá velice radi o neho poutierali tie svoje hnusné papule

     • taky obycajny

      Pan osmoza, ok nechame kamaratov, Ficov, ostatnych. Nebudeme tu tahat nic zo Slovenska.
      Je jasne, ze ak neexistuje absolutne dobro a absolutne zlo, tak existuje ,,aspon,, dobro a zlo, tak ako EXISTUJE cierna a biela pre ineho cloveka. Preco ma akurat Putin hadzat atomovku na Kyjev? Ak ju hodi NATO na Moskvu, Odessu, Krym, alebo Kyjev….. bude to snad mensie zlo? Myslite, ze clovek, co zakaze homosexualitu/nebudem rozvadzat/, GMO potraviny, znarodni co sa da a vobec…….. chlap, co si neutrie slzu, je pre mna rovny chlap. Ten, co ten sa dokaze len uskrnat pred celym svetom a celemu svetu, hovori o bezpecnosti z poza neprestrelnej steny,…… je pre mna farizej.
      Je to moj nazor a moja absolutna pravda.
      Som rad aspon za to, ze si mozem zatial vytvorit svoj vlastny nazor a mysliet si co chcem. Jednoducho s Vasimi argumentami, ani s obsahom tejto Pravdy o Putinovy nesuhlasim.

     • Preboha, človeče, vy máte problém s pochopením písaného textu? Ja som predsa nikdy nepísal, že Putin chce hodiť atómku na Kyjev. Písal som o jednostranne zameraných diskutéroch, ktorý by odobrili aj AK BY Putin hodil bombu na Kyjev. Všetok ostatný text z vašej strany je potom z tohto pohľadu passé, pretože ide úplne mimo myšlienky.

      A len dodám. To, že upozorňujem na to, že si netreba Putina idealizovať, ešte neznamená, že ho nenávidím a že milujem Obamu. Veď sú to preboha obaja POLITICI. POLITIK = KLAMÁR. To je ako prírodný zákon.

     • Nemám policajtov moc v obľube ale ty si úplne mimo.
      Áno, sú to hajzli. Sú to hajzli keď im to rozkáže minister a nie sú to hajzli keď im to minister zakáže.
      Takže policajti prídu na rad až poslední.
      Vidím, že si úplne mimo. Tak mi odpovedz na otázku, prosím Ťa.
      Kto dal povolenie banderovcom beztrestne podpaľovať zaživa policajtov v Kyjeve a civilov v Odese ?

     • Úplne mimo si ty. Poznať to podľa toho, ako ti fungujú voľné asociácie. Policajti – Kyjev – banderovci – upaľovanie na živa (nedajbože, aby ich upaľovali za mŕtva. Podotýkam, že nebol upálený na Majdane ani jeden policajt.)

      Tak ti to objasním, ako to je. Ty predpokladáš, že ľudia (a obzvlášť policajti) prekypujú dobrotou od prírody a ak by ich nikto neriadil, bol by tu raj na zemi. Ale opak je pravdou! Ak by policajtov nedržalo pod krkom vedenie, máme tu druhé Chicago. Takže žiaden minister im neprikazuje, či majú byť hajzli alebo dobráci. Policajti robia len to, čo si môžu dovoliť a o čom vedia (alebo aspoň dúfajú), že im to beztrestne prejde (vrátane lúpeží, vrážd a vydierania). Česť výnimkám – uznávam, že aj takí sú.

      Mne to príde, že trafená hus zagágala.

   • taky obycajny

    ,,V Rusku som sa dôchodcov nepýtal. Za to som sa pýtal dôchodcov na Slovensku, ktorýže to premiér bol najlepší. Vraj Fico. Najsmutnejšie na tom je, že asi aj majú pravdu… Vyberať medzi čertom a diablom je ťažké. Dúfam, že chápete, čo som chcel týmto príspevkom povedať.,,
    Ako ste spravne napisal, nie, nepochopil som to hned. Nemam rad loz,citanie medzi riadkami, polopravdy, namyslanie, domyslanie a politikov.

  • To co si cital o Stalinovi poprekrucane az az.

   1. Najviac Rusov ( aj inteligencie ) zabili Trockisti ( a neboli to Rusi ), dokial ich Stalin nevyhnal 1929/30.

   2. Skutocnu moc Stalin ziskal, az ked si mohol dovolit velku trojku 1937/38/39 ( a zase to neboli Rusi kto bol popraveny )

   3. Stalin pokracoval v cistke po vojne napr. v CSR sud so Slanskym ( a on nebol Cech 🙂 ) 1952

   Takze suma sumarum Stalin neznasal sionistov a ty ho popravili/otravili v 1953
   Potom ho stacilo len demonizovat ( Chruscov ) a trosku poupravit historiu

   Neobhajujem Stalina ( patologicka tuzba po moci ), ale nebol to satan v ludskej kozi.

   • taky obycajny

    Tiez ho neobhajujem, ani ho nezatracujem, ale som za to aby nikto dejiny neprekrucal a v kola by sa mali deti ucit dejepis taky ako ma byt a nie prekrucat dejiny. Ako maju nase deti porozumiet tomuto svetu?! Musia sa ucit na nasich chybach, aby ich neopakovali.

   • Októbrovú revolúciu uskutočnili židoboľševici. Stalin ich špičku ale vyzabíjal a potieral sionizmus. Nažive zostal ale trockista Chruščov.
    Komunistické režimy až do konca socialistického tábora bojovali proti sionizmu.
    1:58
    http://www.youtube.com/watch?v=hwY2F2ctfcE
    V článku je ale viac nepresností.
    Neoboľševizmus je takisto nezmyselný termín ako neonacizmus a neofašizmus.
    Rusko nikdy nebolo národný štát ruského národa. Odkedy bolo impériom (prinajmenšom od Ivana Hrozného) tak bolo multietnické a multináboženské aj keď pravoslávie bolo štátne náboženstvo a ruština štátny jazyk. Keď Katarína II. pripojila k Rusku Krymský chanát tak krymskotatárska šľachta sa stala súčasťou ruskej šľachty.
    Rusofíliu a očakávanie spasenia od Ruska mal už pansláv Ľudevít Velislav Štúr vo svojej politickej záveti Slovanstvo a svet budúcnosti.
    Putin vyhral II. čečenskú vojnu a nastolil mier v Čečensku. Čo sa tam dialo za opitého židoamerického agenta Jeľcina za to nemôže.
    Obviňovať Putina z podpory Pussy Riot je smiešne.
    Projekt Eurázie je Putinova reakcia na vojnu vyhlásenú korporátnofašistickými režimami Západnej Európy Rusku.
    O Tamanský ostrov už Rusi s Číňanmi vojnu viedli. Nemám vedomosti či to bolo oprávnené ho odovzdať Číne ale kritika tam je.
    Aké spasenie nám priniesli Srbi ? Rusi minimálne porazili Maďarov pri Világoši a tým odložili maďarskú brutálnu asimiláciu o niekoľko desaťročí čo zachránilo slovenský národ.
    Putin ako vodca ruského impéria mal za úlohu zachrániť impérium pred zničením. Z toho už Rusko dostal a vidno ako postupuje aj v ďalších smeroch. Ruská armáda je schopná bojovať na globálnych úlohách ako najtechnologickejšia armáda na svete. Stačí si pozrieť simulovaný útok SU24 na americkú loď Donald Cook.

  • Ale veď ty chuj. Rasizmus je základom toho aby sme ako národ prežili keby sa tvoje dcéry prznili s nejakými židmi, arabmi, mongolmi, alebo Číňanmi tak by tento náš nádherný genofond zanikol a už by nikto nepoznal ten malý národ ktorý je tak známy svojími krásnymi ženami aj keď by som povedal, že Ukrajinky sú ešte krajšie. To že schválil zákon o popieraní holokaustu to je fakt, to že do Ruska prúdia milióny migrantov ktorý zvyšujú v Rusku kriminalitu a samotní Rusi sú proti tomu to je tiež fakt. To že Putin bol členom KGB predchodca NKVD plnej židákov to je tiež fakt Gorbačov bol židák celý sovietsky zväz bol založený židákmi a jediný židáci práve v Odesse protestovali proti Cárovi a za boľševika. A tiež na ďalekom východe čo je ešte horšie ako prisťahovalectvo kaukazských menšín je veľké prisťahovalectvo žltých ryžákov ktorých tam už je nejaký ten milión a bude viac Putina som si aj ja vážil aj vďaka tomu, že mu hodne fandia alternatívne médiá, ale v poslednej dobe som si aj ja dovolil o ňom zapochybovať aj preto, že sa až moc kamaráti s Čínou predáva im svoje zbrane dovoľuje im ich kopírovať ukázal sa na stretnutí v Chu Ti Taom v slobodúšskom hábite čo mi prišlo už dosť podozrivé. Putin je proste grázel ako Obama a fakt, že podporuje multikulturalizmus a nepodporuje ruskú rodinu je postačujúci preto aby som ho z duše nenávidel. Teraz som si možno nasral do huby pretože som ho dlho obhajoval, ale aj tento článok mi pomohol otvoriť oči a pozerať sa aj na neho kriticky. On si buduje image bojovníka za slovanov ale nieje celkom taký ako sa zdá.

   • Ááá, tak pánko je odborník. Škoda že neštudoval biológiu a genetiku v tomto tisícročí, potom by inak rozprával. Napríklad dozvedel, že Slováci sa v podstate po genetickej stránke neodlišujú od ostatných európanov, obzvlášť stredoeurópanov. Aby to bola ešte väčšia sranda, s Maďarmi sme si bližšie ako napríklad s Rusmi. Slovákov z nás robí kultúra a nie genetika. A veru že dcéry našich predkov a prapredkov si vŕzli s kadejakými nositeľmi iných génov napr. z Ázie neraz, stavím sa že aj dobrovoľne. Je to totiž úplne prirodzené. Naopak, čo nie je už tak úplne prirodzené je rasizmus. Z dlhodobého hľadiska sa „miešala“ každá „rasa“ a rovnako aj kultúra. Žiadna kultúra ani „rasa“ nie sú nemenné, miešajú sa a v čase sa menia ako živý organizmus. Dialo sa to vždy, akurát dnes sa to deje vďaka nepomerne vyššej ľudskej populácii a jej viditeľnejšej migrácii ďaleko viditeľnejšie než v minulosti.

 3. Putin za 12 let své vlády zvýšil rozpočet Ruska 12krát, rozpočet na armádu 30krát, hrubý domácí produkt 12krát.
  Rusko se probojovalo z 36. místa ve světě v žebříčku HDP na 6. místo.
  Zlaté státní rezervy zvětšil 48krát.
  Navrátil pod Ruskou jurisdikci 256 zdrojů nerostných surovin (zůstalo vrátit ještě 3).
  Zrušil „liberální“ jednostranné smlouvy o rozdělení produkce. Znárodnil 65% ropného a 95% plynového průmyslu a mnohé jiné odvětví. Vyzvedl průmysl a zemědělství (Rusko 5. rok za sebou je na 2 – 3 místě ve světě v exportu obilovin, dokonce předběhlo i USA, které jsou dnes na 4 místě).
  Zvýšil průměrně platy v rozpočtové sféře 18,5krát. Průměrně důchody se zvýšily 14 krát.
  Snížil vymírání obyvatelstva Ruska z 1,5 milionů lidí ročně v 1999 roce na 21 tisíc v roce 2011, což v absolutních číslech znamená 71 , 5násobné snížení úmrtnosti.
  Kromě toho Putin zrušil tzv.. „Chasavjurtovskú smlouvu“ (Smlouva o vzájemných vztazích mezi RF a Čečenskou republikou) a tím přispěl k ukončení tzv. 1 čečenské války, zároveň zachoval územní celistvost Ruska a v podstatě ukončil válku v Čečensku.
  „Postavil do latě“ nevládní organizace a „5 kolonu“ a zakázal poslancům vlastnit bankovní účty v zahraničí.
  Svým postojem ubránil Sýrii.
  Protože dnes je trend pomlouvat Putina co se do něj vejde, napadlo mě se podívat, co v Rusku za jeho vlády zrušili či zakázali. Je to moc zajímavé.
  Zakázali agenturám práce zaměstnávat. Mohou jen práci zprostředkovávat.
  Zakázali vrcholným představitelům státu a funkcionářům (včetně soudců, úředníků…) vlastnit účty v cizině a cenné papíry v cizině.
  Vypakovali ze země všechny „neziskovky“, napojené na cizí zdroje (třeba Sorose).
  Zakázali mise OBSE. Posvítili si na cizí „lidskoprávní“ organizace.
  Zakázali geneticky upravené potraviny.
  Zakázali všechny herny v celém Rusku a hazard (tím v Rusku zavřeli kohouty gruzínské mafii).
  Zakázali oligarchům vměšovat se do politiky.
  Zakázali adopci ruských dětí americkým párům (po zkušenostech).
  Zakázali vyvražďování tuleních mláďat a nato i obchod s tuleními kožešinami.
  Mají snahu zestátnit základní státní zdroje. Tlačí soukromé ropné producenty k prodeji svých podílů státu. (S tím souvisí i onen zákaz oligarchů vměšovat se do politiky. Omezují jejich moc.)
  Na rozdíl od ostatních zemí Rusko vždy ihned reaguje na ohrožení Rusů. Zakázali například dovoz radioaktivních aut z Japonska. Dočasně zakázali dovoz mléčných produktů z Litvy, tvrdého alkoholu z Česka, drůbeže z Česka (byl tu mor), masa z EU a USA, zeleninu a brambory z EU… Vždy šlo o nějakou nemoc nebo hrozící otravu.
  V roce 2010 naopak dočasně zastavili ruský vývoz pšenice kvůli suchu, aby zajistili soběstačnost Ruska.
  Momentálně vyvíjejí spolu s Čínou internet, nezávislý na USA.
  Putin chce udělat z rublu nezávislou měnu na západních spekulantech a bankéřích a podloženou zlatem.

  • Toto nie je Paríž či Marseille a vôbec nie severná Afrika či Ázia. Toto je „slovanská“ Moskva podľa Putina! Putin môže zvýšiť dôchodky 14x a platy 18x. Aj tak tam žiť nechcem. Ale každý, kto si myslí, že je tam tak dobre, nech tam kľudne ide. Hotový raj na zemi.

   • Je to veľký rozdiel vidieť modliacich sa muslimov V rusku a inde vo svete, napriklad v arabských krajinách. To ruské modlenie je najviac odfláknuté. som rád že Muslimovia v Rusku sú spokojní s Putinom, s politikou Jednotného Ruska, a so všetkým čo je v ruskom systéme určené na existenciu jednotlivca. Stačí si pozrieť toto video viackrát a porovnať s inými /!cudzokrajnými“ modleniami. Kto mi to chce nahovoriť že ruský islám(!) je nebezpečný? Tam je už islám spracovaný v duchu rešpektovania multikulturalizmu zo strany imámov voči iným neveriecim…

    • Existuje iba jediný islam. Nič takého, ako „ruský islam“ neexistuje.

     • Christian Freeman

      asi tak. rozdiel medzi „umierneným“ a radikálnym islamom je iba v tom, že umiernení na to idú oveľa prefíkanejšie. Cieľ je úplne rovnaký, lebo iný ani byť nemôže.

    • V Rusku sa odohralo pomaly toľko teroristických útokov zo strany islamistov ako v Európe, ale niekto bude stále klamlivo tvrdiť, že tzv. rusky islam je odlišný od islamu inde.? Pche, to určite…

  • Rudo, ja len k technickej stránke veci:
   píšeš, že, cit.: „Putin zvýšil rozpočet pre armádu 30krát..“ a napriek tomu:
   1. projekt PAK-FA (SU T-50) stojí pre technické závady (iste, stane sa, keď sa vyvíja niečo nové) a pre nedostatok financií časť projektu financuje a aj realizuje India
   2. prezbrojenie na GŠ-18 trvá už 15 rokov a furt nemá konca
   3. prezbrojenie z AK na AN-94 Abakan je v nedohľadne a Abakany dostávajú postupne len jednotky OMON/Spetznaz, zbytok je látaný „faceliftami“ na tému AK…
   4. stoja viaceré významné projekty, pretože napriek násobne navýšenému rozpočtu rusi nie sú schopní zabezpečiť si dodávky high-tech komponentov z vlastnej produkcie, ale sú závislí na dodávkach zvonka, konkrétne od Francúzov…čo pred časom kritizoval verejne aj Šojgu (po slovensky, tak ako mi huba narástla, Šojgu zj*bal zástupcov ruského elektrotechnického priemyslu pod čiernu zem).
   Čiže niektoré problémy ruského zbrojárskeho priemyslu mi pripomínajú kvalitný „tunel“…

 4. Autor tohto štvavého článku vôbec neberie do úvahy, že značnú časť z toho, čo Putinovi pripisuje, samotný Putin zdedil po svojich sovietskych predchodcoch a hlavne po Gorbim a Jeľcinovi a snaží sa dať veci do poriadku. A to, že ešte vôbec žije, je v súčasnom svete majstrovský kúsok. Netreba zabúdať, že Západ by všetkým Slovanom najradšej pripravil osud Polabských Slovanov.

 5. prometheusjupeterium

  @@@ Putin je jediný politik, ktorému záleží na blahu jeho národa! To je pravda! Kto vie, pre koho pracuje samotný autor?!

 6. SomTenKtorySom

  V internetu různé „patrioti“ píši o tom, že Putin je po matce žid, protože její jméno za svobodná je Šelomova. Spojili to s židovským slovem, „šelom“ – pozdrav.

  Jiní patrioti psáli, že to s židovským pozdravem nemá nic společného, a že jméno pochází ze staroruského šelom – šlém.
  Dnes jsem to slovo – šelom našel ve Slově o Pluku Igorevě. Skutečně staroruské šelom znamená šlém. Zde je důkaz:

  А мои ти куряне сведоми къмети; подъ трубами повити, подъ шеломы възлелеяни,

  А мои-то куряне опытные воины: под трубами повиты,под шлемами взлелеяны

  Zde je rodokmen Putina:
  http://www.vgd.ru/PUTIN/putin1.htm

  Až vám příště bude někdo tvrdit, že Putin je po matce žid, odkažte ho na starý ruský rukopis.

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/jazykova-diverze-aneb-pozor-na-uzasne-veci/

 7. Je strááááášne naivné myslieť si, alebo veriť, že nejaký jedinec na čele štátu,
  ktorého
  tvár je verejnosti známa,
  niečo sám zmôže, alebo ovplyvňuje, alebo o niečom rozhoduje, atď.

  Ak človek sleduje pozorne politické udalosti, listuje v internete
  a
  jeho rozum funguje normálne, teda nie psychopaticky, a disponuje aspoň priemernou INTELIGENCIOU,
  musí mu byť jasné,
  že
  každá známa tvár v politickej aréne, ktorá pláve s prúdom,
  (teda, nie je v nepriazni PRESS-titútiek),
  je
  tvárou PAJÁCA, ktorého šnôrkami poťahujú tí, ktorých tváre verejnosť nepozná !!!
  Verejnosti známe tváre, sú tváremi figúriek,
  plniacich
  dané príkazy globalizovanej Mafie PSYCHOPATOV
  ( podľa mňa osobne- iného hominidného druhu-Neandertálcov).

  Jedno ale neviem.
  A síce,
  či MODRÁ a ČERVENÁ filiálka tejto Mafie sa žerie navzájom kvôli koristi
  a)
  v skutočnosti, ako to býva napr. medzi potkanmi-krysami,
  (hoci sú všetci potkani)
  ale rovnako aj
  medzi ľuďmi, napr. najbližšími príbuznými, dokonca aj súrodencami, ak niečo zdedia a pod.,(hoci sú všetci jedna rodina)
  alebo
  b)
  či je toto vzájomné sa žranie kamufláž -teatro-na oblbnutie aj tak už dosť blbej masy
  c)
  alebo oboje.

  Inak ale, podliehajú jednotnému centrálnemu veleniu a ak sa cítia v ohrození
  iným
  hominidným druhom- NEpsychopatmi, resp. Homo Sapiensami,
  držia tak či tak spolu !!!

  Tak mi pripadá aj tento boj o Ukrajinu.

  Pajác Putin – versus pajáci Obama, Merkel & Co.,
  zastupujúci záujmy
  psychopatických ZLODEJOV a PODVODNÍKOV , tzv. „oligarchov“ červených
  proti modrým.
  —————————————————————————————————

  Najsmutnejšie pri tom je, že obe strany zneužívajú na presadzovanie svojich záujmov,
  nevinných a naivných civilistov-občanov, ktorí to celé nechápu a idú do ulíc
  riskujúc pri tom svoje zdravie a životy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. K autorovi – píše ako musí, nomen omen.

  K Putinovi – ako sám povedal „bývalí čekisti neexistujú“. A poslaním čekistu je služba sovietskemu zväzu, dnes ruskému štátu.

 9. Ze to velmoci tahaju spolocne k jedinemu cielu: zotrocit ludstvo v NWO, na to nie je treba citat ani konspiracne teorie iba zdravy rozum a nezaujate sledovat , co sa deje vo svete …
  Ale i tzv. konspiracie su: Při vystoupení v izraelském parlamentu (Knesetu) v únoru 1992 Gorbačov – Garber prohlásil: ‚Vše, co jsem učinil se Sovětským svazem, jsem udělal ve jménu našeho Boha Mojžíše.“ http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=211&Itemid=38

 10. To co je za debila tento autor/? Podla neho mame radsej velebit sionisticku zapadnu mafiu?? Uz len ti nas spasia… so svojim NWO

  • A to je niekde v článku napísané, koho máme velebiť? Ja som si vyvodil to, že si nemáme idealizovať ani jednu stranu – všetko je to jedna banda. A na margo anti-NWO – v poslednej dobe začínam mať silný pocit, že je to doména neoboľševikov.

 11. Slovenska pospolitosť nie sú to náhodou pohrobkovia národného socializmu na Slovensky spôsob. Nie sú to ti istý národný socialisti ako na západnej Ukrajine presnejšie v Haliči. Som si istý že áno. Takže autor článku je presne taký istý bojovník proti jednote Slovanov ako Jaroš z Pravého Sektora. Pani kto vás oboch platí. Tak ako autor článku tak aj pán Jaroš vytvárate okolo seba auru národovectva pýtam sa akého. Všetci sme Slovania a kopeme sa navzájom do zadku s tým že každý chceme byt tým väčším Slovanom a západ ten sa raduje. A teraz k článku je plný polo právd a lži. Abramovič bol dlho v Putinovej nemilosti lebo odmietal platiť dane. Dnes tento oligarcha z každej vyvezenej kopejky zaplatí ďalšie dva kopejky v daniach. Keby to tak bolo u nás možne. Deripaška: Utiekol do Rakúska je v Putinovej nemilosti a doslova sa neznášajú. Po nástupe Putina mu tento znárodnil podnik na výrobu lodných motorov. Dôvod: Nezaplatene mzdy zamestnancom dlžoby dodávateľským firmám proste tunel jak ´´Branisko´´. Moshe Kantor: od nástupu Putina nežije v Rusku treba si pozrieť vyjadrenia ctihodného Jevreja na poslednom svetovom židovskom kongrese v Paríži takto sa priateľ nespráva ako tvrdí autor článku. Alexander Mamut nie je o nič menším mafiánom ako trebárs ktorí koľvek iný miliardár vo svete. Stačí si precitať Ruske stránky o ľuďoch ktorých tu autor tak opisuje. Nechám to na čitateľov nech si sami vytvoria názor na hore publikovaný príspevok, alebo sa autor drží starého dobrého sto krát povedaná lož sa stane pravdou

  • do zadku nakopať iba teba s tvojimi bratmi červenými kmérmi

   • a kam teba, s tvojimi hnedými pobratimami – alebo si už opäť hovoríte „súkmeňovci“?

   • V niečom má pravdu, v niečom nie.
    Nacionalizmus (fašizmus) a národný socializmus (nacizmus) sú dve protichodné ideológie. Na Slovensku národný socializmus nikdy nebol, bola to len Polakovičova fikcia. Fašizmus sa na Slovensku dosť ťažko hľadá.
    Putin prenasledoval židovských oligarchov. Keď zavrel Chodorkovského tak sa príjem ruského štátneho rozpočtu okamžite zvýšil 4-násobne ! Ostatní oligarchovia sa naľakali a začali platiť dane. A zrazu boli peniaze na penzie aj na armádu. Abramovič musel za trest robiť gubernátora na Kamčatke. Deripaska je v nemilosti. Berezovskij skapal jak pes v Británii hoci vypisoval Putinovi listy a žobral o milosť.
    Putin ukrajinským židovským oligarchom. ktorý tam teraz vládnu s pomocou nacistického Pravého sektora – predsedovi Európskeho židovského zväzu Kolomojskému skonfiškoval v Rusku banku Privatbank a budúcemu ukrajinskému prezidentovi Porošenkovi zavrel fabriku Roshen.
    Fakt je, že Jaroš a jeho Pravý sektor v spolupráci so židmi zabíjajú panslavizmus.

    • Najlepšia propaganda je taká, kde sa mieša pravda s klamstvami. Toto prefláknuté video je toho dôkazom. Ja vôbec nechápem, ako môže niekto niečo veriť tejto ženskej, ktorá je platená Sorosovou nadáciou a s najväčšou pravdepodobnosť sama z „vyvolených“. A že sa ním oháňajú ľudia, ktorí inak vystupujú ostro proti Sorosovi a jeho lžinadáciám, ktoré dostali aj v Rusku ostré stop. Svedčí to o poriadnej dávke schizofrénie, resp. zaslepenosti – ak niekto povie niečo, čo im „sedí“ do svetonázoru, je im úplne jedno, kto to povedal. Najzaujímavejšie je, ako sa všetci oháňajú Banderom, nacizmom a Hitlerom keď ide o PS a jedným dychom tvrdia, že PS je poskokom sionistov a sú to židia. Tak ako to je? Buď sú to neonacisti a antisemiti, alebo sionisti a židia. Oboje byť nemôžu – jedine ak v chorých konšpiráciách.

     • osmoza 5. máj 2014 at 9:42
      ————————————————————————–
      Jaroš, hrá naivné divadlo, už jei len smiešny !!!

      Aj agent Hitler bol v službách anglo-amerických slobodomurárov a sionistov,
      to isté otrepané scenário je používané aj dnes:

      http://pravdatvcom.wordpress.com/2013/01/27/agent-hitler-im-auftrag-der-national-zionisten-grundung-israels-videos/

      Ibaže, vďaka INTERNETU toto scenário už chápeme
      a
      dá sa na tom len smiať, že psychopatickí IDIOTI si myslia,
      že
      my sme idioti, ktorým sa dajú ich naivné “prefíkanosti” nabulíkať !!!
      Na týchto perfídnych naivnostiach by sa dalo dobre rehotať,
      keby nebolo do plaču to,
      že
      doplácajú na ne nevinní ľudia svojimi životmi !!!!

     • Opäť len kopa slov bez ladu a skladu, ani jeden argument, na ktorý by sa dalo vecne reagovať. Prečo vôbec čakám niečo iné?

    • Gratulujem, si ďalší kto dokonale naletel ruskej propagande.
     Pravý sektor je za prvé združenie zastupujúce iba úplne marginálna čast ukr. názorového spektra, za druhé v Ukrajine Pravý sektor nevládne a za tretie židia boli napr. v ukr. vládach vždy na rôznych postoch v zastúpení napríklad aj strany regiónov. To ale nikomu doteraz nevadilo, zaujímavé.
     Pridám ešte môj osobný názor – do akéhokoľvek spojenia s dnešným Ruskom by som nešiel v žiadnom prípade, aj keby mal panslavizmus hoci aj zdochnúť.

   • Tvoja … je Červený Khmér. Si pohrobkom ani neviem čoho. Inak Červený Khméri boli pri moci vďaka USA ktoré poslali do Činy obrovské financie na financovanie Pol Pota.

 12. Už stačilo tých kalerábov o Putinovi, treba si prečítať niečo poriadne.

  http://leva-net.webnode.cz/products/o-putinovi/

 13. Toto že sú fakty ????
  Akurát dezinformácie.
  Tento server – nápadne podobný ozajstnej práci redaktora, je dezinformačnou kampaňou, nič viac !!!

 14. maršal Žukov

  k 1. odstavcu: aj Stalin najprv vyl s vlkmi, ale potom sa z neho vykľul židobijec prvej kategórie.
  Podobne sa na špicu dostal aj Putin, inak sa to nedá. Musíš sa im dostať pod kožu, získať si ich dôveru a postupne ich vyžierať zvnútra. Putin je ešte prefíkanejší ako Stalin. Matka príroda, alebo ako chcete prozreteľnosť vždy zariadi, aby medzi Rusmi vyrástol veľký človek.

  • RE: maršal Žukov 5. máj 2014 at 21:41
   ———————————————————————————————-

   Nerob si zbytočne ilúzie. Putin je len Pajác, ktorého šnôrkami poťahujú tí istí,
   ktorí
   poťahujú aj Obamovými, Merkelkinými atď……

   Putin bol agent KGB nasadený v bývalej DDR , tiež dal do basy Chodorkovského.
   A
   vieš prečo ?
   Istého času o tom písal nemecký časopis Stern, ktorý citoval jednu Chodorovu
   vetu,
   ktorá ho údajne (podľa Sternu) dostala za mreže, aby ho odstavila z verejno-
   politického a ekonomického diania.

   Tá veta znela:

   „Páni, nahrabali sme si už dosť, poďme robiť niečo aj pre ruský národ“ !

   Chodor bol totiž po matke RUS, aj keď po otcovi Jewrej.

   Preto, cítil s ruským národom. A to predsa nejde !!!

   Načo Chazari robili roky tie svinstvá voči ruskému národu ?
   Aby
   ho potom sanovali ?
   To predsa PSYCHOPATICKÉ tatarsko -turecké primitívne a sadistické kreatúry
   nikdy nerobia !!!!

   Židia, a síce etnickí, teraz ste vy na rade. Berte si príklad od Gilada Atzmona,
   bojujte
   proti primitívnym tatarsko-turecko-mongolským idiotom,
   ktorí
   zneužívajú meno „Žid“ na svoje neandertálsko-džunglové primitivizmy !!!!!

   • maršal Žukov

    Jaaaaj, tak čo sa v Sterne píše, to je pravda! Aj starosta Nefťejugansku, ktorého dal Chodor zavraždiť, bol zrejme žid, keďže Chodorkovskij Rusov miluje…

 15. prestanem tu chodit tolko stvania som necitala uz roky -Osmoza jedno si zapamataj!Stalinovi ci rusku dakujeme ze sme ako narod prezili do dnesnych dni!!uz si dost toho pamatam aby som take clanky mohla odsudit-1- ak chces cloveka odsudit zacni ho ohovarat -Jazyk je najhorsia zbran!!to goebles to vedel uz davno v 20 rokoch minuleho storocia -trosku sa zacitat do zahr.starych novin aby ste vedeli co stalin pre rusou urobil-rozmah skol v rusku za jeho vlady atd..myslim ze je nutne pripomenut ze Stalin bojoval nielen proti sionizmu ale aj proti degenratom to znamena proti krizenym zidom -V dobe ked bol pri moci lenin zeny sa vydavali za nezidou a muzi za nezidovky sprznili rasu -nie som fasista ani rusofli co je pravda aj ked len moja nachadzate fakty v skutocnych rocenka z tej doby

 16. Presne toto sa dalo čakať.
  Toto je ukážková propaganda, ako rozložiť Rusko a Ruskú kultúru. Týchto dristov teraz bude vela.

  Návod je vždy rovnaký. A použil sa v Juhoslávii, Sýrii. Lýbiji, aj na Slovensku :

  1. Rozhádať ľudí. Veď nepriateľských názorov a skupín je v každej spoločnosti vždy viac než dosť. U niektorých skupín vyvovalať pocit nadriadenosti a výnimočnosti (Chorváti, Ukrainský dementný nacionalisti, fanatický Islamisti, famatický Maďarský a Slovenský nacionalisti …)

  2. Ak taka skuopina neexistuje ta si ju rozmnožiť (Cigáni na Slovensku)

  3. Týmto podchateným skupinám vymyť mozgy a spraviť z nich fanatikov. (Chorváti, Ukrainský dementný nacionalisti, fanatický Islamisti, famatický Maďarský a Slovenský nacionalisti …)

  4. Na spoločnosť zatlačiť ekonomicky.

  5. keď je všetko pripravené, už jen škrtnuť zápalkou, a ľudia sa psychopaticky vraždia.

  Inak niektoré lžy z textu:
  1. Prezident (Putin) poslúcha oligarchov. – klamstvo Takto to funguje na západe. V Rusku je to teraz presne naopak. Oligachovia musia poslúchať ľudom zvolených politikov. Ak nebudú poslúchať dopadnú zle (Berazovskyj, Chodorkovskyj, Lebedev ….). Do poručujem video ako Putin verejne ponižuje oligarchu Deripasku pred jeho zamestnancami. A to pritom Deripaska nieje ziaden pos…. . Je to inteligentny mocny muž.

  2. Že za pokles obyvateľstva može Putin. – klamstvo Je to presne naopak. Demografický vývoj má zotevačnosť. A pokles začal za prozápadného Jelcina. Teraz sa trend obracia (a to aj u Slovanou). Dokonca už bol v roku 2013 prírastok obyvateľstva.

  3. Putin sa obklopuje Židmi, lebo chce. – klamstvo. Nechce, musí. Vie, že ak knim bude otvorene nepriateľský, celé Rusko aj Rusi skončia. Vo svojom okolý má aj veľmi vplivných Kadyrovových Čečencov (Surkov) a tý sú prudko protiŽidovský. Putin balancuje. Robí to čo by robil každý ľudom zvolený president, ktorý nieje uplatený.

  4. Skupina Ozero je tajomná skupina, kde každý vlastní hacientu u jazera. – klamstvo . Nejde ani o skupinu. Je to partia kamarátov chalupárov. Boli to susedia v chatovej kolónii, zo strednej triedy, ktorý mali male výendové chalupy. Tam sa sponali. A keď sa Putin dostal hore, vytiahol ich za sebou.

  5. Rusko by bolo silnejšie, keby bolo menšie a etnicky čisté – klamstvo. Ak by Rusko prišlo o Arménov a Čečanov. Rusko by sa stalo automaticky vazalom Chazarských oligarchov. Rusi musia bilancovať. Musia si na svojej strane udržař Arménov, pre ich sociálnu a vedeckú inteligenciu a Čečenov pre ich schopnosť bojovať. Musia si udržať Ugrofínov a Tatarov pre ich technickú inteligenciu. Bez týchto by sa stali vazalmi západných „elít“, tak ako Poľsko alebo Ukraina. Áno bude dobre ak bude existovať aj etnický čistý Ruský stat Ukraina (Ukrajinci sú geneticky a kulturne Rusi ), ale nie v tejto podobe zaoženej na nenávisti voči samím sebe.

 17. Stratégia rozvratu zvnútra.

  Vojencký a zatiaľ ani ekonomicky sa im Rusov nepodarilo poraziť.
  Takže sačali plan B – rozvrat zvnútra.

  Budú šíriť takéto hlúposti, aby sa Ruska rovnováha rozpadla.

  Urobia atentát na Gubareva, tak aby to vyzeralo, že sa ho snažia zlividovať vlastný. Veď je to blbosť. AK išiel urobiť nejaké zásadné nebezpečné vyhlásenie. Prečo by riskoval cestu do nebezpečnej oblasti ? Tvrida, že dovod bol, že sa chceli stretnut velitelia. Ale veď oni sa takto stretávali bežne.

  Budú v Rusku vyvolávať bezdovodnú kriminalitu – napráklad okolo mosky operuje zabiják, ktorý zabíjaňáhodných šoférov a nič nekradne. Takých prípadov sa zrazu vyhorilo spustu.

 18. Zničiť Putina a nastoliť tam režim usa? Ste chorí? Musí byť protipol usa lebo inak by to tu usa úplne zdrancovalo tak isto ako by to urobilo rusko keby nebolo NATO. nám „rusofilom“ ide o to že USA si robia čo wsa im zachce a iba rusko sa im poství. Všetci ostatní sú z USA posratí a nechajú so sebou robiť čokolvek. Je to taký protest proti imperializmu usa a vojnychtivosti. Nemajú zámienku na útok na sýriu tak si ho vytvoria. Málokto z nás zvelebuje putina že je mierotvorca a podobne ale vieme že to nieje pravda ale je to menšie zlo ako USA!

  • Menšie zlo… 🙂 Zoberme si hypotetický príklad. Sú dvaja vrahovia, jeden vraždí lekárov, druhý učiteľky v materskej škole. Ktorý je „menšie zlo“? 🙂

   • Zlá sú v každom prípade rôzne.
    Jedna krajina dá na vojnu 700 miliard ročne, druhá 70. Ktorá je nebezpečnejšia?

    Ja neviem presne, ako nik z nás, aký je presne režim v Rusku. Ale kým naň nadáva anglosionistické monštrum, tak je potencionálne menšie zlo – aj keď si monštrá samozrejme v mnohom rozumejú.

Pridaj komentár