Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Politicky nekorektné správy zo sveta

Politicky nekorektné správy zo sveta

rape-rate-in-SwedenMladí ľudia odmietajú mainstream

Podľa najnovšej štúdie firmy pre prieskum verejnej mienky Pew Research sa zistilo, že Američania vo veku 25 – 54 rokov húfne vypínajú televízne spravodajstvo. Pew zistil, že veľké televízne siete ako CNN a MSNBC v uvedenej demografickej skupine sú odmietané 59 % populácie. V roku 2013 to bolo 52 %. Je to známkou toho, že Američania už majú dosť organizovanej systémovej propagandy?

Transgenderová ideológia víťazí v Kalifornii

Od 1. januára majú študenti verejných škôl v Kalifornii možnosť vybrať si, či chce používať chlapčenské alebo dievčenské toalety, rovnako ako chlapčenské alebo dievčenské šatne bez ohľadu na to, či sú anatomicky muž alebo žena, ale podľa toho, či sa cítia mužom alebo ženou. Tiež si môžu vybrať, či chcú hrať za chlapčenský alebo dievčenský tím. Učitelia a správcovia, ktorí verejne vyhlásili nesúhlas s týmto šialenstvom, sa stali terčom homosexuálnych aktivistov a dočkali sa aj vyhrážok smrťou. V Kalifornii je teraz gender ideológia úradne „voľbou životného štýlu“.

Švédska tyrania „nenávistného vyjadrovania“

Politik švédskej Demokratickej strany Michael Hess dostal pokutu vo výške 6 tisíc dolárov za „nenávistnú reč“ potom, ako napísal na internete o štatistike znásilnení. Podľa rozsudku je irelevantné, či je výrok pravdivý alebo nie, pretože nebol súčasťou „faktickej a autoratitívnej diskusie“. Švédsko sa stalo štátom s najvyšším počtom znásilnení v Európe – 5000 znásilnení ročne. Takmer všetkých sa dopustili nelegálni moslimskí imigranti.

Vyhodený, pretože bol biely

Keď sa biely reportér a študent žurnalistiky pokúsil vstúpiť na workshop, ktorý sa konal na konferencii „Privilégiá bielych“, bol z nej vyvedený, pretože jeho rasa bola príliš urážlivá voči ďalším účastníkom, z ktorých bola väčšina černosi. Usporiadateľ to zdôvodnil tým, že je biely a ostatní (černosi) by sa necítili bezpečne. Opakovanou témou na konferencii Privilégiá bielych boli negatívne dopady európskej kresťanskej kultúry. Kresťanstvo je prezentované nie ako systém duchovnej viery, ale ako inštitucionalizovaného systému sociálneho útlaku, ako je rasizmus alebo sexizmus. Toto znie ako reverzný rasizmus.

Vysokoškoláci v ženských šatách

Chlapci z vysokých škôl v Nantes, Francúzsko, sa podieľali na akcii „Zdvihnite sukne“ dňa 16. mája, s cieľom zvýšiť povedomie o tom, ako sú dievčatá diskriminované. Boli požiadaní, aby prišli do školy v šatách a s mejkapom. Stovky demonštrantov sa sťažovali, že akcia bola navrhnutá tak, aby propagovala toleranciu voči homosexuálnym párom. Protestujúci boli fyzicky napádaní a nazývaní „fašistami“. „Rovnosť pohlaví“ je vo Francúzsku top témou po zavedení „osnov rovnosti“ na začiatku tohto roka. Zákon o homosexuálnych manželstvách bol prijatý počas minulého roka, aj keď bolo proti nemu 85 % francúzskej populácie.

Pripravil: ::prop, www.protiprudu.org

O ::prop

2 komentáre

  1. GP to má na západe pekne rozohrané. Oh a nebojte sa aj k nám to príde s politickou korektnosťou a otestované. Zatiaľ sa priemerné obyvateľstvo na východe skutočne bráni ale nechajte svoje deti ešte pár rokou pozerať americké sračky (ale aj u nás máme súdnu sieň tak sa toho nebojím) a budeme úplne zdemon-kratizovaný.

    oh a naozaj neobhajujem kresťanské hodnoty v skutočnosti sú to hodnoti ľudské (a teraz nehovorím o ľudských právach). „Kresťania“ ich museli len prebrať ináč by svoje ovečky nemohli uzatvoriť do košiara. Tak prosím rozlišujte medzi ľudmi a ľuďom podobné tvori.

Leave a Reply