Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Politicky nekorektné správy zo sveta

Politicky nekorektné správy zo sveta

Kostol v plameňoch

Židovskí extrémisti predstavujú čoraz väčšiu hrozbu pre kresťanov, povedal rímsky katolícky biskup v Jeruzaleme po tom, ako židovskí fanatici zapálili historický kostol Chleba a rýb – postavený na mieste Galilejského mora, kde Ježiš zázrakom nasýtil zástup piatich tisíc ľudí tak, že rozmnožil päť bochníkov chleba a dve ryby. Kostol bol totálne zničený, dvaja ľudia boli otrávení dymom.

Neprispôsobiteľní

Izrael dáva imigrantom z Afriky na výber: buď sa vrátia späť na čierny kontinent, alebo zostanú na dobu neurčitú vo väzení. Podľa Williama Bootha z The Washington Post Izrael zaslal prvej várke utečencov z Eritrey a Sudánu listy, v ktorých im ponúka 3500 dolárov v hotovosti a jednosmerný lístok do nemenovanej tretej krajiny v Afrike, alebo budú uväznení vo väznici Saharonim v Negevskej púšti – najväčšej zo štyroch plánovaných táborov v štýle koncentrákov z obdobia Druhej svetovej vojny s kapacitou 8 tisíc väzňov.

„Férové rozdelenie“

So stovkami tisícok Afričanov prekračujúcich Stredozemné more a prichádzajúcich do Európy nastáva kríza „ľudí na lodiach“. Britskej vláde sa obracia žalúdok z predstavy, že by mali zostať na ich malom ostrove. „Osobitný zástupca“ Spojených národov Peter Sutherland obvinil Veľkú Britániu z toho, že chce prevziať omnoho menší podiel imigrantov, než je „spravodlivý podiel“ v pomere s inými krajinami, ako je napríklad Nemecko. Prečo by mali zostať v Európe nebolo vysvetlené, ale Sutherland varoval pred vytváraním „xenofóbie a rasizmu“, keď nebudú čierne hordy vítané. Globalisti požadujú od Británie, aby viac než zdvojnásobili počet Afričanov zaplavujúcich krajinu – na viac ako 60 tisíc ročne.

Pokyny k mučeniu

Podľa čerstvo odtajneného dokumentu mala CIA jednoznačné pokyny pre tzv. experimenty na ľuďoch – eufemizmus pre mučenie zadržaných osôb – ako súčasť programov pre výsluch a vydávanie osôb. Pokyny pravdepodobne vylučujú „výskum“ na ľuďoch bez ich „informovaného súhlasu“, ale napriek tomu bývalý riaditeľ CIA George Tenet schválil mučenie ako dusenie vodou, fyzické týranie, nedostatok spánku, falošné popravy, či hrozby sexuálnym násilím. Všetky uvedené spôsoby mučenia boli použité pri vypočúvaní „podozrivých z terorizmu“.

Telekomunikácia bez špionáže

Aliancia BRICS – Brazília, Rusko, India, Čína a Juhoafrická republika – majú plné zuby nielen petrodolárov, ale aj celosvetovej špionáže NSA. Začali pokladať podmorský optický kábel a sú pripravení spustiť nezávislú telekomunikačnú sieť, v ktorej by nemohla vláda USA sliediť a zbierať kvantá informácií do svojho superpočítačového centra. Nedávno oznámil brazílska prezidentka Dilmah Rousseffová, že „kábel BRICS“ bude mať „značný … priestor pre rast“. Prezidentka Rousseffová je pobúrená odhalením, že NSA zachytávala jeho komunikáciu, prenikla do sietí štátnych ropných spoločností Petrobras a špehovala Brazílčanov, ktorí používali spoločnosti so sídlom USA, ako je Facebook a Google.

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: AFP

O ::prop

6 komentárov

 1. „Izrael dáva imigrantom z Afriky na výber: buď sa vrátia späť na čierny kontinent, alebo zostanú na dobu neurčitú vo väzení.“ – Toto je tá správna a bezpečná imigrantská politika, ktorá by mala platiť aj v celej Európe.

  Ježiš Kristus pred 2000 rokmi povedal a stojí to napísané i v Jeho novšom písme z roku 1852: „Peklo samozrejme potrebuje tie najprísnejšie zákony opatrené nanajvýš prísnou sankciou; ale Moje kráľovstvo, ktoré je Nebo, nepotrebuje ani zákon a ešte menej nejaké sankcie.“ http://lorber.szm.com/vej/01/vej01_075.htm

  Uväznenie zločincov je tiež láska k blížnemu = aby nám tu nebezpeční ľudia so sklonom k vraždeniu, znásilňovaniu a kradnutiu nebehali voľne po uliciach. Teda prichýliť utečených ľudí dobrej mysle áno (takých je ale veľmi málo), ale moslimov neochotných prijať naše kresťanské pravidlá a poburujúcich do väzenia, alebo vyhnať ich alebo v krajnom prípade nutnej sebaobrany/obrany rodiny pred nepríčetnými vrahmi je možné ich aj zabiť.

  Nebezpečné myslenie a správanie sa prisťahovalcov pochádza z islamu. Príčina popularity a šírenia mohamedovho volebného programu bola a je tá, že považujú ženy za sexuálne otrokyne. Preto sú mnohí (nie všetci) islamisti posadnutí démonmi smilstva a vraždenia a sú zapálení pre šírenie ich pseudonáboženstva, ktoré by už inak zaniklo. Toto je jednoduchá pravda.

  Uvedomujete si to? Žiaľ európski politici sú dnes zapredaní americkému sionizmu. Masmédiá nás donekonečna PROGRAMUJÚ heslami o „kráse“ multi-kulturalizmu a našom fiktívnom „rasizme“, aby sme uverili týmto lžiam. Programujú nás všemožne v televíznych filmoch, športoch, politickými, zábavnými, náboženskými reláciami atď.

 2. http://snn.sk/news/po-stvrtstoroci-mame-madarsky-mur/

  zaujimave, ze Len pre tych ako Grigorij, co oslavuju Nemecke belosstvo. Preco Nemci a Hitler uprednostnili Viedensku Arbitraz, kde odovzdali Slovenske uzemie madarsku, rovnako aj rumunske neskor a srbske. Ved Madari aj jazykom nie su Europania. Ze Sitra Ahra, a Grigorij. Preco nam Hitler nepomohol navratit Matro ked bol taky velky beloch a Europan?

  • Čítajte, pán Kozák, ale naozaj pozorne

   Pozadie:

   V novembri roku 1938 prišla do domu mojich predkov, ktorí vtedy žili blízko dnešných Želiezoviec, banda otrhaných ozbrojencov, ktorí sa v novembrovom blate brodili v deravých poltopánkach, a na pleciach ím na špagáte viseli pušky vyrobené možno ešte v devätnástom storočí. Boli to vojaci maďarskej armády, ktorí prišli obsadiť územia, ktoré vtedajsiemu Maďarsku pripadli rozhodnutím tzv. Viedenskej arbitráže.
   Za pomoci miestnych Maďarov identifikovali všetky rodiny na danom území, ktoré tam nemali tzv. domovské právo, teda rodiny, ktoré sa na dané územie prisťahovali po roku 1918 ako „kolonisti“. Bolo ím pod hrozbou násilia, dokonca smrti oznámené, že majú 24 hodín na to, aby opustili územie maďarského štátu. Bolo ím oznámené, že najbližší hraničný prechod je pri obci Tlmače. Bolo nariadené, že si môžu so sebou zobrať jeden konský povoz s jedným koňom, potraviny pre rodinu (rodičia a päť detí) na dvadsaťštyri hodín o najnutnejšie ošatenie. Všetko ostatné, domy, nábytok, polia, lesy, pasienky, poľnohospodárske stroje a náradia, hospodárske zvieratá a dokonca aj peniaze v hotovosti ím boli okamžite skonfiškované. 
   Moji predkovia sa mohli na svoje vrátiť až v júni 1945, len aby ím o päť rokov neskôr komunisti opäť všetko skonfiškovali a ako nepriateľov štátu uväznili v Leopoldove, v Ilave a na Mírove.

   Toľko v krátkosti, aby ste pochopili mieru objektívnosti toho, čo poviem v nasledovnom.
   Ja by som mal byť na Maďarov veľmi nahnevaný, ale nie som.

   Podstata:

   V čase krátko pred a počas prvej svetovej vojny boli Maďari jediným národom v Uhorsku, ktorý nekonal žiadne prípravy na eventuálny rozpad štátu, s takým niečím nerátali, také niečo pokladali za absolútne nemožné. Keby Taliani vtedy (1919) neboli dali nejakému Miklóšovi Horthymu zopár hrdzavých pušiek a trochu peňazí, nebolo by toho, kto by sa postaral o existenciu maďarského štátu.
   Na rozdiel od Čechov, ktorí šikovnou diplomaciou získavali podporu západných mocností k ich vízii o novom štáte v strednej Európe.
   V chaose vyjednávaní s mocnosťami po skončení  vojny mali potom Masaryk aj Beneš (do menšej miery aj „generál“ Štefánik) takú pozíciu, že si mohli takmer ľubovoľne diktovať podmienky.
   Vytvorili tak štát, ktorý bol od svojho vzniku odsúdený na zánik. Jeho vytvorenie bolo pre Čechov Pyrrhovým víťazstvom. Pre všetkých zúčastnených predzvesťou nepriateľstva, resentimentu, utrpenia, rozvratu, násilia a nespokojnosti.
   Z pozície silnejšieho a lepšie pripraveného na delenie, zobrali Češi Maďarom aj územia, ktoré Čechom alebo Slovákom historicky nikdy nepatrili.
   Aké bolo historické spojenie Čechov alebo Slovákov na Užhorod, Mukačevo, Chusta lebo Tačov?
   Alebo aj Komárno alebo Štúrovo (Párkány)? Dokonca Matra, ktorú spomínate.
   Bolo nám to naozaj potrebné?
   Pri vyjednávaniach o hraniciach budúceho štátu dochádzalo zo strany Čechov k takým absurdnostiam, že presvedčili mocnosti o potrebe posunúť hranicu nového štátu až k rieke Ipeľ, lebo taká rieka má vraj mimoriadny význam pre vnútroštátnu riečnu prepravu!!!
   Kto vtedy v Paríži venoval pozornosť nejakému Ipľu, kto vôbec vedel, že je to len potok absolútne nevhodný na čokoľvek okrem člnkovania malých chlapcov v korytách? Dali Benešovi všetko, o čo žiadal, a vytvorili štát, ktorý, tým, že nerešpektoval realitu a legitímne prava všetkých, bol odsúdený na veľmi krátke trvanie.
   Tak sa musíte pozerať aj na postoj Nemecka k Viedenskej arbitráži.

   Aj keď školopovinným deťom a verejnosti hovoria ináč, v skutočnosti od 28. októbra 1918 až DODNES existuje v najspodnejšom šuflíku každej vlády v Československu aj na Slovenku rada každému, kto sa dostane do pozície rozhodovania, aby pamätal na to, že niektoré územia nám patria len dočasne.
   Keď budete najbližšie na Slovensku, prejdite sa autom najskôr smerom na juh od Levíc, smerom k Lučencu, Rimavskej Sobote a Rožňave, aby ste videli tie zanedbané dediny s rozpadávajúcimi sa domami, zanedbanú infraštruktúru a biedu, a potom to porovnajte s oblasťami ako je Horehronie, Orava alebo Liptov, ktoré volakedy patrili k najchudobnejším oblastiam Slovenska.
   Dúfam, že chápete, o čom hovorím.

   • Hluposti. Prepac. Upadok juzneho Slovenska ma uplne ine priciny. A to je rozpad socialistickeho polnohospodarstva a vznik vakua. Z druhej strany hranice je to este horsie. Jednoducho sme si znicili vlastne potravinovu sebestacnost.
    A viedenska zrada, bolo vsetko len nie spravodlivost. Moj stary otec bojoval v madarskej kralovskej armade. A pritom v ich dedine nebol ani jeden Madar. Ani jeden. Madarom pripadlo velke uzemie cisto slovenske. A na uzemi, ktore bolo odstupene MK, bola vacsina Slovakov.
    Zabudas, ze Madari maju vacsinu len v 2 okresoch!! A to je strasne malo. A ze z 500 000 Madarov je 300 000 Ciganov.
    Skratka Tvoji stary rodicia boli baráčníci, chudaci musia v hrobe rotovat, ked vidia co ich podareny vnuk, dnes tvori.:)))
    Spamataj sa clovece. Zober zdravy rozum do hrsti.!!!! To je dobre, ze nie si plny nenavisti voci Madarom a nikomu, ale tiez ma vsetko mat zdravu mieru.
    Drz liniu chlape.
    A ta poznamka o obalke na dnes suplika, to myslis ako frk.

   • Grigoryj

    Rad by som si vypocul aj postoj Sitra Ahru k Viedenskej Arbitrazi a jeho postoj k tomu. Este nieco napriek tomu z Dr.Cyril hromnik je velmi prozapadny. Napsial vo svojej knihe Sloveni a Slovensko take zaujimave udaje , ze uzemie Slovenov- Slovania sa odvinuli od Slovenov! Teda od nas to priznavaju aj Chorvati! Sloveni boli aj v Novogorode, ale aj v Hamburgu. Nemci tam postupovali rovnako ako USA armada pri dobyvani zapadu, vytvaranim vojenskych pevnosti v USA to boli rozne Fort Williams v Hamburgu Fort Slawen.
    Tieto udaje ma pan Hromnik dokonca z nemeckej, zapadonemeckej tlace! A rovnako to bolo aj s Komarnom, ktore davno pred prichodom Madarov bolo slovenske mesto.Rovnako aj ako Vacov, Ostrihom, Jager, a ine vid aj knihu Anton Semes: Nie sme tu od vcerajska. Poslem link na neho nateraz jeden link
    https://beo.sk/ekonomia/1996-grecka-drama-je-testom-miery-fanatizmu-jednej-nepodarenej-utopie

 3. http://www.extraplus.sk/clanok/vazen-c-05658-anton-semes

  velmi pohnuty zivot a predsa by nikdy nesuhlasil s tym o com pisete vy. Ties vam odporucam knihu
  J.Hronsky Trianon, tam je to podrobne opisane ako sa tvorila hranica!!! A nie vase kydy! Rozhodlo sa tak ze na uzemi Slovenska zostane priblizne Tolko Madarov, kolko Slovakov zostane na uzemi potrianonskeho Madarska!! S tym ze oba staty budu zabespecovat rovnake prava pre mensiny. Pravda madari toto hned porusili, ani atrament neuschol na papiery. V roku 1922 usiel z madarska Slovak M. Hrdlicka, ktori podal dokladne vypracovanu studio o utlaku Slovakov v Madarsku, tuto poslal spolocnosti narodov, ako aj ministrovi zahranicia E>benesovi, len preto aby im ju odignorovali!!!
  Viete ako sa vytvoril samostatny stat v roku 1939, v Madarsku okrem Slovakov boli rovnaku utlacovany aj Nemci!! Najlepsie o tom vedeli Rakusania, nakolko bol Hitler rodak z Rakuska poznal tuto situaciu Nemcov v Madarsku, na tuto strunu zahrali aj Durcansk ya Vojtech Tuka, ktory presvedcili Hitlera ze pre Nemcov na Slovensku bude predsa len lepsie ked Slovaci budu mat svoj vlastny stat, a bude to aj podpora pre Nemcov v Madarsku ako aj pre Slovakov v Madarsku. Je sice pravda ze Nemci boli viac na nasej strane pocas Viedenskej arbitraze a Taliani na Madarskej, ale aj tak ak bol Hitler taky vysnivany zastanca prav belochov a Europanov, ako mohol podporit toto cudzie neuropske plemeno v strede Europy? Tym cela strategedia zapasu za belostvo ma velku dieru!

Leave a Reply