Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Politicky nekorektné správy zo sveta

Politicky nekorektné správy zo sveta

stolz-mahlerRevizionisti pred súdom

Sylvia Stolz je nemecká nacionalistka a právnička, manželka uväzneného revizionistického historika Horsta Mahlera. Po výsluchu o údajnom Židovskom „holokauste“ počas Druhej svetovej vojny pri obhajobe Mahlera pri jeho súdnom pojednávaní bola taktiež uväznená na 3,5 roka a na päť rokov pozbavená práva na vykonávanie právnickej činnosti. Po prepustení sa zúčastnila veľkého zhromaždenia vo Švajčiarsku, na ktorom údajne opäť „popierala holokaust“ – čo je vo Švajčiarsku prípustné – a nesprávne vyhlasovala, že je právnička. Za tieto skutky sa dostala pred bavorský súd v Mníchove, za prísnych bezpečnostných opatrení, aj keď Nemecko nemá žiadnu zvrchovanosť nad Švajčiarskom. Medzitým sú skutoční, neeurópski zločinci hýčkaní.

Clintonovská charita

Od založenia Nadácie Billa, Hillary a Chelsea Clintonových v roku 2001, podľa nedávno zverejneného článku v The Washington Post, dostala takmer dve miliardy dolárov od celosvetovej siete darcov, ktorá zahŕňa nadnárodné korporácie, zahraničné vlády a ďalších elitných boháčov. Zatiaľ čo Post nezdôrazňuje skutočnosť, že z Clintonových sa v skutočnosti stali miliardári, pripomína, že nadácia dáva prístup k možnému prezidentovi(-ke) mimo tradičnej politickej scény. Zahraniční darcovia a krajiny, ktorí by potencionálne mali záujmy v možnej Clintonovskej administratíve a nie je im umožnené investovať do volebnej kampane USA, už potvrdili svoju podporu pre Clintonovský klan prostredníctvom darcovstva do charity.

Vojnový štát

Od založenia Ameriky v roku 1776 bola táto krajina vo vojne 214 rokov z 235 rokov svojej existencie. Jediné obdobie, keď USA nebojovalo vo vojne päť rokov, bolo počas „izolacionizmu“ v rokoch 1935-1940 po Veľkej hospodárskej kríze.

Hoax o globálnom otepľovaní

Článok v The Telegraph s názvom „Zahrávanie si s dátami o teplote je najväčším vedeckým škandálom všetkých čias“ ukazuje, že záznamy o teplote sú falšované skorumpovanými vedcami už po desaťročia. Zameriavajúc sa na tri vidiecke stanice pokrývajúce veľké územie Paraguaja článok ukázal, ako zaznamenali medzi rokmi 1950 až 2013 prudký nárast teploty o tri stupne Fahrenheita – čo je dvojnásobok toho, čo je akceptované ako globálny nárast teploty za celé 20. storočie. V skutočnosti reálne údaje ukazujú za to isté obdobie ochladenie o jeden stupeň.

Vojna v Iraku bez konca

Prezident USA Barack Obama sa snaží od Kongresu získať povolenie pre vojnu proti ISIS, ktoré by umožnilo nasadenie ďalších pozemných jednotiek a rozšírenie vojenských operácií. Počas uplynulých šiestich mesiacov, ktoré už vojna trvá, bola vedená bez súhlasu Kongresu a bez akejkoľvek debaty. Aj keď Obama tvrdí, že takéto schválenie nepotrebuje, podľa správ sa snaží o schválenie Kongresu na dobu najmenej troch rokov vojenskej intervencie. Ďalší prezident by tak mohol bez problémov pokračovať v začatej vojne.

Pripravil: ::prop, www.protiprudu.org

O ::prop

Jeden komentár

 1. Vazeny Sitra Ahra

  Mal som problem vam odpovedat, nakolko sa mi vzdy odpoved vracala vyplnili ste spatne captcha.
  Ja mam tiez problem so zrakom..
  Preto tu knihu citam pomaly ma 925 stran a kopu odkazov s pouzitej literatury.
  Najviac sa mi lubi ta stat kde dokazuje ako zidovstvo vlastne vzniklo s dravidskeho, predaryjskeho hinduizmu a doslo k nam skorej ako do Palestiny, trojica existuje aj v starom zakone len treba hladat. El-Elohim- Jahve a este aj Adonay. Viac nepoviem Tolko k tomu Na tej povodnej stranke som nemohol odpovedat lebo sa mi to nesutale vracalo.

  J kazok

Leave a Reply