Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Politicky nekorektné správy zo sveta

Politicky nekorektné správy zo sveta

france-immigrants„Antisemitské“ Francúzsko

Médiá hlavného prúdu nariekajú nad Francúzskom, ktoré postihla „najhoršia vlna antisemitizmu za posledné desaťročia“ a ktorá núti tisíce Židov emigrovať do Izraela. Médiá citujú správu ADL, v ktorej sa uvádza, že 37 % Francúzov sú antisemiti, že je 40 % nárast antisemitského násilia v krajine, že humor francúzskeho komika Dieudonného je nenávistným prejavom. Židovskí predstavitelia tvrdia, že toto je výsledkom štyroch faktorov: označovaním Židov ako vinníkov zlého stavu ekonomiky, rastom pravicového nacionalizmu, príklonom Európskych černochov k antisemitizmu a rastom moslimskej populácie, ktorá je už zo svojej podstaty antisemitská. Ako obvykle – na vine sú všetci ostatní…

Obeť politickej korektnosti

Člen správnej rady v Lakelande na Floride, Steve Wade, je nútený, aby zo svojej funkcie odstúpil kvôli svojim rasistickým komentárom. Odvolávajúc sa na prehlbujúce sa problémy mesta s gangami a rastúcim počtom tehotných mladistvých povedal: „Správajú sa spiatočnícky, takmer ako zvieratá.“ Urazený miestny obyvateľ sa sťažoval: „Je to útok aj proti mne, pretože moja malá sestra je tehotná, ale bola to jej voľba.“ Wade, ktorý sa posledných 18 rokov venoval komunitnej práci, sa ospravedlnil za svoje vyjadrenie, ktoré bolo pochopené ako nenávistné. Bezvýsledne. Zdá sa, že radní radšej zabijú posla, ako by riešili problémy.

Genocída

Pojem bielej genocídy cez demografiu nie je žiadnou paranoidnou konšpiračnou teóriou. Afrikanizácia Francúzska je už realitou, ktorá sa nedá zvrátiť. Medicínske údaje vo Francúzsku naznačujú, že viac ako tretina (34,44 %) novorodencov v krajine nie je Európskeho pôvodu. Ak sa vám toto zdá šokujúce, uvedomte si, že nebielych novorodencov v USA je viac ako 50 %.

Holokaustová spravodlivosť nikdy nespí

Prokurátori v Nemecku obvinili 93 ročného muža zo spolupáchateľstva na vražde 300 tisíc Židov, keď slúžil ako príslušník stráže SS v Osvienčime. Oskar Groening je obvinený z napomáhania pri „splyňovaní“ 300 tisíc Židov z Maďarska medzi májom a júnom 1944, čo značí 5 tisíc Židov denne, sedem dní v týždni. Groening tvrdí, že bol len strážnym a že sa nedopustil žiadnych zločinov. Ak však bude uznaný vinným vo všetkých bodoch obžaloby, môže sa tešiť na viac než milión rokov vo väzení.

Amerika sa stala top producentom ropy

Vďaka novým technológiám pre ťažbu a spracovanie ropných bridlíc v miestach, ako je Severná Dakota, sa Spojené štáty po prvý krát od roku 1991 dostali pred Saudskú Arábiu ako najväčší svetový producent ropy, píše Financial Times. Ako sa Amerika stala čelným exportérom, Čína sa stala najväčším svetovým importérom ropy.

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: AFP

O ::prop

3 komentáre

    • To nie je pravda, pravý sektor sú predsa Izraelskí židia platení ďalším židom Kolomojským. Alebo sú to nacisti či fašisti? Vrahovia odvolávajúci sa na morbídneho zvera Banderu? Figúrky NATO a EÚ? Ja už naozaj neviem, čo si mám myslieť… 🙂 Iste mi to ale napr. Stopa vysvetlí… 🙂

  1. Omoza
    nevies co si mas mysliet? No to je otazka.
    A kedy si vobec myslel? Zaniknes aj s tymto platkom. To ti nedoslo ze idete dolu vodou? A aky to bol web kedysi………

Leave a Reply