Domov / Hlavná strana / Komentáre / Pasca mediálneho osočovania

Pasca mediálneho osočovania

Máme za sebou protest proti kvótam Bruselu na prerozdeľovanie imigrantov. Účasť bola na slovenské pomery ohromujúca. 6 – 8 tisíc protestujúcich prekvapilo nielen systém, ale najmä neomarxistov, schovávajúcich sa za tradične klamlivým názvom „Bratislava bez náckov“. O čo menej neomarxistov zo závisťou priamo sledovalo tisíce protestujúcich, o to viac bolo tých zbabelších počuť po proteste v médiách.

Nepochybne sú všetky hlavné mediálne kanály (snáď s výnimkou internetu) pod vplyvom neomarxistov. A tak sme sa dozvedeli, že každý, kto sa zúčastnil protestu, bol nacista, fašista a rasista. Vrátane malých detí. Hrnie sa to na nás zo všetkých strán. Povedzme si to však na rovinu. Všetci zúčastnení neboli neonacisti a fašisti. Niektorí medzi protestujúcimi boli dokonca (perspektívni) komunisti. Ale nezakrývajme si oči – áno, medzi protestujúcimi boli istotne aj národní socialisti. Síce by sa dali spočítať na prstoch rúk (hovorím o tých, ktorí skutočne vedia, čo tento pojem obnáša), ale boli. Boli – no a čo? To na Slovensku nemôže mať nikto iný názor, ako neomarxisti a ich poskoci?

Byť dnes národným socialistom nie je žiadna hanba, aj keď sa to ľuďom neustále snaží marxistická ľavica vsugerovať. Aj keď pojmom „neonacista“ neoznačujú iba skutočných národných socialistov, ale všetkých, ktorí nesúhlasia s ich svetonázorom. Už im asi lezie na mozog ich hlásna trúba „Monde cocotique“ pod vedením istého vtáka. Bohužiaľ, mnoho ľudí na Slovensku (odhadujem 99,9 % populácie) vôbec netuší, čo pojem národný socializmus obnáša. A to vrátane mnohých osôb, ktoré sa radi sami označujú ako „náckovia“, „módne“ sa obliekajú a vrnia blahom, keď sa o nich chybne hovorí ako o krajnej pravici. Národný socializmus je ľavica, ktorá stavia na spolupráci všetkých spoločenských tried pre spoločné blaho, na rozdiel od marxistickej ľavice, ktorá podnecuje triednu nenávisť, rozvrat spoločnosti a oplácanie pod heslom „kto do teba kameňom, ty doňho desiatimi“. Marxistická ľavica sa bez triedneho nepriateľa rozpadá, národno – socialistická ľavica triednych nepriateľov nemá. Pretože len ak národ drží svorne spolu, môže niečo dosiahnuť.

Cieľom marxistickej ľavice je rozbitie spoločnosti. Národný socializmus spoločnosť nerozbíja, ale spája ju pre spoločný prospech.

Ako najlepšie rozbiť spoločnosť? Treba ju zbaviť všetkých pilierov, na ktorých stojí. Rozklad rodiny, mravných zásad, presadzovanie nenávisti medzi jednotlivými vrstvami spoločnosti, odpor voči všetkému národnému, atď. Keďže s triednou nenávisťou príliš marxisti neuspeli a obzvlášť v dnešnej dobe ani úspech mať nebudú (keď pracujúci dosiahne určitú životnú úroveň, nezaujíma ho nejaký triedny boj, pri ktorom môže stratiť to, čo nadobudol), prichádza nová stratégia. Rozbíjanie spoločnosti a národného cítenia stavaním rôznych menšín proti väčšine. Štvanie LGBT proti väčšine je pomalá cesta – 4 % je stále málo. Preto treba priviesť do Európy iné menšiny – dostatočne nevzdelané a ochotné počúvať, na čo všetko majú právo. O povinnostiach samozrejme ani slova. Vietnamci, Číňania a ďalší aziati nie sú vhodní – sú dostatočne inteligentní na to, aby prekukli ich manipuláciu a naviac sú ochotní a schopní aktívne sa začleniť do spoločnosti. A tak neomarxisti s nadšením prijali návrh ich súkmeňovcov z Bruselu na prerozdeľovanie imigrantov. Nepochybne za tým stojí aj snaha najviac imigráciou postihnutých krajín o zbavenie sa hladných krkov, je to ale iba voda na mlyn neomarxistov.

S hlasným a radostným pokrikom otvárajú brány Madridu Maurom – ak mám siahnuť k historickým paralelám. Ťahajú do Európy trójskeho koňa plného miliónov barbarských hrdlorezov. Pod rúškom humanizmu sa tu pripravuje poprava zvyškov zdravého odporu. Je to súčasť globálnej vojny, ktorá sa začala dávno. A ak prirodzenosť a duchovnú tradíciu Európy neobhajujú tí, ktorých za to národy Európy platia, ba priam túto snahu sabotujú, musia vyjsť do ulíc tí, ktorí tú prirodzenosť ešte nestratili, resp. nepredali ju za judášsky groš. Bez ohľadu na to, ako nás budú titulovať, bez ohľadu na to, aké zbrane na nás systém vytiahne. Budú sa nás snažiť ohovoriť, zatvárať, zakazovať, dehonestovať. Pravda je však naša. Pretože ak sa nepostavíme na odpor, dopadneme ako v tomto podobenstve:

V malom kútiku záhrady takto prehovoril maličký bodliak ku kvietkom, ktoré tam rástli. „Prečo“ pýtal sa, „ma chce záhradník zabiť? Vari nemám právo na život? Vari nie sú moje listy zelené, ako vaše? Je to tak veľa žiadať, aby som mohol rásť a vidieť slnko?“ Kvety sa nad tým zamysleli a rozhodli sa, že požiadajú záhradníka, aby bodliak ušetril. Poslúchol ich. Deň za dňom bodliak rástol, stále viac silnel, bol stále vyšší, jeho listy zakryli ostatné rastliny a jeho korene sa šírili. Kvety umierali jeden za druhým, až zostala len jedna ruža. Vzhliadla k obrovskému bodliaku a spýtala sa: „Prečo ma chceš zabiť? Vari nie sú moje listy zelené ako tvoje? Je to tak veľa žiadať, aby som mohla rásť a vidieť slnko?“ Bodliak odvetil: „Je to veľa.“

V prírode slabí umierajú a silní prežívajú. Takže keď chránime slabých, tým sa darí a rastú v spoločnosti ako burina, potrebujú chrániť stále viac, až je nakoniec slabých o toľko viac než silných, že – v demokracii – vládnu a tvoria zákony, ktoré podporujú ďalšiu slabosť. Spoločnosť je chorá a umiera, pomaly sa rozpadá, ako zasieva semená vlastnej skazy.

Keď dôjde na základy, spoločnosť môže prospievať len tak dlho, pokiaľ sú všetci ochotní pracovať pre prospech celku. Slovo „slabý“ je len neomarxistické krytie – možno by bolo lepším popisom slovo „parazit“. Takéto označenie však zo strany médií na tých, ktorým padne ako uliate, nezačujeme. Pre zmenu sú ním označovaní médiami práve tí, ktorí si to zaslúžia najmenej. Veď republiku si predsa rozvracať nedáme.


Video: Slobodné médiá

Autor: Andrij Stryj, www.protiprudu.org

O Andrij Stryj

andrij.stryj@protiprudu.org

7 komentárov

 1. Dobre skoncipované, body, na ktorých sa všetci zhodneme.

  Výnimočne kontextová reklama k téme, nech je to pohromade:
  http://nadhlad.com/content/lud-fasisti-alebo-zberba

 2. Rozdíl mezi národním socialistou a internacionálním socialistou:
  Zatímco internacionální socialista má za svoji modlu žida Marxe, tak národní socialista má za svoji modlu žida Hitlera 😀
  S trochou nadsázky samozřejmě. Ale je hodně národovců neboli nacionalistů, kteří se prostě určitému zhnědnutí nedokázali ubránit. Což je škoda.

  • No tak to nie je trocha nadsázky, ale číra fantázia. Jedinou pravdou je, že Marx bol Žid a ani to teda nie je nadsázka.

 3. Tomuto článku dávam jednotku z hviezdičkou! Jasne popísaný problém, akurát donútiť neveriacich, ja ich volám .výchova Reflexom.a ten vychováva echt marxistov, poznám to z rodiny a okolia! Myslia si, že akí sú múdri, len zabúdajú , že aj vôl, teľaťom bol! Bohužiaľ!!!

 4. Pekne napísané. Musíme si zapamätať mená špinavých zradcov zo Slovenska, ako Zala, Beňová, Mikulášik, Záborská a ešte pár prasiat, ktoré hlasovali v Europarlamente za kvóty, t.j. aby sme povinne živili neprispôsobivé indivíduá za ktorými prídu ďalší rodinný príslušníci, ktorí nás môžu o dvadsať rokov podrezávať.

 5. http://www.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/madari-stavaju-plot-kalinak-oznacil-kvoty-za-zmluvu-prevadzacmi.html

  Madarsko ide staviat 4 metre vysoky a 175 kilometrov dlhy mur medzi Srbskom a Madarskom. Nech ich je ich pohnutka akakolvek, myslim si ze vlada Slovenskej republiky by mala tohto vyuzit a postavit rovnaky mur na hranici Slovenska a Madarska, vsak v 20 storoci bolo Slovensko napadnute na tychto hraniciach Madarskom az 5 krat. Rad by som vediet, ake poznatky ma o tom pan Sitra Ahra.

  J Kazok

 6. Mediálne osočovanie….. a čo tak mediálny absolutizmus? Prečo majú média taký vplyv? Veď predsa elektronické média sú na území Slovenska nejakých 80 rokov a tlačové možno 200 a aj to len v obmedzenej forme, keďže kodifikovaná slovenčina je tu cca 150 rokov. Dovtedy sa informácie podávali ústne na zhromaždeniach a v kostoloch. Tak prečo si obyvateľstvo, ktoré predtým média nepoznalo, tak ľahko na média a ich manipulovanie zvyklo?
  A za ďalšie, prečo sa vznik „alternatívnych“ televízií, ako hlavných mediálnych prostriedkov muselo viazať na židov, respektíve židovské financie? Markíza Loderer, JoJ Železný (jeho pôvodné židovské priezvisko mi vypadlo). A to nehovorím o TA3, ktorej sa zmocnil ten nechutný Mečiarov hastroš Kmotrík. TA3 vznikla v Nitre pôvodne ako mediálny prostriedok na obranu maďarskej iredenty, tak ju pôvodne jej tvorcovia koncipovali. A sledujte kde je dnes. Je ako vlastná sestra tých dvoch židovských. Nedá sa zdravým rozumom pochopiť, prečo nemá 5 miliónov ľudí aspoň jednu nezávislú televíziu ako alternatívu tých židovských. A to nehovorím kam až dospela tzv. „verejnoprávna televízia a rozhlas. A čo šunty nasadené v tzv. rade pre vysielanie a retransmisiu. Takže áno máme tu dokonalý mediálny absolutizmus.

Leave a Reply