Domov / Spoločný blok / Otvorme už konečne oči, otvorme ich dokorán

Otvorme už konečne oči, otvorme ich dokorán

a porovnajme súčasnosť s takmer 100 ročnou minulosťou. Je to až brutálne, že sme ochotní uveriť Nostradamovi alebo mayskému kalendáru, ale nie sme schopní pochopiť „prečo sa to deje“. A pritom to máme priamo pod nosom. Je to naša lenivosť, hlúposť alebo len nezáujem čo s nami bude o pár rokov?

Protokol č.1 – Sloboda, Idea, Liberalizmus
Politická sloboda je idea, nikdy nie však skutočnosť.
Tejto idey musí sa vedieť použiť, keď potrebujeme pôsobivého lákadla, aby sme získali podporu ľudí pre svoju stranu, akonáhle táto podnikla boj na zvrhnutie strany ktorá je u vesla vlády. Táto úloha sa uľahčí, keď je protivník sám nakazený „ideou slobody“, alebo takzv. „liberalizmu“, a pre túto ideu zriekne sa dobrovoľne čiastky svojej moci.

Protokol č.1 – Alkohol, klasika, rozvrat
Pozrite sa na liehovinou omámených dobytku podobných gójov, ktorí si slobodou získali i právo na bezmierne užívanie liehovín! Nemôžeme dovoliť svojmu ľudu, aby k tomu dospel. Národy gójov omámené sú liehovinami a ich mládež ohlúpla klasicizmom a predčasnou nemravnosťou, ku ktorej ju vedú naši agenti – hlavne v zábavných podnikoch. K týmto posledným pričítam takzv. dámy polosveta, ako dobrovoľných nositeľov rozvratu a rozkoše.

Protokol č.8 – Lživé teórie
Mládež gójov sme ohlúpili, obmedzili a znemravnili vštepením teórií a princípov, ktoré pre seba, pravda, považujeme za falošné.

Protokol č.10 – Jed liberalizmu
Keď sme jed liberalizmu vpustili do štátneho organizmu, zmenil sa celý jeho politický obraz. Štáty ochoreli smrteľnou chorobou – rozložením krvi. Ostáva len vyčkať koniec ich agónie.

Príde čas, keď si registrované manželstvá buzerantov a lesbičiek adoptujú posledné „voľné“ dieťa z detského domova. A svet vymrie v presvedčení že boh pri stvorení človeka sklamal. Nedomyslel totiž Adama lebo mu nepridal na koniec hrubého čreva maternicu. Možno vznikne nová iniciatíva „Za pridanie maternice“ Adamovi a jeho dúhovým priateľom. Ktohovie, kto by to financoval….

Rozvrat elementárnej morálky prebieha v plnej paráde a priamom prenose. Prevracajú sa prírodné zákony o nutnosti dvoch pohlaví na zabezpečenie kontinuity života. A my sa len apaticky dívame, ako v nás systém vraždí posledné zbytky ľudskosti a dôstojnosti. To nám už z mozgov vyplavili všetku lásku a porozumenie jedeného k druhému? Fakt sa celý náš zmysel života skoncentroval na hladkanie obrazovky iPhonu a lajkovanie na facebooku? Prečo si nevšímame, že žijeme životy iných? Životy matrixom vymyslených identít, ktoré majú svojho právnika, zubára, bankujú s tou správnou bankou a pijú Sprite aby boli sami sebou. Stačí nám takýto plochý svet, kde jedinou emóciou je honba za mamonom? Svet, kde nám je jedno ako žijeme, hlavne že žijeme? Žijeme vôbec, alebo sa len tak tvárime…

autor: Oli63

O oliolijanko

3 komentáre

  1. Ľudia už ťažko dokážu otvoriť oči a hlavne nazeranie na svet,dianie okolo seba do hĺbky,pretože sú zaslepení povrchnosťou,ktorá je zabalená v pozlátku.
    V bezmocnosti o vlastné prežitie a zabezpečenie rodiny už ani nemajú čas rozmýšľať do hĺbky,pretože nástroje diabla zahalené do liberalizmu dokázali eliminovať prapôvodnú podstatu človečenstva.Cez lákavé nástroje moderných vymožeností sme si ani nestihli uvedomiť,že high-tech je človeku skôr na škodu ako úžitok,nakoľko sme otroci týchto zariadení,ktoré degenerujú prirodzené uvažovanie.
    Elitné štruktúry na vrchole pomyselnej pyramídy,ktoré v závislosti na diablovej pomoci(či už si to uvedomujú,alebo nie) udržujú moc a bohatsvo s vidinou svetovlády a Nového svetového poriadku sa pokúšajú pretvoriť človeka na svoj obraz,ktorý by bol úplným opakom Božského princípu o slobodnej vôli.
    Očipovaní homosexuáli so záujmom o mimozemské civilizácie s falošným enviromentálnym záujmom o našu Zem a hlavne v chápaní otroctva ako slobody by im sedeli do ich satanského plánu dokonale.A takých je stále viac a viac.

  2. Tiez som si „zufal“, ze kua sak to musi vidiet kazdy, ved to nie je rocket sciense… Kaslat na to, nech to bude ako bude. Ja sa snazim mat oci otvorene a rad sa pobavim s kazdy, kto ich otvara tiez. A ti ostatni, ktori nie a nie prestat spat? Jebat. Som neni Jezis Kristus…

  3. Myslím si, že je stále dosť ľudí, ktorí si v dnešnom čudnom svete pripadajú ako mimozemšťania, ktorí pristáli na akejsi čudnej a v rámci pravdepodobnosti neexistujúcej planéte. Pripájam zoznam zvláštností, ktorých výskyt doteraz nechápem: 1. Dominantný druh – človek svoju existenciu zakladá na materializme. Z toho vyplýva ich teritoriálny a agresívny prístup. Zrejme aj preto, ako ochrana pred inými tlupami ich vlastného druhu vznikli rozličné formy komunikácie – vznikli mnohé jazyky a nárečia. Človek má preto asi ako jediný druh na Zemi sa vzájomne dohovoriť; 2. Človek sa považuje za vrchol tvorstva. To svedčí o jeho arogancii a hlúposti, pretože prejavom inteligencie je skromnosť, pretože prvým stupňom múdrosti je uvedomenie si ako málo viem a ako málo toho viem; 3. Vždy si vytvorí spoločenské zriadenie, ktoré je korumpovateľné a potom revoltuje bez toho aby mal náhradu a to je problém súčasnosti.

Leave a Reply