Domov / Hlavná strana / Komentáre / „Obyčajný islam“ a Mníchovský masaker

„Obyčajný islam“ a Mníchovský masaker

Zabijak nebol utečenec, ISIS alebo čo i len sunnit: ale bol to moslim…

V Nemecku narodený 18-ročný iránsky potomok menom Ali Sonboly mal minulý piatok streleckú horúčku. Opakovane sa zameral na mladé deti; medzi deviatimi ľuďmi, ktorých zavraždil, bolo niekoľko mladistvých.

Tento incident je pripomienkou, že pokračujúce terorizovanie Západu sa neobmedzuje na Islamský štát („ISIS“), „extrémne“ wahábistické alebo saláfistické výklady islamu, alebo teroristov tváriacich sa ako utečenci a vstupujúcich na Západ.

Ali Sonboly nebol žiadnou z týchto vecí. Narodil sa a vyrastal v Nemecku a vzhľadom k jeho menu a iránskemu pôvodu s najväčšou pravdepodobnosťou mal šiitske zázemie.

Ale bol to moslim. Počas svojho vyčíňania kričal prastarý islamský bojový pokrik „Allahu Akbar“. Veľavravné tiež je, že svoj útok zahájil v deň v týždni, kedy sa odohrávajú mnohé plánované islamské útoky na nemoslimov: piatok.

A to je veľkou lekciou Mníchovského masakra. Obyčajný islam – aby sme si vypožičali zo slávnej knihy C. S. Lewisa o mnohých spoločných črtách zdieľaných väčšinou smerov v kresťanstve – je zodpovedný za pokračujúce terorizovanie Západu.

Ak o tom pochybujete, jednoducho sa obráťte na nedávnu štúdiu. Zistila, že každodenní moslimovia všetkých siekt, rás a sociopolitických okolností – nie len „ISIS“ – sú zodpovední za prenasledovanie kresťanov v 41 z 50 krajín, kde je byť kresťanom to najhoršie: šiitsky Irán je deviatou krajinou, „wahábistická“ Saudská Arábia je 14., kým „umiernené“ krajiny ako Malajzia a Indonézia sa umiestnili na 30., respektíve 43. mieste.

Spoločným menovateľom vo všetkých týchto krajinách je ISLAM – bez prídavného mena.

Aj odporné zaobchádzanie ISIS s kresťanmi a ostatnými nemoslimami je len extrémnym odrazom toho, čo moslimovia všeobecne robia nemoslimom všade vo svete. Pozrite si „Moslimské prenasledovanie kresťanov“, správy, ktoré som v čase tohto mesiaca kompiloval už päť rokov, a uvidíte nepretržitú diskrimináciu, prenasledovanie a masakre páchané voči kresťanom „každodennými“ moslimami – od najvyšších autorít po najširšie davy. Každá mesačná správa (momentálne ich je 58) obsahuje desiatky zverstiev, z ktorých ktorékoľvek keby spáchali kresťania voči moslimom, tak by získali celoplošné pokrytie 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Hoci si médiá vymýšľajú akýkoľvek počet klamstiev, aby rozptýlili islamskú povahu Mníchovského útoku – zvyčajné stratégie, najmä hovorenie o „krivdách,“ sa už používajú – faktom zostáva: napriek všetkým rozdielom a napätým situáciám medzi rodným európskym a moslimským obyvateľstvom, kresťania prenasledovaní moslimami sú často identickí so svojimi prenasledovateľmi v rase, etnicite, národnej identite, kultúre a jazyku. Neexistuje nijaký politický spor, nijaký spor o územie. Tieto oslabené a ostrakizované kresťanské menšiny ani nemajú nijakú politickú moc – čo tiež znamená, že neexistujú ani moslimské „krivdy“.

Tak prečo ich nenávidia a prenasledujú? Pretože sú kresťanmi – to znamená, nemoslimskými neveriacimi – a to je skutočný dôvod, prečo moslimovia terorizujú ľudí na Západe, najnovšie (alebo aspoň v čase písania tohto článku) v Mníchove.

Či už je hnusná alebo nie, táto pravda, že obyčajný islam – nie „ISIS,“ „saláfizmus,“ „wahábizmus,“ alebo „šiitizmus“ – podporuje nenávisť a násilie voči nemoslimom nebude nikdy daná do poriadku až dovtedy, kým to ľudia vo vedúcich pozíciách najprv neuznajú. A s pozoruhodnou výnimkou Donalda Trumpa sú veľmi ďaleko od toho, aby to urobili.

Preklad: zet, www.protiprudu.org
Autor: Raymond Ibrahim

O ::prop

Jeden komentár

  1. To je ukážka, čo liberálni šialenci urobil nielen z Nemecka, ale z celej Európy…či dkonca sveta…
    Svet potrebuje Hitlera..

Leave a Reply