Domov / Spoločný blok / Obama omilostil posledné kauzy vojnových zločinov z Bushovej éry

Obama omilostil posledné kauzy vojnových zločinov z Bushovej éry

s predpokladom, že sa mu dostane tej istej cti

Kategória správy: NWO
Štát: USA
Text správy : Obamova administratíva odmietla žalovať finančné podvody z rokov 2007-2008 a rovnako aj vojnové zločiny z éry Bush-Cheney. Kauzy mučenia v tajných väzniciach po celom svete sú všeobecne známe. Paradoxná je spolupráca Egyptského diktátora Mubaraka s CIA. 22 agentov CIA bolo v Taliansku odsúdených za únos občana Nemecka práve na mučenie do Egypta.

O nič lepšie na tom nie je ani susedné Poľsko, ktoré o dušu bojovalo s komunistickou diktatúrou a jej zločinmi, aby si to všetko zopakovali na demokratickej platforme. Rumunsko a pobaltské krajiny sú tiež v hre.

Závery vyšetrovacej komisie pre zločiny v Abu Ghraib pod vedením generála Antonia Taguba sú jasné: Vzhľadom na mučebné metódy niet pochýb, že sa Bushova vláda dopustila vojnových zločinov. Otázne je či za to bude niekto braný na zodpovednosť.

Generál Barry McCaffrey pridal: Mučili sme nemilosrdne a počas mučenia zomrelo niekoľko tuctov ľudí.

Celkovo viac ako 100 ľudí zomrelo v americkom zajatí v prvých rokoch agresie voči Iraku a Afganistanu na ktorej sa podieľa Slovenská armáda.

Zopakujme si: Demokracie rozkvéta jako za Gottwalda…

Albumové fotečky z mučenia:
http://therearenosunglasses.wordpress.com/2012/09/04/obama-wants-americans-to-accept-that-freezing-to-death-and-shrink-wrapping-a-man-isnt-a-war-crime/

Michael Hudson sa posledne blysol pekným článkom v ktorom cituje istého politika Kalifornie obhajujúceho zatváranie knižníc hovoriac: Načo sú nám knižnice keď 63% tých čo skončia školu sú analfabetmi.

http://www.e-ir.info/2012/08/30/has-american-imperialism-shaped-the-world-in-the-20th-century/
http://www.newswithviews.com/Cuddy/dennis178.htm

Pussy Riot nám povie čo to o Rusku…ale v podstate sa nás to netýka. Vojnové zločiny hlavy NATO a najdemokratickejšej krajiny sveta v spojení s finančnými podvodmi sa nás týkajú oveľa viac. Včera Iračania a Afgánci zajtra Slováci, Gréci, Španieli… v prípade ak by sme sa rozhodli proti zločincom zakročiť.

Pussy Riot= neúspešná odpútavacia operácia.
http://www.e-ir.info/2012/08/29/what-the-case-of-pussy-riot-tells-us-about-putins-russia/

Zaslal (meno/nick): Juraj Smrek
Zdroj správy:  http://therearenosunglasses.wordpress.com/2012/09/04/obama-wants-americans-to-accept-that-freezing-to-death-and-shrink-wrapping-a-man-isnt-a-war-crime/

O oliolijanko

Leave a Reply