Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Nórske multikultúrne obohatenie

Nórske multikultúrne obohatenie

niggerwithknifeAfrický imigrant zavraždil troch Nórov iba deň pred deportáciou

Európske médiá používajú výraz „žiadateľ o azyl“ ako politicky korektný eufemizmus pre nelegálneho imigranta.

Vstupujú do krajiny ilegálne. Po prichytení požiadajú o azyl, pretože to im automaticky umožňuje predĺžiť – navyše legálne – pobyt v krajine. Ilegálny cudzinec zo Sudánu mal byť nórskou vládou v utorok deportovaný. Namiesto uväznenia mu bolo povolené voľne sa potulovať a spáchať trojnásobnú vraždu iba deň pred tým, ako mal byť deportovaný. Muž, obvinený z ubodania ženy a dvoch mužov v expresnom autobuse na západe Nórska, bol neúspešným žiadateľom o azyl a v utorok mal byť deportovaný.

Tento 31 ročný žiadateľ o azyl žil v azylovom centre v Årdal, blízko miesta, kde bol autobus unesený.

„Tento muž prišiel do Nórska v apríli a požiadal o azyl,“ povedal hovorca nórskeho imigračného úradu. „Jeho žiadosť bola v júni zamietnutá a mal sa vrátiť do Španielska v rámci takzvaného Dublinského nariadenia.“

Muž je obvinený zo zabitia 55 ročného vodiča autobusu Arveho Haug Bagna; 19 ročnej študentky biotechnológie Margaret Molland Sanden a 5O ročného švédskeho muža, ktorého meno nebolo uvedené.

Polícia verí, že tri uvedené obete boli jediní ľudia v autobuse, keď ich muž napadol.

Autobus Valdres Express koná štvorhodinovú cestu z hornatej oblasti Valdres do Osla a bol unesený medzi mestami Årdal a Tyin v okrese Sogn og Fjordane.

Tento únos je už druhým prípadom, čo bol unesený autobus Valdres Express. V roku 2003 bol unesený psychicky narušeným 26 ročným Etiópčanom, ktorý ubodal vodiča k smrti.

Etnickí Nóri miznú, nebiela kolonizácia sa zintenzívňuje

norwaydisapperaingPočet etnických Nórov za posledné desaťročie klesol, rast Nórskej populácie pripadá výhradne na imigrantov a deti narodené v Nórsku z ich radov.

„Skupín bez akéhokoľvek prvku imigrácie až od prarodičov v posledných rokoch klesá,“ povedala pre Aftenposten výskumníčka Nórskeho štatistického úradu Minja Dzmarija. „To znamená, že medzi etnickými Nórmi je viac tých, ktorí zomrú alebo sa vysťahujú, ako tých, ktorí sa narodia alebo vrátia do Nórska.“

Podľa jej článku v časopise Nórske štatistiky sa počet etnických Nórov znížil o 4 400 osôb za posledných deväť rokov, zatiaľ čo celkový počet obyvateľov vzrástol z 4,6 milióna na 5,1 milióna.

Podiel nebielych prisťahovalcov sa v krajine zvýšil z 15 % v roku 2003 na súčasných 23 %.

Moslimskí teroristi žiadajú islamský štát v centre Osla

osloislamistsIslamistická skupina Ansar al-Sunna sa vyhráža, že pokiaľ nebude časť hlavného mesta Nórska transformovaná na moslimskú s právom šaríja, prídu útoky na škandinávske krajiny podobné 9/11. „Nechceme byť súčasťou nórskej spoločnosti. A nepovažujeme za potrebné odísť z Nórska, pretože sme sa tu narodili a vyrastali. A Allahova krajina patrí všetkým. Ale dajte nám Grønland (štvrť v centre Osla – pozn. prekl.). Ohraďte túto štvrť a nechajte nás riadiť ju tak, ako uznáme za vhodné. To je najlepšie pre obe strany. Nechceme žiť spoločne so špinavými surovcami, ako ste vy.“

Cieľom výstrahy tejto radikálnej islamistickej skupiny je vytvorenie islamského štátu v štvrti Grønland.

„Nenúťte nás robiť niečo, čomu sa dá vyhnúť. To nie je hrozba, iba slová pravdy. Slová spravodlivosti. Varovanie, že dôsledky môžu byť fatálne. Varovanie pred ďalším 9/11 v Nórsku, alebo pred väčšími útokmi, ako bol ten 22. júla. Je to pre vaše vlastné dobro a vo vašom vlastnom záujme.“

Preklad: rich, www.protiprudu.org

O ::prop

Leave a Reply