Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Nie som Charlie…

Nie som Charlie…

charlieSvet sa zmenil. Ale nie brutálnym a krvilačným útokom na karikaturistov v Paríži. Menil sa postupne a jeho zmenu odštartoval koniec druhej svetovej vojny, ktorý znamenal začiatok bezbrehého pľundrovania Európy miliónmi imigrantov.

To ako sa podarila naplniť idea multikulturalizmu, čo je asi najhorší „izmus“ v dejinách ľudstva, vidíme dnes v TV, keď islamistickí teroristi otvorili „európsky front“. Za naplnenie tejto zvrátenej myšlienky obetovalo svoj život, slobodu, perspektívu a osobné šťastie mnoho vlastencov zo všetkých krajín Európy. Ako? Tak, že boli a ešte stále sú perzekuovaní, štvaní a zbavovaní osobnej slobody.

Systém, ktorý sa pár dní zo všetkých síl a za prostriedky daňových poplatníkov usiloval eliminovať pár profesionálne vycvičených a vysoko ideologicky motivovaných vrahov; desaťročia napádal, ponižoval a spoločensky znemožňoval svojich vlastných občanov. Označoval ich za fašistov, nacistov, rasistov, netolerantných xenofóbov a antisemitov.

Boli to práve európski vlastenci, ktorí si všimli ako prví účelovosť rozhodnutí „mocných“, ktoré spočívali v masovom osídlení našich krajín prisťahovalcami, prevažne moslimami. Boli to oni, ktorí hovorili o nevyhnutných a krvavých konfliktoch, o terorizme, o negatívnych dopadoch na ekonomiku a neistej budúcnosti. Za prejavenie svojich názorov boli deptaní, šikanovaní, väznení a nezriedka aj fyzicky likvidovaní prostredníctvom osudových „nešťastných“ udalostí.

Dnes si myslíme, že systém zlyháva. Že myšlienka „multikulti“ nevyšla. Naopak. Všetko je tak, ako má byť a všetko beží podľa plánu. Po opadnutí mediálneho šialenstva a zlikvidovaní teroristov sa opatrenia proti tzv. šíreniu intolerancie, rasizmu a xenofóbie atď., atď., ešte viac sprísnia.

Predzvesťou toho sú slaboduché pseudohumanistické komentáre, ktoré hovoria o tom, že všetci moslimovia predsa nie sú teroristi a že vlastne oveľa väčšie nebezpečenstvo spočíva v prípadnej ceste Marine LePen do Elyzejského paláca a demonštráciách PEGIDA v Nemecku. Áno, všetci moslimovia určite nie sú teroristi. Ale na chodníku v Paríži skonal jeden, ktorý si podľa teroristov zle vybral. Ako sa zachovajú tí ostatní? Budú vďační Európe za luxus ktorý im poskytla? Budú sa dištancovať od svojich radikálnych súvercov a stanú sa de facto vydedencami vlastnej komunity? Alebo si vyberú pohodlnejšiu cestu do nového kalifátu v Európe? Ťažko povedať, ale skôr asi ľahko.

Mnohí z týchto politicky korektných komentátorov si kladie otázku v čom spočíva šokujúci úspech a priam raketový vzostup myšlienok islamského fundamentalizmu prezentovaných v prvom rade sieťou Al Kajda a Islamským štátom. Šíria sa rôzne zaručené a viac, alebo menej konšpiračné teórie o tom, kto ich financuje, podporuje, vyzbrojuje atď. Pravda je určite zaujímavá a asi niekde medzi tým všetkým. Zrejme sa ju nikdy nedozvieme. Jedna vec je však otázka materiálneho a logistického fungovania týchto organizácii a druhá vec je príťažlivosť ich ideológie. Tá je mimoriadne vysoká. Nielen v tradičných krajinách Blízkeho Východu a Afriky, ale najmä medzi moslimami v Európe a ich potomkami. Je to pochopiteľné. Sú frustrovaní a znechutení. Systém s ekonomickými problémami, ktoré si sám spôsobil, respektíve ich účelovo spôsobili jeho tvorcovia; prestáva byť schopný uspokojiť milióny prisťahovalcov v sociálnej oblasti. Vzhľadom na ekonomickú krízu vzrastá aj frustrácia domáceho obyvateľstva, ktoré pomaly, ale iste začína chápať kto je pôvodcom problémov. Týmto všetkým sa naďalej prehlbuje diferenciácia týchto dvoch komunít (ktorá samozrejme nemusela nastať, keby práve prisťahovalecká komunita bola z hľadiska k percentickému počtu obyvateľstva irelevantná), ktorá je úplne prirodzená vzhľadom na nepísané prírodné zákony. Z diferencovanosti prichádza ku konfliktom, ktoré eskalujú tak, ako sme tomu svedkami v poslednej dobe. Práve v tejto dobe príde niekto v tradičnej moslimskej krajine, ktorá je rozvrátená vojnou s vábivou myšlienkou, ktorá je univerzálnym liekom na všetky problémy ich sveta, ktorá sa im v minulosti veľakrát osvedčila a umožnila prežitie a expanziu ich národov. Jedno náboženstvo. Jeden vodca. A ideológia absolútnej a neľútostnej expanzie. Eliminovanie všetkých nepriateľov, či už tých ekonomických, ideologických, rasových, náboženských, alebo zradcov vo vlastných radoch. Pre frustrovaných potomkov imigrantov, ktorí vnímajú štedrý sociálny systém Európy ako obrovskú krivdu to znie ako hudba z raja so sedemdesiatimi siedmimi pannami. Navyše za sociálne dávky sú schopní vycestovať a absolvovať profesionálny vojenský výcvik v krajinách svojich otcov.

Práve títo teroristi, ktorých mnohí moslimovia – „neteroristi“ označujú za „rytierov pravdy“ na sociálnych sieťach; sú tí, ktorí nás na uliciach bezprostredne ohrozujú. Vzhľadom na rozsah ich útoku v Paríži je možné hovoriť o obrovskom šťastí, že zablúdené guľky z ich zbraní vzhľadom na ich výkon, nezabili viac ľudí. Toto je pre nás reálne a každodenné nebezpečenstvo a v týchto chvíľach absolútneho ohrozenia našich životov a zdravia je úplne nepodstatné, či ich financuje USA, Izrael, India, Rusko, Čína, ropní šejkovia, alebo Marťania.

Drakonická legislatíva voči legálnemu vlastníctvu strelných zbraní medzi obyvateľmi väčšiny štátov západnej Európy priniesla svoje ovocie. Obyčajní ľudia na ulici nemajú možnosť sa brániť. Napríklad obyčajné „pouličné“ policajné hliadky v Anglicku nie sú ozbrojené. Policajt popravený na chodníku tiež nemal zbraň. A je úplne jedno či to bol moslim, kresťan, žid, alebo budhista. Nemohol brániť ani seba, ani druhých. Na území krajiny, ktorú môžeme označiť za pilier európskej civilizácie sú slušní ľudia lovnou zverou. Hm, ktovie ako by pochodili teroristi z Paríža napríklad v Texase?

Objavujú sa dokonca názory, že všetko bude tak ako predtým. Nebude. Pravdepodobne štyria profesionálne vycvičení a ideologicki idoktrinovaní teroristi dokázali zamestnať väčšinu profesionálov špičkových špeciálnych jednotiek Francúzska. Je to pochopiteľné a namieste. Jednalo sa v podstate o dva útoky realizované štyrmi ľuďmi. Čo v prípade, keby sa jednalo 20 útokov, na ktorých by sa zúčastnilo 200 teroristov? Čo v prípade 50 útokov? Alebo 50 útokov vo Francúzsku, 30 v Nemecku, 40 v Španielsku, 20 v Holandsku a 10 vo Švédsku. Ako je možné, že nebolo včas zasiahnuté proti ľuďom o ktorých spravodajské zložky vedeli, že absolovovali výcvik v rámci teroristických organizácií? Ako je možné, že sa tolerovali tréningy týchto osôb priamo vo Francúzsku? Aby snáď neboli obmedzené ich základné ľudské práva?! Naozaj nikomu z kompetentných, ktorí sú zavretí vo svojich nedotknuteľných vežiach zo slonoviny nedochádza, že súčasná situácia si vyžaduje úplne iné riešenia, než je zhasnutie svetiel na Eiffelovke? Než pochodmi so sviečkami, transparentmi a ceruzkami v rukách? Alebo chcú naozaj dospieť k pokračovaniu scenára o vojne v Európe, aby sa prostredníctvom nej naplnili bezodné mešce zlatožravej chobotnice schovávajúcej sa za červený štít? Nepochybne asi áno.

Európa našich národov je jediná cesta. Oplatí sa o ňu bojovať. Vlastenci všetkých krajín Európy budú brániť svoju zem, ženy, deti a starých ľudí.

Nebude to ale boj za návrat do zatuchnutej, dekadentnej doby „pred“. Nebude to boj za falošné pseudodemokraticko – humanistické ideály v rámci súčasnej politickej korektnosti, ktoré doviedli naše krajiny na pokraj bezodnej priepasti vojen, sĺz, krvi, ohňa a strachu. Nebude to boj za udržanie vlád intelektuálnych ľavicových spolkov, postkomunistických oligarchov a bezduchých salónnych demokratov. Nebude to boj za zvrátenú, bezbreho štedrú imigračnú politiku, za bezodný roh hojnosti pre všetkých, ktorí prichádzajú. Nebude to boj za nejaký, nový, lepší multikultúrny model spoločnosti, ktorá prezentuje svoju toleranciu prostredníctvom bradatých žien.

Bude to náš boj!

Naše krajiny sú skropené krvou a potom. Naši predkovia nám ich odovzdali v nádeji a v pre nás posvätne zaväzujúcej povinnosti ich ochrany. Tá nás zaväzuje aj nekompromisne zúročiť naše budúce víťazstvo.

Autor: Vlado, www.protiprudu.org

O ::prop

20 komentárov

 1. K tomu:
  Naozaj nikomu z kompetentných, ktorí sú zavretí vo svojich nedotknuteľných vežiach zo slonoviny nedochádza, že súčasná situácia si vyžaduje úplne iné riešenia, než je zhasnutie svetiel na Eiffelovke? Než pochodmi so sviečkami, transparentmi a ceruzkami v rukách?

  Tým to akosi nikdy nemôže dôjsť, pretože práve oni dnešnú situáciu spôsobili. Preto sú ich „demonštrácie“ len hra, kde vrah akože pátra sám po sebe.

  • NIE NIE NIE … moslimovia sú v poriadku, oni za to nemôžu, vôbec. To bolo zinscenované agentmi z MOSSADU ….

   • To si ma nesprávne „pochopil“.
    http://nadhlad.com/content/am-not-charlie
    citujem:
    Nedávno som označil prisťahovalectvo za jedovatého hada, ktorého niekto vpúšťa do Európy. Treba povedať, že aj hadi sú niekedy užitoční tým, že ničia potkanov a inú verbež.

    Ovšem stále platí – hada neskrotíš ani neprerobíš. Nielen ak je jedovatý, patrí na dvor a tam môže aj plniť svoju bio-hygienickú úlohu. Ak sme už dopustili, že je myšacia verbež priamo v dome, musíme sa o ňu postarať sami.

    • „Nedávno som označil prisťahovalectvo za jedovatého hada, ktorého niekto vpúšťa do Európy. Treba povedať, že aj hadi sú niekedy užitoční tým, že ničia potkanov a inú verbež.“

     Ahááá. A ako to platí v tomto prípade ohladom moslimov, teda kto je tá verbež, kto sú tie myši u nás v dome ?

 2. JA SOM Vietnam, Korea, Nikaragua, Čile, Afganistan, Irak, Lýbia, Syria, Donbas,

 3. Autor článku to má pomýlené. Žiadna výzva na boj v tejto forme nie je riešením a už vôbec nie je proti prúdu. Establishment nás práve chce dostať do rozpoloženia, keď nemyslíme a sme ochotní tĺcť okolo seba hlava-nehlava.

  • A aké sú vaše riešenia? Iste ich máte dobre premyslené.

   • Moje riešenia sú veľmi bolestivé: vypnúť televizor, začať rozmýšťať a namiesto internetu sa začať stýkať s ozajstnými živými ľuďmi. To na začiatok.

    • Vynikajúci plán. Už to vidím pred sebou žiarivými farbami, ako moslimskí fanatici vypínajú televízory (ktoré asi aj tak príliš nepozerajú), zahadzujú samopaly, padajú si do náruče s kresťanmi a vracajú sa do krajín, z ktorých prišli. 🙂

     Pekná myšlienka, ale nerealizovateľná. Z jednoduchého dôvodu – máte zlé poradie. Najprv treba totiž začať rozmýšľať. A kto rozmýšľa, ten už televízor nepotrebuje. A aj to rozmýšľanie je iba uhlom pohľadu. Vypnem televízor, ale chodím do mešity a počúvam mulláha, rozmýšľam nad tým a… zoberiem nôž a idem pár neveriacim podrezať krk… Aj taký môže byť výsledok „rozmýšľania“.

     • Ups. Narazil som na „toho pravého“, čo síce vie čítať, ale v hlave si udrží maximálne jednu vetu naraz.
      Mimochodom, to riešenie je adresované nie na moslimov, ale na tých, ktorých autor posiela do boja.
      Ešte mimochodom – bolo by treba vedieť, čo je to ozajstný živý človek (nie zombie!).

     • Ospravedlňujem sa. Precenil som vás a vzal som tú možnosť, ktorá mi prišla logickejšia. Vy si naozaj myslíte, že ak celá Európa „vypne televízory a začne rozmýšľať“, tak islamisti v nej prestanú vraždiť? No to sme narazili na toho pravého. Ak vás nabudúce niekto v noci prepadne, nebráňte sa, ale vypnite televízor a rozmýšľajte! Už treba prestať kričať „Máme holé ruce“ a dúfať, že nám to prejde. Treba začať s pokrikom „Máme hole v ruce!“ a potom sa MOŽNO niečo zmení.

    • keby sa muži začali masovo tomuto venovať, stupne parohatost a rozvodovosť.
     Internet je OK, dokonca živý človek ta vie oveľa lepšie zmanipulovať ako članok na webe.

 4. Multikultúra nebola nikdy riešením pre nás. To len sionisti si v rámci Zionite protokolov si určili tento cieľ na zničenie našich genetických kódov, aby sme nevzostúpili. Sú dobrí…fakt. Majú vedomosti v rámci satanistickej praxe o našom vesmíre a sú vždy o krok pred nami. Ale teraz dostali do cesty Putina a to ich tak zaskočilo, že začínajú panikáriť! Napriek tomu bojujú zo všetkých síl, aby zvrátili túto situáciu pre seba. Útok v Paríži na skutočne provokačný plátok nesie profesionalitu a zároveň nedôslednosť! Málo chýbalo aby skutoční vinníci boli obžalovaní. Škoda, nestalo sa tak, lebo oni majú svojich ľudí všade. Sprievod Judášov voviedol Parížanov a celú EU na okraj útesu a tu sa lámu slobody človeka so Zlom, ktoré teraz dosahuje svojho maximu. Nebuďte prekvapení, ak sa dostaneme v blízkej dobe ku kľúčovým udalostiam v tomto čase. Nebojte sa: vyhráme to, ale bolesť bude veľká, lebo ľudia sú zmanipulovaní v tejto dobe na maximálnu mieru. Preto vravím Vám všetkým: NIE SOM CHARLIE, lebo nie som spiacím a pekne vidím tieto udalosti ako napredujú…gradujú tak ako majú ísť! Aj tak to vyhráme!

  • Práve sa rúca a trhá sionistická smrtelná pasca multkulti, ktorú splietali viac ako storočie, a boss izraela Netayahu vyzýva židov, aby radšej z Európy odišli, ale nejaký V sem príde s pstojom:
   „Sú dobrí…fakt. … a sú vždy o krok pred nami. “
   Toto nepochopím, to je nejaká mentalita uralských etník, alebo čo?

   Ešte že končí postojom „vyhráme“, lebo už mám podobných chronických vyplakávačiek dosť – už na ne nie je doba.

 5. Ludstvo uz vyhralo!!! Je to videt na kazdom kroku, do*ebalo , co sa len dalo !!! A nema ani tu najmensiu sancu , sa z toho dostat . Bude , ako este nebolo …

 6. “Vlastenci všetkých krajín Európy budú brániť svoju zem, ženy, deti a starých ľudí”.
  Na tot je odpoveď veľmi krátka: NEBUDÚ…..

  Ano Norman, učili nás, že aj v jede hada je určité percento proteinu!

  Osmoza,
  “A aké sú vaše riešenia?”
  mám obavy, riešenia nie sú. Prichodí mi na rozum názov jednej knihy z trilogiie Nóra Ivara Gulbrandsena:
  “Niet inej cesty”.
  Už som to napísal dávno a viackrát;
  “My sme to prehrali už vo februári 1943 pri Stalingrade”.
  Oni sú silní, nesmierne silní…..
  V Amerike na nás majú ‘National guards’ (Národné gardy) a na Slovensku majú na vás “kukláčov”.

Pridaj komentár