Domov / Čo píšu iní / Necenzúrované

Necenzúrované

Revolucionári vraj „tajne“ v októbri 2013 navštívili kanceláriu Svetového združenia bývalých čsl. politických väzňov, aby si jednoducho ukradli tento názov. Ignorovali všetky moje argumenty a zaslepene tvrdili, že vyvolajú revolúciu tým, že s podporou vojakov a policajtov predložia prezidentovi memorandum, aby rozpustil parlament a moc takto získali občania na základe rozviazania zmluvy so štátom. Čo považujem za rovnakú absurdnosť, ako keby otrok prišiel za otrokárom a oznámil mu, že s ním rozväzuje zmluvu o svojom otroctve. Dokonca sa jeden z nich chcel staviť, že o mesiac už príde do kancelárie SZČPV so samopalom. Čítať viac >>>

O ::prop

Jeden komentár

 1. Dovolím si,, zanechať ešte jeden komentár.
  Ak kliknem na vyššie uvedený článok tak nastane chyba 404. Je to bežná chyba a zrejme ste zmenili URL články, teda ho stačí presmerovať (redict). Pomáha to k SEO.

  Ale teraz k téme.
  Napríklad tá „kancelária Svetového združenia bývalých čsl. politických väzňov“ jej skutočný zakladatelia sú z USA. Táto organzácia teda vznikla na objednávku. Veľmi jednoducho vytvorili a kradli. Je to svinstvo, ale čo narobíme.

  Podobne to fungovalo aj o tomto:

  https://picuscapital.sk/ako-vaclav-havel-pomahal-sorosovi-po-tejto-sprave-od-radima-fialu-liberali-penia/

  České prase, ktoré oslabilo ekonomicky nás. Slovákov. Tiež decko na objednávku z USA.
  Nič viac…
  Ďakujem

Leave a Reply