Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Naša otčina v chobotnici boľševického povstania

Naša otčina v chobotnici boľševického povstania

PrahaSúčasní proletári, zarytí bansko-bystrickí pučisti boli civilní teroristi pod vedením sovietských boľševikov a nanúteným plánom E. Beneša. Z našej krajiny vytvorili chudobinec, mučiarne, väznice, koncentráky, bezpečnostné orgány sovietskeho kolektívu a korupčné štátne úrady, aby zastrašovali občanov vymyslenými hrozbami a mali každý jeho pohyb pod prísnym dozorom. Odstraňovali z povrchu zemského všetko, čo bolo kresťansko-národnostného náteru a v každom, čo cítil len trochu náklonnosti k svojmu Slovensku, takých pozbavili života a propagovali ateizmus.

Hanobili nášho Spasiteľa. Náš bezradný národ – ten zdravý slovenský rozum udržiavali pri živote nie pokrmom ale hladom, alkoholom a biedou. Balamútili o „mieri, so sovietskym Zväzom na večné časy“ a naše územie hanebne svojimi bozkami zapredali moskovskému politbyru. Ich potomkovia a ich marxistickí farizejskí historici túto pravdivú skutočnosť nemôžu prirodzene pripustiť, ani priznať, čo by znamenalo zánik ich podvodnej komunistickej činnosti. Komunistická strana, ktorú súčasný režim nezavrhol, nabifľovala do kotŕb ich záškodným sluhom a bastardným Slovákom, aby neprivolili stotožňovať sa s neomylným stanoviskom. Kde len môžu všade prekrúcajú naše skutočné dejiny, či to je v školách, alebo v novinách a televízii, skoro každodenne. O skutočnom Slovenskom štáte spomenú len vtedy, keď chcú vysypať naň a slovenských národovcov – patriotov, hŕbu povestného komunistického hnoja.

Každé pravdivé slovo odmietajú a znásilňujú. Straníci ostali tí istí, len prevrátili kabáty (nie košele) prispôsobili si demokraciu, aby ňou rafinovane dosiahlili ctižiadostné karieristické uplatnenie a naďalej kydali svoju brutalitu – 44. ročnej anarchie. Všetci ostali pri svojich najvyšších funkciách po úplne najmenších hodností poštárov alebo predavačov a pohodlne zastávajú dôležité posty. Poctiví občania ostali bez zamestnania. Štátna bezpečnosť nebola zrušená, jej príslušníci naďalej presadzujú svoj vplyv a podľa zákona majú nárok nielen na svoj plat ale aj dôchodok. A jej záznamy zapečatili na 50 rokov a dokonca zničili, aby vraj im nezaťažovala minulosť. Toto splnili na pokyny Budaja, Gála a Kusého. Všetci traja pozametali všetko pod koberec, aby sa to verejnosť nedozvedela. So zničením alebo zatajením archívov ŠtB. súhlasili v režime jedine oni, lebo sa obávali, že vyjde najavo niečo, čo ich príbuzní alebo známi nevedeli a za čo by sa každý slušný človek musel hanbiť. Tichými súhlasmi so zákonmi, ktoré chránia vládcov imunitou si odhlasovali, aby ich nikto nebral za zodpovednosť…

V rámci privatizácie podelili si nakradnutý – poštátnený majetok s ktorým každý z nich si nahrabal pre seba čo najviac. Títo politickí farizeji kupčia, hladajúc iba lepšie výhody pre seba, aby sa udržali pri mastných hrncoch. S mlčiacim národom hrajú sa ako figúrky na šachovnici. Nie, aby pracovali v prospech občanov, idúc mu naporúdzi… Vystrájajú samé táraniny, na zasadnutiach vnášajú chaos, v politike neodborne postupujú, nemajú čestné plány ani vlastné konkrétne programy. Ich zradné záujmy vzbudzujú pocit neistoty, strachu sú nacielené proti vlastnému národu. Propagujú anti-slovakizmus svojimi pomýlenými internacionálnymi metódami. Sloboda tlače je tabu!

Znechutená mládež sa nezaujíma o veci politické, tým menej národné. Túži za cudzotou a donútená hľadať budúcnosť v cudzom svete, čo speje k veľkej radosti režimu. Takáto ničivá činnosť je zločinom rozvrátiť náš národ! Náš národ, ktorý nemal tú moc, aby sa politicky dezinfikoval od týchto komunisticko-čechoslovakistických parazitov a hŕstkou politických surových zaslepencov, medzinárodných bansko-bystrických dobrodruhov, ktorí zúrive chceli dostať Slovensko pod kontrolu červenej Moskvy…

A my, Slováci, ako aj naši uvedomelí národovci už aj zomreli v dôsledku fyzického mučenia alebo aj na následky úderov vo väzeniach sme podľa ich farizejskej marxistickej teórie, horší židobijci ako boli hitlerovskí nacisti, horší ako boli maďarskí a talianski fašisti. Ako súčasní kacíri – červení farizeji chcú dokázať našu „zradu“… Vo všetkých učebniciach, encyklopédiách a v prejavoch pomenovanie Slovenského štátu a jeho prvého prezidenta S.R. – mučeníka Dr. J. Tisu zamlčujú a vôbec celkom sa mu vyhýbajú ako čert svätenej vode. Títo marxistickí stúpenci, prívrženci, zástanci, odchovanci a pokračovatelia držali sa a stále držia nenávisti, nepoznajú odpustenie ani ľudskú lásku, len – iba pomstu! Stačí nesúhlas ich cho robnej ideológie, vrhnú sa na veriaceho v Boha – národne sebavedomého a nevinných, zlosťou… a zámerne nasypú do očí piesok. Ich dorozumievacim prostriedkom ostane zaucho s kopancom a väzba!

Ladislav Rodnáš (Šándor), www.protiprudu.org

O ::prop

4 komentáre

 1. Jasne psychopatická diagnóza tzv.“boľševikov“.
  Biologicky vadná stavba mozgu- nedostatok mozgovej hmoty v prefrontálnej a orbitofrontálnej časti mozgovej kôry.
  V toho dôsledku nemajú vyvinutú schopnosť EMPATIE, súcitu, nevedia čo to je SVEDOMIE, atď.
  Preto,
  nemajú ani žiadne zábrany KLAMAŤ, PODVÁDZAŤ,KRADNÚŤ, VRAŽDIŤ
  a
  MANIPULOVAŤ klamstvami a podvodmi iných,
  hlavne masu normálnych a dobro-naivných ľudí, !!!

  Známy český neurobiológ MUDr.František Koukolík, Csc., vedecky sa zaoberajúci sa týmto javom
  o nich napr.hovorí:

  Nepřítomnost výčitek svědomí nebo pocitů viny:
  —————————————————————-
  Psychopati jsou bez svědomí. Trvale a nenapravitelně. Neomlouvají se a nikdy nenapravují škody. Pokud něco naprosto pokazili, nejprve se (uraženě) stáhnou a následně se pokusí z celé situace vylhat. Že za to mohly okolnosti a kdokoliv jiný, jen ne oni.
  am, kde by zdravého člověka fackovala hamba, tam je psychopat povznesen, stále lehce nad věcí.
  Bezostyšně konstruuje minulost dle vlastní fantazie. A ve svůj prospěch.
  ———————————————————————————————-
  Viď: http://elyna.wz.cz/jak_rozeznat_psychopata.htm
  ———————————————————————————————-
  Brániť sa proti nim dá ako ?
  Rovnakou krutosťou a bezcitnosťou ?
  Ano, ibaže……
  handycap normálneho človeka je jeho SVEDOMIE, ktoré mu rovnaké svinstvá, na rozdiel od psychopata, nedovolí !!!!

  Preto, bude zjavne normálny človek oproti psychopatom vždy v nevýhode.

  „Psychopati neváhali vymlátiť hocaký iný kmeň. V skupinovom boji boli teda úspešnejší a pohlcovali nepsychopatické kmene. Psychopatia sa stala evolučnou výhodou a je aj geneticky podmienená. A prežilo to až do dnešných čias.“
  Hovorí kouč Vladimír Synek.

  Istého času bol o tom článok v časopise TREND, kde Kouč Vladimír Synek vysvetľuje, prečo je v manažmente a politike veľa psychopatov.
  viď:
  http://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2012/cislo-50-51/debilita-je-zacarovany-kruh.html

 2. Pán Ugoloo, nemal som v úmysle sem už prispievať ale Váš článok mi nedal, tak to definitívne ukončím. Áno, zaiste, máte pravdu, čo sa týka psychopatov ale prosím, treba brať do úvahy že psychopat dokáže oklamať aj odborníka. Jediné čo zrejme nedokáže je oklamať prístroj MRI. Množstvo ľudí môže zdieľať tieto všeobecné charakteristiky psychopatov tiež a pritom psychopatmi byť nemusia. Píšem to len preto lebo je tu reálna hrozba, že téma psychopatie bude zneužitá na čistky a tie čistky nebudú namierené proti psychopatom ale opäť ich raz budú viesť psychopati proti normálnym, tak ako svojho času v sovietskom zväze zatvárali ,,psychopatických disidentov“. Navyše je tu problém sekundárnych tzv. vytvorených psychopatov o ktorých sa nikde nehovorí. Títo psychopati sa nerodia s genetickou vadou, sú to normálni obyčajní ľudia ktorých cez isté skupinky, ktoré vedú plnohodnotní psychopati formujú na sekundárnych psychoaptov. Takými skupinkami môže byť napríklad gang, náboženská sekta, korporácia, politická strana, vojenská či policajná jednotka, historický ústav, združenia s rôznymi subkultúrami atď… Ľudia ktorí sú nútení alebo dokonca aj dobrovoľne žijú v takýchto kolektívoch s psychopatickým prevráteným hodnotovým systémom sa stávajú sekundárnymi psychopatmi a dokážu spôsobovať rovnaké škody ako samotní psychopati. Na toto netreba zabúdať, pretože týmto spôsobom sa vedú vojny, organizujú sa masové popravy, ničenie, zatváranie a likvidovanie oponentov režimu atď. atď.. Samotní psychopati by nikdy nedosiahli takých úspechov pokiaľ by normálni ľudia neboli ochotní podrobiť sa ich hodnotovému rebríčku a spolupracovať s nimi na zverstvách a dokonca kôli psychopatickým ideám aj potlačiť vlastné sevodmie. Ďakujem Vám že ste začali s touto témou pretože táto téma je kľúčová pre pochopenie sveta ako aj motívu istých „luďí“ na páchanie zverstiev, vykorysťovanie či sledovanie ostatných jedincov. Veľa zdaru.

 3. PATOLOGICKA SiTUACIA pokracuje, otazka je: kedy by sa to v state SR mohlo raz zmenit ?

  – Horeuvedené oznacenia ako „psychopatická diagnóza“ ci „psychopatia“ a p. to nesedi: ved to by bolo prakticky ospravedlnenie pre boľševikov ! – S tym nemozno suhlasit.

  – Pani, laskavo si vedomte: psychické choroby, poruchy a.p. nie su jednoducho trestuhodné, zato ich nemozno postavit pred sud a uz vôbec nie odsudit za zlociny od roku 1944 !
  – Bez ohladu na mienku Filištincov, Kovačov, Bruselu, elementov multi-kulti a p. pliagy. – nebrat (!) ich ani na vedomie – nalejme konecne cistého vina.
  – Partizani=teroristi su zlocinci! – teda, nacim im sudne dokazat ich zlociny proti ludskosti ! – Inak sa do kriminalu (aspon imaginarne I) nikdy nedostanu. – Skratka po skolach 2. SR sa bude nadalej „ucit“ , teda budu nadalej mladezi mutit hlavu legendy a myty o „partizanoch“ ako o bojovnikov za „slobodu“ a „demokraciu“ … Vsetko jasné ?

Leave a Reply