Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Nacionalistický „Pochod pravdy“ v Kyjeve

Nacionalistický „Pochod pravdy“ v Kyjeve

pochod_pravdy25. februára sa chystá v Kyjeve „Pochod pravdy“ organizovaný Pravým sektorom a Tryzubom im. Stepana Bandery pod heslami Pochod pravdy! Pochod pravice! Majdan nebojoval, aby sa dostali k moci zradcovia!

Vyhlásenie:

Pred rokom sa ONI dostali k moci vďaka NAŠEJ krvi, krvi vlastencov! ONI zrádzali národné záujmy Ukrajiny a sväté ideje Ukrajiny po celý rok tak, ako to robil Janukovyč pred tým.

ONI sľubovali boj proti korupcii. ONI sľubovali lustrácie. ONI zbedačili Ukrajinský národ.

ONI zničili vieru v spravodlivosť. ONI zabili pravdu.

MY si pamätáme stovky nevyšetrených vrážd na Majdane. MY si pamätáme vraždu Sašky Biloho. MY si pamätáme hanebnú kapituláciu na Kryme. MY si pamätáme Saurovu mohylu, Ilovaisk, donecké letisko, Deľbacev. Páchatelia musia byť potrestaní!

Prichádza chvíľa, kedy ONI budú skladať účty!

Spracoval: Andrij Stryj, www.protiprudu.org

O Andrij Stryj

andrij.stryj@protiprudu.org

32 komentárov

 1. Banda skurvena, bodaj by Vas vsetkych sionistov, co stojite za pravym sektorom slak trafil! A co to tu vobec na Prope propagujete Pravy sektor? Vsak tato organizacia vrahov len vykonava socialne inzinierstvo Sionizmu na Ukrajine. Teraz kricia o zrade???!! Vsak oni len robia to co je aktualne nutne a zneuzivaju svedomie beznych ukraincov.Pred rokom zasiali vojnu budu zat krv. Nech si nemyslia ze do nekonecna budu falosnymi uskokmi tyranizovat Ukrainu. Cely pravy sektor skape!!!

  • Aj som si tak pre seba hovoril, ako asi bude vyzerať prvý príspevok pod týmto článkom…

  • Z týchto antifáckych feťákov je mi špatne. Čítate aj niečo iné ako vestníky KSS a ac24? Ak neviete používať mozog a neviete kriticky posudzovať ininformácie, tak prosím neprispievajte do diskusi, len sa ststrápňujete vy červené rusofilné ovce, čo už židov vidia aj pod vlastnou posteľou

   • Nuž. všimol som si, že na židov sa tu v poslednom čase nesmie povedať nič zlého, (dokonca ich ani menovať netreba, to Osmoza hneď vybehne na ich ochranu )
    zato na Rusov sa tu má nadávať od rána do večera (lebo bolševici a Putin)

    Ale Ukrajinci sú prinajlepšom len a len Rusi. Takí malorusi, pomiešaní s kozákmi, tatármi a halíčskimi židmi, ale Rusi.

    A aj keby čo robili, ich vysnívaný Západ ináč na nich pozerať nebude.
    A Židia nimi len opovrhujú, pretože sa vždy nenávideli.

    Tak keď tam do Kyjeva ukrovia pôjdete, tak odkážte banderovcom:
    Zasa ste to posrali.
    Ale chodte pochodovať za „pravú vec“, vy zneužité ovce.
    A potom si chodte sťažovať rovno na lampáreň – to je asi tak všetko, čo dokážete.

  • Milí priatelia, s poľutovaním sme nútení Vám oznámiť, že v rámci štruktúrnych zmien práce Hlasu Ruska /MIA Rossiya segodnya/ webová stránka Hlasu Ruska v slovenskom jazyku a facebooková stránka sa nebudú viac obnovovať. Ďakujeme všetkým našim návštevníkom a expertom a všetkým tým, kto nás podporoval a pomáhal v práci v internetovom priestore.Myslim si ze prava obcanov pomaly a isto sa rusia !!
   Ved nemusime vediet pravdu -pravdu ma len amerika a jej kowboji !!

 2. Blbci. Kvákajú o spravodlivosti a pritom miesto naháňania oligarchov, zoštátnenia ich nakradnutého majetku a vytvárania normálnej fungujúcej štátnosti vyvražďujú civilistov ruskej národnosti. Keby neblbli s vojnou, zákazom ruštiny a etnickými čistkami (vyháňaním doneckých Rusov), mohli mať aj Krym aj Donbass. Za všetko si môžu sami, lebo na slovo počúvajú Nulandovú – Nudelmanovú a spol.

  • Daj pozor, lebo za takýto názor ťa nejaký vymletý idiot nazve „rusofilnou ovcou“ vidiacou židov aj pod vlastnou posteľou. Veď ani Porošenko, ani Jaceňuk ani hlavný sponzor Pravého sektora Kolomojskij vôbec nie sú židia. A dalo by sa tými menami pokračovať…..

 3. Tu sa nejedna o ziadneho antifacka, ale o cloveka ktory vidi co sa deje. Vsetky hlavne narodne prudy ktore su hlavne medialne eteblovane v statoch s bielou rasou ovladaju zidia. :
  Vladimir Volfovič Žirinovskij-polsky zid RF
  Borislav Bereza zid UA
  JOBIK- cele vedenie zidovske MR Csanád Szegedi, Előd Novák, etc.
  Vojtech Lazár Tuka- Slovenský štát-vtedy
  Anton Danko- SNS- teraz.
  Ciel-kontrolovat narodne prudy v statoch

 4. Ked sa nad tym clovek zamysli, tak prakticky nas nezidov je len htstka z pohladu rozhodovania. Ano od zaciatku bolo jasne, ze v Grecku nemoze byt nikto iny ako sionist…. Aj tak nas najviac okabatili s Janom Amosom Komenskym, pravym neskomolenym menom Jochannan Mosse Kamminsky. V kazdom pripade spat k Ukrajine a Pravemu sektoru: Nazvy si mozu davat ake chcu,neoklamu nas…
  Pre zaujimavost by si ti co maju oci a nevidia mali pozriet a vypocut muzikal Fidlikant na streche, ide o stvarnenie zivota ukrajinskych zidov ako zdieraju hlupych goymov slovanov a robia si z toho neskutocnu srandu. Hlavna postava zid TVOJE moze byt vsade na svete hrana len najvyznamnejsimi zidmi, momentalne v cechach ju hra hlavny cesky zid Topfer, na Slovensku zid Marian Slovak a hadajte kto ju hral v Ceskoslovnsku ako prvy najvyznamnejsi zid? (aj najviac utajeny…)

  • No tak toto tu už ale naozaj začína byť pre mňa dosť silno vtipné. Ku Fidlikantovi mala moja maličkosť to šťastie a česť skromným podielom prispieť hneď v troch slovenských divadlách a veru čítal som viac ako mi bolo milé aj podmienky realizácie diela. V požiadavkách autorov muzikálu reprezentovanými na Slovensku agentúrou LITA bolo kadejaké veci – od toho, že muzikál musí byť doprevádzaný živým orchestrom so stanoveným minimálnym počtom hráčov až po také život komplikujúce delikatesy, ako napr. akú percentuálnu veľkosť musia mať mená autorov v porovnaní s názvom muzikálu. Pre niektoré podmienky sa muselo veru volať aj do New Yorku, pretože podmienky boli v rozpore so želaním p. Bednárika, ale taká kravina, že by mali hlavnú postavu Tovjeho hrať židovský herci – taká kravina sa v podmienkach veru nevyskytla. Okrem toho, pre vašu informáciu, okrem Slováka hrali postavu Tovjeho aj ďalší herci ako napr. Števo Kožka, Jožo Stražan, Slavo Benko, či napr. Milan Kiš. A keď už máte potrebu obkecávať tento muzikál, mali ste si ho najprv pozrieť, aby ste boli v obraze, o čom tento muzikál v skutočnosti je.

   P.S.: A to kto akože má byť ten utajovaný žid, Jozef Kroner?

 5. Blbci si idú sťažovať, že boli pojebaní?

  Nuž, to sú práve tí, ktorých máme podporovať. Halíčská lúza a podpriemerní duraci idú teraz pochodovať a PROSIŤ židov, aby im niečo dali z ômajdana“.
  Aj si klaknú a Porošenkovi vyfajčia?

  Chodte do boha, toto tu mienite propagovať?

 6. Kis bol zid, o ostatnych neviem, ale to som predtym nevedel ani o Kvietikovi, Filcikovi,Swanovi,a nevedel som to ani o Kronerovi, Haverlovi, Hricovi,Vasaryovych a dalsich.Podmienky oni vedia,to Neni v oficialnych poziadavkach, a pride to automaticky. Hovorim pozorne sa zapocuvajte do slov piesni v muzikale…

  • Nezhadzujte sa ešte viac a prestaňte šíriť nezmysly.

   • Odkial vieš ze sú to nezmysly? Oni sa poznajú a držia spolu BEZ toho aby to bolo niekde napísane na papieri

    • To práve týmto peňažne pozitívnym neyvysvetlíš. Im prináša kolaborácia so sionistami sociálny status a jednoducho prachy.

     Len v podvedomí tušia, že sa prostituujú, a tak niektorí idú na alternatívne portáli, aby si to obhájili, aby všetkých presvedčili, že to s nimi nie je také zlé, a že by sme všetci sa nechať zotročiť.

     Čo k nemu dodať?
     Fidli fidli na streche, šabat goj..

     • Veľmi chybné predpoklady, pán Norman, ale hodné vášho charakteru.
      Pre vašu informáciu, hoci zatiaľ ako iní žijem z peňazí, prácu pre p.Bednárika by som robil aj zadarmo, no a za druhé – posledných viac ako päť rokov robím mykologický prieskum, ktorému venujem pre vás nepredstaviteľné množstvo času v teréne aj za mikroskopmi a predstavte si, že za to nedostávam ani len cent!!! A nielenže to robím úplne zadarmo, sám som za ten čas do výskumu investoval stovky eur (samozrejme vlastných) a odmenou sú mi okrem samotnej radosti z toho, že vykonávam čo ma baví akurát tak chvíle občasného šťastia pri vzácnom náleze. Sociálny status si tým určite nebudujem, je to môj dar našej spoločnosti (hoci s takýmto zdôvodnením som to samozrejme robiť nezačal). A ešte naspäť k muzikálu – muzikál Fidlikant na streche je prejavom kultúry, nie prejavom sionizmu – to len aby ste bol viac v obraze. O kultúre vám už ale rozprávať nebudem – ľudia, ktorých myseľ zamestnávajú hony na čarodejnice jej ani veľa nepobrali a zrejme už ani veľa nepoberú.

      P.S.: Vtipné by bolo, keby bol Jozef Kroner fakt žid, pretože v tom prípade by bolo nad slnko jasné, že pre rozvoj slovenskej kultúry spravil viac, ako všetci vám podobní popletenci.

     • Jožko, a ty rozumieš termínu „sociálny status“? Ten je tam napísaný ako prvý, pretože ten je dôležitý pre typy ako ty. Veď si to nakoniec predsa len nerobil zadarmo. A hlavne, možno by si mal byť schopný to ochopiť – ty si po krk v systéme, mentálne si evidentne v tom. Nejde o to, že si robil na Fidlikantovi, ale o to, že si takto pri veci a nechápeš či zámerne opieraš, aký je to kultový židovský muzikál. To je až smiešne – to si asi jediný na svete, ani židia si ho nenechajú zobrať. A prestaň už detinsky urážať, ty „hon na čarodejnice“. Tvoj bednárikovský zbor židov určite nie je žiadna špeciálna kultúra, treťotriedna hopsanda s plakaním nad svojím osudom, ako vždy. Všetci sú zlí, len my sme dobrí, halevaj haevaj, ako nám ubližujú, ešte že nás amerika spasí. Kultúra? To ty očividne nemáš ani šajnu, čo je kultúra, hopsanďák 🙂

      Čo si mykologuješ vo svojom voľnom či inom čase, to už je úplne mimo tému – to čo ti napadlo to tu spomínať??? A známky nezbieraš?

     • Predstavte si, narozdiel od vás rozumiem aj to, čo znamená termín sociálny status, akurát vám ako obyčajne nedochádzajú súvislosti. Takisto ste absolútne nepochopili ani môj komentár o mykológii, pretože to je moja hlavná pracovná náplň. Jednoducho to robím, lebo nemám nutkanie nenaháňať sa za peniazmi a dokonca som odmietol robiť to za peniaze. Toto človek vášho myslenia ako je to vaše nepochopí nikdy, no a to, že si myslíte, ako veľmi som v systéme len ukazuje na to, ako zle viete odhadnúť ľudí.

      Ak nerozumiete slušnej reči, tak vám to poviem inak: Nebudem sa baviť o kultúre s obmedzeným pablbom, ktorý si myslí ako náramne mu to páli a pre ktorého má pojem kultúra viac abstraktný, ako reálny význam.

     • Jožko, tu je téma politika a vojna, takže naozaj tvoje mykologické exposé je mierne mimo tému. Súvislosť je azda naozaj len v tom, že ti mykanie hubami nedáva dostatočnú úroveň sociálneho ocenenia, takže sa skúšaš realizovať tu. No dobre, berieme na vedomie motiváciu tvojho hubovania. Ale to neber ako kritiku, to sa dá povedať o väčšine ľudí na webe, prirodzene. Ovšem rozdieľ je, že ty sa z neznámeho dôvodu snažíš presadzovať na alterantívno portáli oficiálne postoje. Možno chceš spasiť tunajšie zatratené duše, priznaj sa.

      Trocha ma mrzí, že sa nechceš baviť o kultúre – veď ty si s tým prišiel, ako sa v nej tunajší ľudia nyvyznajú, kým ty si spolupracoval na Fidlikantovi, teda si sa tu prezentoval ako kultúrny borec. Prečo nám nechceš vysvetliť, o čom podľa teba ten Fidlikant je? Jaj ty si nečakal, že niekto videl Slováka v šiltovke a rubaške a čiernych čižmách? Tajovského Statky zmätky a Rysavá jalovica v jednom, šmrcnuté cigánskou muzikou – to je reálna alebo abstraktná kultúra?

      To nám vysvetli, Jožko, kým sa vrátiš k analýzam ukrajinských zbraňových systémov.

     • Bože, vy nedáte pokoj? Prepáčte, ale to vy menovite ste začal mudrovať o peňažne pozitívnych, mám právo sa ohradiť ako len chcem, obzvlášť ak sú vaše debilné múdra úplne mimo realitu.

      Neviem, ako vás mohlo niečo podobné vôbec napadnúť, ale sociálne ocenenie by som na takejto stránke a s mojimi postojmi hľadal leda tak v prípade, že by som bol nejaký špeciálny druh mentálneho masochistu, čo samozrejme nie som. Zvyšok nekomentujem, niet čo komentovať.

     • Alternatívny neznamená automaticky idúci proti všetkému, čo píše hlavný prúd. Ani to neznamená klamlivý či manipulatívny. Viď práve včera tu v diskusii uvedenú fotku kľačiacich Ukrajincov vzdávajúcich poctu mŕtvym. A nejaký Norman si napíše, že „údajne“. Ale veď Norman je „skúsený analytik, verme mu“, podľa jeho vlastných slov. 🙂

     • Osmoza, nie fotku, ale link na článok v Hlavných Správach tu ktosi veľmi správne postol. Článok hovoril ovšeobecne o násilnostiach Pravého sektora, pričom príkaz kľaknúť si pri prejazde kolóny vozov Pravého sektora bol daný ako jeden z príkladov. Boľševické heslo „Kto stojí na chodníku nemiluje republiku“ určite poznáš, ale ani boľševici nenútili nikoho si klakať do prachu. To ako mienš vážne ospravedlňovať bolševické spôsoby tým, že azda v aute prevážajú zdochnutých žoldnierov či nejaký kanonenfutter?
      ten link
      http://www.hlavnespravy.sk/predpotopna-%E2%80%9Edemokraticka-prax-na-ukrajine-vsetci-na-kolena/561779
      a aby to bolo komplet
      http://nadhlad.com/content/sloboda-demokracia-na-ukrajine

      Nechcel som nejako rozoberať tvoje motívy a tvoje hodnoty, i keď určite by to mnohých zaujímalo, aj mňa. Ale tu s Osmozom som sa chcel pobaviť LEN o kultúre Fidlikanta na streche , pretože som sa chcel pochváliť, že som ten jeho muzikál videl osobne, a pritom vyšlo najavo, že sa venuje hubám. Nerád by som, aby niečo podobné nastalo v dialógu s tebou – zostaňme na profesionálnej rovine.
      Ale veriť mi každy môže, som naozaj skúsený analytik – je niekto, kto pochybuje? 🙂

      PS. Ako dopadol včerajší MARŠ hrdinov?
      Nijako? Rečičky o 3 majdane?
      Aha.

      Nuž, na silové štruktúry sú ZBABELI, je zas čas vyzúriť sa na civilnom obyvatelstve.. Čakám, že Andrejko Styrko niečo napíše. Mimochodom, to je pseudonym niekoho z vás, alebo je to niekto externý, niečo ako Petra Procházková na Smetisku? Hm, aj texty sú dosť podobné, rovno môžete preberať tie jej.

      Aby sm nezabudol:
      Slivi Ukraini, geroim slivi.!!!

     • Oprava:
      „Tu s Jozefom som sa chcel pobaviť“ samozrejme.
      Človek sa ponáhla, ale aj tak je to zaujímavé, ako vás ľahko možno zameniť 🙂

     • No, ďakujem, že si priznal farbu. Oháňaš sa boľševickými názormi, ale sám používaš ich rétoriku. S Jozefom nemám nič spoločné a veľakrát sa nezhodneme, ale jeho príspevky majú svoje racio – na rozdiel od tvojho kopania naokolo, klamania, ohovárania a manipulácie. P.S. Už vieš, kto kúpil prop? 🙂 Možno to bol Jozef, alebo ja… 😀

     • Kde sú moje názory boľševické, Osmóza?
      Ty máš fóbiu z Rusov, dnešné Rusko má ale s boľševizmom relatívne málo spoločné, tak prestaň každého obviňovať z boľševizmu – už si naozaj ako nejaký čurák zo Sme, to je na zamyslenie.
      Strácaš formát, zapieraš sa do náhodnej zámeny mien a vtipu okolo toho.

      Kto kúpil prop? Ako to myslíš? Keď, tak mnohých zaujíma, kto zničil prop a či je toto naozaj false flag, ako tu odhadujú mnohí znechutene. Obhajoba židov, nenávisť voči Rusom … to je fakt ako na Smetisku.
      Ale ja vám verím, ja verím, že nie ste kúpení, proste ste niektorí … no, veď nik múdry z neba nespadol. Ľudská hlúposť dokáže niekedy neuveritelné veci.

      Slivi Ukriini, geroim slivi!!!
      Už ste zhodnotili závery včerajšieho víťazného pochodu pravdy?

   • podobne ako buzici, tých je koľko na pozíciách, ktoré zabezpečujú prítomnosť na obrazovkách? 4 percentá???

 7. Kašlu na celou Ukrajinu.Žirinovskij to řekl správně.Pravý sektor jen slouží Eu, Usa a Izraeli v najivní víře.Dokonce se ukázalo kým je PS financován!!!Chcete zas tady mít ty ožralý Ukáčka ze staveb a nonstopů??!!!!Kteří zde pracovali na černo.A víte že Němci zavřeli Banderu do Koncentráku??!!! Ti Lidé v Novorossuii si nepřejí být v Eu.Pod ožralýma Úkačkama by tam skončili.Nebo minimalně ve sféře vlivu UsaEuIz.S pomocí Pravého sektoru.Když občané Novorossie nechtějí být pod vlivem Eu, Usa Iz.Tak jim to umožněme!!!

Leave a Reply