Domov / Hlavná strana / Čítanie / Mýtus o nemeckej podlosti: Židia vyhlasujú vojnu nacistickému Nemecku 1

Mýtus o nemeckej podlosti: Židia vyhlasujú vojnu nacistickému Nemecku 1

Zvolenie Hitlera za kancelára v januári 1933 rozoznelo poplašné zvony po celom medzinárodnom židovstve, pretože hrozilo ukončením prevažne židovského vplyvu v nemeckých záležitostiach.

Židovská diaspóra, vtedy rovnako ako dnes, vytvorila najmocnejší obchodný a politický blok na svete. Mali pod kontrolou medzinárodnú tlač a teda aj verejnú mienku, riadili bankovníctvo a financie, a teda aj priemysel. Poskytovali väčšinu financií na voľby politikov, a preto mali politikov pod kontrolou. Tým, že mali pod kontrolou politikov, riadili aj vlády. Hitlerovo zvolenie znamenalo narušenie a zásah do svetového komerčného a politického systému, ktorému dominovalo svetové židovstvo. Keď sa Hitler a národný socializmus dostali v Nemecku k moci, Židia mali Rusko pod úplnou kontrolou; mali veľký vplyv v Spojených štátoch, Veľkej Británii a Francúzsku; ovládali prakticky každú inštitúciu v Nemecku. Vylúčenie Židov z obchodného a politického života v Nemecku, ako to plánoval Hitler, znamenalo ranu do súdržnosti celosvetového systému pod kontrolou Židov.

Obr: Adolf Hitler v dobe, keď sa stal kancelárom

Hitler stál osamotený voči prílivovej vlne židovského komunizmu, ktorá hrozila zmiesť celú Európu. Vďaka tomu, že židovskí komunisti prevzali moc nad Ruskom, mohli ho použiť ako základňu, z ktorej šírili občianske nepokoje po celom Západe, vrátane východnej Európy, Veľkej Británie, Francúzska, Talianska, Španielska a dokonca aj v Spojených štátoch. (Komunizmus do Spojených štátov zavliekli východoeurópski židovskí prisťahovalci, ktorí sa tam nahrnuli na prelome 19. a 20. storočia.) Osamelé Nemecko odrážalo a držalo v šachu túto cunami rozvratu a buričstva. Zvolenie Hitlera znamenalo bezprostredné ohrozenie medzinárodnej židovskej moci. Preto bola rýchlo zorganizovaná ekonomická vojna proti Nemecku, ktorá mala národno socialistický štát položiť na kolená.

Hitler sa od chvíle, ako vstúpil do politiky, ostro staval proti židovskej moci v Nemecku a voľby vyhral z veľkej časti aj vďaka sľubu vyslobodiť Nemecko zo židovského zovretia. Jasne dal najavo, že má v úmysle zaviesť opatrenia na obmedzenie židovskej moci akonáhle bude v takom postavení, aby to mohol urobiť. Židia nečakali, kým začne konať voči ich záujmom v Nemecku. Medzinárodné židovstvo zahájilo preventívny štrajk.

Obr: Bernard Lecache (1895-1968) bol francúzsky novinár. V roku 1927 založil Ligu proti pogromom, z ktorej sa v nasledujúcom roku stala Medzinárodná liga proti antisemitizmu, a v roku 1979 sa z nej stala Medzinárodná liga proti rasizmu a antisemitizmu

Bernard Lecache, predseda Svetovej ligy Židov, v tej dobe prehlásil:

„Nemecko je našim verejným nepriateľom číslo jedna. Našim cieľom je vyhlásiť mu neľútostnú vojnu.“

Významný nemecký spisovateľ Hans Grimm citoval významného Žida z Austrálie, ktorý oslovil nemeckého admirála na návšteve v Austrálii:

„Herr admiral, dopočuli ste sa, že prezident Hindenburg vymenoval za ríšskeho kancelára národného socialistu Hitlera na základe výsledkov volieb do Reichstagu? Na tomto mieste vám dávam slovo, že my Židia urobíme všetko pre to, aby sme túto udalosť vymazali z histórie.“

Židia neboli ochotní pripustiť nástup Hitlera bez boja, a k boju boli dobre pripravení. Hovorí sa, že pero je silnejšie ako meč, a Židia boli majstri pera a písaného slova. Židia nebojujú svoje vojny s armádami vojakov, aspoň teda nie s armádami židovských vojakov. Židia kontrolujú médiá, bankovníctvo a financie po celej Európe a Amerike. Svoje vojny bojujú za pomoci propagandy a kapitálu. Organizujú bojkoty, aby zničili obchod v krajine, na ktorú sa zamerali; narušujú ekonomiku cieľových krajín finančnými manipuláciami a odstrihnutím od úverov, bez ktorých sa nezaobíde žiadna ekonomika. Podporujú a poburujú svetové postoje cez vymyslené správy a propagandu, ktorá úplne postaví svetovú verejnú mienku proti cieľovej krajine. Vďaka tomu, že majú pod palcom politikov, dokážu postaviť proti sebe celé národy a nechajú ich bojovať za vlastné záujmy. Na oboch stranách potom žnú obrovské zisky z vojnového špekulovania. (Deje sa to aj dnes vďaka Izraelčanom a ich americkej piatej kolóne – židovským neokonzervatívcom, ktorí zneužívajú americkú vojenskú silu na to, aby vybojovala za nich vojny na Strednom Východe.)

Židia zahájili efektívnu antinacistickú, protihitlerovskú propagandistickú kampaň už po známom prejave Hitlera „25 bodov“ v roku 1921. Kampaň zosilnela po vydaní knihy Mein Kampf v roku 1925. Keď sa Hitler stal kancelárom, kampaň prerástla do hystérie.

Všetci predstavitelia nacistickej strany – a obzvlášť Hitler – sa okamžite stali terčom neúprosnej ohováračskej kampane. Židovská tlač označovala nacistov za nevzdelaných, primitívnych, brutálnych povýšencov so surovými spôsobmi a bez úrovne. Žiadna špinavosť nebola príliš, keď mohla byť použitá proti nacistom. Hitler nebol nič viac, než maliar izieb, ktorý trávil väčšinu času polehávaním na koberci alebo štekaním na mesiac, pokiaľ práve nekričal a negestikuloval. Mal iba jeden semenník a tajne skrýval svoju sexuálnu deviáciu. Göring bol pôžitkársky narkoman, ktorý nosil dámske nohavičky. Nemecký minister zahraničia Joachim von Ribbentrop bol obvinený, že je falošný pozér a nie je žiaden šľachtic, ako indikuje jeho „von“, ale iba obyčajný predavač vína. Himmler bol chovateľ kuriat. Dr. Joseph Goebbels si svoj doktorát vymyslel. Každý nacistický pohlavár bol napádaný a špinený podobným spôsobom.

V skutočnosti sa Hermann Göring narodil v bohatej aristokratickej rodine a mal výborné vzdelanie. Medzi jeho príbuzných patril gróf von Zeppelin, staviteľ vzducholodí ľahších ako vzduch; farmaceutická rodina Merk; barónka Gertud von Le Fort; a mnoho ďalších. Bol leteckým esom v Prvej svetovej vojne, získal vojenské vyznamenanie „Blue Max“, a nakoniec sa stal veliteľom letky „Red Barron“ po tom, ako bol Red Barron zostrelený a zahynul. Bol zberateľom umenia a milovník opery.

Obr 11.3: Joachim von Ribbentrop, minister zahraničných vecí Nemecka

Ribbentrop bol synom nemeckého dôstojníka, mal dobré vzdelanie, plynule hovoril francúzsky a anglicky. Ako dôstojník v Prvej svetovej vojne bol vyznamenaný železným krížom. Po skončení vojny sa oženil s dcérou bohatého výrobcu šampanského a nakoniec sa stal aj partnerom vo firme, ktorá z neho urobila boháča. Založil vlastnú dovoznú spoločnosť Impegroma, a zbohatol ešte viac. Podľa všetkého to bol džentlmen jemných chutí a vybraných mravov.

Obr: Dr. Jozef Goebbels

Dr. Joseph Goebbels získal titul doktora filozofie na univerzite v Heidelbergu. Študoval filozofiu, históriu, umenie a literatúru a bol rešpektovaný pre svoju bravúrnosť. Pred vstupom do politiky pracoval ako novinár.

Obr: Rudolf Hess

Rudolf Hess sa narodil v egyptskej Alexandrii, v rodine prosperujúceho nemeckého obchodníka. Vzdelanie získal na obchodnej univerzite Neuchatel vo Švajčiarsku. Počas Prvej svetovej vojny bol poručík a pilot. Po vojne vyštudoval politológiu, históriu, ekonomiku a geopolitiku na univerzite v Mníchove. Bol spoluautorom Mein Kampf.

Heinrich Himmler získal vzdelanie na poľnohospodárskej fakulte univerzity v Mníchove a pred vstupom do politiky bol chovateľ kurčiat v rovnakom zmysle, ako bol Jimmy Carter pestovateľ arašidov.

Reinhard Heydrich pochádzal z rodiny vyššej triedy, vzdelanie získal na námornej akadémii a v mladých rokoch slúžil ako námorný dôstojník. Bol to talentovaný huslista, majster v šerme a výborný plavec.

Hjalmar Schacht bol doktor hospodárskych vied a bol prezidentom Ríšskej banky.

Albert Speer bol architekt a pochádzal z bohatej buržoáznej rodiny.

Jedným z najbližších dôverných priateľov Hitlera bol Ernst Hanfstaengl, ktorý vyštudoval Harvard.

Baldur von Schirach bol šľachtic, publikujúci autor, a pravidelný prispievateľ literárnych časopisov.

Hans Frank bol právnik, ktorý začal svoju politickú kariéru ako jeden z prvých členov nemeckej robotníckej strany a stal sa súkromným právnikom Hitlera.

Alfred Rosenberg sa narodil v Estónsku, v rodine bohatého baltsko-nemeckého obchodníka. Rosenberg študoval architektúru na polytechnickom inštitúte v Rige a technickú fakultu na Moskovskej univerzite, kde v roku 1917 získal titul. V roku 1918 emigroval do Nemecka. Stal sa redaktorom nacistických novín Völkischer Beobachter. Rovnako ako Ribbentrop plynule ovládal niekoľko jazykov.

Jednoducho nie je pravdou, že nacistický režim bol režimom násilníckej a ignorantskej lúzy. Väčšina bola v skutočnosti vzdelaná, kultivovaná a veľmi schopná. Ale to vôbec Židom nebránilo, aby na nich ďalej hádzali špinu. Bolo v ich záujme zdiskreditovať Hitlera a nacistov, a urobili to tak, ako vždy – za pomoci lží, poloprávd a prekrúcania. Porovnajme nacistických lídrov napríklad s Harry Trumanom. Truman nikdy neštudoval na univerzite a pred vstupom do politiky bol neúspešným obchodníkom s pánskymi doplnkami. To je o hodne slabšia minulosť, ako mal pred vstupom do politiky napríklad príjemný, vzdelaný a bohatý obchodník so šampanským Joachim von Ribbentrop. Židovská tlač nikdy nepoukazovala na Trumanove neúspešné začiatky.

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: Benton L. Bradberry: The Myth of German Villainy

Obsah

Ak sa vám kniha páči, môžete podporiť preklad finančným príspevkom. Podrobnosti

O ::prop

14 komentárov

 1. To isté robia židia teraz. K sprostému ohováraniu ešte privymysleli holokaust a z Nemcov za pár desaťročí spravili bezpohlavné tupé neustále sa sebaobviňujúce stádo

  • je skoda, ze pravda zostava stale v uzadi a loz sa vyhrieva na vyslni, ludia jej veria a na tych co maju pravdu sa hadze hnoj a kyble spiny.

 2. V celých dejinách tohoto chazarského verminu, táto pliaga nemala tak slávnych ľudí a takých hrdinov akými bola árijská biela rasa doslovne preplnená.
  V Prvej svetovej vojne napr. Manfred von Richthofen (“Red Baron”), najslávnejší nemecký pilot, veliteľ slávnej letky “Jagdgeschwader 1”. Po jeho smrti a smrti jeho nledníka, sa stal jej veliteľom H.Göring, nositel mnohých vyznamenaní, ako aj vysokého vyznamenania “Pour le Mérite”, tiež známy ako “Blue Max.
  Göringa očierňujú a špinia dodnes tým, že pokradol z múzeí okupovaných zemí obrazy a iné cennosti, ktorých bol zberateľom a ktorými vyzdobil prekrásny ‘Karinhall’, ktorý postavil na pamiatku svojej prvej ženy, švédskej grófky Carin von Kantzow, ktorú miloval po celý svoj život. Je známe, že vždy za všetko zaplatil, on to nerobil tým židovským spôsobom, že “vysúdil”, alebo jednoducho skonfiškoval súdnym nariadením židovského sudcu, ako to oni dodnes praktizujú.

  Goebbels (ako nám povedala česká herečka Lida Baarová), hral krasne na piano a veľmi dobre spieval…

  Táto Aškenázi pliaga samozrejme špiní všetko árijské a chcú prescedčiť svet všetkými prostriedkami, ktoré majú k didpozícii o svojej “jedinečnosti” ba dokonca “nadradenosti”. Oni dobre vedia, aká je pravda a preto musia používať čo možno tú najšpinavšiu propagandu, klamstvá a šíriť nenávisť voči všetkému, čo biela rasa disiahla.
  A z Nobelovej ceny si urobili ‘rodinnú záležitosť’ a podávajú si ich z ruky do ruky.
  Podívajme sa napr. na príbeh ich “génia” Einsteina, ale určite málokdo vie, že Francúz Henri Poincaré už rok pred Einsteinom mal prednášku v St. Louis na tému “The principle of Relativity”. Taktiež Max Planck, autor teórie “Quantum Physics” ho strčí do vačku. Koľko ľudí dnes vie o Einsteinovej žene Mileve, ktorá kontrolovala a opravovala jeho výpočty? Čo nám to hovorí? Kto bol lepší Einstein, alebo jeho žena? Mileva, Planck a Newton sú považovaní za najväčších matematikov v histórii ľudstva! Ale čo vieme o nej? Čo vieme o tom, že časti v Einsteinovej “Special Theory” sú prevazté, založené na matematických rovniciach írskeho ‘teoretického fyzika’ George FitzGeralda a holandského “teoretického fyzika” Hendrika Lorenza?

  Čo vie verejnosť o Planckovi, Poincaré, Lorenzovi alebo FitzGeraldovi? Skoro nič, ale zato Einstein je “génius”. Aké pathetické! Okrem iného, dnes je už dokázané, že jeho teória má dnes vážne trhliny (svetoznámy teoretický fyzik Dr. Michio Kaku).

  H.L. Mencken, zakladateľ “The American Mercury” píše:
  “Žiadni židovskí vedci sa nikdy nevyrovnali Newtonovi, Darwinovi, Pasteurovi, Mendelovi…”.

  Ďalší príklad je pervert Sigmund Freud, stále považovany za polo-šarlatána v mnohých častiach Európy, ale vyzdvihovaný v Amerike do bodu, kde bežne mysliaci ho považujú za “univerzálneho génia”. Na druhej strane, Carl Jungovi, eminentnému ne-židovskému psychiatrovi sa dostalo len zlomku Freudovej publicity, niektorej dokonca extrémne nepriateľskej.

  Široké uznanie venované židovskému antropológovi ako Ashley Montagu a úbohé uznanie venované o mnoho väčšiemu ne-židovskému antropológovi ako je Carleton Coon, je ďalší príklad semitskej predpojatosti/diskriminácie kanálov verejných informácií.

  Ano je to ‘semitská predpojatost’ umožnená tým, že majú v rukách Hollywood a mass-média. V obidvoch prípadoch vyzdvihnú na najvyšší pedestál koho oni chcú a taktiež zatratia, koho oni chcú.

  Ocenenie rasovej inteligencie, historické záznamy, nashromaždená evidencia celej ľudskej minulosti sa zdajú o moc spoľahlivejšie ako niekoľko roztrúsených, často sebe slúžiacich akademických ‘obiter dicta’ a I.Q hodnotenia. Ak židia sú skutočne ‘nadradení’ nad celým ostatným ľ udstvom, je na mieste otázka prečo, okrem jednej alebo dvoch výnimiek, najväčšie kultúrne výtvory Západneho sveta boli vytvorené presne v tych miestach, kde židia vôbec neboli alebo boli zakázaní, oddelení, alebo aktívne prenasledovaní?
  Môžeme ešte dodať, že nebolo žiadneho vplyvu židov v Periklesovych Aténach a ani najmenší židovský podiel na kultúrnom živote Rímskej Republiky a Impéria (v ich slávnych dňoch); v časoch Goetheho Nemecka a Dostojevského Ruska, židia len začínali vyliezať z ich get. Jediný príklad ich veľkej a unikátnej Hebrejskej kultúry, dosť obmedzenej, nakoľko Judaizmus špecificky zakazoval maľby a sochárstvo, sa objavil v dávnej Palestíne, kde židia boli viacmenej v ich vlastnej zemi.
  Ak by superiorita mala byť meraná v politických a ekonomických, radšej než kultúrnych termínoch, ako je možné, že tie najväčšie impéria, republiky a mestá-štáty západnej civilizácie boly založené bez akejkoľvek židovskej asistencie a dosiahli svoj zenit pred príchodom vplyvnych židovských osadenstiev do svojej zeme?
  Židia nepodpisovali Magnu Chartu ani Deklaration of Independence.

 3. Sitra Ahra

  Ako vidite ked chcel Hitler porazit svetove zidovstvo mal najprv porazit Anglicko a USA a potom Sovietsky zvaz. Zacinat dva fronty naraz sa neda zvladnut.

 4. Duševná choroba ako židovská nákaza.

  Židia sú nosičmi schizofrénie – to dokazuje článok ňujorkského psychiatra Arnold A Hutschneckera v uznávanom odbornom časopise American Journal of Psychiatry. Arnold A. Hutschnecker, ktorý ošetroval aj bývalého prezidenta Nixona, napísal štúdiu pod názvom „Duševná choroba:židovská nákaza“, kde uvádza, že aj keď nie každý žid je duševne chorý, duševná choroba je nákazlivá a židia sa rátajú za jej hlavného šíriteľa.
  Dr. Hutschnecker zistil, že každý žid sa narodí s klíčkom schyzofrenie, a táto skutočnosť vysvetluje ich prenasledovanie. Tvrdí, že „Svet by vnímal židov s väčšou ľútosťou, keby bolo to verejne známe, že židia nezodpovedajú za svoj stav“ „Schizofrenika je činiteľom toho, ktorý v židoch vytvára nutkanie po túžbe, byť prenasledovaným“
  Táto, charakteristická duševná choroba židov tak sa prejavuje, že nie sú schopní rozlíšiť dobra od zla. Hovorí, že síce židovské zákony kánonu uznávajú hodnoty trpezlivosti, skromnosti a čestnosti no židia sú agresívni, pomstychtiví, a nečestní. „Pri tom, že židia s tým útočia na Američanov, ne-židov, že sú rasisti, Izrael je najrasitickejším štátom sveta“-tvrdí Dr. Hutschnecker, podľa ktorého židia svoju duševnú chorobu prejavujú cez svoju paranoiou, lebo – vysvetľuje Dr. – paranoik nie len to myslí, že ho prenasledujú, ale úmyselne vytvára také situácie, ktoré jeho prenasledovanie realizujú.
  Každému, kto chce vidieť židovskú paranoiou – hovorí Dr. Hutschnecker – treba nastúpiť do ňujorkského metra. Z desiatych prípadov v deviatich je to žid, kto vás odsotí. “ Židia veria, že aj mi to budeme revanšovať – a ak to urobíme, vtedy už môže povedať,že sme antisemiti“
  Počas druhej svetovej vojny – podľa Dr. Hutschneckera – predstavitelia amerických a anglických židov vedeli o tom, že nacisti čo robia so židmi, ale keď kompetentní ministerstva zahraničných vecí chceli židov zastať – organizované židovstvo ich umlčalo, lebo chceli aby nacisti naďalej vyvádzali – aby židia získali sympatie sveta.
  Túžbu židov byť prenasledovaným Dr. Hutschnecker prirovnával tomu druhu choroby, kde dotknutá osoba telesne poškodzuje seba. Podľa neho tí, ktorí seba telesne poškodzujú, robia to preto, lebo chcú vyvolať sympatie okolia, ale tieto osoby práve svoju chorobu odkrývajú, keď tak sa zohavia, že vyvolajú skôr odpor ako sympatie.
  Dr. Hutschnecker poznamenáva, že výskyt duševnej choroby v USA priamo úmerne rástol s počtom židov. „Veľká invázia židov do USA sa začala na konci 19. storočia. V roku 1900 bolo v USA 1058135 židov. V r. 1970 5868555, nárast 454,8%. V r.1900 v USA bolo 62112 pacientov s duševnou chorobou v r.1970 už 339027-nárast 445,7%. V tom istom čase počet Američanov zo 72 212368 vzrástol na 203 211926, čo je nárast 166,6%. Pred inváziou židov do Ameriky, v USA bol mentálne zdravý národ, ale dnes to už nie je pravda“
  Dr. Hutschnecker tým podopiera svoje tvrdenie o tom že USA dnes už nie je mentálne zdravý národ, že cituje Dr. David Rosenthalta vedúceho psychiatrického laboratória Štátneho Zdravotného Inštitútu USA (NIMH), ktorý naposledy na viac ako 60 miliónov odhadol tých, ktorí trpia na niektorou formou schizofrenie (schizophrenic spectrum disorder). Pri tom poznamenáva, že Dr. David Rosenthalt je žid. Zdá sa – hovorí Dr. Hutschnecker – že židia cítia perverznú hrdosť v šírení duševných chorôb.
  Slovom „schizofrénia“ jeden švajčiarsky psychiater dr. Eugen Bleuler pomenoval jednu duševnú chorobu v r. 1911, ktorú predtým poznali ako „dementia praecox“. Toto pomenovanie používal objaviteľ choroby Dr. Emil Kraepelin. Neskôr tejto chorobe Sigmund Freud dal názov „neuróza“. „Symptómy schizofrenie skoro naraz objavili Bleuler, Kreepelin a Freud v tom čase, keď židia sa dostali do bohatších stredných vrstiev“ povedal Dr. Hutschnecker, „Skoršie ,lekári nebrali do úvahy spoločenské a rasové entity. Klinicky vtedy sa stali dôležitými, keď začali sa zmiešavať zo židmi“
  Výskumy Dr. Jacques S.Gottlieba (Wayne State University) preukázali, že schyzofreniu spôsobuje premena v alfa-2-globulín v proteíne, ktorý v prípadoch schizofrenikov majú tvar vývrtky. Deformáciu proteínu zrejme jeden vírus spôsobuje, ktorého – podľa Dr. Hutschneckera – židia odovzdávajú nežidom s ktorými prídu do styku. Preto Američania so západo-europským pôvodom, ktorý nevytvorili dostatočnú imunitu proti vírusu, sú zvlášť náchylní na chorobu. „Pre mňa niet pochybnosti, že boli to židia, ktorí nakazili americký národ so schizofreniou. Židia sú nositeľmi choroby a nákazlivo sa bude šíriť dovtedy pokiaľ veda neobjaví vakcínu.
  Židia podľa ich štúdia Biblie a Talmudu sa učia, že také hriechy proti gojom (ne-židom) ako sú genocída, masakre, obťažovanie detí sú sviatostné služby Bohu. Biblia a Talmud, sväté knihy nenávisti splnomocňujú mladých židov na to, aby v mene Boha nenávideli, vraždili, podlosťou oklamali, prenasledovali, vyrabovali ne-židov. Toto, nie je len jeden škrabanec na ich mentálne štruktúre, ale aj ich duševno sotí do hnijúcej zvrátenosti.
  Spolu žijú a pracujú s ne-židmi po celom svete, dobre vychádzajú so susedmi ne-židmi, vychutnávajú ich kultúru a občas ešte aj sa zaľúbia do ne-židov opačného pohlavia, avšak (zakladajúc na čistej rase) sú im vnucované prísne zákony a obmedzenia a sú povinní v takom svete vyrásť, kde sa naučia plniť rozkazy a vôľu iného a kde sú im zasiate semiačko dvojitého života. Priemerný žid sa stretávam s dilemou, že musí byť po vôli božských zákonov v rabínskej interpretácií. Rabín učili, mládež židov aby opovrhovali, okupovali, a nebrali ohľad na ne-židov. Ba aby nenávideli svet ne-židov. Podľa ich učenia, kto nežije v súlade podľa týchto svätých príkazov, tých Boh prísne potrestá. Toto, samozrejme má za následok mentálnu aberáciu  u židov.
  Zdroj: Psychiatric News (American Psychiatric Asssociation), 1972. X. 25.

 5. Niečo čo sa nikdy verejnosť nedozvedela, nikdy sa o tom nepísalo a nehovorilo v médiách z jednoduchého dôvodu. Média majú v rukách oni, nielen v Amerike ale v celom svete. Oni už dávno vedia o sile médií a preto si ich skúpili po celom svete.
  čo sa týka ich genetických závad a typicky židovských chorobách, ešte by som pridal nasledovné:
  Ďalší argument pre bežnú židovskú biolôgiu je niekoľko špecificky židovských genetických nemocí – Tay-Sachs, Niemann-Pick, a Gaucher’s (Wilmot Robertson “Dispossessed Majority”)

  Nemoc Tay-Sachs: Potom ako W. Tay (1843-1927), anglický lekára B. Sachs (1858-1944), US neurológ, ktorý opísal dedičné podmienky, objavené hlavne u niektorých potomkov východo-európskeho židovstva, zapríčinené nedostatkom enzýmu a charakterizovaný mentálnou retardáciou, paralýzu a smrť vo včasnom detstve.

  Nemoc Niemann-Pik’s: akútna systémová porucha ovlivňujúca mladé deti u ktorých sa prejavuje zväčšenie pečene a žlčníka. Podvýživa a retardácia mentálneho a fyzického vývoja sú bežné symptomy.
  Liečenie je zriedka účinné a dieťa s touto nemocou často umiera na sekundárne infekcie.

  Nemoc Gauthier typu 2 (tiež akútna infantile neuronopathic Gaucher nemocdisease) začína najskôr zo všetkých typov Gauthier namoci. Symptomy sú zjavné v prvých 3 do 6 mesiacoch života. Je to osudné a obyčajne spôsobuje smrť pred dosiahnutím veku 2 rokov.
  Náznaky a symptomy Gausher nemoci typu 2 zahŕňajú včasný začiatok poškodenia modzgu, ktorý je neľútostný a rýchlo sa zhoršujúci.
  Náznaky:
  • biedny vývin
  • záchvaty
  • spazmy (nezvyklé pohyby)
  • úbohá schopnosť ssať a prehltnúť (u nemluvňat)
  • zváčšená pečeň a žlčník

  Nemoc Gaucher typu 3: (tiež chronická neuronopathická Gaucher nemoc), môže byť v celom svete najrozšírenejšia. Je viac rozšírená ako typ 1 na Strednom Východe, India, Čína a Pacific Rim.
  Gaucher nemoc typu 3 má neskorší zasčiatok výskytu v porovnaní s typom 2. Ľudia s nemocou Gauthier typu 3 môžu prežiť do dospelého veku s mnohými rozličnými náznakmi a symptómami.
  * * *
  Ae toto je omnoho prekvapujúcejšie a židia asi o tom veľmi nerdai počujú:
  E. Mourant a jeho dvaja spolupracovníci, ktorí sa špecializujú na analýzu krvných skupín, skúšali tisíce židov v Európe, Severnej Afrike a Strednom Východe a zistili, že židia, ako celok, vykazujú miešaninu 5-10 procent černošskýh (Negro) génov, ktoré mohli obdržať ich pobytom v starom Egypte a nasledovnou miscegenaciou (mongtrelizáciou) so severo-afričanmi. (A. E. Mourant, “The Genetics of Jews”, Clarendon Press, Oxford, 1978).

 6. K autorovi: Nemohu se zbavit dojmu, že Hitlera přivedli k moci právě mezinárodní Židé. Potřebovali mít silné Německo s pošukem v čele, které se pustí do Ruska, kde právě Židé ztráceli vliv.
  Zmíněný Hanfstaengel z Německa zmizel a údajně se stal poradcem prezidenta J.D.R. To autor neví?

  • Našťastie je to iba váš dojem, ale ako vždy, žiadne fakty. Rovnako ako s Hanfstaengelom, ktorý sa podľa vás „údajne“ stal poradcom „prezidenta FDR“ (prezident Roosevelt bol FDR. JDR bol Rockefeller. Vašimi obľúbenými slovami – Ani to neviete?). Alebo to dokážete hodnoverne podložiť?

   Prečo to neskúsite v bulvári? Tam by ste našiel viac obdivovateľov.

   • Mé dojmy vyplývají z logiky věci, milý prope. Tedy z faktů, které prokazatelně nastaly. Ani tento autor, co zde píše tyto věci. nijak nevysvětlil, jak se AH dostal k moci, resp. kde vzal peníze na vybudování desetitisícové armády SA (jen ty uniformy musely stát majlant, a také jim musel dávat nějaký žold, protože SA přece nepracovali). A což teprve peníze na propagandu. Jeho vzestup započal už v r. 28 a pak strmě stoupal (v době, kdy se v Rusku definitivně chopil moci Stalin). Vysvětluje se, že kvůli krizi (ta začala až v říjnu 29 a Německo zasáhla až v r. 30). Krize přitom postihla mnohem více USA, kde ovšem nebyl po nějakém jejich führerovi ani náznak.
    Nevím, jaký máte problém s mým vyhodnocením Hanfstaengla. I zcenzurované údaje našeho mainstreamu to v podstatě potvrzují. Jen se zapomněly zmínit, že to byl právě Putzi, co ze začátku (poté, co se vrátil z USA) významně pomohl AH finančně. Nebyl to nakonec on, kdo zakoupil ten plátek Völkischer Beobachter a udělal z něj ústřední list nácků? A není snad pravda, že v polovině 30. let náhle z Německa zmizel a v USA se o něj postaral jeho kámoš ze studií, prezident USA? Tak se nechytejte volovin (JDR byl překlep, navíc já to píšu z hlavy), podstata je úplně jinde.

    • Opäť žiaden fakt, len dohady. Rovno môžete napísať, že ho financovali jašteri, pretože mali záujem na tom, aby sa ľudstvo oslabilo. 🙂 Faktická výpovedná hodnota rovnaká. Ale na to sme si už u vás zvykli, že? 🙂

    • A čo sa týka Hafsteangla. To, že chvíľu „pracoval“ pre OSS, ešte neznamená, že bol poradcom FDR. To je skutočne poriadny úlet. Alebo o tom viete viac a dáte tu fakty o tom, kedy a kde sa stretával s FDR, alebo aké správy mu podával, alebo čo preňho vôbec robil. Podľa všetkého FDR ani netušil, že vôbec niekto taký existuje. Neviem o žiadnej zmienke zo strany FDR o nejakom Hafsteanglovi. Ak o niečom viete, sem s tým.

Leave a Reply