Domov / Hlavná strana / EU / Miestom vojny bude Európa

Miestom vojny bude Európa

Prvotný záujem USA, pre ktorý sme viedli vojny, prvú, druhú, ale i studenú, je vzťah medzi Nemeckom a Ruskom. Pretože ich jednota je pre nás jedinou hrozbou. Preto sa musíme uistiť, že k takému spojeniu nedôjde. Trik je v tom, že USA sú pripravené vybudovať okolo Ruska „sanitárny koridor“. Rusko si to uvedomuje a verí, že USA chcú rozbiť Ruskú federáciu. USA má zásadný záujem mať pod kontrolou všetky oceány sveta. To zatiaľ nikto nedokázal. Vďaka tomu môžeme napádať ľudí, zatiaľ čo oni nás napadnúť nemôžu. To je úžasná vec, udržať si kontrolu.

O Artur

3 komentáre

  1. Vojna tu už nemá žiadne miesto.

  2. Dobroslav Dobrotka

    Som prekvapený, že nikto na tento zväčša videopríspevok nereaguje. Veď predsa „všeznalkovia“ notoricky reagujúci na každú blbosť ešte väčšou hlúposťou by sa na takéto závažné tvrdenia, aké sú na videonahrávke, mali ozvať a zagágať. Buď už nepracujú na plný úväzok a sú zaneprázdnení inými každodennými problémami a starosťami alebo im ešte nedošlo „oč kráčí“. Držím vám palce a ozvite sa, veď v tejto téme sa dá použiť všetko – svetovláda, kapitalizmus, fašizmus, tretia svetová vojna, rasizmus, eugenika, … atď. Proste dá sa prispieť hocijakou hlúposťou…
    S Bohom!

  3. Práve toto čo tu píšete, že ich cieľom je rozdeliť Nemecko a Rusko (západ a východ), vraví i Pán Ježiš (preložil som z nemčiny):
    http://posledna-polnica.blog.cz/1506/svadobna-hostina-mojej-vecnej-sladkej-lasky

Leave a Reply