Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Merkelová a Hollande útočia na Nemcov brániacich sa invázii

Merkelová a Hollande útočia na Nemcov brániacich sa invázii

„Nebude žiaden obchod. Nevzdám sa svojej obľúbenej výzdoby.“ – Angela Merkelová na volania po deportáciách Afričanov.

Satira je mŕtva.
Židia ju zabili.

Bloomberg:

Nemecká kancelárka Angela Merkelová a francúzsky prezident Francois Hollande odsúdili protiimigrantské nepokoje v Nemecku, zatiaľ čo tlačia na všetky krajiny Európskej únie, aby pomohli s prerozdelením prílivu imigrantov.

V pondelok, na prvom stretnutí po letných dovolenkách, vedúci predstavitelia dvoch najväčších európskych ekonomík dali utečeneckej kríze najvyššiu prioritu – hneď ku takým výzvam, ako je konflikt na Ukrajine.

„V Európskej histórii sú chvíle, keď stojíme pred mimoriadnymi okolnosťami a sú to výnimočné okolnosti, ktoré pretrvávajú,“ povedal Hollande po boku Merkelovej pred tým, ako sa stretli na rokovaniach v Berlíne. „Miesto toho, aby sme vyčkávali a riešili problémy deň za dňom, musíme sa zosúladiť a posilniť našu politiku.“

Áno. Problémy budú trvať, až kým posledný černoch na tejto planéte nebude v Európe, Amerike alebo Austrálii.

A potom budeme vyhubení týmito divochmi a budú môcť ujsť späť do svojich vlastí, pretože nemôžu tolerovať zimu bez belochov, ktorí dokážu udržať teplo. (Detroit dokazuje, že černosi nie sú schopní udržať v prevádzke ani základnú infraštruktúru bez pomoci belochov.)

Potom bude dosiahnutý cieľ – zničenie bielych. Farební sa samozrejme vrátia do presne rovnakej situácie, v ktorej sú dnes.

Nemecko tohto roku čaká 800 tisíc ľudí utekajúcich pred vojnou a chudobou. Pouličné násilie a podpaľačstvo prázdnych azylových domov zvyšuje tlak na Merkelovú, aby našla riešenie a zaujala postoj. Potom, ako policajti strážiaci azylové útulky boli napadnutí demonštrantmi tri noci po sebe, Merkelová odsúdila výbuchy „antiimigrantskej nenávisti“ v meste Heidenau pri Drážďanoch.

Áno. „Utečenci pred biedou.“

Niekto musí dať tieto čísla dohromady a zistiť, aké percento z týchto „nových“ Európanov sú vlastne:

a) ženy, deti alebo starci
b) pochádzajú z krajiny, v ktorej prebieha vojnový konflikt

Ak by som mal hádať, povedal by som, že ich je určite menej ako 10 %, pravdepodobne menej ako 5 %.

Čo vlastne vôbec znamená „útek pred biedou“?

„Myslím si, že búda v ktorej žijem je odpad. Som chorý z neustáleho jedenia ryže a rýb. Chcem moderný európsky byt a chcem jesť stejky. Donútim bielych, aby mi to zaplatili, keď doplávam na lodi do ich krajiny.“

Ak by 90 % alebo viac z týchto takzvaných „utečencov“ bolo skutočnými utečencami, potom istotne by sme mohli zaplatiť okolitým krajinám, aby prijali ženy, deti a starcov z vojnových zón, ak sa spoločnosť rozhodne, že ich osud je naša zodpovednosť.

To by bolo lacné. A čo je najdôležitejšie, prestali by sme na sebe páchať genocídu.

Tiež by sme mohli zmierniť biedu v Afrike a ďalších krajinách za podmienky sterilizačných kvót výmenou za finančnú pomoc.

Riešenie týchto problémov – pokiaľ spoločnosť uzná našu zodpovednosť za ne – nie je nijako zložité.

„Spôsob, akým pravicoví extrémisti a tupé neonacistické hlasy vyjadrujú svoju nenávisť, je odporný,“ tvrdí Merkelová. „Ale je rovnako hanebný spôsob, akým občania a dokonca aj rodiny s deťmi podporujú tieto názory a spolupracujú s nimi.“

Počuješ, hlúpy gojim? Nemecké rodiny sú zlé. Sú plné nenávisti.

Je našou povinnosťou prijať neobmedzený počet chudobných černoškov a navždy ich kŕmiť, pretože naši prastarí rodičia urobili z nevinných vrahov Krista tienidlá na lampy.

A Jabba Merkelová stále hovorí, že vo zvyšku Európy musí prebehnúť násilná genocída.

Merkelová a Hollande hľadajú spoločnú pozíciu na riešenie krízy tak, že chcú bremeno imigrantov rovnomerne rozdeliť medzi 28 krajín EÚ. Obaja tlačia EÚ na zriadenie registračných centier pre utečencov a žiadateľov o azyl v krajinách ako Grécko a Taliansko.

[škrípanie zubami]

„Musí k tomu dôjsť rýchlo, ešte tohto roku,“ hovorí Merkelová. „Nemôžeme akceptovať žiadne opozdenie.“

A východná Európa už povedala Merkelovej „nie“. To znamená, že ju bude potrebné prinútiť.

Ročné náklady Nemecka na starostlivosť o utečencov môžu v tomto roku dosiahnuť 10 miliárd Eur v porovnaní s 2 miliardami za rok 2014. Die Zeit odhaduje na základe vlastných výpočtov príchod 800 tisíc imigrantov.

Boh nám pomáhaj.

Za 10 miliárd Eur by sme mohli vystavať základňu na mesiaci.

Ale títo úbohí hnedí ľudkovia sem prichádzajú za vzdelaním.

„Veľa som počul o Nemecku,“ hovorí novinárom Hassan Hassani, 20 ročný afganský utečenec, ktorý sa dostal do Nemecka cez Irán, Turecko, Grécko a Macedónsko. „Chcem dokončiť svoje vzdelanie, ktoré som nemohol ukončiť v Afganistane. Bál som sa tam. Teraz sa bojím tu.“

Mám pre teba Hassan niekoľko slov. Chcem aby si napol čo najviac svoj mozog s IQ 82, aby si ich dokázal spracovať.

Teraz nie je čas na strach. Ten príde neskôr.

Preklad: Jay, www.protiprudu.org
Autor: Andrew Anglin

O ::prop

12 komentárov

 1. V prvom rade je nelegitímne ak v krajinách ako je Nemecko a Francúzsko vládnu jedinci s podporou pod 10% voličských hlasov. Ich hlas má silu ich podporovateľov. Koho vlastne zastupujú?
  Nie je divné ak členka červených brigád, agentka STASSI, útočí na pravicu v krajine. A áno “V Európskej histórii sú chvíle, keď stojíme pred mimoriadnymi okolnosťami a sú to výnimočné okolnosti, ktoré pretrvávajú,” ako keď zmenšujúca sa biela populácia Francúzska nemá silu zvrhnúť tupca s najnižšou podporou v modernej histórii Francúzska.

 2. pretože naši prastarí rodičia urobili z nevinných vrahov Krista tienidlá na lampy 😀 😀 😀

 3. Ach, tie lampy z tej židovskej kože!
  Neviem prečo tá Ilse Koch ich nevyrobila viac, aby sa dostala aj mne aspoň jedna.
  V poslednej dobe, už asi 3-tí krát ukazovali v TV nejakého strešteného žida (meno som si nezapoznačil), ako chodí po svetových laboratóriách s jednou lampou, ktorú nosí v takej špeciálnej škatuli, neviem kde tú lampu splašil, skutočne vyrobenou z kože – nič divného – ale on chce dokázať svetu, že je zo židovskej kože. Už mu povedali, v troch laboratóriách, idiotovi, že je to koža zvieracia, myslím ovčia. V jednom labáku však sa asi nechceli vystaviť nepríjemnostiam – už nepamätám v ktorm – tak mu povedali, ano, je to z kože, ale nevedia určiť z akej.
  Ale tienidlá zo židovskej kože neboli výmyslom “komunistických knižiek”, ako sa domnieva Freeman.
  Bola to obžaloba Ilse Koch, veliteľky tábora v Buchnwalde (bola veliteľkou (?) spolu s jej mužom, Josephom Kochom, obžaloba anglo-americko-židovskej “justície”, židovskýh žalobcov v uniformách amerických dôstojníkov, ktorí ani nevedeli anghlicky hovoriť.

  Evidencia “tienidiel na lampy” pri Buchenwalsskom súde (Buchenwald Trial), sa neskršie ukázala byť “pochybným hororom. V roku 1948 generál Lucius Clay prizanl, že “dôkazové” materiály (affidavits) použité pri súde sa ukázali byť, neskoršie po dôkladnejšom vyšetrovaní, väčšinou “niekdo povedal”.
  Ilse Koch bola odsúdená, avšak neskoršie, prepustená a táto neťastná žena, pod ťarchou tohoto celého svinstva, spáchala samovraždu. Joseph a Ilse Koch boli veliteľmi Buchenwaldu do roku 1943, kedy Joseph Koch bol popravený za kruté a surové zaobchádzanie väzňov!
  Áno, aj to existovalo v tom ‘strašnom’ nacizme! Odsúdili, alebo aj popravili vlastných ľudí za priestupky proti ľudskosti.

  Martin Sommer bol v roku1943 ods údený na tri roky, za surové zaobchádzanie väzňov v Buchenwalde.

  Hermann Florstedt, veliteľ tábora Lublin (Majdanek), a Joseph Koch, manžel Ilse, veliteľ Buchenwaldu. (International Military Tribunal, Vol. XVII, p. 556; IMT, Vol. XX, pp. 489, 438).

  Joseph Koch bol súdený v roku 1943 za krutosť v zaobchádzaní väzňov v jeho tábore, súdom, ktorý pozval aj nemeckú verejnosť a bol odsúdený k smrti. Bola mu ale daná možnosť odísť-slúžiť na ruskom fronte, ale skôr, ako k tomu mohlo dôjsť, Princ Waldeck, veliteľ miestnej SS, vykonal popravu.
  (“Did Six Million Really Die?” p. 22)

  Áno, s báchorkou mydla zo židovského tuku – neviem z akého, keď boli kosť a koža – prišli ždobolševici z Moskvy, ale tento nezmysel bol Norimberským súdom hneď zamietnutý.
  A Rudenko, sovietsky obžalobca, ako sa hovorí, “padol na nos”.

 4. “Ročné náklady Nemecka na starostlivosť o utečencov môžu v tomto roku dosiahnuť 10 miliárd Eur v porovnaní s 2 miliardami za rok 2014.”

  Tu je odpoveď na všetko,,,,prečo imigrácia musí a bude pokračovať.
  Sú to banky, ktoré všetko, na celom svete určujú.
  Zo žiadnej krajiny, nikdo, kdo je zmaestnaný a žije pomerne slušne, neuteká (pokiaľ nie je dôvod politický).
  Tí čo utekajú, sú obyčajne biednici, ktorí ničím nie sú, nič nevedia a sú ešte k tomu lenivci a ‘nemakančekovia’. Tí sa ani v nových krajinách, pokiaľ ich príjmu, lebo musia, neuplatnia (možno na pár výnimiek) a ich život bude – krádeže, násiele a zločiny.
  Títo ľudia prídu s prázdnymi rukami, holými zadkami a samozrejme sú odkázaní na financovanie. A to je to, čo banky sledujú. Nemáte na to? My vám požičiame.
  Vlády nemajú židne príjmy (revenue), okrem daní, ktorými zaťažia občianstvo.
  Musia si teda požičať! A pôžičky samozrejme uvalia na občanstvo vo forme daní. Večné zadÍženie,ktoré budú platiť nasledujúce generácie a nikdy nesplatia!
  Vie si bežný človek vôbec uvedomiť, čo je 10 miliard mariek? A to nie je konečná suma, tá bude omnoho vyššia. To je len suma, čo najnižšia, nutne priznaná, suma pre “ obecenstvo”.

  Keď sa títo noví “občania” ako tak usadia a chcú zariadenie do bytov, televízory, pčítače, autá, atď., kam vedie ich prvá cesta? Samozrejme do banky!
  Pre banku je viac užitočných 10 imigrantov, tí si požičajú viac, ako jeden domáci, ktorý už vetko má , alebo je už aj tak po uši zadÍžený a viac si nepžičiava. Myslíte, že vašich politikov a “líderov” trápia vaše dlžoby a dlžoby vašich detí, vnukov a ich vnukov? Ani náhodou, podívajte sa na nich, ako sami seba platia, ako si žijú, a
  kam chodia oni na dovolenky a na nákupy. Niektorí až do New Yorku!

  Vedia národy, kdré banky vlastnia tzv. Federal Reserve System (najväčší švindel v histórii, ktorý nemá nič spoloičné s federálom a je čisteprivátna banda), ktorý riadi všetky banky na svete a kdo vlastní tie banky? Samozrejme, že nevedia, ale “líderi” ano a veľmi dobre.

  Bankový kartel útočí….
  útočí na národné, rasové a rodinné základy, používajúc zbrane, ako vojnty každého druhu a spôsobu (ako napr. vojna proti “terroru”, vraj proti drogám, biznis ktorý pod ich vedením rozkvitá) organizovaný zločin, homosexualitu, pornografiu, feminizmus, masovú migráciu a ‘multi-rozdielnosť.’
  Je jasné, že potrbujeme nových vodcov, ktorí sa postavia proti majiteľom svetového peňažného systému. Osud humanity je ohrozený.
  Cez finančné dlhy, kriminálny kartel, kontrolovaný Rothschildovcami a ich bratmi vo viere, zvrátil všetky funkcie civilizácie a bezohľadne ide za svojim cieľom, brutálnou globálnou diktatúrou, založenou na Babylónskom Talmude (Kabala).

 5. Ak si chuderka nemecká vláda bude musieť požičať nato, aby nachovala imigrantov aj keď nelegálnych, vytiahne to dodatočným zdanením nemeckých firiem a tie to dostanú zvýšeným tlakom na stredoeurópske výrobné podniky v nemeckých rukách, čiže zvýši produkciu bez zvyšovania miezd, čím ešte viac vytočí špirálu zotročovania otrokov na výrobných linkách v strednej Európe teda aj u nás. Nakoniec takto riešila nemecká vláda aj nezmyselné, bezdôvodné a zdá sa že až dobrovoľné bremeno tzv.reparácií, voči chazarskému obyvateľstvu nelegitímneho štátneho útvaru s názvom Izrael.

 6. Mattos From Europa

  Všetci spoločne za bielu europu….
  NA STRAŽ!!!!!!!!

 7. “…dostanú zvýšeným tlakom na stredoeurópske výrobné podniky v nemeckých rukách….”
  ano, ale ide o to, či tú zvýšenú výobu budú kupci…a potom, to sa netýka len Nemecka ale aj iných, včetne Slovenska, ktorí musia prijať tých imigrantov….

 8. Bila Evropa zvitezi! EU se zhrouti, Hollande a Merkelova budou predvedeni k soudu za vlastizradu a uvezneni na neurcito. Mezi cleny Bilderbergu vypukne mor, takze popadaji vsichni jako mouchy a nastane konecne pokoj.

 9. Ja mám normálne strach, že už je to mimo kontroly. Podľa mňa ISIS sú už tu a teraz začnú vraždiť. Myslím si tiež, že je to platené a riadené z Bruselu

Pridaj komentár