Domov / Hlavná strana / Spoločnosť / Marxistický manipulátor George Soros

Marxistický manipulátor George Soros

george-sorosMyslíte si, že jeho vplyv klesá? Chyba: je silnejší ako kedykoľvek predtým.

Hrdo sa chváli tým, že je pravou rukou Rothschildovského klanu a je uvádzaný ako jeden z popredných židovských plutokratov sveta. Jeho meno je Gyorgy Schwartz, dnes je známy ako liberálny miliardár George Soros. V nasledovnej sérii článkov vám ukážeme, ako by tento šialenec s mesiášskym komplexom mohol vyvolať občiansku vojnu v Amerike, menovou vojnou zničiť americký dolár a rozpútať tretiu Svetovú vojnu s Ruskom.

George Soros – významná osobnosť skupiny Bilderberg, člen Rady pre zahraničné vzťahy a Trilaterálnej komisie – verí tomu, že globálne banky vlastnia oveľa viac moci než – podľa jeho vlastných slov – „zastaralé národné štáty.“ Finančné trhy nadobudli globálny status, čo je vodou na mlyn Sorosovmu tvrdeniu, že národná suverenita musí byť odstránená a uvoľní tak cestu pre jedinú celosvetovú štruktúru, ktorá bude ovládaná superelitami ako je on a Rothschildovci.

V tomto kontexte sa Soros zaviazal splniť pred svojou smrťou jednu zo svojich hlavných priorít: zničiť americký dolár ako svetovú rezervnú menu v prospech novo vytvoreného monetárneho poriadku, na ktorý by dohliadali globálne skupiny ako OSN.

Pre dosiahnutie tohto cieľa nebude Soros váhať vytvoriť z Číny svoju novú ekonomickú hrádzu proti nadvláde amerického dolára.

V minulosti použil Soros na rozbitie Bank of England manipulačnú menovú techniku „kríza a trauma“, podkopal finančné sektory v Sovietskom zväze, Thajsku, Malajzii, Juhoslávii a na iných miestach.

Jeho parazitná agenda však stále stojí pred veľkou prekážkou, ako pripustil sám Soros v roku 2006: „Hlavnou prekážkou stabilného a spravodlivého svetového poriadku sú Spojené štáty … nastal čas pre veľmi vážne zmeny.“

Sorosovi nepostačuje len nové sformovanie globálneho finančného poriadku. Jeho cieľom je aj zlikvidovanie tradičných západných hodnôt. Pod hlavičkou jeho Nadácie Otvorenej Spoločnosti (Open Society Foundation – OSF) prúdia miliardy dolárov do viac ako 1200 rôznych ľavicových skupín. Soros podporuje práva homosexuálov, odstránenie všetkých zákonov kriminalizujúcich drogy, podporuje nelegálne prisťahovalectvo a neobmedzené šírenie multikulturalizmu, ktoré eliminuje rasovú identitu.

Podobne, ako notoricky známa Frankfurtská škola založená pred takmer storočím, Soros podporuje kultúrny marxizmus a jeho nepriateľstvo voči nacionalizmu, patriarchátu, slobodnému podnikaniu, náboženstvu a tradičným rodinným štruktúram. Jeho figúrky sa stavajú proti dlhodobým etickým princípom, vytvorenými kresťanským Západom a prezentujú svoje nepriateľstvo obzvlášť voči predstave patriarchátu ako stabilizujúcej sily, ktorá drží spoločnosť pohromade. Elimináciou všetkých patriarchálnych štruktúr a schém usiluje Soros a jeho kumpáni o klímu morálneho relativizmu, zastávanú jeho mentorom, židovským filozofom Karlom Popperom.

Základom jeho „popperovského“ náhľadu je komunizmus.

Soros sa snaží sám seba vykresľovať ako filantropa, ale jeho vlastné slová nám ukazujú jeho zvrátené zámery.

Podľa jeho tvrdení kostoly, patriarchálne rodiny, národné hranice, heterosexualita a Západná civilizácia pôsobia ako utláčateľské sily. Soros ponúka komunistické zdôvodnenia, prečo by mal byť svet zjednotený, bez potreby rasovej, národnostnej alebo sociálnej identity. Inými slovami, predkladá nám predstavu svetovej socialistickej vlády bez fyzických hraníc. Ak sú Soros a jeho OSF schopní rozvrátiť suverénnu krajinu – ako dlhodobo rozvracajú morálne a finančne Spojené štáty – potom celý svet padne na kolená.

Soros už v tomto smere zaznamenal úspechy. Vďaka jeho obhajobe keynesiánskej ekonomiky, nespútaného dlhu a tlačenia dlhom zaťažených peňazí, je každá krajina pod doménou bankových kartelov vydaná týmto internacionalistom na milosť a nemilosť.

Americký prezident Barack Obama schválil keynesiánsku politiku. Na konci jeho druhého funkčného obdobia v úrade dosahuje americký národný dlh neuveriteľných 20 biliónov dolárov. V súčasnosti platia americkí daňoví poplatníci 400 miliárd dolárov ročne iba ako úroky tejto parazitickej bankovej kabale s Sorosom na čele.

Čítajte tiež: Ukrajina a tretia svetová vojna: Soros v zákulisí

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org

O ::prop

8 komentárov

 1. Na každú sviňu sa raz voda varí. Aj na túto raz dôjde…

  • Tieto svine umierajú v blahobyte ,v posteli ,v pokoji a pohreb mávajú s poctami.
   Ako na nich dôjde?

  • toto je divny člaanok soreš prava ruka rotschieldovcov a marxista ty kokos to už je čo za blbinu

   • A pri tom si stačí položiť jednoduchú otázku – kto financoval boľševickú revolúciu? Potom to už ako blbosť nevyzerá. Naviac majú marxistické (či maoistické – prašť jak uhoď) sklony aj komplet vedenie EÚ, Obama, Clintonová, Merkelová, atď.

    • Ferko, oni títo „filantropovia“ majú jeden jediný cieľ. Neidealizuj si ich. Im je jedno či kapitalizmus či socializmus. Na -izmy, ako napríklad marxizmus sa pozerajú len ako na pomôcku, ktorá im dokáže pomôcť k zvýšeniu moci a majetku. Píšem majetku. Nie peňazí. Peniaze sú tiež len pomôckou. Je to len papier. Podstatné sú: moc a majetok.

 2. nakonec i tato svine chcipe, je to jen otazka casu, ktery si zmrd neumi koupit ani vyvalcit

Leave a Reply