Domov / Hlavná strana / Zahraničie / Marxistická zradkyňa Angela Merkelová pripúšťa, že cudzí migranti obsadia a zmenia Nemecko

Marxistická zradkyňa Angela Merkelová pripúšťa, že cudzí migranti obsadia a zmenia Nemecko

Marxistická zradkyňa Angela Merkelová pripustila, že cudzie hordy, ktoré pribrala do Nemecka, budú jej krajinu okupovať a zmenia ju. Zároveň oznámila, že poskytne miliardy dolárov na pomoc týmto hordám.

Toto je fakt zlý vtip. NPD by malo prevziať moc a postaviť Merkelovú pred súd za zradu. Táto žena uprednostňuje záujmy invazívnych divochov pred záujmami jej vlastných ľudí.

Dúfam, že nemeckí nacionalisti spália ešte viac zo zariadení, ktoré Merkelová využíva na ubytovanie a kŕmenie týchto zvierat.

Radio Free Europe

Nemecká kancelárka Angela Merkelová vyhlásila, že masy imigrantov prúdiacich do Nemecka v nadchádzajúcich rokoch „obsadia a zmenia“ krajinu.

Kancelárka povedala, že „chceme aby táto zmena bola pozitívna a veríme, že to môžeme dosiahnuť“.

Jej vládnuca koalícia odsúhlasila finančnú pomoc vo výške 6 miliárd eur určených pre vlnu migrantov vstupujúcich do krajiny.

Ale Merkelová tiež vyzvala na „solidárne a spravodlivé prerozdelenie utečencov“ a povedala, že Európa založená na hodnotách musí ukázať svoju tvár.“

autor: Lee R.
preklad: Aman, protiprudu.org

O Roland Edvardsen

7 komentárov

 1. Kto stojí v Nemecku a Rakúsku za propagandov propagandov VÍTANIA moslímskej INVÁZIE – No ŽIDIA !!!

  http://www.dailystormer.com/immigrant-flood-unleashes-moral-status-competition-emotional-incontinence-and-hypocrisy/

 2. Loď pozujúca ako POMOC Islamskym utečencom, bola plná zbraní a munície. Loď bola zastavená Gréckymi colnikmi na ceste do EU

 3. Nemecko sa už nemusí obávať, lebo ŽIDMI ovládaná Sauská Arabia ponúka pomoc !!! Nemôže príjmuť žiadnych Islamistov zo Sýrie , ale vzbuduje minimálne 200 MINARETOV – MOSQUES v Nemecku ZADARMO !!!

  http://sputniknews.com/middleeast/20150911/1026853252.html

 4. https://www.youtube.com/watch?t=56&v=X9cid-8eW3g

  Marxistické obohatenie Europy pracuje, tak ako to židia a ich moslimske hordy plánuju .

  SEDEM ročné dievčatko v meste CHEMITZ na bicykli bolo ZNÁSILNENÉ !!! KDE sé tie židoboľševické média ??? Kde je polícia ??? Len za toto by EU parlament mal byť zdemolovaý a Angela Markel obesená za SPOLUPACHTEĽSTVO na tomto otrasnom barbarstve !!! Toto moslimovia robia po celej Európe , lebo toto je kultúra a mentalita moslimov a černochov !!! EURÓPA POVSTAŇ !!!

Leave a Reply